Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Populiariausi

Mėgstamiausias turinys

Rodomas turinys, turintis daugiausiai reputacijos taškų 2021.11.30 visose vietose

  1. Sveiki, paprasta, lengva, zero pastangų. Per artimiausias 2 valandas turite laiko parašyti anketą ir, galbūt, laimėti verslą! Verslą reikėtų atsiimti iškarto, t.y. 11-30d. 23:00 valanda. Laimėtoją išrinksiu išsukęs ratuką su visų dalyvių vardais. O jei laikū užmesi - padvigubinsiu sėkmę. Verslo info, [13] ID, 100m2, 2 lygis, energija. Palikta po 10,000 maisto ir technologijų produkcijos. Anketa, 🔥 Say something: ,,SAKOMA, JEIGU PALAIKINI POSTĄ, SĖKMĖ ŠYPSOSIS DVIGUBAI..''
    36 taškai
  2. Didysis „Winter Event“ 2021 Per visą žiemos laikotarpį daugiausiai patirties taškų surinkę žaidėjai bus apdovanoti didžiuliais prizais! Konkurso esmė yra labai paprasta. Per visą žiemos laikotarpį, nuo gruodžio 1d. iki kovo 1d. daugiausiai patirties taškų surinkę serverio žaidėjai galės laimėti įspūdingus prizus. Svarbu paminėti, jog į bet kokį sukčiavimą konkurso metu bus atsižvelgta ir surinkti nesąžiningai patirties taškai bus anuliuojami. Per visą konkurso laikotarpį TOP10 daugiausiai patirties taškų surinkusių serverio žaidėjų bus apdovanoti prizais. Nuo kreditų, įvairių dėžių iki
    10 taškai
  3. Patvirtinti aukciono statymai, Ignas_Eox - 55,420,999€ Pronis_Kadilaks - 36,543,210€ Jeremy_Redwood - 44,195,565€ Tautvidas_Krisci - 33,744,450€ Nerioske_Gamer - 52,511,111€ Micro_Cloth - 20,240,000€ Bmw_Mafas - 58,260,169€ Greg_Solberg - 62,222,222€ Amanda_Candy - 66,666,669€ Aukciono nugalėtojas Amanda_Candy.
    7 taškai
  4. Patvirtinti aukciono statymai, Mafijos_Senelis - 35,555,555€ Aukciono nugalėtojas Mafijos_Senelis.
    6 taškai
  5. Antonio_Montana

    2 taškai
  6. Black_Dream

    2 taškai
  7. Tautvidas_Krisci

    Kaip sakoma nebetoli

    Kaip sakoma nebetoli
    2 taškai
  8. Anketa, Say something: Labas, mano vardas Kuperis.
    2 taškai
  9. Kas yra barai? Daugiau informacijos apie barus čia. Dėkoju už pastangas būnant lyderiu. Gaila, kad kadencijai einant į pabaigą tapai neaktyvus, bet tam yra pateisinama priežastis. Kalbant apie naujuosius rinkimimus, niekas daug nesikeitė, norėdami tapti lyderiu, privalote turėti neutralią arba teigiamą reputaciją serveryje, nebūti jokiuose gėdos stulpuose, aktyviai žaisti projekte. Primenu, kad anketas mato tik prižiūrėtojai ir projekto administracija. INFORMACIJA Kandidatūras galima pateikti iki 2021.12.04 15:00. REIKALAVIMAI Kandidatūra privalo būti pateikta „CV
    2 taškai
  10. Noriu pranešti, jog atsirado labai daug papildomų darbų realiame gyvenime, kurių nesitikėjau, todėl ir apsikroviau 2 darbais vienu metu. To pasekoje darbų atlikimas truks šiek tiek ilgiau nei žadėjau, o tie, kurie norėjo į priekį ar galvojate įsigyti paslaugų - teks palaukti. Duosiu žinot visiems. Ačhiūū.
    2 taškai
  11. Užsakymas priimtas. Dėl tolimesnės informacijos susisieksiu su tavimi asmeniškai.
    2 taškai
  12. Užsakymas priimtas. Dėl tolimesnės informacijos susisieksiu su tavimi asmeniškai.
    2 taškai
  13. Manau esi naujokas ir nepastebėjai, jog tokia sistema (panaši bet pagal tave) yra. Šiuo metu serveryje autobusus gali vairuoti taksistai, kur pasiėmę autobusą jie keliauja į autobusų stotį pradėti darbą ir važinėja po miestelius, renka keleivius, tiek NPC tiek tikrus žaidėjus, ir už tai gauna atlygį. Tad jeigu nori dirbti autobuso vairuotojo darbą, turėsi įsidarbinti į darbą su pakvietimu, kuris yra taksi vairuotojai. Nebent tavo main idea buvo šį darbą pasiūlyti padaryti be pakvietimo, bet aš asmeniškai jeigu tu tokį pasiūlymą omenyje turi, esu prieš, kadangi taksi darbe veiklos yra laba
    2 taškai
  14. Vakaris_Tokyo

