Forever_Young

Direktorių prižiūrėtojas

Forever_Young

Direktorių prižiūrėtojas
 • ID

  12675
 • Turinio skaičius

  455
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  54

Pranešimai parašė Forever_Young


 1. Na pirmiausiai tai pasveikinti reikėtų jus, su didžiausia šių metų švente - rugsėjo 2-ojį, linkime daug linksmų, fainų, džiaugsmingų akimirkų mokykloje, teigiamu pusmečiu, nulio pastabų dienynuose. 

  O, dabar atėjo laikas analizuoti mūsų medicinos centro kandidatus, kurie kandidato, skaičius šį kartą buvo ne mažas ~ 12 žaidėjų, nusprendė užpildyti į medicinos centro direktoriaus pareigas, vos ~ 3 kandidatūras galėčiau pavadinti potencialiomis, daug žadančiomis. 

  Nedas (Nedaz_Nedaz) supratęs, jog galimybių ir šansų jis turi, tik buvo išsirinkęs darbą kandidatuoti, jis pateikė paraišką vėl, šį kart patobulintas minčių dėstymas, anketos lygis pakeltas į aukštesni nei buvo, puikaus charakterio, bei unikalių idėjų kūrėjas, Nedas, anketoje nestokojo nieko, nei minčių, nei idėjų, nei pakeitimu nei motyvacijos, po praeitos atrankos ir kandidatūros. Idėjos, nėra visiškai unikalios, tačiau jos tinkamos, jas paįvairinus, darbas bus padarytas žymiai įdomesnis, unikalesnis, nei jis buvo prieš tai. Skaitydamas Nedo anketa, supratau, jog matau jį kaip perspektyvų, daug žadantį naująjį direktorių, galimybė atsiskleisti jam reikalinga, tuomet galbūt ir galima būtų galvoti ateityje apie policijos departamento direktorių. Linkiu sėkmės Nedui, atsiskleidžiant naujuose pareiguose. 

  Deimantė (Lelia_Dipsis) nesenai atvykusi į projektą, nusprendė kandidatuoti į medikų firmos vadovo postą. Laiškas jos yra ganėtinai stiprus, keli pakeitimai, kurie atrodė logiški, tačiau nenaudingi, nes tuomet esantys dalykai projekte prarastu prasmę, idėjos unikalios, už ką galėčiau skirti pliusa. Pats laiškas nėra blogas, jame atsispindi viskas ką turi turėti direktorius, ką jis turi paminėti ir akcentuoti pildydamas laišką į direktoriaus pareigas, tačiau šį kart nugalėjo noras ir motyvacija pasiekti direktoriaus pareigas, Nedo kandidatūra pareikšta ne pirma kartą, su kiekvienu kartu jį tobulėjo ir vis dar tobulėja, todėl Deimantei, pasiūlymas nenusivilti ir bandyti kandidatuoti ateityje, įžvelgiu daug perspektyvos tavyje. 

  Sveikinimai, Nedui ! 

  O šnekant apie kandidatūras, kurios buvo neapžvelgtos tai mini naujovė - nuo šiol, kiekvienas savaitgalis, nuo penktadienio iki sekmadienio, DP kanale galime aptarti jūsų klaidas, siūlome prisistatyti, papok'inti vieną iš direktorių prižiūrėtojų ir jus perkėlus į DP kanalą, bus atveriama jūsų anketa ir aptariamos klaidos.

  Taip pat, siūlau su kandidatuoti atrankoje į mechanikų firmos direktorių, galbūt ten, jums nusišypsos laimė. 

  Taip pat ačiū, Gruzinui už medikų firmos priežiūra. 


 2. Anketų šablonai:

  [ŠABLONAS PATEIKIAMAS ŠEŠTADIENIAIS NUO 08:00 iki 19:00]
  Jūsų Vardas_Pavardė -
  Atstovaujama firma -
  Visų darbuotojų statistikos lentelės (imgur.com) savaitės pradžioje -
  Darbuotojų sąrašas ( kurie dalyvaus užduotyje ) -

  [ŠABLONAS PATEIKIAMAS ŠEŠTADIENIAIS IKI 00:00]
  Jūsų Vardas_Pavardė -
  Atstovaujama firma -
  Visų darbuotojų statistikos lentelės (imgur.com) savaitės pabaigoje -
  Kaip sekėsi susidoroti su skirta užduotimi? -
  Darbuotojų sąrašas ( kurie dalyvavo užduotyje ) -


 3.  

  17 - os metų vaikinukas iš Klaipėdos, kuris labai dažnai palaiko pasisakymus kurie toli gražu reprezentuoja projektą ir jo komandą neigiamai, sumano užpildyti anketą į policijos departamento direktorių, lyg nieko nebūtų buvę, dažnai meme'indamas save, savo buvusia direktoriaus kadencija mechanikų darbe, pabrėžia jog šįkart viskas bus kitaip. Taip pat sulaukėm anketos iš meškino, kuris taip pat nusprendė, jog medikų kadencijos šiam neužtenka ir laikas pabandyti savo jėgas policijos departamento vadovo kėdėje, nepaisant to, jog šis atstovaudamas medikus buvo konkretus trolis, nevertinantis pareigų asmuo, taip pat bando kaip ir vaikinukas iš Klaipėdos užkariauti policijos departamento pareigas, deja, tačiau to pavykti nepavyks.

  Na, bet susirinkome mes čia visi, išvysti naują policijos departamento direktorių, ne meškinus ir vaikinukus iš Klaipėdos aptarinėti. 

  Julius (Zemaitis_Zmogus) vos 15-os metų jaunuolis, kurio mąstymas ir požiūris yra stiprus, brandus, skiriasi nuo daugumos bendraamžių ir ne tik. Juliaus laiške netrūko nieko, idėjos unikalios, daug žadančios jeigu jas tik jam pavyks realizuoti, jas realizavus policijos departamentas turėtų pakilti į aukštesnį lygmenį, nei jis buvo iki šiol. Nesusiteršęs reputacijos, daug žadantis jaunuolis kuriam reikia galimybės atsiskleisti, stebint jį žaidime, neteko pastebėti jokių problemų, su jo elgesiu ar kultūrą, santūrus, protingas žmogus. Laiške paminėjo taip pat ir pakeitimus, kai kuriuos iš jų panaudojome ir realizavome, kai kuriuos atmetėm ir nurašėm, nes buvo iš jų ir nenaudingų/nelogiškų. Laiškas stiprus, idėjos daug žadančios, todėl net nekyla abejonių, skiriant šį žmogų naujuoju policijos departamento vadovu. 

  Nedas (Nedaz_Nedaz) taip pat parašė laišką, kuriame atsispindi noras ir motyvacija atstovauti policijos departamentą, padirbėta su stiliumi, puikiai išdėstytos mintys, vietomis kliuvo tai, jog laiškas tiesiog buvo "pučiamas" rašant visišką orą, geriau nerašyti nieko, nei rašyti mintys, kurios nėra tinkamos ir nesiderina su pačiu laišku, nereikia pūsti, reikia išspausti ko kokybiškesni, geresni laišką, nekreipiant dėmesio į tai, kiek bus žodžių, penki tūkstančiai ar vos tūkstantis, ne žodžių skaičiui esmė. Siūlyčiau tau pretenduoti labiau į neutralias firmas, nesitaikyti į milžiną - policijos departamentą kaip pirma direktorių, reikėtų atsiskleisti ir parodyti save kaip vadovą atstovaujant kažkokia firmą neutralia kaip direktoriui, ar pavaduotojui, tik tada, galvoti apie policijos departamentą kaip firmą, kuria tu galėtum atstovauti. 

  Sveikinu Julių (Žemaitis_Zmogus)

  Na, o vaikinukams iš Klaipėdos 17-os ir meškinams, bei voverytėms siūlyčiau susimąstyti, prieš kandidatuojant kažkur apie savo elgesį, įsivertinti ji ir tik tuomet pildyti, nes šiuo atveju, švaistėt tik savo laiką, rašydami anketa bet neįsivertindami savo elgesio ir nesuvokdami, jog šansų šiam momentui jums atstovauti kažkuria iš firmų nėra, reikia griebtis šiaudo, keistis reputaciją ir ją susitvarkius tik tada bandyti kažkur kandidatuoti. 

  Ačiū Valentinui už pagalbą prižiūrint policijos departamentą @Tony_Express

   


 4. Na pradėkim nuo to, jog direktorius neturėtų reikštis ir akcentuoti žaidėjų "IQ" kad ir kokia situacija bebūtų, kas liečia įrodymus tai jie nėra suklastoti, kadangi peikėjas pats rašė tokias žinutes savo bendradarbiams, paminėdamas, jog prašo brolio ar draugų jog kviestu taksi ir taip šis gautu iškvietimų. Todėl su direktoriaus sprendimu aš sutinku, dėl pašalinimo iš firmos, juolab jau turėjai turėti du įspėjimus, vieną už AFK buvimą ne vietoje, o kitą, už keiksmažodžius racijoje. 

  Tačiau, direktoriaus išsireiškimai, negali būt nepastebėti taip pat, todėl direktorius įspėtas žodiniu įspėjimu.


 5. Direktorius atliko viska kaip ir turėjo atlikti, dėl Camo Bear situacijos pakalbėjau ir šis suprato, jog jų norai turi būt ignoruojami ir tai, kad jie privalo būti darbo kanale, kuomet pradirba minimumą - faktas. Pačio papeikimo esmė, išlieti pykti ant direktoriaus, jog šis jį išmetė iš darbo, pastabų nesupranti niekad jaunuoli, todėl išmetimas yra tik viena iš priemonių, šiek tiek paprotint tave. 

  Direktorius baudžiamas nebus.


 6. DP UŽDUOTYS
   
   DP Užduotys grįžta, tiesa, su atnaujinta šiek tiek pakoreguota ir patobulinta jos idėja. Jų veikimo principas išlieka toks pat koks buvo iki šiol, tik šis startas bus pasibandymo kartas, siekiant sužinoti, kaip mūsų atnaujintos ir pritaikytos idėjos prisiderina prie serverio darbų ir ar tai naudinga, bus išsiaiškinta ar vis dėl to naujesnis modelis geresnis ir įdomesnis ar geriau būtų grįžti prie senojo.  

   
  Naujasis modelis: 
  Naujojo modelio esmė kardinaliai pakeisti egzistavusią DP užduočių sistemą, atsiranda taškai ir užduočių paketai, įvykdyti vieną iš užduočių paketų galima tik surinkus tam tikrą kiekį taškų, o taškus bus galima gauti už įvairius dalykus, pradedant senosiomis užduotimis, papildant naujomis. Todėl šis startas bus eksperimentinis, reikės visų jūsų pastabų, kaip jums atrodo šis modelis, ar jis pasiteisina vykdant užduotis, ar toks pat įdomus koks buvo ir senasis ar net įdomesnis.

  Viskas atrodys maždaug taip, bus užduočių sąrašas, jame nurodyta užduotis ir už jas įvykdžius bus skiriamas bazinis taškų kiekis visoms firmoms, tačiau tų taškų galima bus užsidirbti daugiau, įvykdant vieną iš papildomų užduočių, jas įvykdžius firmos galės gauti didesnį atlygį, nei įprastą, bazinį. 


  Pavyzdys:
  800 parduotų įrankių
  Pradirbti 8400 minučių
  Praleisti ne daugiau nei 3 iškvietimus
  Išlaikyti 5 darbuotojų online vidurkį 
  2 bendros veiklos su taksistais ir pervežėjais (bent 30min trukmės)
  Pasiekus tai firma gauna bazinius - 100 taškų
  (čia būtų minimalus reikalavimas, tuomet eina ekstra užduotis, užduotis keisis, čia tik pavyzdys):
  Įvykdyti viena iš DP mini užduočių - 8 taškai 
  Padaryti bendrą mini veiklą - 4 taškai

  ir etc.. 
  Šios ekstra užduotys padės darbams nenuobodžiauti įvykdžius visus reikalavimus ir motyvuos siekti aukštesnių rezultatų, nei kitos firmos, bazinės užduotys bus padalintos maždaug tolygiai, jog nebūtų didžiulių skirtumų.


  Taisyklės:
  1. Užduotyje turi dalyvauti ir būti registruojama visa firma.
  1.1. Užduotyje gali nedalyvauti iki 3 darbuotojų, kurie turi neaktyvumą ar kitų problemų dėl kurių negalės vykdyti užduoties.
  2. Nuotraukas privaloma pateikti laiku.
  3. Draudžiama prašyti direktorių prižiūrėtojų palengvinti užduotį.
  4. Draudžiama vykdyti įvairias veiklas siekiant palengvinti užduotį (ilgalaikės akcijos paslaugoms po 1eur ir tt.).
  5. Draudžiama dėl užduočių keisti kainoraščius, darbo taisykles ar kitus firmos esminius aspektus, kurie yra susiję su užduoties vykdymu.
  5.1 Dėl firmos pakeitimų privaloma tartis su DP.
  6. Draudžiama apkirpti ar kitaip koreguoti įkeltas nuotraukas.
   

   


  ©Nico'Moretti, Billy'Jack, Forever'Young, Edvis'Gaming


 7. 9 kandidatūros į taksi direktoriaus pareigas, potencialūs kandidatai - 2. Kandidatu šį kart papuolė įvairaus plauko, tiek senbuviai, tiek naujokai kandidatavo, situacija nuo mediku atrankos nekinta, naujokai bando, todėl džiaugiuosi, įžvelgiu potencialo visose, kurie bando ir pildo anketas. Priešingai nei senbuviai, kurie užpildo paraiška, į ją įdeda darbo ir dingsta, ar per daug pasitiki savimi ir mano jog kiekvienu direktorių jis gali manipuliuoti. Kai kuriu praeitis taip pat daro savo, grįžimas į projektą, tik tam jog kandidatuoti į direktorių, po to vėl dingsta ir grįžus kartojasi tas pats. Šiandien aptarsime du potencialius kandidatus - Derek Escobar ir Jeff Boyka. 

  Manfredas (Jeff_Boyka)
  pateikė kandidatūra įkvėptas darbuotoju, kurie matė jį kaip direktorių. Laiškas kuri gavau iš jo, nebuvo prastas, jame nestigo idėjų, deja jos kiek nuvalkiotos ir senos, prie jų reikėtų gerokai padirbėt. Pačiame laiške kažko trūko, matosi jog darbo įdėta minimaliai, viskas sumalta į viena ir sumesta. Manfredui netrūko motyvacijos, matėsi noras tapti direktoriumi, jo dedamos pastangos. Sutvarkius laišką, įdėjus daugiau darbo ir buvimas tokiu, kokiu buvai prieš direktoriavimą, galbūt ir suteiks tau šansą ateityje tapti direktoriumi, tačiau ne šį kart. 

  Rokas (Derek_Escobar) pateikė savo kandidatūra ne taip ir senai, tačiau prie laiško matosi jog padirbėta. Kaip buvęs direktorius žino koks yra direktoriaus modelis, turi tinkama požiūri ir supratimą į šias pareigas, tai ir pasimatė. Netrūko idėjų, žinoma unikalesniu idėjų procentas buvo ženkliai mažesnis, nei jau egzistuojančiu, matytu, tačiau neabejoju jog Rokas atstovaudamas taksistus sugalvos ir sukurs nauju, nematytu idėjų, tikiuosi. Stipri kandidatūra, tinkamas požiūris nulėmė šios atrankos rezultatą, todėl sveikinu Roką, tapus naujuoju taksi firmos direktoriumi. 

  Visiems, kuriems reikia pastabu apie jų laiškus, galite parašyti man į pm, parašysiu maža analize, apibendrindamas bendras klaidas, pasakysiu kas pakišo koja ir kur galėtumėt patobulėti. 

  Naujasis taksistų firmos direktorius - Derek Escobar.


 8. Sveiki, pradedant ties taisykle, kas liečia darbo kanalus - ji nebuvo tokia, kokią jūs paminėjote, akcentuota direktoriui buvo tai, kad jeigu žaidėjai kurie nedirba yra darbo kanale ir trukdo - privalo tvarkytis kanalą ir juos iškelti į kitą kanalą, tai vadovų ar žaidimų, bet ne laikyti kartu su žaidėjais dirbančiais viename darbe. Šiuo atveju buvo gauta skundų iš žaidėjų, tiek iš seniau, tiek dabar, taip pat iš nario kuris stebėjo direktorius man išvykus, todėl šitoje situacijoje jūs buvote informuoti neteisingai, jums būti darbo kanaluose niekas nedraudžia iki tol - kol jūsų buvimas, netrukdo kitiems žaidėjams ir nekeliate bereikalingo triukšmo ir taip buvo visad, tik dabar buvo pradėta akcentuoti direktoriams nuo to tarpo - kai renkant mechanikų direktorių, mechanikų kanale buvo betvarkė ir žaidėjai nežaidžiantys šiame projekte, rėkavo kanale, žaisdami įvairius žaidimus, tačiau toli gražu ne sampą ir trukdė tuo momentu dirbantiems mechanikams.
  Taip pat, kas liečia taisyklę policijos departamente su ja buvo išsiaiškinta šimtus kartų ir apie taisyklę toli gražu žinojo visi serverio žaidėjai, tik ne mane peikiantysis, dėl ko irgi pasidaro įdomu. Taip, buvo tema neatnaujinta ir nesutvarkyta, niekas to nesako jog ji buvo, bet diena po palikimo, jį buvo sutvarkyta ir paruošta naudojimui, taip pat darbo kanalo aprašyme ši taisyklė buvo interpretuota, todėl nelabai suprantu, ties kuria vieta šioje situacijoje yra padaryta kažkas neteisingo. Taip, aš pasakiau jog jeigu tau netinka projekto tvarka - palik projektą, tokia yra ta realybė, jeigu dėl tos taisyklės skustusi bent 30 procentų serverio žaidėjų - jį būtų pertvarkoma, bet kai vienam žaidėjui viskas neįtinka, lengviausias bėdos išsprendimo būdas - palikti projektą, ieškotis tokio kuriame rasi taisykles ir nuostatas atitinkančias savo norus, na arba taikytis su jomis, jūsų reikalas.
  Kalbant apie situacijas ties skolomis, neprofesionalus ėjimas, tačiau čia buvo abipusis nesusipratimas, nes tiek jis, tiek aš vienas kito nesupratom/neišklausėm iki galo, o statyti žmogų į rėmus, kuomet skola buvo neterminuota, kas turbūt labiausiai ir sukėlė daugiausiai neaiškumų, na, o einant prie esmės, tai ši situacija buvo išspręsta, su žaidėju buvo atsiskaityta ir jis neturėjo jokių skundų dėl to, todėl nesuprantu, kodėl situacija, kuri buvo išspręsta yra akcentuojama čia.
  Na ir užbaigiant tavo įrašymu į stulpą, tai nėra principai ar kažkas, toli gražu esate toks pat lygus žaidėjas kaip ir kiti, nestatau ir nestatysiu jūsų į rėmus, asmeninės nuomonės ir kiti dalykai lieka uždaryti ryte už durų, išeinant iš komforto zonos ir grįžtant prie darbų kaip direktorių prižiūrėtojui, įrašytas buvote už tai, jog nesupratote konkrečiai reiškiamų perspėjimų, jog laikas nusiraminti, neprovokuoti žaidime, nepaisant to, jog forumo būsenos atnaujinimai buvo ignoruojami, jūs tai perkelėte į žaidimą, kurstėt žaidėjus, skleidėt viešai įvairius, nepriimtinus, provokacinius pranešimus, kurie nėra toleruojami mūsų projekte.

