Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Populiariausi

Mėgstamiausias turinys

Rodomas turinys, turintis daugiausiai reputacijos taškų 2017.07.03 visose vietose

  1. 6 taškai
  2. džims

    Peikiu Matthew_Bennett

    • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje/forume : Dzimas_Kerey • Prižiūrėtojo Vardas_Pavardė serveryje/forume : Matthew_Bennett • Už ką yra peikiamas šis prižiūrėtojas ?: Nū nežinau, kaip ir free ban Teamspeak3 serveryje, ale ddos grasinimai :D:D:D, Žmogau, galvoji aš leisiu šaibas ant ddos programos? Dieve, nesi man tiek bloga padaręs kad pirkčiaus ddos programą. Ir jeigu tau kažkokią paranoja kad ddosiną tavę, ir pisi man nes aš buvau gaujoj kurią uždariai? Išlysk biški į lauką • Vaizdinė medžiaga pagrindžianti jūsų papeikimą : http://prntscr.com/fr47v9
    5 taškai
  3. Cleme Tean

    Terariumas https://prnt.sc/fr7ois

    Terariumas https://prnt.sc/fr7ois
    5 taškai
  4. labas, kazhka kazhkur sudejau ir pazhiuresim gal kazhkas gavosi. lagshotas, keli klipai, valanda darbo. share, like and comment. achio. kaip nekeista, galime isvysti hd vaizdus, pirma karta, pas karla. lol
    4 taškai
  5. dzimai mldc, o tu ĮŽEIDIMAI beniau, laisvas esi gandonas, per daug rimtai imi ta sampa i galva, ĮŽEIDIMAI ptfu ant taves ĮŽEIDIMAI
    3 taškai
  6. 2 taškai
  7. 2 taškai
  8. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Ernis_Pokemon • Administratoriaus Vardas_Pavardė, kuris jus užblokavo : Kevin_Levrone • Už ką buvote užblokuotas ?: Čytinimas • Vaizdinė medžiaga praėjus kelioms sekundėms po užblokavimo : • Vaizdinė medžiaga bandant jungtis į serverį :
    2 taškai
  9. 2 taškai
  10. 'Hots