    Elegy Drift

    Pora drift clipu
    1 taškas
  15. Serverio pasiūlymų skilties anketa: 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?: Fresh_Weed 2. Plačiai aprašykite savo pasiūlymą:Nuosavuose namuose galite atlikti tokias funkcijas kaip, pavalgyti bet tam reikia šaldytuvo, norint klausytis radijos stočių reikia turėti muzikos grotuva savo namuose, norint įsidėti pinigų į seifą reikia turėti patį seifą, tai man kilo mintis kodėl gi turėdamas namuose spinta į ją negalėtum susidėti aprangų per /namas komanda. 3. Kuo Jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?:/persirengti lentelėje yra tik penki slotai, pavyzdžiui turi penkias tau patinkančias apranga
    1 taškas
  16. Tr. priemonės SANDKING aukcionas, Dalyvauti aukcione galite tiesiog pervedę į Hitautas_White banko sąskaitą didesnę už pradinę tr. priemonės kainą sumą. Po 3d. (gruodžio 1d.) daugiausiai pinigų pervedusiam serverio žaidėjui perleisiu tr. priemonę. Nelaimėję aukciono žaidėjai atgaus pinigus atgal. Tr. priemonės nuotraukos: Tr. priemonės informacija: Tr. priemonės pradinė kaina: 15.000.000€ Pervedus pinigus man (Hitautas_White) į banko sąskaitą įkelkite pavedimo nuotrauką į šios temos komentarus. Aukciono statymai nebus viešinami, todėl statykite tokią suma, kuri gara
    1 taškas
  17. Tr. priemonės PREMIER aukcionas, Dalyvauti aukcione galite tiesiog pervedę į Hitautas_White banko sąskaitą didesnę už pradinę tr. priemonės kainą sumą. Po 3d. (gruodžio 1d.) daugiausiai pinigų pervedusiam serverio žaidėjui perleisiu tr. priemonę. Nelaimėję aukciono žaidėjai atgaus pinigus atgal. Tr. priemonės nuotraukos: Tr. priemonės informacija: Tr. priemonės pradinė kaina: 15.000.000€ Pervedus pinigus man (Hitautas_White) į banko sąskaitą įkelkite pavedimo nuotrauką į šios temos komentarus. Aukciono statymai nebus viešinami, todėl statykite tokią suma, kuri garan
    1 taškas
  18. @Black_Dream https://streamable.com/hynbgp Congrats
    1 taškas
  19. Say something: Ye aight!
    1 taškas
  20. Anketa, Say something: mano batai buvo du , bet tenka su vienu vaikščiot @Adrian_Moreno
    1 taškas
  21. Anketa, Say something: lbk do versluza
    1 taškas
  22. Anketa, Say something: mano batai buvo du @Minusinis_Ateivis
    1 taškas
  23. Anketa, Say something: Artėja šventės , puikus giveaway , bandyti verta , nepasisiseks tai nepasiseks nieko tokio , btw. Rytoj žiema :)) Sėkmės visiems .
    1 taškas
  24. Fyfi_Niukas

    rusiskas repas

    rusiskas repas
    1 taškas
  25. o kur pats, fist icon'as telefono?
    1 taškas
  26. Sveikas, ten yra interface, kurio atsisiuntimo nuorada gali rasti čia Įsirašymo principas yra labai paprastas tuos du failiukus kelk į gta direktorija. @Vaidas_Drifter
    1 taškas
  27. Black_Dream