  Kalbant apie jūsų dažnai akcentuojamą išsikėlimą, nelygybę žaidėjams ir panašius dalykus, to nėra pas mane ir niekada nebuvo. Atstovavau ne vieną firmą, būdamas direktorius, visad bendravau su žaidėjais lygiai ir jų nestačiau į rėmus, tuo pačiu dalyku vadovaujuosi dabar, bendrauju su visais ir bendraučiau su kiekvienu iš jūsų, jeigu būtų reikalas, neignoruočiau ir nestatyčiau į jokius rėmus, taip pat žinote, jog esu prieinamas tiek forume, tiek žaidime, tiek skypeje todėl galiu pabendrauti su kiekvienu iš jūsų jeigu kyla nesusipratimai. Papeikimas, kurio galėtų nebūti, jeigu siektumėt komunikacijos, o ne rašytumėt jog direktorių prižiūrėtojas išsikėlęs save aukščiau, jus paprastus žaidėjus stato į rėmus, nors kontakto užmegzti net nepabandėte. Nepamirškit, minėjau viršuje, jog atsikėlęs, prisėsdamas prie kompiuterio aš esu direktorių prižiūrėtojas, asmeniškumus ir visa kita metu į šoną ir su tuo nesusiduria ne vienas žaidėjas, todėl rekomenduočiau kreiptis į mane atsiradus neaiškumams, visada aptarsime ir išsiaiškinsime ir galbūt jūsų nuomonės susidarymas pasikeis, nors neįsivaizduoju, dėl ko jis galėjo susidaryti toks, priešingai nei turėtų būti.

  Taip pat, dėl dezinformacijos bus pasikalbėta su direktoriumi, kodėl jūs, jūsų grupė žaidėjų, buvo iškelti iš kanalo, nepaaiškinant kodėl buvote iškelti ir kodėl, nusiskundimai jeigu kartosis - jūs būsit iškeliami, tačiau jeigu planuojate išlikti kanale, jame lankytis - puiku, prie jūsų niekas nelys, tvarkos ir santarvės, viskas ko iš jūsų prašoma, pašaliniai kanale leidžiami iki tos ribos, kuomet žaidėjai dirbantys firmoje neturi sąlygų dirbti, dėl kitu pašaliniu kanale trukdymo.
  Tai nėra nauja tvarka, kurios nežinotų kažkuris direktorius, tačiau tai eilinis nesusipratimas (bent aš taip manau) ir direktorius jus iškeldamas nepaaiškino, situacijos, kodėl tai padarė ir kaip, arba paaiškino, bet neteisingai. Kad ir kaip ten bebūtų, šitokių situacijų stengsiuosi išvengti, pats dalyvausiu tokiose situacijose ir išklausysiu abejas puses, tiek jūsų, tiek darbuotojų, tiek direktoriaus.

  Na ir apibendrinant, labai liūdna, jog jūs nesiekiate komunikacijos, o rašote papeikimus, nes šitame papeikime nematau neišspręstos, ar neaiškios situacijos, paskutinė kuri yra užsilikus, nuo vakar, bet ir tai jį nebuvo aptarta, girdėjote tikriausiai ką norėjote girdėti, o direktorių prižiūrėtojui parašyti, paklausti kodėl buvote iškelti nesugalvojote, jeigu tai būtų principai, jūsų buvimas darbo kanale savaitės dienomis taip pat būtų kliuvęs, tačiau ne, mano požiūris ir idealogija atstovaujant projekto direktorius ir projektą yra visiškai kitoks, todėl rašyti papeikimus už tai, jog save keliu aukščiau kitų, nėra realu ir teisinga, todėl, nes situacija visiškai kitokia nei ją reprezentuoja jūsų papeikimas. Kaip ir įrašymas į stulpą, jūsų papeikime jis akcentuojamas tik dabar, kai įrašytas buvote prieš pora savaičių.

  Įžvelgiu provokacijos, susireikšminimų ir nusistatymų prieš mane, tačiau tai galime nesunkiai išspręsti, susėdę išgert puodelio kavos, prieš jus nusistatymu neturiu ir toli gražu neturėsiu, kodėl jųs turite nusistatymą prieš mane - neįsivaizduoju, tačiau tikiu, jog anksčiau ar vėliau tai dings, jeigu susėdę išspręsim esančias problemas ir jūsų neaiškumus, jeigu jūs pradėsit kreiptis į direktorių prižiūrėtoją, klausdami kodėl atsitinka taip ar taip, o ne rašysite papeikimus, paminėdami senas situacijas kurios senai išspręstos ir pridėdami naują įvykį, kuris įvyko vakar, net nepasiklausus komandos nario kodėl taip įvyko. Nesiekiu būti jūsų geriausiu draugu, tačiau nesiekiu būti jūsų priešu, aš esu komandos narys, kuris atstovauja projektą ir pasiruošęs atsakyti jums į visus, neaiškius klausimus.

  Laikas užmiršti senas nuoskaudas, jas lieti, gyvenkime čia ir dabar, aš matau šviesią projekto vizija, turiu daug nerealizuotu idėjų, kurias realizuosiu labai greit, o laikas užgydys žaizdas ir manau kažkuria diena, susėdę gerdami kava juoksimės iš šitos situacijos, nes ji yra juokinga.

  Taip pat ir priminimas, jog iš jūsų pusės dezinformacijos nenorėčiau matyti, žaidėjų nuteikimo, neteisingo nuomonės sudarymo reprezuojant mane, priešingai nei yra, pagrindžiant nepagrįstais faktais, nes paskui stebimasi, iš kur atsiranda stulpai, kodėl jie stulpe ir kaip kas. 

  (keletas aktualiu screenshotų - 
  https://imgur.com/a/jOHnRVm)
  Pagarbiai, direktorių prižiūrėtojas. 

  tumblr_pcjv3rYtXk1xb0zheo1_250.gif


   


 9. Nesuprantu, negi esi toks nesavikritiškas ir šitoje situacijoje neįžvelgei savo kaltės? Aiškiai matosi, direktoriaus pateiktuose įrodymuose, jog šalia pareigūno jus nusižengėt taisyklėms ir buvote perspėti jog sustotumėt ir nebepažeidinėtumėt jų trankydami vienas kita, tačiau jus nenustojot, tai darėt toliau. Taip, direktorius galbūt per greit po žinutės išsiuntimo puolė rakint ir dėti įspėjimus, tačiau čia minimali klaida, iš kurios aš net neabejoju direktorius pasimokė, šitoje situacijoje buvote jus abu kaltininkai, todėl ateityje siūlyčiau tokiu bereikšmiu papeikimų, kuriose matosi jog esi pagrindinis šios situacijos kaltininkas nerašyti ir taupyti savo laiką taip pat ir direktoriaus. 

  DIREKTORIUS BAUDŽIAMAS NEBUS.


 10. Šįkart, kandidatūrų skaičiai dvigubėja, ieškomų direktorių taip pat, džiaugiuosi dėl kandidatūrų skaičių, todėl, nes, direktorius vėl tampa siekiamybė kurios siekia žaidėjai ir jų skaičius auga, jeigu sulygintume su praeito mėnesio rezultatais, tai skaičiai auga. Šioje analizėje pamatysite visas trys analizes į visus darbus, į kuriuos buvo atranka, todėl ankščiau neteko išvysti jau pasibaigusiu atranku direktorių. 

  Medikų darbas sulaukė daugiausiai kandidatūrų - 7, didžiausias skaičius pildančiųjų buvo naujokai, džiaugiuosi, jog naujokai pradėjo drįsti pateikti paraiškas į direktoriaus postą, iš senbuvių pusės taip pat buvo paraiškų, jos nebuvo blogos ir atitinka standartus, tačiau elgesys serveryje, žaidėjų grobimai, jų šaudymai, vien todėl, nes šiame projekte trūksta ,, roleplay " nėra priimtina ir būdinga kandidatui, pildančiam į direktoriaus pareigas. Kadangi nebuvo iš ko rinktis, sulaukus 7 paraiškų, buvau priverstas rinkti kandidatą iš kitų darbo atrankų. Suradau tik viena potencialų žmogų, kuris galėtu apsiimti šias pareigas - Deividas Meškinis, siunčia paraiška jau nebe pirma kartą, šio žmogaus idėjos yra mobilios, todėl, nesunkiai bus perdarytos ir pritaikytos medikų darbui, perkeltas iš pervežėjų atrankos.

  Ties mechanikais situacija kiek kitokia, paraiškų kiekis mažesnis, tačiau rinktis yra iš ko. Kandidatūrų skaičius buvo ~ 4, potencialių kandidatų - 1, aptariant kitus du kandidatus, tai jiems kiša koją vis dar jų elgesys, neprofesionalūs sprendimai, buvimas ir vėlimasis į situacijas tokias, kurias nereikėtų, neturėjimas ką pasiūlyti, visi šie faktoriai pakišo kojas pasiekti direktoriaus pareigas. Amanda, jį pateikė stiprią kandidatūrą, prieš tai atstovavusi medikų darbą suprato, jog jį pajėgi atstovauti firma, ją padaryti įdomią ir unikalią bei tuo pačiu užtikrinti tvarką ir stabilumą. Todėl linkiu sėkmės Amandai, padarant mechanikų firma tokios, kokios jį nori ir nurodė paraiškoje, galbūt rezultatais pranoks ir buvusi direktorių, pamatysime ateityje. 

  Pervežėjai taip pat pagaliau susilaukė rimtesniu kandidatų dėmesio, nebe plevėsų kurie išbuvę diena ar dvi pabėga, nepateikdami rimtesniu priežasčių, šįkart sulauktas paraiškų skaičius buvo - 5. 
  Laiškai visų kandidatų buvo stiprus, kai kuriu kiek mažiau, kai kuriu kiek daugiau, tačiau toli gražu nelygus mechanikų ar medikų atrankoms. Einant prie esmės tai susigrūmė du stiprūs varžovai, vienas siekia paversti pervežėjus karteliu, kitas kandidatas siekia realizuoti europines idėjas, kad ir kaip tai beskambėtu, mūsų europinių idėjų kūrėjas jau yra atstovavęs pervežėjus, kai tuo tarpu kartelio idėjos kūrėjas nėra, o konkrečiau tai Pablo Greenas, šis žmogus kandidatuoja nebe pirmąjį kartą, šįkart kandidatūra stipresnė, sutvarkytos senos klaidos, apie kurias jis žino jau senai. Matau šį žmogų kaip puiku, daug žadanti vadovą, kurio idėjos atrodo įdomiai ir unikaliai, kadangi kandidatuoja nebe pirmą kartą, o motyvacija vis nekrenta, manau būtų neprofesionalu nesuteikti šanso žmogui, kuris yra motyvuotas atstovauti pervežėjus ir mato save kaip jų darbo vadovą, todėl sėkmės Pablo, tikiu jog jo įdomios idėjos bus įgyvendintos. 

  Todėl apibendrinant rezultatus:

  Medikų firmos direktoriumi tapo - Deividas_Meškinis
  Mechanikų firmos direktore tapo - Amanda_Candy
  Pervežėjų firmos direktoriumi tapo - Pablo_Greenas

   


 11. Ne kartą buvai įspėtas pareigūnų, jog grįžtum į zona, turėdamas įtarimo lygi, tačiau tu nepaklausei, toliau sukinėjai ratus po kaimelius, nors puikiai supratai ir matei ko buvai prašomas pareigūnų ir žinojai kas tavęs už tai laukia, todėl nelabai supratau šito papeikimo esmės, piktnaudžiauti savo statusu ir buvimu gaujos narių tikrai niekas neleis, todėl patarimas ateičiai - neberašyk bereikšmiu papeikimu, pabendrauk su direktorium, paprašyk jo įrodymu ar su pačiu DP, pasitikslindamas ar už tai direktorius bus baudžiamas. 

  Direktorius baudžiamas nebus.   


 12. Šį kart analizuoti buvo tikrai ką, skaičiai auga, susidomėjimas direktoriaus pareigomis taip pat, todėl tie kurie kandidatavote, nepraraskite motyvacijos ir noro siekti pareigų, jos pasiekiamos jums visiems, vieniems reikia įdėti mažiau darbo, kitiems daugiau. Na, o jeigu šnekant apie atranka, užpildė rimti asmenys ir žinoma atsirado grįžusiu herojų iš pasakų šalies, kurie minėjo seniau pildydami į direktorių, jog šis projektas yra žlugęs, tačiau praėjus vos pusei metu grįžta ir vėl kandidatuoja į direktoriaus pareigas, ironiška. Šiandien aptarsime 3 kandidatus į šias pareigas, Tony_Express, Deividas_Meskinis ir Lietuviskas_Zmogus. 

  Valentinas (Tony_Express)
  buvęs medicinos centro direktorius, jo tapęs visiškai atsitiktinai pretenduodamas į policijos departamento direktorių. Pabuvo mėnesi, suprato jog medikai ne jam ir paliko pareigas, iš vienos pusės šaunu, jog žmogus susivokęs jog nejaučia jokios motyvacijos pareigoms, jas paliko nei tempė ir laikė ilga laiko tarpą pareigas visiškai be priežasties, gal kiek neprofesionalu, manau jis suvokė jog tai pamoka, kad reikia siekti vienu pareigų, nemaišyti jų su kitomis, apsistoti ties viena, tave labiausiai traukiančia. Šį kart Valentinas patobulino savo CV laišką, jį atrodo stilingai, kaip ir priklauso padoriam CV laiškui. Savo laiške jis pateikė kalnus nauju idėjų, kurios yra daug žadančios, pradedant įvairiausiais tvarkaraščiais, baigiant būriais ir kitomis idėjomis apie kurias neišsiplėsiu. Valentinas pildo nebe pirma kartą, o ganėtinai nemaža laiko tarpą, matau jog motyvacija šiam žmogui nekrenta, jį auga, jis vis dar save mato kaip policijos departamento vadovą, tokį matau ir aš jį, todėl nieko nelaukdamas noriu pasveikinti jį, tapus nauju - policijos departamento vadovu. 

  Deividas (Deividas_Meškinis) dar vienas stiprus kandidatas, kandidatūra pateikta stipri, skaitant laišką tiesa sakant neradau prie ko prikibti. Unikalios idėjos, kurios net neabejoju jog pasiteisintu, ypatingai patiko tą, su komandomis, kuri nuskambėjo visiškai nerealiai ir tu ją privalėsi realizuoti ankščiau ar vėliau, šį žmogų, kaip policijos departamento vadovą matau, tačiau ne dabar. Reikia pastovumo, neužtenka sugrįžti į projektą ir pažaidus kažkiek laiko užpildyti paraiška į viena svarbiausiu serverio darbu direktorių, reikia nemažo laiko indėlio jog šį direktorių gauti, todėl linkiu jo siekti, neprarasti motyvacijos, o kaip bus - pamatys laikas, puiki perspektyva pasirodyti pareigose pas naująjį direktorių - Valentiną.

  Deividas (Lietuviskas_Zmogus) įdomi asmenybė, vieni šį žmogų žino kaip vienoki, kiti kaip kitokį, iš savo pusės galiu paminėti jog pastebėjau, kad jis keičiasi, jo elgesys prieš tai (trolinimas ir etc) pasikeitė į minimalesnius, dėl ko džiaugiuosi. Turi nebloga reputacija, jis yra tiesiog atsidavęs policijos departamento darbui., tačiau koja kiša laiškas, kuri jis paraše anketos forma, lyg pildytu į mechaniku darbą serveryje, rašant laišką ir pretenduojant į tokį postą derėtu labiau pasistengti, įdėti darbo į laišką, jį padaryti stilinga, padoru, o ne užpildyti kaip anketa į darbą. Taip pat rašant anketa į tokias pareigas, reikėtų atsinešti ir savo bagažo, naujų idėjų departamentui, todėl išsakęs savo pastabas linkiu kaip ir Deividui viršuje, siekti pareigų, nenuleisti ranku ir būti toliau tokiam pat motyvuotam, patobulėk ties laiškais ir galbūt viena diena ateis ir tavo diena, kuomet busi paskirtas policijos departamento direktoriumi. 

  Sveikinimai Valentinui, tikėkimės jog jis bus tas direktorius, kurio senai reikėjo policijos departamentui, nes jo idėjos ir motyvacijos kiekis man bent rodo, jog šis žmogus nuveiks daug atstovaudamas policijos departamentą. 

  IKI PASIMATYMO. <3
   


 13. Darbuotojų bylos nuo šiol atnaujintos, jos turi nauja stilių, patogesni. Jų paskirtis išlieka tokia pati - suteikti informacija apie žaidėja direktoriams, ar kitus žmones suinteresuotus į jūsų elgesį dirbant darbą su pakvietimu. 

  Pagrindinė priežastis kodėl jos buvo perdarytos - didelė betvarkė bylose, jų neprižiūrėjimas, direktoriai darė jas kokias norėjo, kai kurie net datų neįrašydavo ar normaliu paaiškinimu kodėl darbuotojas buvo išmestas.

  Pastebėjus neaiškumu, ar klaidu prašome pranešti mums, šį tema buvo perkurta kelis kartus, todėl gali nebūti kažkokios informacijos, kurios neatradus mes ją atkursime ir pridėsime ar neteisingai parašytos datos.

  Paskutinį kartą atnaujinta - 2019.09.15

  Darbuotojų bylų sąrašas (tvarka - nuo A iki Z): 
  Kiekvieno žaidėjo bylą galite rasti prie jo slapyvardžio, nesivarginant scrolint per bylas. 