    Peikiu Matthew_Bennett

    varai senii dzimi mes uz tave tosta keliam , o tu beneti salinkis pydarase
    2 taškai
  11. Gumos ilgai netemsiu. •?• Taigi parduodu CS:GO paskyra, rankas Master Guardian 1, inventorius sudėjus pilnai vertas apie pusantro euro. • Steam levelis mažas, 0 išvyso. • Marketas užrakintas, jeigu norėsit atsirakinti 5eurus prašom, ir atrakinsit. • Traidint eina, viskas tvarkoje. Jeigu susidomėjai, parašyk į PM susitarsim dėl kainos. PERSPĖJU IŠ KARTO RAŠOT KAINA Į PM, IR SAVO KONTAKTUS.
    2 taškai
  12. 06.30 nature. (viena vasaros mėnesį praganėm sveikinu)
    2 taškai
  13. Labas kiekvienam beskaitančiam šia temą, šioje temoje galėsite rasti daug mano įvairaus darbo kontento. Šioje temoje neleidžiu komentuoti ir manau tai draudžia taisyklės, todėl ačiū už supratingumą. Kiekvienam iš jūsų būčiau dėkingas, jeigu jums patinką duotumėt man žinoti ir - paspaustumėt žalia mygtuką ,, patinka " šiandien buvo pasirinkta random tema ir daug įvairaus žanro, tikiuosi patiks. AVATARAI 2017/01/03
    1 taškas
  14. GREENSIDE # 1.8.0 Sveiki, taigi ilgą laiką serveryje gaujų jau nebebuvo, bet su lyg šiuo atnaujinimu jos sugrąžinamos, tačiau kitokiu pavidalu, nei buvo prieš tai. Apačioje matysite visą reikiamą pateiktą informaciją apie gaujas. Gaujos susikūrimas. Gaują susikurti galės kiekvienas serveryje norintis žmogus, tačiau ją sugebės išlaikyti ir nuvaldyti ne kiekvienas todėl siūlome stoti į kitų žaidėjų sukurtas gaujas, bei bandyti tapti gaujų dešiniosiomis/kairiosiomis rankomis. Gaujos susikūrimui reikalingas kreditų kiekis kuris yra 1000, bei įdomus pavad
    1 taškas
  15. Šioje temoje kiekvienas naujokas gali pažiurėti kokie yra darbai be pakvietimo ir kokios jų veiklos. Pirmas darbas - VALYTOJAI ! Jam reikalinga O XP Serveryje jų veikla rinkti šiukšles iš konteinerių ir nuvešti į šiukšlyna Pagrindinės komandos - /siuksles - Parodo kur yra šiukšlių. Surinkus 15 šiukšlių maišų jas reikia nuvežti į Kitas darbas - MEDKIRČIAI ! Šitam darbui reikia jau - 300 XP Medkirčių veikla serveryje pjauti ažuolus, pjaustyti lentas. Pagrindinės komandos - /gps > medelyn
    1 taškas
  16. • Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Erika_Benneti.• Jūsų vardas realybėje (jei turite, mėgstama pravardė): Erika.• Jūsų amžius, gimimo diena (gal kas nors pasveikins su gimtadieniu): 20 metų. (1996-10-27)• Jūsų gyvenamasis miestas: Šiaip esu iš Mažeikių, tačiau jau trečius metus gyvenu Danijoje, kadangi ten studijuoju ir dirbu. • Zodiako ženklas: Skorpionas.• Jūsų kontaktai (nebūtina, bet pageidautina): PM.• Apibūdinkite savo charakterį: Hmm, nemėgstu apie save rašyti. O šiaip, esu komunikabili, sugebu surasti bendrą kalbą su dauguma žmonių, esu nuoširdi, sąžininga, padedanti, jei matau, kad reikia
    1 taškas
  17. Liabu Erika. Labai malonu susipažinti su tavimi. Sekmes tau čia bei realiam gyvenime. Turi begalo gražias akis
    1 taškas
  18. Nu tikrai gražūs avatarai, sėkmės tolimesnėje kūryboje, bendradarbi.
    1 taškas
  19. omg Audi myliu braške <333 laukiu daugiau tokių gražuolių.
    1 taškas
  20. Labai gražus avatarai Nature tikrai žalia
    1 taškas
  21. Anketos šablonas užtildžius žaidėją: 1. Jūsų Vardas_Pavardė kuris užtildėte žaidėją:Billy_Jack 2. Žaidėjo Vardas_Pavardė kuriam uždėjote užtildymą:Dany_Winston 3. Priežastis, kodėl žaidėjas buvo užtildytas:/v ne tam 4. Įrodymai, kodėl žaidėjas gavo užtildymą: 5. Įrodymai, kad užtildėte žaidėją (Būtina):
    1 taškas
  22. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Zaken_Dummbo • Žaidėjo, kurį užblokavote Vardas_Pavardė serveryje : Kevin_Levrone • Už ką žaidėjas buvo užblokuotas ?: ADMIN komandų piktnaudžavimas • Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms : Užblokuoti buvo nuo Kevin_Levrone ( Ernis_Pokemon, Smoke_Piktas, James_Kawaski, James_Verona ) RCON BAN Kevin_Levrone už tokias pievas.. ;> VISŲ UNBAN ANKETOS :
    1 taškas
  23. Minde_Johnson

    Vakarinis pasivažinėjimas DONE!