    1 taškas
  28. Fresh_Weed

    1 taškas
  29. VADOVO PEIKIMAS Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Jamal_Sharan Vadovo Vardas_Pavardė ir atstovaujama firma: Linuxas_Ltu Už ką šis vadovas yra peikiamas?: Netinkamas /dpultas naudojimas, Vežiau kontraktus ir direktorius uždėjo man įspėjima už nepagarbų elgesy racijoje. Parašiau jam asmeniškai kad atsiųstu įrodymus kuriuose matosi kad aš nepagarbiai elgiuosi racijoje, pateiktuose direktoriaus įrodymuose, nematyti kur būčiau nusižengęs. Vaizdinė medžiaga, kurioje matosi vadovo pažeidimas: https://imgur.com/a/fyGrri1
    1 taškas
  30. Su direktoriumi ši situacija yra aptarta ir išsiaiškinta. Pateiktuose įrodymuose galima įžvelgti nekompetentingą/nepagarbų elgesį, už ką ir buvai nubaustas. Taip pat yra matyti, kad nusižengė dar vienas darbuotojas, kuris lygiai taip pat yra nubaustas įspėjimu. Pervežėjų direktorius baudžiamas nebus. Tema rakinama.
    1 taškas
  31. https://imgur.com/a/GrvtmyU Taskas sauktukas kablelis
    1 taškas
  32. Sveikas. Kaip žinai, šiuo metu Greenside serveryje praleidžiu mažai laiko dėl asmeninių problemų, todėl paprašiau darbuotojų, kurie ilgai dirba, kad praneštų dėl nesklandumų firmoje ir didžioji dalis jų davė skundus dėl tavo nepagarbaus elgesio racijoje. Uždėjau šį įspėjimą daugumos darbuotojų prašymu, tikėdamasis, kad pamatysiu pokyčius, tačiau nepraėjus nei 24 valandoms aš ir vėl gaunu skundą. Įrodymai: https://imgur.com/a/t542UU7 Ačiū, gero vakaro.
    1 taškas
  33. Fresh_Weed

    1 taškas
  34. Anketos šablonas, Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?: Rokas_Xeon. Kokį iš šitų 40 prizų norėtumėte laimėti labiausiai?: Woozie, laimėsiu aš, o ne Gossard.
    1 taškas
  35. Anketos šablonas, Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?: Martin_Gossard Kokį iš šitų 40 prizų norėtumėte laimėti labiausiai?: Wuzzie
    1 taškas
  36. Fresh_Weed

    1 taškas
  37. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?: Tautvidas_Krisci Kokį iš šitų 40 prizų norėtumėte laimėti labiausiai?: Katras duoda 2xp/min darbo patirties.
    1 taškas
  38. Fresh_Weed

    1 taškas
  39. Sveiki, Jau seniai norėjau įgyvendint šią idėją, ir pagaliau... tai padariau! Šioje temoje galėsite įsigyti interjero įrengimo paslaugų, kurias atliksiu tik aš. Esu kūrybiškas žmogus, puikiai sugebu įgyvendinti ne tik Jūsų interjero norus, tačiau ir pats galiu už Jus sugalvoti ir įgyvendinti norimą interjero idėją. Jau senai užsiimu namų įrengimais, o GreenSide serveryje spėjau jų įrengti 4-5. Man patinka ši veikla, todėl garantuoju greitą, patrauklų Jūsų akiai interjero įrengimą, pagal Jūsų pageidavimus, norus, įsakymus. Ką galiu pasiūlyti, Jūsų interjerą galiu įrengti įv
    1 taškas
  40. Kadangi atnaujinau temą, paslaugas teikiu vėl, tad pirmajam žmogeliui pritaikysiu 20% nuolaidą. Skubėk kol gali!
    1 taškas
  41. Jūsų vardas pavardė žaidime: Bunta_Fujiwara Kokį skaičių renkatės?(Nuo 1 iki 100):95 Laisva vieta pasireikšti. (Pageidautina be keiksmažodžių, įžeidinėjimų.): Lapkritį išeis Forza Horizon 5, bei kažkada STALKER 2
    1 taškas
  42. ŠABLONAS: 1. Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms: https://imgur.com/a/K4AH8Gc 2. Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas buvo nubaustas:
    0 taškai

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.