  Spoiler

   

  Anonymous_Weed: 
  Policijos Departamentas (Laurynas_Leigon) Aktyvumas tikrai geras, o pats darbuotojas buvo bendraujantis, mėgstantis pabendrauti. Buvo išmestas (2018.09.29 - 2018.10.04)

  Arminas_Bite:
  Policijos Departamentas (Laurynas_Leigon) Vienas iš geriausių firmoje darbuotojų. Šio žaidėjo aktyvumas yra tikrai stebinantis, o pats asmuo yra linksmas, draugiškas, lojalus. Su juo bendravau gan ilgą laiką ir tikrai pastebėjau, jog jis yra pavyzdingas darbuotojas. Mano firmoje jis užėmė Vyriausiojo instruktoriaus pareigas. Su pareigomis tikrai gerai susitvarkė. Aišku buvo labai gaila išmesti viena iš geriausių darbuotojų firmoje, bet kitiems direktoriams norėčiau rekomenduoti šį darbuotoją jeigu jis pildys į jūsų firmą. Buvo išmestas (2018.10.13 - 2018.11.11).
  Taksi (Edvis_Gaming) Vienas iš tų firmos darbuotojų, kuris stengėsi vardan firmos. Labai aktyvus, draugiškas bei turintis humoro jausmą žmogus. Paprašė pats būti išmetamas, kadangi pabodo ta pati darbo rutina ir aplinka. Firmą paliko pats. (2018.09.27 - 2018.10.13)
  Medikai (Voltas_Focus) Esi neapsisprendęs žmogus atėjai į medikus ir vėl atgal į policiją, nu bet ką padarysi, tiesiog gaila, kad nieko firmoje gero ir nenuveikiai. Darbuotojas išmestas [Dėl kontrakto] (2018.11.12 - 2018.11.18)
  Pervežėjai (Pablo_Greenas) 
  Darbuotojas buvo priimtas be atrankos. Kadangi jį pažinojau surizikavau priimdamas, nes buvo grįžęs po pertraukos. Darbuotojas nenuvylė parodė puikius rezultatus buvo aktyvus tiek žaidime tiek TeamSpeak platformoje. Darbo paliko pats, nes gavo medikų direktoriaus postą. (2019.07.09-2019.07.31)

  Armis_Dark:
  Taksi (Derek_Escobar) 
  Vienas aktyviausiu taksistu, tikrai daug dirbo, imdavo visus iškvietimus, tad tikrai gaila jog paliko firma. Charakterio jo negaliu pasakyti, nei karto ne esu girdėjas jog kalbėtu per (TeamSpeak3) programa, bet visada būdavo joje, tikrai aktyvus ir darbštus darbuotojas. (2019.06.30 - 2019.07.24)
  Medikai (Arminas_Bite)
  Daug apie šį darbuotoją pasakyti negaliu, nes bendrauti teko minimaliai. „TeamSpeak“ platformoje aktyvus nebuvo, Aktyvumas žaidime buvo tikrai geras, Paliko pats  (2019-08-02 - 2019-08-12).

  Adidas_Vape:
  Taksi (Edvis_Gaming) Šis as muo buvo retas svečias TS3 platformoje. Dirbdavo ant minimumo. Kalbant apie charakterį truputį linkęs į konfliktiškumą. Firmą paliko pats dėl man nežinomų priežasčių. Firmą paliko pats. (2018.10.04 - 2018.10.10)

  Addi_Haskins:
  Taksi (Derek_Escobar)
   Padariau didžiulę klaidą, priimdamas keturis naujokas į firmą, kadangi jau du iš jų buvo išmesti, įskaitant ir šita. TeamSpeak3 programoje visą laika būdavo AFK kanale, su niekuom nebendraudavo, apie charakteri nieko negaliu sakyti, atrodo paprastas. (
  2019.08.07 - 2019.08.12)
  Medikai (Nedaz_Nedaz) 
  darbuotojas tikrai buvo aktyvus, malonus buvo taip pat firmoj e mokytojas (kvalifikatorius) . Darbą atlikdavo kruopščiai, bet vėliau paliko firmą, nes pabodo medikai. Darbuotojas paliko pats (2019/09/02 - 2019/09/13).

  Arma_Fast:
  Taksi (Edvis_Gaming) Nelabai pasižymėjo aktyvumu, retas svečias TS3 platformoje. Pasigedau dedamų pastangų dėl firmos ir DP užduočių. Darbuotojas išmestas dėl pildymo į kitus darbus dirbant taksi firmoje. Darbuotojas išmestas. (2018.09.15 - 2018.10.13)
  Pervežėjai (George_Butler) 
  vienas seniausių darbuotojų mano firmoje. Labai retas svečias TS3 programoje, todėl buvo dažnai drausminamas. Pastaruoju metu neberodė iniciatyvos ir visus tris galutinius įspėjimus susirinko vien už nepradirbimą darbo laiko, bei buvo išmestas. Darbuotojas buvo išmestas. (2019.04.27 - 2019.05.27)

  Alphonso_Salvatore:
  Medikai (Gruzinas_Tortilla)  
  Sunku aprašyti šį asmenį, nelabai su kuo bendraudavo, labiau užsidaręs, charakterio neteko pažinti, aktyvumas vidutiniškas, TeamSpeake matomas visada, tačiau didžiąją dalį ten praleisto laiko jis tiesiog tylėdavo. Darbuotojas surinko 3 įspėjimus ir buvo išmestas iš firmos, (2019.05.27 - 2019.06.03)

  And_Miami:
  Mechanikai (Amanda_Candy) 
  bendrauti neteko, „TeamSpeak“ platformoje nebuvo matytas. Aktyvumas nedžiugino, dėl ko gavo du įspėjimus karjerą mechanikuose pabaigė gavęs įspėjimą už keiksmažodžius racijoje. Darbuotojas buvo išmestas. (2019.07.10 – 2019.07.19)

  Algis_Greenside:
  Pervežėjai (George_Butler) 
  vienas iš geriausių darbuotojų, rodė didelį pavyzdį kitiems firmos atstovams ir sugebėdavo pradirbti labai didelį darbo laiką. Laikui bėgant pasitraukė iš firmos dėl laiko stokos. Darbuotojas firmą paliko savo noru. (2019.05.09 - 2019.05.20)
  Medikai (Gruzinas_Tortilla) 
  Per 10 dienų firmoje darbuotojas parodė visas savo puses, gavus darbą žaidėjas buvo aktyvus, ėmė iškvietimus šviesos greičiu, bendravo su visais draugiškai, bėgant laikui atsirado įžeidinėjimai, nepagarbus bendravimas su bendradarbiais, nepaisant to, žaidėjas aktyvus, bendraujantis, visada galima surasti TeamSpeak programoje, darbuotojas surinko 3 įspėjimus ir buvo išmestas iš firmos, (2019.05.21 - 2019.06.02)
  Pervežėjai (Pablo_Greenas) 
  Darbuotojas rodė pastangas patekęs per pirmąją atranką, buvo aktyvus tiek žaidime tiek TeamSpeak platformoje. Vėliau susidūrė su asmeninėmis problemomis kurias praneš ė, todėl buvo pasėmes neaktyvumą ilgesniam laikui, bet neaktyvumui nepasirodė. Darbuotojas buvo išmestas, nes susirinko 3/3 įspėjimus.  (2019.06.25 - 2019.07.09)

  Angelo_Lagusa:
  Medikai (Deividas_Meskinis) 
  darbuotojas dingo nieko neužpildęs. Darbuotojas buvo išmestas surinkęs 3 įspėjimus. (2019.07.03 - 2019.07.10)

  Arnas_Haiva:
  Mediku (Haku_Rinka) darbuotojas parašė palikimą, išmestas paprašius, darbuotojas bendraujantis ir linksmas, ts3 programa ne bėda, kalbėti ir juokauti mėgsta, padirbėti sugeba. (2019.02.08 - 2019.02.17)
  Mediku (Voltas_Focus) Grįžai į serverį ir vėl dingai, bet kam eiti į darba ir, tiesiog užimti kažkieno vieta, kai yra daug aktyvesnių ir efektyviau dirbančių naujokų. Darbuotojas išmestas (2018.11.12 - 2018.11.18)

  Arnas_Yoloo:
  Mechanikai (Amanda_Candy) 
  pirmąją savaitę darbuotojas pradirbdavo minimalų laiką, „TeamSpeak“ platformoje nebuvo matytas. Antrąją savaitę susirinko įspėjimus dėl neaktyvumo. Darbuotojas buvo išmestas. (2019.06.29 – 2019.07.13)

  Arnas_Infernus:
  Policijos Departamentas (Arminas_Bite)  Žmogus tikrai trūmpa laika padirbo netgi 1d per kuria sugebėjo susirinkti 3 įspėjimus ir buvo pašalintas iš darbo. Išmestas (2019.02.21 - 2019.02.22)
  Mediku (Haku_Rinha) darbuotojas geras, dirba aktyviai ir priima darbo iškvietimus gerai, ts3 sėdėti nepatingėjo, bet kalbėjimas jam turbūt ne prie širdies. Išmestas dėl banned anketos. (2019.02.09 - 2019.02.17)

  Aivaras_Ali:
  Mediku (Voltas_Focus)  Pradžioje galvojau, jog būsi aktyvus, tačiau iškarto pasiemiai neaktyvuma savaitėj, po to dar savaitėj ir galiausiai pats palikai firma.  Pasakyti galiu, tik tiek kad įvaizdį sudariai gal ir gera, tačiau ištikruju tai netiesa.  Pagarba, kad pats palikai, jeigu galvosi suaktyvėti laukiamas būsi.Darbuotojas paliko  (2018.09.24 - 2018.11.09)
  Pervežėju (Denis_Xander) Pirmąją savaitę darbuotojas buvo labai, labai aktyvus, jo darbas buvo efektyvus.  Teamspeakę jo nesimatydavo. Po poros savaičių nukrito labai aktyvumas, bet galbūt, jog dėl rutinos. Ačiū tau. (2018.12.02 - 2019.01.09)
  Taksi (Derek_Escobar) 
  Prisimenu šį darbuotoją dar kai buvau fūristų direktorius, tikrai geras darbuotojas gaila jog paliko firmą, charakteris vienas geresnių, tikrai nesiskundžiau šituo darbuotoju, visus iškvietimus imdavo, gaila jog nekalbėdavo (TeamSpeak3) programoje, bet ir per /r galima buvo pasirašinėti su juo. (2019.06.30 - 2019.07.22)

  Aivaras_White:
  Taksi (Derek_Escobar)
   Kaip darbuotojas pagal aktyvumą buvo labai geras, firmoje su niekuo nekonfliktuodavo, bet teko išmesti nes perpildė mano taurę, išmestas buvo dėl trijų priežasčių, AFK ne bazėj, keiksmai racijoje, ir nuolatinis prašymas, kad iškviestų taksi. (2019.08.15 - 2019.08.22)

  Anklea_Breaker:
  Policijos Departamentas (Arminas_Bite) Mandagus ir labai paprastas darbuotojas kuris moka susivaldyti sunkiose situacijose. (Paliko 2019.01.19)

  Aurimas_Lukasenka: 
  Taksi (Jack_Marzo) Per pirmąją darbo savaitę spėjau itin apsidžiaugti Aurimu. Darbuotojas savo darbštumu tikrai nenuvylė. Prasidėjus antrai darbo savaitei pirmasis neaktyvumas, jo pabaigoje žaidėjas dingo ir teko bausti jį įspėjimais už neaktyvumą. „Teamspeak 3“ programoje darbuotojas sutinkamas dažnai, aktyvus, daug bendraujantis. Darbuotojas išmestas. (  2019.02. 01 - 2019.02.13)

  Arijukas_Youtuberis: 
  Medikai (Voltas_Focus) Buvo aktyvus darbuotojas, tačiau, kad būtų kažkoks susikalbėjimas labai retai. Neatradom bendros kalbos, galbūt dėl to, jog čia kaltas amžiaus skirtumas. Bet kokių atvejų tu manęs nenuviliai sėkmės tau kitur. Darbuotojas paliko (2018.11.26 - 2018.11.05)
  Taksi (Jack_Marzo) Jaunas darbuotojas. Pakankamai aktyvus, nors bėgant dienoms tas aktyvumas vis krito. „Teamspeak 3“ programoje pakankamai aktyvus, nors jaunas, tačiau nebijantis bendraujantis. Firmą paliko pats. (2019.02.01 - 2019. 02.09)

  Ankle_Breaker:
  Taksi (Jack_Marzo) Pirmosios dienos buvo pakankamai normalios. Žaidėjas darbavosi, buvo pakankamai aktyvus. Po keletos d ienų pirmasis neaktyvumas, jam pasibaigus pirmieji ir, deja, paskutiniai įspėjimai. „Teamspeak 3“ programoje pastebėtas vos porą kartų.Darbuotojas išmestas. (2019.01.19 - 2019.01.28)

  Arnis_Hazer:
  Taksi (Jack_Marzo) Aktyvus, bendraujantis, šaunus darbuotojas. Mokantis greit priimti iškvietimus, rodantis tikrai gerus darbo rezultatus. Planavo dirbti ilgai, tačiau susirinko medalius bei gavo „Teamspeak 3“ programoje užblokavimą prieš paskutiniąją dieną. „Teamspeak 3“ programoje iki užblokavimo buvo visad aktyvus bei bendraujantis. Firmą paliko pats. (2019.01.19 - 2019.01.26)
  Pervežėjai (Forever_Young) Darbuotojas turėjo motyvacijos, buvo neaktyvume, grįžęs sugebėjo pasivyti bendradarbius. Tačiau šis asmuo nevaldo nervu, buvo sulaikytas policijos pinigu keli, susinervavo ir prašinėjo bendradarbiu pinigu, negavęs pinigu, buvo pasodintas, tuomet atėjęs į mūsų darbo kanala įžeidinėjo bendradarbius, tuo pačiu ir direktorių. Žmogus atsiprašė po viso šito, tačiau nėra prognozuojamas, todėl ateičiai patariu gerai pamąstyti. Darbuotojas paliko darbą pats. (2019.02.10 - 2019.02.20)
  Mechanikai (Wizard_Airidas) 
  darbuotojas buvo pakankamai aktyvus, bendraujantis, kartais parodydavo savo nervus, bet greitai atsileisdavo, dirbti stengdavosi, kartais būdavo neak tyvume, bet sugrįžęs visada pasivydavo bendradarbius ir atidirbdavo už savo neaktyvumą. PALIKO PATS (2019.03.17 - 2019.05.01)

  Andrius_Quattro:
  Mechanikai (Michael_Pacano)  darbuotojas buvo geras, teamspeake visada būdavo, vienintelis už akių kliuvęs dalykas buvo šioki toki neaktyvumai, bet apie tai pranešdavo parašydamas neaktyvumo anketą, firmoje nedirbo itin daug laiko, todėl negaliu daug pasakyti. Firmą paliko savo noru. (2018.10.14 - 2018.10.25)
  Pervežėjai (Derek_Escobar) kaip darbuotojas labai geras, team speak'e būdavo bendraudavo, keletą blogesnių situaciju, tai jog šaudydavo į bendradarbius, ne dažnai, bet buvo. PALIKO PATS. (2018.08. 27 - 2018.10.12)
  Medikai (Electric_New) Ta pati situacija, kaip ir pas daugeli darbuotojų, mėgdavo darbo metu būti nuosavame kanale, aktyvumas gan geras, bet efektyvumas negeriausias, paliko firmą savo noru; (datų nėra) 
  Pervežėjai (Forever_Young) Ta pati situacija, kaip ir pas daugeli darbuotojų, mėgdavo darbo metu būti nuosavame kanale, aktyvumas gan geras, bet efektyvumas negeriausias, paliko firmą savo noru; (2019.02.10 - 2019.02.19)
  Taksi (Bunta_Fujiwara) 
  Iš pradžių aktyvumas buvo  patenkinamas, bet paskui jo aktyvumas smuko, yr a gavęs keleta įspėjimų už neaktyvumą, bei pradirbti 60min trugdė gaujų veiklą. TeamSpeak buvo retai. Firmą paliko pats. (2019.05.21-2019.05.31)

  Andrius_Turix:
  Taksi (Derek_Escobar) 
  Vienas paprastesnių žmonių pas mane firmoje, kokie tik dirbo, šis mano manymu buvo tikrai neblogas. Kaip darbuotoajs žinojo ką darė, nesąmonių nedarydavo, nusipirko naują kompiuterį todėl pradėjo žaisti kitus žaidimus, nebegali skirti laiko samp'ui, suprantama situacija, bet yra kaip yra. Firmą paliko pats. (2019.08.07 - 2019.08.16)

  Anton_Soprano:
  Policijos Departamentas (Tony_Express) 
  Tik įsidarbinęs pasižadėjo jog tikrai dirbs ir bus aktyvus, tačiau pirmą dieną padirbo kitas dienas ėme neaktyvumą, o paskui gavo įspėjimą už nepradirbtą minimumą, kol galiausiai praėjus darbo kontraktui pasiri nko palikti darbą. (2019.06.08 - 2019.06.16)

  Augiz_Maklaudas:
  Medikai (Arminas_Bite)
   daug apie šį darbuotoją pasakyti negaliu, nes bendrauti teko minimaliai. „TeamSpeak“ platformoje aktyvus nebuvo, pirmąją darbo savaitę aktyvumas žaidime buvo t ikrai geras, tačiau antrą savaitę darbuotojas nebeturėjo noro bei motyvacijos dirbti. Darbuotojas buvo išmestas. Išmestas (2019-08-02 - 2019-08-18).