    Vakarinis pasivažinėjimas DONE!
    1 taškas
  24. pokemonai update laukiam.
    1 taškas
  25. Gražūs ir geri avatarai bei parašai, pasiėmiau tiek avatarų tiek parašų, ačiū like !
    1 taškas
  26. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Leonard_Martinez • Administratoriaus Vardas_Pavardė, kuris jus užblokavo : Vycka_Flex • Už ką buvote užblokuotas ?: Serverio daiktų pardavinėjimas už realius pinigus. • Vaizdinė medžiaga praėjus kelioms sekundėms po užblokavimo : • Vaizdinė medžiaga bandant jungtis į serverį : • Jeigu galimas mano komentaras čia, tai jeigu pažiūrėjus logus, jau ne pirmas šiandien skelbiu, kurie žmones parduoda CS:GO, ir tikrai čia nėra serverio daiktu pardavinėjimas, nes CS:GO manau visiškai nesusieja su serveriu, plius nematau kad kažkur įrodyt
    1 taškas
  27. oj ne tas bindas http://prntscr.com/fr07ni
    1 taškas
  28. Prašymas suteikti paramą serverio naujokui Alfred_Pennyworth Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Alfred_Pennyworth Nuo kada esate mūsų serverio žaidėjas? : 2017/06/18 Kiek jau laiko žaidžiate SA-MP serveriuose? : Apytiksliai penkerius metus. Iš kur sužinojote apie šį SA-MP serverį? : Iš draugų. Dėl kokių priežasčių pasirinkote šį SA-MP serverį? : Sistemos atrodo gana įdomios, kiek girdėjau vienas iš geriausiai sumappintų/suscriptintų serverių. Ar įvykdėte visas apmokymų misijas? Jei taip, tai ar buvo sunku jas suprasti ir įvykdyti? : Įvykdžiau visas, realiai gana pap
    1 taškas
  29. Užtildymo apeliacija netvarkinga.
    1 taškas
  30. Tikrai geri avatarai ypac su reperiais super daugiau tokiu
    1 taškas
  31. Pofka_Srd

    Serverio dievas

    Serverio dievas
    1 taškas
  32. сайт городского округа подольск
    1 taškas
  33. Neverk mažhuli jog 2 kartus Turismo sprogo ;**
    1 taškas
  34. Judi bąxūras Taip ir toleu
    1 taškas
  35. Hello, negaišdamas laiko, iškart po PD direktoriaus rinkimų, nusprendžiau išrinkti ir pervežėjų vadovą, nepaisant to, kad kandidatuoti buvo galima net 5 ar 6 dienas, o ir pati atrankos tema buvo užrakinta keliomis dienomis vėliau, kandidatų buvo tik 6, tad aišku, jog buvo šiokių tokių minčių dėl atrankos pratęsimo, bet perskaitęs beveik visus laiškus (vienas buvo kopijuotas, tad viso skaityt nereikėjo, labai sumažėja šansai tapti direktoriumi kai patenki į akmeninį stulpą, žinai) priėjau prie tokios išvados, jog apsieisime be pratęsimo. Šįkart man įspūdį paliko ir į antrą rinkimų etapą pateko
    1 taškas
  36. Maikas

    Joginta_Barboro

    labas, esi grazi panele, malonu susipazinti. gal galetum savo email numest? p.s gali gal dar instagramo link papostint, nerandu kazkodel
    1 taškas
  37. 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: James_Kawasaki 2. Suteikite daugiau informacijos apie norimą būstą, (tipas, miestelis, baterijos kolektorius (jei yra ir įmanomas), stogo spalva (tik ant namų), interjeras, garažas (ar yra): ieškau kas irenktu Gražiai be klaidu nama su pvz.. 3. Kaina, kiek ketinate sumokėti už būstą: Ketinu sumokėti iki 1m 4. Papildoma informacija: Nėra
    1 taškas
  38. 06.20 rappers. nežinau ar pataikiau į tai ko jus tikėjotes kadangi repo neklausau, jeigu pataikiau - džiugu, jeigu ne - rašykite reperius, atsiusiu asmeniškai kokį nors komplektuka. @Keith_Miller @Stasys @Matthew_Stanfford @Kevin_Connor
    1 taškas
  39. 2017.03.07 update solidumas + bonusas. (Bonusas)
    1 taškas
  40. update +40 nauju kokybišku avataru. (kales kurias nusipirkt gali kiekvienas) bonus -
    1 taškas
  41. Avatarai UPDATE 2017.02.17 Kiek pažiūrėjus senesnius avatarus pamačiau kokybės spragu, todėl spaudžiam į prieki kartu su kokybe.
    1 taškas
  42. dj alex bitas ir dar pora rimtesniu kentu.
    1 taškas

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.