  Adas_Stafford:
  Medikai (White_Bear)
   Ne įtiko mano tvarką, paliko darbą dėl to jog buvo stengta palaikyti tvarką.. Kai buvo gaudomi nusižengėliai ir baudžiami, neatlaikė jis to nes jam nepatiko tvarką. Prie chaoso šis žmogus. Teamspeak lankydavosi, aktyvumas buvo normalus gal sakyčiau visai geras (2018.12.15 - 2018.12.17)

  Aivaras_Toretto:
  Medikai (White_Bear) 
  Surinko 3/3 įspėjimus už įžeidinėjimus bei kitus nusižengimus, darbuotojas gal dirbo visai neblogai per tas kelias dienas surinko apie 500minučių, bet jis toks mėgstantis laužyti taisyklės, veda kitus bendradarbius iš kelio, kurstydamas nusižengimus taisyklėms. (2018.12.15 - 2018.12.17)

  Adis_Rider:
  Taksi (Bunta_Fujiwara) 
  Jo aktyvumas buvo patenkinamas, Teamspeak aktyvumas irgi buvo patenkinamas. Firmą paliko pats. (2019.06.02 - 2019.06.14)

  Anthony_Martinez:
  Mechanikai (Michael_Pacano) 
  firmoje dirbo ganėtinai ilgą laiko tarpą, pats jo darbo rodomas rezultatas man patiko, bet paskutinėmis dienomis pradėjo konfliktuoti su bendradarbiais, tuo pačiu rezultatas efektyvumo darbe krito, galiausiai gavęs antrąjį įspėjimą paliko firmą savo noru. (2018.11.05 - 2018.12.21)
  Taksi (Jack_Marzo) Pirmosios savaitės buvo pakankamai geros su šiuo žmogumi - rodė gerus rezultatus, kėlėsi rangą bei pastoviai darbavosi. Kiek vėliau prasidėjo saviveikla darbo metu, tekdavo vis motyvuoti darbuotoją. „Teamspeak 3“ programoje žaidėjo aktyvumas vidutiniškas, tačiau žaidėjas kalbantis, draugiškas, linksmas. Darbuotojas išmestas. (2018.12. 21 - 2019.01 .11)

  Anthony_Guerilla:
  Taksi (Derek_Escobar)
   Darbuotojas nerado laiko pra dirbti 60min. todėl nusprendė palikti firmą, palaikau jo pasirinkimą 100%, kaip darbuotojas buvo paprastas, daug bendraujantis, sąži ningas todėl jį labai gerbiau. Su bendradarbiais jokių kitų konfliktų neturėjo, ramaus būdo, savo užduotį atliekantis darbuotojas. (2019.08.02 - 2019.08.15)

  Aprilla_Goo:
  Mechanikai (Michael_Pacano)  darbuotojas firmoje pradirbo beveik mėnesį, nusiskundimų jo darbu neturėjau, tik esminis aspektas, kuris manęs netenkino pats aktyvumas. Firmą darbuotojas paliko savo noru. (2018.11.14 - 2018.12.12)
  Taksi (Jack_Marzo) Priėmęs šį žmogų tikėjaus, kad neprašoviau, tačiau... Ne itin darbštus - leidžiantis sau nedirbti darbo metu, užsiiminėti pašaline veikla darbuotojas, didelių rezultatų neparodė. Kartais konfliktiškas, karštakošis - sulaukęs įspėjimo už nepagarbą kolegai. „Teamspeak 3“ programoje aktyvus ir bendraujantis. Firmą paliko pats.  (2018.12.30 - 20 19.01.06)

  Amanda_Candy:
  Medikai (Voltas_Focus)  
  Amanda tai viena iš aktyviausių darbuotojų firmoje. Aktyvumas ir efektyvumas firmoje, jei suteikė pasiekti darbo medalius labai staigiai, tad iš tikrųjų galiu džiaugtis, kad ir trumpa laika turėjau šia darbuotoją, tačiau jinai buvo tikras pavyzdys visiems kitiems darbuotojams. Darbuotoją išmesta [savo noru] (2018.10.16 - 2018.10.27)
  Taksi (Jack_Marzo) Džiaugiuosi, jog ji dirbo čia. Nors ir trumpą laiką mano kadencijoje, kiek ilgesnį pas praeitą direktorių, tačiau firmos aktyvumas bei darbas buvo kiek kitoks su ja - firma atrodė daug geriau, firma buvo aktyvesnė jos dėka. Darbuotoja darbšti, dirbo efektyviausiai firmoje, aktyvi tiek serveryje, tiek „Teamspeak 3“ programoje, kalbanti. Darbuotoja pati pasiprašė būti išmesta.(2018.10.27 - 2018.11.2 2)

  Arianas_Grandis:
  Medikai (Voltas_Focus)
  Kad ir kaip tu mažai kalbėjai TS3 programojem tačiau dažnai tave buvo galima pastebėti dirbanti, kas sudarė nebloga nuomone apie tave. Buvai vienas iš tu tylių, tačiau pažangių, ir nedaug klaidų darančių darbuotojų. Darbuotojas paliko (2018.11.02 - 2018.11.17)
  Medikai (Gruzinas_Tortilla) 
  Šis žmogus į firmą pateko be atrankos, sakėsi, kad bus aktyvus ir pavyzdingai dirbs. Tuo metu firmoje buvo mažai darbuotojų, pasitikėjau j uo ir priimiau be atrankos. Tačiau ,,pradirbus" aštuonias dienas firmoje jis ją palieką dėl pasirinkto aktyvesnio gyvenimo. Dėl šito jo smerkti negaliu, tiesiog likau nusivylęs, kadangi 80 procentų dienų firmoje jis buvo neaktyvume. Iš bylų galite spręsti, kad darbuotojas nebuvo aktyvus, ,,TeamSpeak" pastebėtas porą kartų, draugiškas, bendraujantis. Darbuotojas firmą paliko savo noru, (2019.05.15 - 2019.05.23)
  Taksi (Bunta_Fujiwara) 
  nuostabaus darbštumo bei aktyvumo darbuotojas, tokį čia - džiugu turėti. Teamspeak 3 aktyvus, tačiau su diena vis aktyvėjantis. Firmoje ėjo kvalifikatoriaus pareigas, su kuriomis susitvarkė nuostabiai. Firmą paliko pats. (2019.06.02 - 2019.06.24)
  Pervežėjai (Pablo_Greenas) 
  Darbuotojas pateko per pirmąją atranką. Pačia pirma diena parodė labai gerus rezultatus greičiau nei per 24h nuvežė 250 mažųjų krovinių ir pasikėlė į antrą rangą, bet viskas tuo ir pasibaigė. Tapo nelabai aktyvus pradirbdavo minimumą, bet aš jį suprantu, nes kaip palikime ir minėjo, kad pervežėjų darbas ne jam, todėl nusprendė išdirbti likusį kontrakto laiką ir palikti firmą. Darbą paliko pats. (2019.06.25 - 2019.07.02)

  Alonso_Seagal:
  Taksi (Edvis_Gaming) 
  Nėra tekę taip bendrauti, jog turėčiau susidaręs tam tikr ą nuomonę apie šį asmenį. Vidutiniškai aktyvus, nekonfliktiškas darbuotojas. Darbuotojas firmą paliko pats, dėl nežinomų aplinkybių. (2018.10.27 - 2018.11.03)

  Artee_Solid:
  Medikai (Deividas_Meskinis)
   darbuotojo nemačiau teamspeak'e. Taip pat dirbo kelias dienas. Tačiau buvo pagautas naudojant neleistinas programas. Darbuotojas buvo išmestas surinkęs 3 įspėjimus. (2019.07.08 - 2019.07.14)

  Ben_Wayne:
  Policijos Departamentas (Laurynas_Leigon)
   Darbuotojas kuris nepasižymėdavo aktyvumu. Jis buvo gan draugiškas ir ramus darbuotojas. Darbą atlieka tikrai gerai, bet kasdien ateidavo pradirbti minimalų laiką. Darbą paliko pats (2018.09.29 -
  2018.10.28).

  Medikai (White_Bear) Darbuotojas buvo geras, aktyvus, lankydavosi teamspeak'e stengėsi dėl medikų gerovės. Nebuvo nei prisidirbęs nei ką. Labai rami asmenybė.(2018.12.15 - 2018.12.31)
  Pervežėjai (Forever_Young) Darbuotojas buvo motyvuotas, pradirbęs savaite pradėjo dirbti kažkur realybėje, todėl laiko sampui kaip ir nebeturėjo, buvo priverstas palikti. Darbuotojas darbą paliko pats. (2019.02.16 - 2019.02.xx)
  Taksi (Bonnie_Rosa) Eilinis pažadukas, žadėjęs nuversti kalnus, tačiau firmoje prabuvo tik savaitę. Neskaitant to, žaidėjas aktyvus, nors TS3 programa naudojosi irgi nenoriai. (2019.03.30 - 2019.04.08)
  Mechanikai (Amanda_Candy) 
  darbuotojas firmoje nors ir išdirbo ilgai, tačiau nuomonės apie jį neturiu. Tik įsidarbinęs išvyko atostogauti pasiėmęs neaktyvumą, grįžęs nebuvo aktyvus, „TeamSpeak“ platformoje taip pat nesilankė. Žadėjo būti aktyvus, tačiau yra kaip yra. Darbuotojas paliko pats. (2019.06.24 – 2019.07.18)

  Black_Ride:
  Pervežėjai (Derek_Escobar)
   , buvo išėjąs į taksistus, bet vėl nusprendė grįžti, išeina pareina, ir taip visa vasara buvo, bet galiausiai atėjo pas mane ir sugebėjo pasikelti rangą į 3, tikrai buvo aktyvus, bendraujantis. IŠMESTAS ABIPUSIU SUSITARIMU, PAPRAŠĖ JOG IŠMESČIAU (2018.09.28 - 2018.11. 0)
  Policijos Departamentas (Arminas_Bite)  Darbuotojas buvo nelabai aktyvus pradirbdavo 60min į dieną ir dažniausiai afk budavo susitvarkius šitam žaidėjui aktyvuma butu puikus darbuotojas. (xxxx.xx.xx - 2018.12.16)
  Taksi (Bonnie_Rosa) Labai nuoširdus, visuomet mandagus. Mėgsta bendrauti, kaip darbuotojas darbštus. Problemų su juo neturėjome. (2019.03.24 - 2019.04..10)
  Policijos Departamentas (Maria_Ross) 
  darbuotojas pirmosiomis darbo dienomis buvo aktyvus, tačiau po savaitės pasiėmė neaktyvumą ir neteko daugiau jo matyti serveryje. Darbuotojas pats paprašė būti išmetamas. (2019.05.08 - 2019.05.17)
  Mechanikai (Wizard_Airidas) 
  darbuotojas buvo aktyvus tada, kai galėdavo, dažniausiai vakarais, bet nepasikėlė į 2 rangą per savaites. Buvau jam sakęs, kad duosiu papildomo laiko, nes nesu toks žiaurus, kad mėtyčiau iškarto po 2 savaičių, ypač kai trūksta nedaug, bet jis kažkaip to neišgirdo bei sugalvojo palikti. PALIKO PATS (2019.04.19 - 2019.05.03)
  Policijos Departamentas (Bob_Winters) 
  Asmuo draugiškas, dirbo gerai, aktyvumas buvo geras, Teamspeake dažnas svečias, darbuotojas dėl asmeninių priežasčių paliko pats. (2019.07.20 - 2019.07.--)

  Bon_Chanz:
  Medikai (Haku_Rinha) 
  darbuotojas malonus, dirba visai gerai, nepabijo prisijungti ir pakalbėti ts3 kanale. Maloniai bendrauja, sugeba atlikti darbą. (2019.02.09 - 2019.02.17)
  Policijos Departamentas (Maria_Ross)  darbuotojas nuo pat pirmųjų darbo dienų puikiai įsiliejo į komandą, buvo aktyvus tiek žaidime, tiek „TeamSpeak'e“, išmanė savo darbą, nesukėlė jokių nesklandumų. Darbą paliko savo noru. (2019.02.24 - 2019-03-30)

  Black_Greenas:

  Pervežėjai (Forever_Young) Darbuotojas buvo neaktyvus, prisijunges žaidime buvo dažnai raginamas tęsti darbus, įspėjus darbuotoja už nepaklusima, saviveikla gavau žinute į racija jog dėk 3 man poh***. Neatsakingas, nedrausmingas žmogus, tikiuosi ateityje pasikeis ir susivoks. Darbuotojas buvo išmestas. (2019.02.07 - 2019.02.15)

  Bevardis_Raidas: 
  Mechanikai (Dovydas_Weed) 
  Žaidėjas draugiškas, aktyvus, bendraujantis. TeamSpeak'e būdavo arba AFK kanale arba darbo kanale. Neteko duoti kažkokių pastabų. Šiuo žaidėju neturiu nusiskundimų. Ačiū tau už viską Raidai ir linku sėkmės. Paliko savo noru. (2019.01.07 - 2019.02.05)

  Bmw_Black:
  Mechanikai (Amanda_Candy)
   apie šį darbuotoją daug ką pasakyti neturiu, serveryje aktyvus nebuvo, „TeamSpeak“ platformoje nesilankė. Darbuotojas paliko pats. (2019.07.09 – 2019.07.25)
  Pervežėjai (Minde_Marshell) 
  Apie šį darbuotoją daug neturiu ką pasakyti ,nes neteko labai daug su juo bendrauti. Firma paliko pats kaip supratau dėl rangų sistemos (2019.07.26 - 2019.08.11)

  Bevardisz_Raidas:
  Taksi (Jack_Marzo)
   Išdirbta beveik mėnuo. Džiugu turėti tokį darbuotoją, bet viskam yra pabaiga - kaip ir pabaiga jo darbui firmoje. Aktyvus, nebijantis darbo, efektyvus - toks yra šis asmuo. Pirmosios dvi savaitės lyg iš pypkės, trečioji, ir paskutinė - su neaktyvumais dėl laiko leidimo kitame žaidime. „Teamspeak 3“ programoje žaidėjas aktyvus, bendraujantis. Firmą paliko pats. (2018.11.19 - 2 018.12.11)
  Policijos Departamentas (Arminas_Bite) Aktyvus, bendraujantis linksmas asmuo. Pasižymėjo itin dideliu draugiškumu, paklusnumu, deja, dėl tam tikrų taisyklių pažeidimų surinko 3 įspėjimus ir darbuotojas buvo išmestas. (2019.02.11 - 2019.02.18)
  Taksi (Bunta_Fujiwara) 
  Dar viena legenda, kuri išėjo iš firmos kartu su Lauriu. Kaip ir lauris, Šis darbuotojas buvo vienas iš labiausiai motyvuotų  ir aktyvių darbuotojų firmoje, kuris nustelbavo visus savo aktyvumu ir produktyvumu. Teamspeak aktyvumas buvo geras, būdavo visada. Teigė, jog pastarąją savaitę krito motyvacija ir tiesiog dingo noras di rbti mūsų firmoje. Buvo firmos kvalifikatorius, su pareigomis susitvarkė laisvai be problemų.  Firmą paliko pats. (2019.05.11 - 2019.06.11)

  Bmw_Leonsas:
  Pervežėjai (Derek_Escobar) 
  darbuotojas išmestas dėl to jog buvo NDS, buvo su kitu nick NDS saraše, nieko blogo negaliu pasakyti blogo apie jį, tikrai geras, bendraujantis. IŠMESTAS. (2018.11.1 0- 2018.11.14)

  Bonnie_Rosa:
  Mechanikai (Amanda_Candy)
   Tai visų pirma daug ką pasako apie ją tai jog užėmė pavaduotojos pareigas firmoje. Apie jos darbą tiek prieš užimant pareigas tiek būnant pavaduotoja negalėčiau pasakyti nieko blogo. Firmą paliko pati. (2019.07.06 – 2019.08.17)

  Bunta_Fujiwara:
  Mechanikai (Michael_Pacano) 
   vėlgi darbuotojas firmoje praleidęs daugiau nei mėnesį, aktyvumą gerą rodė, darbštumu taip pat pasižymėjo, tik viską sujaukė kompiuterio gedimas, jį susitvarkęs darbuotojas pats paliko firmą savo noru. (2018.11.22 - 2018.12.24)
  Taksi (Jack_Marzo) Su šiuo žmogumi teko dirbti beveik visą laiką, kol dirbo jis. Aktyvus serveryje, „Teamspeak 3“ sutinkamas kiek rečiau. Savo darbštumu firmoje kartais nustelbdavo kitus. Žaidėjas paliko firmą. (2018 .08.27 - 2018.11.21.)
  Taksi (Jack_Marzo) Antrasis kartas, kai tenka turėti jį firmoje. Kaip ir pirmasis kartas - šis nenuvylė - vis toks pats darbštus, draugiškas, malonus ir aktyvus žmogus. Prabuvus apie mėnesį darbe krito jo aktyvumas, galiausiai priėjo prie firmos palikimo. „Teamspeak 3“ programoje sutinkamas, tačiau retokai kalbantis. Firmą paliko pats. ( 2018.12.30 - 20 19.02.07)
  Pervežėjai (Pablo_Greenas) 
  Darbuotojas pradirbęs gan ilgą laiką firmoje buvo vienas iš aktyviausių parodė puikius rezultatus, nors TeamSpeak platformoje gan daržnai būdavo afk kanale, bet esant reikalui visada ateidavo į pagrindinį firmos kanalą. Džiaugiuosi jog šis žaidėjas buvo CLC firmos dalis.  Darbą paliko pats. (2019.07.04 - 2019.07.29)

  Bounty_Game:
  Taksi (Bonnie_Rosa) Bendraujantis ir labai malonus, tačiau nedirba, darbo metu užsiima saviveikla, net 60 minučių šiam yra per daug. (2019.03. 27 - 2019.04.05)

  Black_Summer:
  Medikai (Tony_Express) 
  Darbuotojas dirbęs dar laikinoje firmoje. Pasilikau nes buvo aktyvus toks ir išliko iki galo, jo darbu skustis negaliu darbą atliko gerai. Paliko pats. (2019.03.25 - 2019.04.08)
  Medikai (Gruzinas_Tortilla)
   Retai lankydavosi ,,TeamSpeak" programoje, dažniausiai reikėdavo raginti, kad ateitu. Žaidime aktyvus, rodė neblogus darbo rezultatus. Darbuotojas pasiprašė būti išmestas iš darbo dėl kontrakto, (2019.04.30 - 2019.05.09)
  Pervežėjai (George_Butler) 
  darbuotojo elgesys nepriimtinas, nereaguoja į pasakytas pastabas ir išsidirbinėja, o dar vėliau rodo nepagarba kolegoms. Per penkias dienas surinko tris įspėjimus ir buvo labai greitai pašalintas iš darbo. Darbuotojas buvo išmestas. (2019.05.09 - 2019.05.14)
  Taksi (Bunta_Fujiwara) 
  Irgi neturiu ką daug pasakyti apie šį darbuotoją, kadangi pasiimė tik 1d kontraktą ir jam pasibaigus paliko firmą dėl interneto problemų Firmą paliko pats. (2019.06.02-2019.06.03)
  Taksi (Bunta_Fujiwara) 
  Antras kartas kaip teko jį turėti firmoje. Susitvarkęs internetą, grįžo į firmą ir rodė visai gerus rezultatus, TS3 darbo metu būdavo. Žaidėjas išmestas jo paprašius.  (2019.06.09 - 2019.06.17)
  Policijos Departamentas (Tony_Express) 
  Darbuotojas sakęs dirbs ilgai tačiau pradirbo pora dienų ir paliko, normalios nuomonės apie jį nesu susidaręs. Paliko teigdamas jog nebežais SA-MP (2019.06.19 - 2019.06.21)

  Balan_Possui:
  Pervežėjai (Forever_Young) 
  Darbuotojas buvo motyvuotas, pirmoje savaitėje buvo vienas iš pirmųjų darbuotoju kuris pasikėlė savo rangą pirmasis, pradirbęs keletą savaičių dingo, reasonas nežinomas, rekomendacija iš mano pusės. Darbuotojas buvo išmestas. (2019.02.10 - 2019.02.x x)

  Bill_Shake:
  Medikai (White_Bear)
   buvo išmestas, nes surinko 3 įspėjimus už neaktyvumą. o tai jau pasako daugiau negu reikia. (2018.12.04 - 2018.12.08)

  Brent_Collins:
  Pervežėjai (George_Butler) 
  iš šono stebėdavau žaidėjo veiksmus ir galiu pasakyti, kad darbuotojas nebuvo toks aktyvus koks iš tiesų galėjo būti. Paskutinę dieną turėjęs jau du gautus įspėjimus, sugebėjo surinkti ir trečią įspėjimą už nepradirbimą, bei buvo išmestas iš darbo. Darbuotojas buvo išmestas. (2019.05.09 - 2019.05.18)

  Brown_Williams:
  Medikai (White_Bear)
   Dirbo gerai, žinojo savo pareigas, aktyvumas buvo patenkinamas, teamspeak'e lankėsi mažai. Nieko prisidirbęs nebuvo (2018.12.15 - 20 18.12.25)
  Mechanikai (Wizard_Airidas) 
  darbuotojas buvo malonus, kiek dirbdavo, tiek bendraudavo, o dirbdavo ne per daugiausiai, buvo gavęs 2 įspėjimus už neaktyvumą, toliau kaip ir susitvarkė ir suprato, kad reikia pildyti neaktyvumą, bet po poros dienų paliko, priežasčių nežinau. PALIKO PATS (2019.04.04 - 2019.04.16)

  Bruno_Manning:
  Pervežėjai (Minde_Marshell) 
  Darbuotojas būvo tikrai prastas paskutinėmis dienomis tapo visiškai neaktyvus surinko 3/3 ir būvo įrašytas į gėdos stulpą. Teamspeak'e būvo retas atvėjis. Išmestas (2019.08. 08  - 2019.08.12 )

  Blody_Sync:
  Medikai (Gruzinas_Tortilla) 
  Žaidėjas draugiškas, visada pastebimas TeamSpeake, tačiau mažiau bendraujantis. Darbuotojas savo darbo nezultatais nesbetino dėl ganėtinai mažo aktyvumo, vienas jo geriausių draugų buvo neaktyvumai. Galiausiai darbuotojas susirinko 3 įspėjimus už nepradirbtą minimumą, darbuotojas surinko tris įspėjimus ir buvo išmestas iš firmos, (2019.05.27 - 2019.06.08)

  Belenkoks_Chuligans:
  Policijos Departamentas (Maria_Ross) 
  darbuotojas pradžioje buvo aktyvus ir produktyvus, puikiai pritapo prie kolektyvo, tačiau laikui bėgant aktyvumas mažėjo, matomai motyvacija taip pat, pasipylė lavina neaktyvumų. Darbą paliko savo noru. (2019.02.11 - 2019.04.19)

  Black_Viper:
  Pervežėjai (Derek_Escobar) 
  Labai mėgstantis pyktis žmogus, keikiasi į racija, įžeidinėja bendradarbius, reiškia aiškia nepagarba direktoriui, buvo pasiėmęs neaktyvumą, bet sekančia dieną jau sugebėjo pražaisti apie 1h, bet pradirbti 0min. tad jo neaktyvumą atšaukiau, nes jeigu sugeba prisijungti, vadinasi gali ir pradirbti. IŠMESTAS (2018.10.31 - 2018.11.06)
  Medikai (White_Bear) šis darbuotojas buvo aktyvus, atliko savąjį darbą, išbuvo medikų tikrai gan ilgai, lankydavosi teamspeak'e, nieko prisidirbęs nebuvo, tik kelį įspėjimai dėl neaktyvumo, prieš palikimą (2018.11.09 - 2018.12.14)

  Biq_Shaq:
  Policijos Departamentas (Arminas_Bite)
   Darbuotojas buvo tikrai stiprus ir išmanantis savo darbą bet tikrai nemoka tvardytis visada kažka ne to pasakys. Išmestas (xxxx.xx.xx - 2018.01.05)

  Benito_Mussolini:
  Mechanikai (Michael_Pacano)
   vienas iš mec hanikų senbuvių, kuris turi savitą ir tuo pačiu įdomų charakterį. Dirbo gana gerai, įdėjo iš savo pusės tikrai didelį indėlį pirmoje direktorių prižiūrėtojo paskirtoje užduotyje, būdavo savaičių kai aktyvumas buvo "banguojantis", bet viską sudėjus buvo gana šaunus darbuotojas. (2018.08.07 - 2018. 10.14)
  Policijos Departamentas (Arminas_Bite) Labai neaktyvūs darbuotojas net nepastebėjau jo rodomo darbo nuvile mane tikrai, o galvojau kad bus toks pat stiprus kaip ir furistuose bet ne. (datų nėra)
  Taksi (Derek_Escobar) 
  Vienintelis darbuotoj as kuris išbuvo čia  iki dabar, tikrai vienas iš geriausių  firmos darbuotojų, per mano kadenciją. Su niekuo nesipykdavo, nekonfliktiškas. Buvo išmestas nes surinko tris įspėjimus. (2019.07.09 - 2019.08.23)

  Boris_Putin:
  Medikai (Gustaz_Lays)
    Neaktyvus vyrukas, labai išsišokęs, neklausantis direktoriau, gavęs per 5 minutes 3 įspėjimus BUVO IŠMESTAS (2018.09.30 -  2018.10. 02)

  Carl_Moretti:
  Policijos Departamentas (Laurynas_Leigon)
   Šis asmuo buvo ramaus būdo, draugiškas. Teamspeak'e nebūdavo dažnai, o ir aktyvumu nelabai pasižymėdavo. Darbą paliko pats (2018.10.06 - 2018.10.31).

  Chris_Toler:
  Taksi (Edvis_Gaming) 
  Kaip asmenybė tikrai labai ramus, nekonfliktiškas, draugiškas žmogus. Vienas minusas kuris man nepatiko - labai dažni neaktyvumų pildymai ir ant 60 minučių sėdėjimas kaip sakant, dėl ko darbuotojas ir buvo išmestas už 3/3 įspėjimus dėl neaktyvumo. Darbuotojas išmestas. (2018.19.23 - 2018.10.20)

  Cesnakinis_Koldunas:
  Taksi (Edvis_Gaming) 
  Kaip asmenybė tikrai labai ramus, nekonfliktiškas, draugiškas žmogus. Vienas minusas kuris man nepatiko - labai dažni neaktyvumų pildymai ir ant 60 minučių sėdėjimas kaip sakant, dėl ko darbuotojas ir buvo išmestas už 3/3 įspėjimus dėl neaktyvumo. Darbuotojas išmestas. (2018.19.23 - 2018.10.20)

  Candy_Apple:
  Taksi (Bunta_Fujiwara) 
  Užsilikęs nuo laikinos firmos. Dėją, irgi neteko su juo daug ben drauti, Firmą paliko pats. (2019.XX.XX-2019.05.12 )
  Pervežėjai (George_Butler)
   darbuotojas nebuvo labai pareigingas firmoje ir jau per savaitę buvo susirinkęs 2 įspėjimus už saviveikla darbo metu. Pradirbęs minimalų darbo laikotarpį paliko darbą su pareiškimu, kad gaujose jam yra palankesnis atvejis žaisti. Darbuotojas firmą paliko savo noru. (2019.05.12 - 2019.05.19)

  Cesar_King:
  Mechanikai (Wizard_Airidas)
   buvo aktyvus, bet mėgstantis dėl visko padraskyti akis ir pasiginčyti, jam viskas nepatikdavo, amžinai skųsdavosi, kad negali užsiimti saviveikla, prie akių stengdavosi būti geras, bet išėjus man, iš kitų žaidėjų kalbų, yra prikalbėjęs ne pačių gražiausių žodžių. Nežinau kas tiksliai įvyko, bet kada ngi žmogus  turi karštus nervus, dėl kažko susinervino, paliko darbą, bei draugui teigė, kad jis čia nevergaus. PALIKO PATS (2019.04.26 - 2019.05.12)
  Medikai (Gruzinas_Tortilla) 
  Aktyvus bei draugiškas darbuotojas, visada galima sutikti ,,TeamSpeak" programoje, kiek mėgėjas išeiti į kitus kanalus, vartodavo necenzūrinę leksiką daugiau negu reikia, bet po žodinio įspėjimo tai susitvarkė. Darbo sutartyje pasirašė 7 dienų sutartį, tačiau pradirbus 3 dienas darbuotojas pasiprašė būti išmestas dėl kontrakto, (2019.05.21 - 2019.05.24)
  Taksi (Bunta_Fujiwara) 
  Neturiu daug pasakyti apie šią asmenybę, nes pradirbo tik vieną dieną ir pasiprašė būti išmestas iš darbo. Žaidėjas išmestas jo paprašius

  Cornal_Worden:
  Medikai (Deividas_Meskinis)
   gan aktyvus darbuotojas. Tai p pat žinojo ką veikia įmonėje ir neteko skųstis juo. Darbą paliko  pats. (2019.07.03 - 2019.07.11)


  Ceska_Kalbanosis:
  Mechanikai (Michael_Pacano)
   firmoje neišbuvo nė dienos, kadangi yra naujokas nežinojo daugelio dalykų, kuriuos padėjo sužinoti kiti firmoje esantys darbuotojai, bet nors ir žodiškai buvo įspėtas, kad darbo metu privaloma būti teamspeak kanale po kelių valandų pastebėjau, kad teamspeake vėl nėra, darbo metu nedirbo ir dar vyko į San Fierro zonoje vykstančias kovas net nebūdamas jokioje gaujoje. Buvo išmestas surinkus 3 įspėjimus. (2018.10.07 - 2018.10.08)
  Medikai (Gruzinas_Tortilla) 
  Vienas aktyviausių darbuotojų ,,TeamSpeak" platformoje, visada ieškantis su kuo pabendrauti. Linksma, draugiška bei komunikabili asmenybė. Žaidime rodė puikius darbo rezultatus. Tačiau, mėgo nusižengti taisyklėms, gavo vieną papeikimą, o po poros dienų nusižengė dar kelioms taisyklėms, galiausiai darbuotojas surinko 3 įspėjimus ir buvo išmestas iš darbo, (2019.05.04 - 2019.05.12)

  Camo_Bear:
  Policijos Departamentas (Bob_Winters) 
  darbuotoja pirmas savaites dirbo labai aktyviai, gerai išmanė policijos darbą ir taisykles, draugiškas asmuo, padedantis kolegoms visada, buvo savaitės darbuotoja, paskui aktyvumas krito, ko pasekoje darbuotoja paliko firma pati. )2019.07.12 - 2019.08.02)

  Crossed_Lee:
  Mechanikai (Michael_Pacano)
   iš šio darbuotojo tikėjausi kur kas daugiau, nes žinau jo galimybes iš senesnių kartų kai dirbo mechanikuose, bet teko nusivilti. Neilgai truko kol gavo pirmuosius įspėjimus už nepradirbtą dienos minimumą, galiausiai dažnai tekdavo išvysti neaktyvumo anketas, o viską užbaigė tai jog nereagavo į pastabas aukštesnio rango atstovo (kvalifikatoriaus), už šį poelgį gavo trečiąjį įspėjimą ir buvo išmestas. (2018.11.22 - 2018.12.04)

  Club_Society:
  Medikai (White_Bear)
   šis darbuotojas buvo labai kruopštus, geras pagalbininkas, išdirbo tikrai nemaža laiko tarpą medikų darbe, aktyvumas buvo labai geras, pagal jo pačio galimybes, pradžioje lankydavosi teamspeak'e bendraudavo, o toliau jau vis sunkiau ir sunkiau jis ten rodėsi, nebuvo nei prisidirbęs nei ką, visada atsakingas ir kruopštus, tik neaišku kodėl paliko darbą, nors pildė neaktyvumą. ( 2018.11.12 - 2018.12.08)

  Comall_Worden:
  Taksi (Derek_Escobar) 
  Iš pradžių aktyvumas buvo geras, įstojus į gaują labiau rūpėjo gau jos zonos, nei darbas, serveryje būdavo, bet pradirbti nepradirbdavo, todėl buvo išmestas už neaktyvumą. (2019.07.24 - 2019.07.30)

  Coco_Gang:
  Medikai (White_Bear) 
  Pradžioj buvo lig ir geras darbuotojas, lankydavosi teamspeak ir panašiai. O pradirbus 7dienas atsipalaidavo, nebe būdavo teamspeak'e atmazindavo jog pas draugą yra ir jis bana gavęs, poto sako draugas atsius ft, kažką bandė ten daryt kad tik įspėjimo negaut, bet nepaėjo. Buvo išmestas surinkęs 3/3 (2018.12.15 - 2018.12.23)

  Carl_Watson:
  Medikai (Electric_New)   
  TeamSpeak labai retai pasirodydavo, žaidime taip pat, rango net nebandė pasikelti, efektyvumas nulinis, paliko firmą savo noru (Datų nėra)

  Canboy_Liked:
  Medikai (Haku_Rinha) 
   darbuotojas išmestas surinkęs 3 įspėjimus, 2 iš įspėjimų buvo uždėti už neadekvatų elgesį, trečiasis už kenkimą serverio žaidėjams, šaudymą esant medicinos centro darbuotoju. Nedraugauja su ts3 medikų darbo pagrindiniu kanalu, pasirodo retai. Išsidirbinėja /vc komandoje, įspėjimai bei firmos nuobaudos sunkiai padeda to atsikratyti. Įrašomas į stulpą už neadekvatų/kenkėjišką elgesį. (2019 .02.09 - 2019.02 .15)

  Cornish_Rex:
  Medikai (Gruzinas_Tortilla) 
  Daug apie šį darbuotoją pasakyti negaliu, buvo užsilikęs nuo praeito direktoriaus. Tačiau ką galiu pabrėžti, tai, kad kai buvo jo paprašyta užpildyti darbo sutartį jis aimanavo, kad tai tiesiog yra pinigų švaistymas ir galiausiai paskutiniąją duotą dieną paliko firmą. Darbuotojas firmą paliko savo noru, (2019.04.17 - 2019.05.04)

  Cloud_Mane:
  Medikai (Gruzinas_Tortilla)
   Daug pasakyti apie šį darbuotoją negaliu, buvo užsilikęs nuo praeito direktoriaus, iš šono atrodė malonus ir paslaugus, tačiau laiku neužpildė darbo sutarties ir buvo išmestas. Darbuotojas išmestas, (2019.04.11 - 2019.05.05)

  Clem_Klem:
  Medikai (Deividas_Meskinis) 
  darbuotojas buvo labai aktyvus. Taip pat atsidavęs darbui. Jaunas, bet drąsus. Visgi žadėjo užpildyti neaktyvumą, o to nepadarė. Tikiuosi dar kada nors sugrįš. Darbuotoajs buvo išmestas surinkęs 3 įspėjimus. (2019.06.27 - 2019.07.12)

  Domis_Tuomas:
  Taksi (Bonnie_Rosa) Darbuotojas nebuvo per ne lyg aktyvus per šį laikotarpį, darbą paliko dėl neaiškių priežasčių. (2019.03.27 - 2019.04.02)

  Danielius_Lamma:
  Taksi (Bunta_Fujiwara) 
  Aktyvumas buvo vidutinis, TS3 būdavo. Bet staiga pasidarė nebeaktyvus, ir už 3d neaktyvumą buvo išmestas iš darbo.  Išmestas surinkęs 3 įspėjimus už neaktyvumą. (2019.06.17 - 2019.06.25)

  Dovydas_Weed:
  Pervežėjai (Derek_Escobar) 
  Apie darbuotoją daug galėčiau parašyti, bet ar reikia nemanau. Buvo begalo aktyvus, ir labai daug bendraujantis, buvo vyr.kvalifikatorius, todėl dar labiau skatinu priimti šį darbuotoją į betkurią firmą. PALIKO PATS. 
  (2018.09.23 - 2018.11.12)
  Policijos Departamentas (Maria_Ross) 
  žmogus, kuris įnešė daug indėlio į mūsų firmą ir sugebėjo puikiai pritapti prie kolektyvo nuo pat pirmųjų darbo dienų. Darbuotojas buvo aktyvus ir motyvuotas, nestigo atklaklumo bei atsargumo. Tačiau po ilgų savaičių policijos darbe pristigo motyvacijos pačiam žaidimui. Darbą paliko savo noru. (2019.03.07 - 2019.04.06)

  Donatas_Mafijozas:
  Medikai (Tony_Express) 
  Darbuotojas užsiliko iš laikinos firmos. Pradžiai buvo aktyvus, poto vos išspausdavo minimumą, darbo metu stengdavosi būti TeamSpeak'e, daug šnekantis. Darbą paliko pats.  (2019.03.03 - 2019.03.31)
  Medikai (Gruzinas_Tortilla)  
  Labai draugiška jauna asmenybė. Dažniausiai būdavo ,,TeamSpeak" ir ieškodavo su kuo kalbėti iki įkirumo lygio. Įsidarbinimo pradžioje rodė didelį aktyvumą, su laiku jis mažėjo, kol galiausiai buvo apdovanotas įvairiais įspėjimais, pagrinde už nepražaistą minimumą, darbuotojas buvo išmestas, (2019.05.17 - 2019.05.29)

  Domka_Camel:
  Mechanikai (Amanda_Candy) 
  aktyvumas serveryje buvo geras, „TeamSpeak“ platformoje nebuvo dažnas svečias, tačiau apie šį  darbuotoją neturiu pasakyti nieko blogo, nebuvo konfliktiškas, darbą atlikdavo tvarkingai. Darbuotojas paliko pats. (2019.06.29 – 2019.07.25)

  Dave_Jefferson:
  Mechanikai (Amanda_Candy) 
  daug apie šį darbuotoją pasakyti negaliu, nes nebuvo aktyvus tiek „TeamSpeak“ platformoje, tiek žaidime. Darbuotojas buvo išmestas. (2019.06.24 – 2019.07.07)

  Domas_Drifteris:
  Pervežėjai (Denis_Xander) 
  Buvo tikrai labai aktyvus darbuotojas, pradirbo gan ilgą laiką firmoje, ir įdėjo į ją daug pastangų, nežinau tikslios palikimo priežasties, bet ačiū tau, jog dirbai čia! [PALIKO] (2018.12.02 - 2018.12. 23)
  Mechanikai (Wizard_Airidas) darbuotojas buvo labai aktyvus, labai stengėsi, bet galų gale padarė labai durną sprendimą ir sugalvojo ryte pabuginti minutes. Viskas baigėsi kitaip, nei manau, kad tikėjosi. BUVO IŠMESTAS BEI PATEKO Į STULPĄ (
  2019.03.26 - 2019.04.03)

  Domas_Exus:
  Medikai (Deividas_Meskinis) 
  stengėsi būti aktyviam kiek įmanoma daugiau, nes anketoje minėjo, kad leidžia daug laiko su draugais, o ateina į samp'ą kai neturi ką veikti. Visgi suprantu jo sprendimą palikti ir nelaikyti vietos be reikalo. Darbą paliko pats. (2019.07.02 - 2019.07.10)

  Davydo_Zydas:
  Medikai (Gruzinas_Tortilla) 
  Vienas seniausių firmos veidų, paskutinis darbuotojas užsilikęs nuo laikinosios firmos. Visada matomas ,,TeamSpeak" programoje, draugiškas, bendraujantis. Gavus direktorių mane stebimo jo aktyvumas, bet su laiku jis kardinaliai krito. Paskutiniąją savaitę atsirado neaktyvumai, buvo uždėtas įspėjimas už nepražaista minimalų laiką. Darbuotojas firmą paliko savo noru, (2019.04.27 - 2019.05.24)

  Deny_Redsum:
  Medikai (Gruzinas_Tortilla) 
  Mažą aktyvumą rodantis tačiau malonus darbuotojas. ,,TeamSpeak" nesilankydavo, o jei ateidavo tai nekalbėdavo, todėl charakterio pažinti neteko. Medikai buvo jo pirmasis darbas su pakvietimu, todėl žmogus nusprendė išmėginti kitus darbus. Darbuotojas firmą paliko savo noru, (2019.05.12 - 2019.05.19)
  Taksi (Bunta_Fujiwara) 
  Buvo ramus, bet neblogas darbuotojas, rodė gana patenkinamus rezultatus. Pasiėmęs aktyvumą, ir jam pasibaigus, paliko firmą. Firmą paliko pats. (2019.05.21-2019.06.04)

  Dzonis_Versachi:
  Mechanikai (Wizard_Airidas)
   darbuotojas nebuvo labai aktyvus, statistika nebuvo įspūdinga, bet praėjus pusei savaitės dingo lyg į vandenį bei buvo išmestas už neaktyvumą. SURINKO 3 ĮSPĖJIMUS IR BUVO IŠMESTAS (2019.03.26 - 2019.04.01)

  Domis_Raz:
  Pervežėjai (Forever_Young)
   Darbuotojas buvo išmestas, aktyvus išbuvo savaite, dėl savo aktyvumo pats abejojo atrankoje tačiau nepasiduodamas įtikino jo patikėti, pirma savaitė pusė velnio, po savaitės aktyvumas dingo, smigo kaip į vandeni, užpildė neaktyvumą, jis buvo priimtas, po aktyvumo negrįžo, jo brolis sakė jog šis jį prasitęstu, Domio atsakymas buvo toks jog jam - nesvarbu, ar išmes jį ar ne. Darbuotojas buvo išmestas.(2019.02.10 - 2019.02.20)

  Dimitri_Royal:
  Pervežėjai (Forever_Young)
   Kaip ir Karoliui buvo duota galimybė rinktis, likti firmoje ar išeiti kitur, darbuotojas išėjo, apie jį nieko pasakyti negaliu, jo darbo nemačiau. Firma paliko pats. (2019.02.07 - 2019.02.10)

  Dimitri_Loyal:
  Policijos Departamentas (Arminas_Bite)
   Darbuotojas dirbo gan gerai bet susirinko 3/3. Išmestas (2019.02.20 - 2019.02.22)

  Domis_End:
  Medikai (Voltas_Focus)
   Nuomone apie tave tikrai nebloga, nes matėsi iš rezultatų DPU, kad stengiantis buvai, todėl tikrai vertinu tavo pastangas ir dėkui už praleista laika firmoje. Daug nebendravom, tačiau tai nėra blogai, nes savo kaip darbuotojo darba atlikai tikrai gerai. Darbuotojas paliko (2018.10.09 - 2018.11.18)
  Pervežėjai (Denis_Xander) Buvo aktyvus darbuotojas, bei pavaduotojas, padėjo man sunkiausiu metu ir gelbėjo firmą, pabodo darbas, pats žaidimas ir nutarė pasitraukti iš pavaduotojo pareigų ir pačio darbo, tariu tau labai, labai didelį ačiū! [PALIKO] (2018.11.20 - 2019.01.16) 

  Domce_Frag:
  Pervežėjai (Denis_Xander) 
  Darbuotojas, kuris buvo tikrai aktyvus ir darbštus. Dirbo nuo pirmos atrankos. Jo darbu negaliu skūstis, tempė kiek galėjo, ačiū tau! [PALIKO]  (2018.12.02 - 2018.12.21)

  Deividas_Gang:
  Taksi (Jack_Marzo)
   Pirmoji savaitė buvo gera - rodė rezultatus, kėlėsi rangą bei pastoviai dirbdavo. Kiek vėliau prasidėjo saviveikla darbo metu, tekdavo vis skatinti darbuotoją. „Teamspeak 3“ programoje žaidėjo aktyvumas vidutiniškas, tačiau žaidėjas kalbantis, draugiškas, linksmas. Darbuotojas išmestas. (2018.12.30 - 201 9.01.11)
  Policijos Departamentas (Arminas_Bite) Susirinko 3 įspėjimus už neaktyvuma ir labai nemėgo buti ts3 programoje visada rasdavo pasiteisinimu kodėl nebuti ts3. Išmetas  (xxxx.xx.xx - 2018.12.29) 
  Pervežėjai (Denis_Xander) Pradirbo ilgai, buvo aktyvus ir motyvuotas darbuotojas, ačiū tau! [PALIKO]  (2018.12.02 - 2018.12.2 0)

  Danny_Bullet:
  Taksi (Edvis_Gaming)
   Gana naujas veidas serveryje, bet džiaugiuosi, jog Tave atradau ir pateikei savo kandidatūrą į mano firmą.  Per DP užduotis matydavau labai didelę motyvaciją iš tavęs, vienas iš aktyvesnių darbuotojų. Darbuotojas firmą paliko pats, kadangi pabodo ta pati darbo rutina ir aplinka. (2018.09.27 - 2018.10.15)
  Pervežėjai (Denis_Xander) Pradirbo gan ilgą laiką, buvo aktyvus, bei geras darbuotojas, ačiū tau už tavo darbą! [PALIKO]  (2018.12.07 -  2018.12.20)

  Dash_Berlin:
  Pervežėjai (Denis_Xander)
   Šis darbuotojas daug idėjo į šią firmą ir į jos fondą, buvo vienas iš aktyviausių ir geriausių darbuotojų, rodė pastangas, buvo motyvuotas. Du kartus iš eilės gavo didžiausią algą iš visos firmos darbuotojų. Bet pranyko motyvacija, ir norėjo rasti kitą darbą, tad paliko ir atsisveikino su kolektyvu, ačiū tau už tavo darbą! [PALIKO] 
  (2018.12.02 - 2018. 12.20)
  Policijos Departamentas (Maria_Ross)
   darbuotojas, kuris nesukėlė jokių problemų, buvo aktyvus, dalyvaudavo veiklose ir kituose užsiėmimuose, puikiai pritapo prie kolektyvo. Darbą paliko savo noru. (2019.03.28 - 2019.04.23)

   

  Deividas_Nrg:
  Policijos Departamentas (Arminas_Bite) Nieko negaliu apie jį daug pasakyti mažai teko bendrauti nes labai dažnai neaktyvume buvo. Paliko (xxxx.xx.xx - 2019.01.18)

  Deividas_Meskinis:
  Policijos Departamentas (Tony_Express) 
  Darbuotojas buvo aktyvus, žinojo ką daro atsakydavo už savo veiksmus, bendraujantis. Darbą paliko pats. (2019.05.20 2019.06.22)

  Denis_Xander:
  Medikai (Voltas_Focus) 
   Priimiau tave be atrankos ir galiu pasakyti, kad tikrai nepasigailėjau, nes buvai tikrai motyvuotas darbuotojas - greitas rango kėlimasis, dpu vienas iš geriausių. Džiaugiuosi, jog dirbai pas mane ir tikiuosi grįši, nes tavo rezultatai, tiesiog kalba patys už save. Darbuotojas išmestas [Dėl kontrakto] (2018.11.02 - 2018.11.18)
  Policijos Departamentas (Arminas_Bite) Asmuo, užėmęs projekte ne vienas pareigas. Priimtas į firmą be pakvietimo. Prieš ateinant į firmą gražiai sakant buvo prisižadėjęs tam tikrų dalykų, kurių neištesėjo ir galų galiausiai nuvylė, nes tiesiog „išbėgo“ į kitą firmą paskui naują jos vadovą. Paliko (2019.01.31 - 2019.02.09)

  Dominykas_Greedy:
  Policijos Departamentas (Arminas_Bite) 
  Iš pradžiu šis žmogus buvo tikrai aktyvus bet laikuj begant neaktyvumas po neaktyvumo ir susirinko trys įspėjimus (xxxx.xx.xx - 2018.12.17)

  Dominykas_Quattro:
  Taksi (Bunta_Fujiwara) 
  Buvo gana aktyvus darbuotojas tiek serveryje, tiek TS, bet pasiėmęs neaktyvumą ir jam pasibaigus, jis nesugrįžo ir teko jį išmesti iš firmos už neaktyvumą. Išmestas surinkęs 3 įspėjimus už neaktyvumą. (2019.06.02 - 2019.06.21)

  Dominykas_Forestas:
  Medikai (Arminas_Bite)
   daug apie šį darbuotoją pasakyti negaliu, nes bendrauti teko minimaliai. „TeamSpeak“ platformoje aktyvus nebuvo, pirmąją darbo savaitę aktyvumas žaidime buvo tikrai geras, tačiau antrą savaitę darbuotojas nebeturėjo noro bei motyvacijos dirbti. Darbuotojas buvo išmestas. Išmestas (2019-08-02 - 2019-08-11). 

  Deivis_Marihuana:
  Mechanikai (Amanda_Candy)
  Nebuvo aktyvus nei „TeamSpeak“ platformoje, nei žaidime. Tik įsidarbinęs nerodė noro dirbti, atrankoje pasirodė, vidutiniškai, tačiau suteikus šansą dirbti firmoje jo neišnaudojo. Darbuotojas buvo išmestas. (2019.07.14 – 2019.08.04)

  Domas_Three:
  Policijos Departamentas (Tony_Express) 
  Pirmą karta dirbo PD darbe, šiaip dirb o patenkinamai, aktyvumas buvo geras tie k  žaidime tiek „TeamSpeak3“ platformoje. Ko nežinodavo klausdavo bendraujantis asmuo. Buvo išmestas už neatidumą(Pasiūlė baudą gaujos nariui) (2019.06.15 - 2019.06.20)
  Medikai (Deividas_Meskinis) 
  priimtas dar prieš man tampant direktoriumi. Darbuotojas buvo aktyvus, bendraujantis, visada linksmas. Darbą paliko pats.(2019.06.20 - 2019.06.28)
  Mechanikai (Amanda_Candy) 
  daug apie šį darbuotoją pasakyti negaliu, nes nebuvo aktyvus tiek „TeamSpeak“ platformoje, tiek žaidime. Darbuotojas buvo išmestas. (2019.06.29 – 2019.07.07)

  Deimka_Vofka:
  Policijos Departamentas (Arminas_Bite)
  Su šiuo žmogumi nespėjau susidraugauti įsidarbinęs 2018.12.02 20:00 o išmestas 23:00 valanda, teko jį  išmesti už taisyklių nesilaikymą Išmestas. (Datų nėra)
  Policijos Departamentas (Arminas_Bite) Ir vėl jam kažkas trūkdo, bet darbuotojas jau po biški tobulėjo ir tikrai galiu jį pagirti už pastangas. (xxxx.xx.xx - 2018.12.17)

  Domantas_Sultanas:
  Policijos Departamentas (Laurynas_Leigon)
  Darbuotojas buvo tikrai energingas, linksmas. Dėl šio darbuotojo aktyvumo teko pasikalbėti su juo pačiu, nes dažnai matydavau minimalų dienos laiką, o juk šiam darbui aktyvumas yra tikrai svarbus. Buvo išmestas (2018.10.20 - 2018.10.28)
  Mediku (Faris_Razor) Nepažinojau , nuo buvusio medikų direktoriaus . įsidarbino PD darbe. (xxxx.xx.xx - 10.20.2018)
  Taksi (Jack_Marzo) Ypatingai džiugu, jog jis čia dirbo. Itin linksmas, superinės energijos žmogus. Firmos viduje bendraujantis, rodantis gerus darbo rezultatus. „Teamspeak 3“ programoje sutinkamas visada bei visad bendraujantis. Firmą paliko pats. (2018.12.03 - 2019. 01.07)

  Domantas_Kiwi:
  Medikai (Deividas_Meskinis) 
  bendraujantis ir labai aktyvus darbuotojas. Žinantis ką daro ir atsako už savo veiksmus. Tačiau išvyko atostogų. Darbą paliko pats. (2019.06.24 - 2019.07.04)

  Dom_Santoz:
  Taksi (Jack_Marzo)
   Neilgai trukusi Dom'o kelionė Taksi darbe - vos 5h. Natūralu, kad per tiek nuveikti kažką yra tiesiog neįmanoma. Po pirmųjų darbo valandų darbo racijoje pasirodė Dom'o tikrasis veidas. Surinko 3 įspėjimus. Darbuotojas išmestas. (2019.02.19 - 2019.02.20)

  Dead_Boy:
  Policijos Departamentas (Laurynas_Leigon)
   Darbuotojas buvo tikrai aktyvus ir linksmas. Prisidėjo tikrai daug prie DP užduoties. Buvo išmestas (2018.09.29 - 2018.10.02).
  Medikai (Voltas_Focus)  Buvai vienas iš seniausiai dirbančių darbuotojų firmoje. Aktyvumas buvo neblogas, bendravimas teamspeak programoje irgi galiu pasakyti, jog džiaugiuosi, jog susipažinau su tavimi ir, kad susibendravom. Norėjai būti kvalifikatorius, tačiau ta savaite, kai rinkausi nebuvai pakankamai aktyvus, tačiau buvai tarp konkurentų, kas irgi yra tikrai neblogai. Lauksim grįžtančio, nes buvai vienas iš firmos talismanų.Darbuotojas paliko (2018.10.09 - 2018.11.13)
  Taksi (Jack_Marzo) Darbuotoją „Teamspeak 3“ programoje galima sutikti itin dažnai, tas yra labai džiugu. Serverio aktyvumas džiugina šiek tiek mažiau, tačiau jo aktyvumas yra pakankamas. Darbuotojas kartais užsiima pašaline veikla, tačiau esant reikalui gali greitai priimti iškvietimą.Darbuotojas pasiprašė būti išmestas. (2018.11.19 - 2018.12.02)
  Taksi (Jack_Marzo) į žmogų turėjau jau antrą kartą darbe ir galiu pasakyti, jog nesu nusivylęs. Darbštus ir aktyvus, daug bendraujantis, draugiškas žmogutis. „Teamspeak 3“ programoje darbuotojas sutinkamas visad, čia visad bendraujantis. Firmą paliko pats. (2019.01.29 - 2019.02.19)

  Donn_Williams: 
  Taksi (Jack_Marzo) 
  Tikrai smagu jį buvo čia turėti. Kaip darbuotojas darbštus, aktyvus. Taip buvo bent jau pirmas keletą savaičių. Vėliau prasidėjo nedideli pykčiai firmos racijoje. „Teamspeak 3“ programoje aktyvumas vidutiniškas. Pasiprašė būti išmestas. (2018.12.03 - 2019.01 11)

  Don_Haris:
  Taksi (Jack_Marzo)
   Tylus, mažai bendraujantis darbuotojas. Didelių darbo rezultatų neišvysta. „Teamspeak 3“ programoje pastebėtas porą kartų. Firmą paliko pats. (2018.12.3 0 - 2019.01.06)

  Don_Escobar:
  Taksistai (Derek_Escobar) 
  Įsidarbinimas 2019/06/30 » Išmestas 2019/07/15. Darbuotojas vienas iš aktyviausiu, gailą jog teko išmesti, bet per daug kartų nusižengia taisyklėm. TeamSpeak (TeamSpeak3) programoje būdavo visados, bent viename iš darbo kanalų tikrai, apie charakteri negaliu nieko sakyti, mikrafonas neveikiantis nekalbėdavo, kiek teko susirašinėti bendraujantis.

  David_Wax:
  Medikai (Deividas_Meskinis) 
  priimtas dar prieš man tampant direktoriumi. Taip pat neteko daug bendrauti, tačiau pasižymėjo atsakingumu ir didžiuliu aktyvumu. Darbą paliko pats.(2019.06.11 - 2019.06.26)
  Mechanikai (Amanda_Candy)
   dėl darbuotojo nebuvo kilę problemų, ramaus būdo, nekonfliktavo, aktyvumas buvo vidutinis. Darbuotojas paliko pats. (2019.06.29 – 2019.07.24)
  Taksi (Derek_Escobar)
   Daug bendraujantis, mėgsta pakalbėti, kartais nusikeikti, aktyvumas geras, charakterio bruožai geri, daug bendraujantis, kartais nusikeikiantis, bet gaudamas ispėjima nusiramindavo. Dėja, bet gavęs užblokavimą už čytinima, buvo išmestas iš firmos. (2019.07.24 - 2019.07.30)

  Don_Kebab:
  Medikai (Gruzinas_Tortilla) 
  Naujokas tiek firmoje tiek serveryje, savo brandų amžių pažymėjęs atrankoje per kurią pateko į firmą, tačiau brandus amžius neatspindėjo jo elgesio. Darbuotojas aktyvus, TeamSpeake pastebimas kitame kanale kalbant su draugu, retai kada bendraudavo su bendradarbiais, dėl šios priežasties negaliu apibūdinti charakterio. Paskutinę darbo dieną darbuotojas gavo saują įspėjimų už įvairius dalykus, darbuotojas surinko tris įspėjimus ir buvo išmestas iš firmos, (2019.06.04 - 2019.06.07)

  Don_Carlson:
  Pervežėjai (George_Butler)
   šis darbuotojas firmoje man nepatikdavo savo elgesiu, išsidirbinėjimais. Dažnai bandydavo rodyti savo dėmesį prieš kitus, taip pat dažnai nereaguodavo į mano perspėjimus eiti dirbti, bei surinkęs tris įspėjimus buvo pašalintas darbo. Darbuotojas buvo išmestas. (2019.05.09 - 2019.05.16)

  Dean_Winchester:
  Taksi (Jack_Marzo)
   Priimdamas tikėjaus iš jo daugiau negu gavau. Aktyvumas manęs nedžiugino, kartais pasitempdavo, tačiau dažniausiai pradirbdavo minimumus. „Teamspeak 3“ programoje sutiktas itin retai. Firm ą paliko pats.(2018.12.21 - 201 9.01.06)

  Doke_Pain:
  Taksi (Jack_Marzo)
   Patekęs per pirmą atranką pradžioje pakankamai džiugino savo efektyvumu. Vėliau sekė keletas neaktyvumų, kol už dienos minimumo nepradirbimą teko pradėti dėti jam įspėjimus. „Teamspeak 3“ programoje žaidėjas pastebėtas retai. Darbuotojas išmestas už neaktyvumą. (2018.11.19 - 2018.12.01)
  Taksi (Bunta_Fujiwara) 
  Visada pradirbdavo vos minimumą. Pasiėmęs neaktyvumą ir grįžęs, aktyvumas auksu neblizgėjo. Buvo malonus ir bendraujantis, tik tiek kad koją pakišo neaktyvumas. Išmestas surinkęs 3 įspėjimus už neaktyvumą. (2019.05.11-2019.05.30)

  Dovydas_Boo:
  Medikai (Voltas_Focus)
    Neteko susipažinti, nebuvo pakankamai aktyvus. Darbuotojas išmestas (2018.10.16 - 2018.10.28)

  Deivka_Boom:
  Medikai (Faris_Razor)
   Jaunas žmogus jam buvo čia pirmas Samp projektas niekados nebuvo sampo žaidęs tiesiog nebegryžo į žaidimą ilga laika manau nebežaide šio žaidimo surinko 3/3 už neaktyvumą , išmestas (xxxx.xx.xx  - 23.10.2018)

  Darkest_Sun: 
  Pervežėjai (Derek_Escobar)  
  išviso neaktyvus darbuotojas, pradirbo tik pirma dieną kai įsidarbino, nežinau kur dingęs, bet nieko nei žinutės nieko ne esu gavęs, team speak'o programoje taipogi nematytas, tik per apklausą, norėjau suteikti šansą, bet kaip matau juo nepasinaudojo. IŠMESTAS. (2018.10.22 -  2018.10.26)
  Pervežėjai (Derek_Escobar) Nelabai aktyvus, buvo pasiėmęs neaktyvumą, bet iš po jo negryžo, nežinau kas nutiko, bet buvo tikrai aktyvus, team speak'e irgi būdavo visada, draugiškas, bendraujantis. IŠMESTAS.(2018.11.01 - 2018.11.05)

  Derrick_White:
  Taksi (Bunta_Fujiwara) 
  Šeip tai malonus ir bendraujantis žmogus, buvo aktyvus teamspeake, kalbantis, bet staiga dingo, ir už 3 dienas neaktyvumo susirinko 3 įspėjimus ir buvo išmestas iš darbo. (2019.05.10-2019. 05.14)

  Duff_Silva:
  Pervežėjai (Derek_Escobar)
   darbuotojas labai geras, aktyvus ir bendraujantis, gaila kad paliko firmą, bet linkiu sėkmės jam kituose darbuose. PALIKO PATS. (2018.07.07 -2018.10.07)
  Pervežėjai (George_Butler) 
  kol buvau išvažiavęs ir užpildęs neaktyvumą, šis žmogus buvo išmestas laikino direktoriaus už nepradirbimą darbo laiko. Ankščiau šis žmogus buvo minėjęs, kad jam sunku pražaisti tokiu metu ir manau viskas aišku kodėl susirinko visus savo įspėjimus. Darbuotojas buvo išmestas. (2019.05.21 - 2019.06.03)
  Taksi (Derek_Escobar) Darbuotojas pradirbo dešimt dienų, bet iš tikro joje dirbo gal geras dvi tik. Buvo neaktyvume, galiausiai vėliau gavau žinutę, jog galiu mesti iš darbo, nes crashina samp'as ir negali prisijungti, pateikiau pasiūlymą iš savo pusės, darbuotojas jį atmetė. Charakteris paprastas, tikrai bendraujantis, kartais nusikeikiantis, bet stengėsi tvardytis. Ramaus būdo. Išmestas už neaktyvumą. (2019.08.02 - 2019.08.12)

  Duff_Panda:
  Mechanikai (Amanda_Candy)
   TeamSpeak“ platformoje aktyvus nebuvo, todėl bendrauti neteko. Serveryje aktyvumas buvo vidutinis, tačiau didelių bėdų su šiuo darbuotoju nekilo. Darbuotojas buvo išmestas. (2019.06.24 – 2019.07.21)

  Deivis_Deividukas:
  Pervežėjai (Derek_Escobar) 
  darbuotojas buvo ko gero labiausiai bendraujantis, draugiškiausias, labai aktyvus, labai gaila, kad paliko darbą, bet sėkmės kituose. PALIKO PATS. (2018.09.09 - 2018.10.01)

  Darkness_Scream:
  Mechanikai (Michael_Pacano)
  iš šio žmogaus tikėjausi daugiau, priėmiau jį į firmą dėl to, kad rodė pastangas patekti būtent pas mus, nenuleido rankų ir atkakliai pildė iki kol pateko, bet yra ir viso to kita monetos pusė. Per užduotį girdėjau kelias dienas iš eilės, kad rytoj, rytoj, rytoj pražais didžiulius kiekius, prisidės prie užduoties, bet tai buvo tušti pažadai. Galiausiai šis žmogutis susirinko 3 įspėjimus (už nepradirbtus minimumus) ir buvo išmestas. (2018.10.13 - 2018.10.25) 

  Donald_Fellon:
  Mechanikai (Michael_Pacano) 
  pirmąją darbo  savaitę šis žmogutis rodė gana didelį aktyvumą ir galvojau, kad su juo neprašoviau, bet visgi kartais pasiro dydavo iš jo pusės  karštakošiškumas, vienas iš pavyzdžių - sąmoningas atsijungimas kai yra gaudomas policijos pareigūno. Firmą paliko savo noru. (2018.10.08 - 2018.10.20)

  Dovis_Netas:
  Taksi (Edvis_Gaming) 
   Labai sunku pamatyti TS3 programoje, darbuotojas su ne itin geru aktyvumu. Galų galiausiai dingo iš serverio be žinios ir taip surinko 3/3 įspėjimmus už neaktyvumą. Darbuotojas išmestas. (2018.10.21 - 2018.10.27)

  Darius_Katt:
  Medikai (Arminas_Bite)
  Daug apie šį darbuotoją pasakyti negaliu, nes bendrauti teko minimaliai. „TeamSpeak“ platformoje aktyvus nebuvo, pirmąją darbo savaitę aktyvumas žaidime buvo tikrai geras, tačiau antrą savaitę darbuotojas nebeturėjo noro bei motyvacijos dirbti. Darbuotojas buvo išmestas. Išmestas (2019-08-12 - 2019-08-23).

  Domis_Ash:
  Taksi (Edvis_Gaming) 
  Labai retas svečias tiek serveryje, tiek TS3 programoje. Nieko įpatingo negaliu apibūdinti apie šį asmenį, kadangi didžiają dalį laiko praleido neaktyvumuose. Darbuotojas išmestas. (2018.10.10 - 2018.10.23)

  Domis_Alpha:
  Medikai (Deividas_Meskinis) 
  priimtas dar prieš man tampant direktoriumi. Darbuotojas pastoviai elgdavosi kenkėjiškai ir įžeidinėdavo direktorių. Darbuotojas buvo išmestas surinkęs 3 įspėjimus. (2019.06.20 - 2019.06.27)

  Don_Marlboro:
  Taksi (Edvis_Gaming) 
   Iš pradžių, tik įsidarbinus, buvo tikrai gana aktyvus darbuotojas. Bet po truputį tas jo aktyvumas pradėjo šlubuoti, kol galų galiausiai surinko 3/3 įspėjimus už neaktyvumą ir buvo išmestas iš firmos. Darbuotojas išmestas. (2018.10.04 - 2018.10.16)

  Diz_Notz:
  Policija (Tony_Express) 
  Šis darbuotojas tikrai buvo aktyvus tiek žaidime tiek TeamSpeak3 platformoje. Tačiau jis visuomet darydavo savo neklausydavo valdžios įrodymų. Po įspėjimo aprimo ir po kelių dienų paliko darbą. (2019.07.06 - 2019.07.14)

  Emilis_Deere:
  Medikai (Gustaz_Lays) 
   Buvo ramaus būdo, padedantis, dėl šių savybių pasiekęs aukštas pareigas, išėjo dėl laiko stokos bei asmeninių problemų. PALIKO PATS. (2018.08.26 - 2018.10.01)
  Medikai (Arminas_Bite) 
  Užsilikęs nuo laikinos firmos. Dėją,nete ko su juo daug bendrauti. Išmestas (2019.07.12 - 2019.08 .05).

  Enjoy_Kenas:
  Medikai (Deividas_Meskinis) 
  aktyvus darbuotojas. Žinantis ką veikia įmonėje ir atliekantis savo darbą. Darbą paliko pats. (2019.07.03 - 2019.07.11)

  Effyxe_Star:
  Taksi (Edvis_Gaming) 
   Į firmą grįžo antram kartui, bet nesigailiu priėmęs šią darbuotoją. Darbšti, gana aktyvi, ramaus ir nekonfliktiško charakterio. Firmą paliko pati, kadangi pabodo ta pati darbo aplinka ir rutina. (2018.10.10 - 2018.11.05)
  Pervežėjai (Denis_Xander) Darbuotoja nebuvo labai aktyvi, daug pastangų nerodė, bet ačiū tau, jog dirbai pervežėjų firmoje. [PALIKO] (2018.11.27 - 20 18.12.10)
  Medikai (Gruzinas_Tortilla)
   Draugiška, tačiau mažiau bendraujanti darbuotoja, TeamSpeak'e pastebima visada, tačiau arba AFK kanale arba šnekučiuojančia su drauge kitame kanale, aktyvumas neblogas, koją pakišo geri orai lauke. Darbuotoja firmą paliko savo noru, (2019.05.27 - 2019.06.04)

  Ernestas_Paklausk:
  Mechanikai (Michael_Pacano)
   darbuotojas buvo geras, bet koją jam kišo problemos su kompiuteriu bei užimtumas asmeniniame gyvenime. DP užduotyse nedalyvavo, bet apie tai pranešdavo iškart, kad nebūtų keliamas į jas. Iš firmos buvo išmestas surinkus 3 įspėjimus. (2018.09.23 - 2018.10.18)
  Mechanikai (Michael_Pacano)  firmoje vėlgi pradirbo gana nemažai šis darbuotojas, bet turėjo problemų su aktyvumu gana dažnai, galiausiai tai privedė iki trečio įspėjimo ir buvo išmestas iš kolektyvo gretų. (2018.10.27 - 2018.11.24)
  Taksi (Jack_Marzo) Per dieną įmanoma parodyti tikrai nedaug ir tai suprantama Ernesto atžvilgiu. „Teamspeak 3“ programoje aktyvus. Firmą paliko pats. (2019.01.10 - 2019.01.11)
  Mechanikai (Dovydas_Weed) Žaidėjas draugiškas, visai aktyvus, mėgstantis paplepėti žmogus. Kažkokių rimtų nusiskundimų šituo asmeniu neturėjau. Palikimo priežasčių nežinau. Paliko savo noru. Ačiū tau už viską, Ernestai, ir linkiu sėkmės. (2019.01.20 - 2019.02.05)

  Egidijus_Zuokas:
  Taksi (Derek_Escobar)
   Kaip naujokas, labai neaktyvus, tiesiog dingo kaip į vandenį, teko išmesti iš darbo už nepradirbta laiką. Apie charakteri nieko negaliu pasakyti, darbo racijoje nesireikšdavo, per (TeamSpeak3) programą ramiai bendraudavo. (2019.08.07 - 2019.08 .13)

  Eziukas_Rusky:
  Mechanikai (Michael_Pacano) 
   pažįstu šį žmogų realybėje ir žinau jo ydas, kartais kolektyve parodydavo savo karštą būdą, bet kaip darbuotojas elgėsi padoriai ir dirbo gana gerai. Vėlgi, problema dažnai sutinkama neapėjo ir šio darbuotojo - prastas aktyvumas. Viskas suprantama, kad žmogus yra dirbantis ir negali praleisti prie kompiuterio tiek laiko, kiek turėtų. Buvo išmestas surinkus 3 įspėjimus. (2018.09.18 - 2018.10.24)
  Mechanikai (Michael_Pacano) negaliu daug pakomentuoti apie šį darbuotoją, nes esminė priežastis dėl kurios jis turėjo palikti mūsų kolektyvo gretas ne savo noru - prastas aktyvumas. Žinau Ežio užimtumą ir jog jam dažniausiai minimumus paimti nėra laiko, bet taisyklės yra taisyklės. Iš firmos buvo išmestas, nes surinko 3 įspėjimus. (2018.11.05 - 2018.11.12)
  Policijos Departamentas (Arminas_Bite) Darbuotojas būvo aktyvus tik nelabai norėjo būti ts3 programoje. (xxxx.xx.xx - 2019.01.15)

  Emis_Camo:
  Taksi (Bunta_Fujiwara) 
  Buvo ramus darbuotojas, Teamspeak retokai besilankantis žmogus, aktyvumas iš pradžių buvo patenkinamas. Buvo dingęs 3d be valdžios žinios ir todėl buvo prisirinkęs įspėjimų. Išmestas surinkęs 3 įspėjimus už neaktyvumą. (2019.06.02 - 2019.06.16)
  Medikai (Deividas_Meskinis) 
  atrodė aktyvus darbuotojas. Vėliau surinko vien ą įspėjimą iš papeikimo ir dar tą pačią dieną už neaktyvumus. Darbuotojas buvo išmestas surinkęs 3 įspėjimus. (2019.06.30 - 2019.07.10)

  Policijos_Departamentas (Bob_Winters) Asmuo dirbo tikrai neblogai, buvo geras aktyvumas, Teamspeake lankėsi, buvo bendraujantis, bet po kažkur dviejų savaičių dingo kaip į vandenį ir surinkęs 3 įsp. už nepradirbimą buvo išmestas. (2019.07.17 - 2019.07.--)

  Ema_And:
  Mechanikai (Michael_Pacano)
   darbuotoja buvo gera, nepražaisdavo kosminių kiekių, bet direktorių paskirtoje užduotyje pasitempė ir padarė savo indelį joje. Teko matyti neaktyvumo anketų, bet visumoje jos darbas tenkino. Firmą paliko savo noru. (2018.10.22 - 2018.11.08)
  Medikai (Voltas_Focus) Tikėjausi iš tavęs daugiau, nes visgi buvai taksistų firmos direktorė, o čia dabar, tik 60 minučių kiekviena diena. Kad ir kur tu toliau dirbtum siūlyčiau daug daugiau bendrauti, ts3 programoje ir pačiam žaidime. Good Luck! Darbuotoja paliko (2018.11.09 - 2018.11.17)

  Eimis_Drykst:
  Taksistai (Derek_Escobar) 
  Įsidarbinimas 2019/07/09 » Išmestas 2019/07/17. Darbuotojas visą laiką būdavo AFK kanale (TeamSpeak3) programoje, tačiau kaip darbuotojas serveryje buvo aktyvūs, gaila, bet surinko tris įspėjimus ir teko išmesti. Apie charakteri nieko gero negaliu pasakyt, per daugiausia nesireikšdavo /r (racijoje), tad sakyčiau ramus ir nesikeikiantis.

  Eimis_Niznaju:
  Taksistai (Derek_Escobar) 
  Įsidarbinimas 2019/07/09 » Išmestas 2019/07/19. Turiu pasakyti jog jo žaidime daug kartų nemačiau, kažkaip stebuklingai pradirbdavo 60minučių, teko išmesti už neaktyvumą, surinko tris įspėjimus, (TeamSpeak3) programoje būdavo aktyvus, bet nebendraujantis.

  Edgaras_Nike:
  Mechanikai (Michael_Pacano) 
   iš pirmo įspudžio pasirodė mandagus, bendraujantis darbuotojas, bet laikui bėgant vis dažniau tekdavo išvysti keiksmažodžius racijoje, nes nespėdavo priimti remontų užsakymų, galiausiai atsiskleidė visomis spalvomis gavęs 2 įspėjimus už nepradirbtą minimumą, stebint buvo pagautas nedirbantis gavo trečiąjį įspėjimą ir buvo išmestas iš firmos. (2018.11.05 - 2018.11.11)
  Taksi (Jack_Marzo) Šaunus, dirbantis darbuotojas. Galbūt aktyvumas ir nestebina, tačiau efektyvumas tikrai džiugina. „Teamspeak 3“ programoje žaidėjas pakankamai dažnai sutinkamas. Firmą paliko pats dėl laiko trūkumo. (2018.11.19 - 2018.12.09)

  Edvis_Gaming:
  Mechanikai (Michael_Pacano)
   labai džiaugiuosi, kad palikęs pareigas šis žmogus nusprendė apsistoti būtent pas mane, o ypač nustebino jo dedamos pastangos, įspėti taip pat neteko nė už vieną nusižengimą. Firmą paliko savo noru. (2018.11.08 - 2018.12.02)
  Policijos Departamentas (Maria_Ross) 
  darbuotojas, kuris nesukėlė jokių problemų, buvo aktyvus, dalyvaudavo veiklose ir kituose užsiėmimuose, puikiai pritapo prie kolektyvo. Darbą paliko savo noru. (2019.03.28 - 2019.04.23)
  Mechanikai (Wizard_Airidas) 
  geras darbuotojas, ieškojęs „chill“ darbo, pakankamai efektyvus, padedantis, bet atėjus čia, ilgai neužsibuvo, palikdamas teigė, kad nenori užimti vietos firmoje pradirbant po 60min. į dieną, dėl ko pykti negalima, nes gerbiu žmones, kurie žinodami, kad nieko naudingo firmai nenuveikia, palieka patys. BUVO IŠMESTAS (2019.05.11 - 2019.05.21)
  Policijos Departamentas (Tony_Express) 
  Darbuotojas būtų buvęs aktyvesnis, tačiau turėjo asmeninių bėdų. Šiuo darbuotoju nėra kuo skustis. Pasiprašė būti išmestam, laikinai prižiūrėjo taksi firmą. (2019.06.24 - 2019.07.10)

  Edvinas_Delfinas:
  Taksi (Bunta_Fujiwara) 
  Užsilikęs nuo laikinos firmos. Dėja, neteko su juo bendrauti. Firmą paliko pats. (2019.XX.XX- 2019.05.11)

  Eduardo_Denaro:
  Mechanikai (Michael_Pacano)
   apie šį darbuotoją vėlgi daug ką aprašyti neturiu, buvo +/- aktyvus, bet tuo pačiu neapsieidavo ir be neaktyvumo anketų. Praėjus keliasdešimt minučių po Volto palikimo šis prisijungęs taip pat paliko. (2018.12.02 - 2018.12.13)

  Ernis_Zmogus:
  Taksi (Jack_Marzo) 
  Pakankamai aktyvus darbuotojas, į „Teamspeak 3“ programą užsukantis bei nebijantis kalbėti. Žaidėjas draugiškas, firmą paliko pats - išdėstė priežastis, jog pabodo žaistį samp'ą. (2018.11.19 - 2018.11.26)

  Ernis_Fast:
  Medikai (Deividas_Meskinis) 
  darbuotojas buvo labai aktyvus. Turbūt net neužtektų sudėti kitų 4 darbuotojų aktyvumą norint pralenkti šio personažo. Darbą paliko pats. (2019.07.08 - 2019.07.12)

  Emma_Chamberlain:
  Taksi (Bunta_Fujiwara)
   Aktyvumas buvo patenkinamas, TS3 dažnai būdavo. Bet jo koją pakišo dingimas be žinios. Kai tik buvo išmestas, užpildė neaktyvumą. Išmestas surinkęs 3 įspėjimus už neaktyvumą. (2019.06.20 - 2019.06.27)

  Eazy_Eaye:
  Mechanikai (Amanda_Candy) 
  daug apie šį darbuotoją pasakyti negaliu, nes nebuvo aktyvus tiek „TeamSpeak“ platformoje, tiek žaidime. Darbuotojas buvo išmestas. (2019.07.09 – 2019.07.21)

  Ernis_Okun: 
  Pervežėjai (George_Butler) 
  kaip darbuotojas labai džiugino savo aktyvumo rezultatais, bei beveik kiekvieną dieną stengdavosi pražaisti daugiau nei minimumą. Pastabų duoti nereikėdavo, kaip asmenybė buvo draugiškas ir ramus žaidėjas, o firmą paliko dėl vasaros. Darbuotojas firmą paliko savo noru.(2019.05.09 - 2019.06.04)

  Emilis_Raag:
  Taksi (Jack_Marzo)
  Tikrai neblogas darbuotojas. Serveryje aktyvumas nėra labai didelis, tačiau tikrai užtenka to, kiek pražaidžia, kad matytųsi darbo rezultatai. „Teamspeak 3“ programoje aktyvus, draugiškas, bendraujantis. Firmą paliko pats.   (2018.12.30 - 20 19.01.07)

  Edwin_Boom:
  Policijos Departamentas (Arminas_Bite)
    Dirbo gal įlga laika firmoje rode pastangas, bet pastaruoju mėtu būvo inkaras komandoje. (xxxx.xx.xx - 2019.02.02)

  Edvisss_Ytas:
  Policijos Departamentas (Arminas_Bite)
   Nelabai bendraujantis asmuo, bet tikrai žino ką daro. Paliko (xxxx.xx.xx - 2019.02.01)

  Ernis_Pokemon:
  Policijos Departamentas (Arminas_Bite) 
  Neaktyvus darbuotojas, bet labai bendraujantis. Išmestas (xxxx.xx.xx - 2019.01.22)
  Pervežėjai (Denis_Xander) Darbuotojas nebuvo labai aktyvus, bet buvo linksmas bei pajuokaujantis firmoje, palaikydavo visiems gerą nuotaiką, ačiū tau! [PALIKO]  (2018.11.24 - 2018.12.27)
  Medikai (Haku_Rinha) darbuotojas nelabai buvo aktyvus galbūt dėl savų priežasčių, o šiaip asmuo bendraujantis ir linksmas, ts3 programos nebijo, darbą atlikti sugeba. (2019.02.09 - 20 19.02 .17)

  Ethan_Runner:
  Medikai (Haku_Rinha)
   darbuotojas nelabai aktyvus dėl savų priežasčių, bet kai yra aktyvus ir bendrauja ir gerai dirba. Moka susibendrauti su kolektyvu. (2019.02.09  - 2019.02.18)

  Eric_Martinez:
  Mechanikai (Wizard_Airidas)
  Darbuotojas buvo užsilikęs iš laikinos firmos, man pradėjus direktoriavimą buvo aktyvus, todėl ir buvo paliktas. Prasidėjus naujai savaitei, dingo lyg į vandenį, jokių žinių iš jo nesulaukiau, jokio neaktyvumo nebuvo užpildęs. Daugiau labai didelės nuomonės apie jį susidaręs neesu. SURINKO 3 ĮSPĖJIMUS UŽ NEAKTYVUMĄ IR BUVO IŠMESTAS. (2019.03.14 - 2019.03.20)

  Edga_Bmw:
  Policijos Departamentas (Maria_Ross) 
  darbuotojas nepaliko jokių blogų atsiliepimų, puikiai pritapo prie kolektyvo, nepraleisdavo veiklų, aktyviai dalyvaudavo grobimuose, „TeamSpeak“ programėleje buvo aktyvus, žaidime taip pat. Darbą paliko savo noru. (2019.03.07 - 2019.04.11)
  Mechanikai (Wizard_Airidas) 
  buvo pakankamai aktyvus darbuotojas, šiek tiek karšto būdo, dažnai įsiliepsnodavo bei būdavo ir įžeidimų kitiems, bet pakankamai greitai atvėsdavo. Kalbant apie aktyvumą, savaitgalį dingo lyg į vandenį bei surinko 3 įspėjimus už neaktyvumą. BUVO IŠMESTAS (2019.04.26 - 2019.05.21)

  Faris_Razor:
  Pervežėjai (Derek_Escobar) 
  darbuotojas aktyvus stipriai, bendraujantis, savito humoro jausmo, kartais su savo juokeliais perlenkdavo lazdą, bet ant galo viskas būdavo gerai, tikrai geras darbuotojas, gaila kad paliko. PALIKO PATS.  (2018.10.02, - 2018.10.12)
  Policijos Departamentas (Arminas_Bite) Buvo gan stiprus žmogus šioje firmoje bet jam vis kažkas trukdydavo neleido pilnai allikti savo darbo tie du įspėjimai. Išmestas  (xxxx.xx.xx - 2018.12.08)

  Fernando_Morreti:
  Pervežėjai (Derek_Escobar)
   darbuotojas buvo labai aktyvus kai tik įsidarbino, po to kažkodėl nebetoks, aišku gal ir suprantama, nes fūristo rutina tik labai užsispyrusiam žmogui, draugiškas daug su kuo kalbėdavo per team speak'o programa.IŠMESTAS (2018.09 .13 - 2018.10 .29)

  Florencijos_Zvejys:
  Medikai (Voltas_Focus)
   Vienas iš seniausių darbuotojų, ir vienas iš geriausių darbuotojų firmoje. Šioje firmoje jis buvo, kaip koks super herojus šito žmogaus pagalbą įvykdėm tiek pinjatas, tiek dp mini užduotys, todėl jis tiesiog mus gelbėjo. Galbūt ir nebendravai su manimi, tiek daug kiek aš norėjau, tačiau tavo darbą šioje firmoje tikrai vertinu ir ilgai dar nepamiršiu. Džiaugiuosi, jog turėjau tokį darbuotoją savo firmoje. Būsi laukiamas šitoje firmoje dar kartą, nes tikrai sau, tau, ir kitiems sakau jog dirbdamas medikų tu buvai vienas iš geriausių. Darbuotojas paliko (2018.10.09 - 2018.11.07)
  Policijos Departamentas (Arminas_Bite) Buvo naujokų parėngejas ir tikrai puikus darbuotojas stengiasi ir motyvuotas. (xxxx.xx.xx - 2019.01.10)
  Policijos Departamentas (Arminas_Bite) Pastaruoju metu darbauotojas buvo neaktyvus ir labai keistai elgtis pradėjo. Paliko (xxxx.xx.xx - 2019.01.19)

  Fiat_Multipla:
  Taksi (Jack_Marzo) 
  Aktyvumas vidutiniškas, darbo rezultatai neblogi. Firmos viduje, racijoje - pasikarščiuodavo, išpeikdavo darbuotojus ir gaudavo keletą įspėjimų. „Teamspeak 3“ programoje darbuotojas sutinkamas dažnai, kalbantis. Darbuotojas išmestas. (2018.12.13 - 2019.01.12)

  Ferico_Tornado:
  Policijos Departamentas (Arminas_Bite)
   Darbuotojas labai mažai bendrauja ir tiesiog daro nepagalvotus veiksmus. Išmestas (2019.02.05 - 2019.02.11)
  Mechanikai (Wizard_Airidas)  
  Darbuotojas buvo aktyvus, dirbęs dar prieš man ateinant, draugiškas, TeamSpeak'e lankydavosi visada, nusiskundimų visiškai neturiu. Palikdamas teigė, kad nebeturi laiko. PALIKO PATS (2019.02.25 - 2019.03.19)
  Policijos Departamentas (Tony_Express) 
  Darbuotojas ge rai sutarė su kolektyvu greitai pritapo, buvo aktyvus. Buvo i šmestas (Pasiūlė baudą gaujos nariui) (2019.06.15 - 2019.06.20)
  Medikai (Deividas_Meskinis) 
  priimtas dar prieš man tampant direktoriumi. Dėl to neteko daug bendrauti. Tačiau nusiskundimų man juo nebuvo. Darbą paliko pats.(2019.06.20 - 2019.06.25)
  Pervežėjai (Minde_Marshell) 
  Darbuotojas dirbo nuo praito direktoriaus kadencijos būvo aktyvus ir paklusnus. Teamspeak'e taipogi aktyvus. Paliko pats (2019.06.25 - 2019.08.20)

  Fckng_Greitis:
  Medikai (Gruzinas_Tortilla)
  Vienas iš aktyviausių darbuotojų, visą firmoje praleistą laiką stebino itin dideliu aktyvumu. Draugiškas, bendraujantis, visada būdavo TeamSpeake. Darbą paliko kadangi norėjo išbandyti kažką kito, darbuotojas firmą paliko savo noru, (2019.05.30 - 2019.06.12)
  Taksi (Bunta_Fujiwara) 
  Buvo gana aktyvus darbuotojas ir aktyvus Teamspeake, siekdavo aukštesnių rezultatų TS jis būdavo, bet retokai kalbantis. Firmą paliko pats. (Datų nėra)
  Policijos Departamentas (Tony_Express) 
  Normalios nuomonės apie jį neturiu atėjo kartu su savo draugu Lukis_Ktm, kai jo draugas buvo išmestas tai pasirinko darbą palikti ir jis. (2019.06.28 - 2019.07.05)
  Medikai (Deividas_Meskinis) 
  bendraujantis ir linksmas žmogus, tačiau dingo neužpildęs neaktyvumo. Darbuotojas buvo išmestas surinkęs 3 įspėjimus. (2019.07.08 - 2019.07.12)

  Falcone_Marcone:
  Medikai (Electric_New) 
  Dar vienas firmos maištininkas, kuriam buvo uždėtas įspėjimas už tai, kad darbo metu nebūdavo darbo kanale, visada sėdėdavo Mechanikų kanale ir ten bendraudavo. Dėl įspėjimo darbuotojas supyko ir paliko firmą. (Datų nėra)
  Mechanikai (Wizard_Airidas) Nekoks darbuotojas, teko būti kolegomis pas senąjį direktorių, firmoje išdirbęs labai ilgą laiką, bet nieko gero nenuveikęs. Paskutinę savaitę beveik visą laiką praleido neaktyvume, kai kurias dienas net jo užpildyti nesugebėjo ir gavo 2 įspėjimus, nes 2 dienas nepradirbo 60min. Paskutinį įspėjimą gavo, nes po darbo laiko važinėjo nuosava tr. priemone su darbine uniforma. Renkantis šį darbuotoją patarčiau rimtai permąstyti savo pasirinkimą. SURINKO 3 ĮSPĖJIMUS IR BUVO IŠMESTAS. (2019.01.20 - 2019.03.23)

  Fake_Version:
  Taksi (Derek_Escobar) 
  Vienas aktyviausių darbuotojų visoje firmoje, labai daug bendraujantis racijoje, tiek darbo kanaluose per (TeamSpeak3) kanalus, per visą laiką nusiskundimų šiuo darbuotoju neturėjau, viską atlikdavo gerai, sėkmės jam kituose darbuose. (2019.07.09 - 2019.08.03)
  Medikai (Arminas_Bite) 
  Justas, labai esu nusivilęs juo kadangi pažinojau šį žmogų ir žinojau koks jis yra, bet kadangi atėjęs į medikus jo aktyvumas buvo menkas. Paliko pats (2019.08.04 - 2019.08.18)

  Freez_Armani:
  Medikai (Electric_New) 
  Linksmas darbuotojas, aktyvumas negeriausias, buvo pasiėmęs gan ilgą neaktyvumo laikotarpį, bet labiau firmoje buvo, kad linksmai praleisti laiką, jokio blogo žodžio dėl šito darbuotojo neturiu, paliko firmą savo noru (Datų nėra)

  Frank_Castello:
  Medikai (Gruzinas_Tortilla) 
  Darbuotojas aktyvus bei draugiškas, dažnas lankytojas ,,TeamSpeak" programoje, bendraujantis, rodė puikius darbo rezultatus. Tačiau galiausiai susigundė nueiti į gaują ir paliko darbą. Darbuotojas firmą paliko savo noru, (2019.04.02 - 2019.05.10)
  Taksi (Bunta_Fujiwara) 
  Na, ką galiu pasakyti apie šią asmenybę, neaktyvumas, motyvacijos stygius ir turbūt egzaminai iškasė duobę taksi karjerai. Aktyvumas iš pradžiu buvo patenkinamas TeamSpeake pasirodydavo, bet pasiėmęs neaktyvumą ir jam pasibaigus daugiau nebepasirodė, ir susirinkęs 3 įspėjimus už neaktyvumą buvo išmestas. (2019.05.11 - 2019.05.19)

  Frank_Versacci:
  Mechanikai (Amanda_Candy) 
  darbuotojo aktyvumas buvo vidutinis, darbuotojas tik įsidarbinęs į firmą kėlė konfliktus, įžeidinėjo bendradarbius, kenkėjiškai elgėsi. Iš pradžių bandėmė šnekėti ir spręsti problemas, tačiau darbuotojo elgesys nesikeitė. Darbuotojas buvo išmestas. (2019.06.24 – 2019.06.27)

  Fresh_Candy:
  Mechanikai (Amanda_Candy)
   darbuotojas „TeamSpeak“ platformoje buvo aktyvus tik ne darbo kanale, žaidime aktyvumas buvo neblogas. Nieko itin blogo apie šį darbuotoją pasakyti negaliu. Darbuotojas paliko pats. (2019.07.27 – 2019.08.12)

  Good_Modeon:
  Policijos Departamentas (Laurynas_Leigon)
   Šį žaidėją aprašysiu trumpai ir paprastai. Tai žmogus galintis prisitaikyti prie bet kokio darbo, aktyvus, ramaus būdo, nesiveliantis į konfliktus. Firmą paliko pats (2018.09.16 - 2018.10.15).
  Mechanikai (Michael_Pacano) pradžioje dirbo gana gerai, direktorių prižiūrėtojo paskirtoje užduotyje taip pat pasirodė neblogai, bet paskutinę savaitę aktyvumas smuko, pradėjo piltis neaktyvumo anketos, galiausiai darbuotojas firmą paliko savo noru. (2018.10.22 - 2018.11.10)
  Taksi (Jack_Marzo) Good'as šaunus darbuotojas bei žmogus. Išbūtas laikas darbe tikrai džiugina, darbai nuveikti per šį laikotarpį taip pat. Darbuotojas aktyvus, draugiškas, bendraujantis. Likus dviems savaitėms iki jo darbo pabaigos firmoje prasidėjo bėdos su internetu ir tai gadino visą tai ką jis buvo nuveikęs. Galiausiai, po neaktyvumo anketų ir šiokio tokio laiko bandymo susitvarkyti teko priimti sprendimą - mesti iš firmos dėl neaktyvumo. (2018.11.19 - 2018.12.22)
  Policijos Departamentas (Maria_Ross) 
  darbuotojas tiesiog puikus, aktyvus ir žaidime, ir „TeamSpeak“ programėlėje. Puikiai pritapo prie kolektyvo, visą laiką buvo bendraujantis ir paslaugus. Jokių nusiskundimų neturiu. Darbą paliko savo noru. ( 2019.04.01 - 2019.05.15)

  Get_Paid:
  Policijos Departamentas (Laurynas_Leigon)
   Darbuotojas buvo ramaus būdo, draugiškas, bet koją pakišo jo neaktyvumas. Darbą paliko pats (2018.10.28 - 2018.11.06).

  Gruzinas_Tortilla:
  Taksi (Edvis_Gaming) 
  Vienas iš aktyviausių darbuotojų. Tikrai stengiasi dėl DP užduočių. Žmogus ramaus charakterio, linksmas, bendraujantis, padedantis. Firmą paliko pats. (2018.09.23 - 2018.10.08)
  Medikai (Faris_Razor) Pradžioje neturėjau nusiskundimu viskas gerai pažinojau broli jo su juo Dovydu sutariau maniau su Gruzinu irgi bus viskas gerai gailą neklausiau kitų žaidėjų , nes gi pats žmogaus nepažinojau, viskas buvo gerai kol nepradėjo akiū kabinti dėl pasiūlytu 1400minučių dėl algų , buvo išmestas už melavima/šmeižta įrodymai
  https://imgur.com/a/F1iaeB5 ,  (xxxx.xx.xx - 2018.10.22) 
  Medikai (Voltas_Focus)  Taigi buvai apsistojęs nemaža laika šioje firmoje, todėl tikrai vertinu tai. Buvai vienas iš pagrindinių veikėjų šioje firmoje dažnai kalbėdavai ir gerai pasirodydavai, tiek DPU, tiek tiesiog paprasta darbo savaite. Dėl viso šito suteikiau tau ir kvalifikatoriaus pareigas, netgi buvai vienas iš kandidatų į pavaduotojaus pareigas, tačiau galiausiai pasakai man, jog norisi suteikti TAXI antra šansa. Manau tai yra klaida, tačiau GOOD LUCK! Darbuotojas išmestas [Dėl kontrakto] (2018.10.26 - 2018.11.17)
  Taksi (Jack_Marzo) 80 dienų firmoje, didžiausia statistika bei pasiektas pavaduotojas.. Viską pasakantys skaičiai bei žodžiai. Itin darbštus, aktyvus, bendraujantis, linksmas žmogus. Buvo itin džiugu turėti jį firmoje, vėliau dirbti su juo komandoje ties firmos priežiūra. „Teamspeak 3“ programoje visad prisijungęs, kalbantis, draugiškas. Darbuotojas prašėsi būti išmestas.  (2018.11.19 - 2019.02 .07)
  Medikai (Haku_Rinha) išmestas  paprašius savo noru, žaidėjas labai malonus ir bendraujantis, puikiai gali sutarti su daugeliu žaidėjų, sugeba atlikti tinkamai darbą. (2019.02.08 - 2019 .02.10)
  Taksi (Bunta_Fujiwara) 
  Palikęs medikų direktoriaus postą, atėjo į šią firmą ir rodė gerą savo aktyvumą ir produktyvumą. Vienas iš tų, kuris firmos viduje įžvelgė "skylių". Tos "skylės" bus taisomos. Bet šiaip malonus ir bendraujantis darbuotojas, visada darbo metu būdavo TS3 Žaidėjas išmestas jo paprašius. (2019.06.09 - 2019.06.17)

  George_Butler:
  Taksi (Edvis_Gaming)
   Tikrai nuoširdus ir draugiškas žmogus. Tikrai galima rasti bendrą kalbą, ilgais ir niūriais vakarais paplepėti įvairiausiomis temomis. Kaip darbuotoju nesiskundžiau. Darbuotojas firmą paliko pats dėl asmeninių priežasčių. (2018.10.04 - 2018.10.19)
  Mechanikai (Michael_Pacano)  kaip darbuotojas buvo neblogas, bendravęs su šiuo žmogumi ir iki direktoriavimo buvau gana nemažai, bet koją jam dažnai kišdavo principingumas. Pirmajį įspėjimą gavo už nebuvimą darbo kanale einant darbo laikui, atėjęs į kanalą parodė didžiausią nepasitenkinimą už gautą įspėjimą ir paprašė būti išmestas. (2018.09.17 - 2018.10.01)

  Giedrius_Hells:
  Mechanikai (Michael_Pacano)  d
  aug apie šį darbuotoją negaliu aprašyti, nes visą savaitę beveik buvo neaktyvus dėl kompiuterio gedimų. Firmą paliko savo noru.  (2018.10.14 - 2018.10.21)
  Taksi (Jack_Marzo) Pakankamai aktyvus darbuotojas. Firmoje išdirbo ilgai, parodė tikrai gerus darbo rezultatus. Galbūt nebuvo toks aktyvus koks galėjo, tačiau to pilnai užteko. Firmos viduje bendraudavo nemažai. „Teamspeak 3“ programoje sutinkamas retokai, mažai kalbėdavo. Firmą paliko pats. (2018.12.13 - 2019.01.24)

  George_Kelly:
  Medikai (Deividas_Meskinis)
    pirmo žvilgsnio atrodė aktyvus darbuotojas, tačiau vėliau dingo net neužpildęs neaktyvumo. Darbuotojas buvo išmestas surinkęs 3 įspėjimus. (2019.07.04 - 2019.07.15)

  Goku_Black:
  Medikai (Deividas_Meskinis)
   priimtas dar prieš man tampant direktoriumi. Teko turėti daug problemų, nes nebūdavo teamspeak'o programoje. Taip pat tikriausia daugiau praleidžo laiko užsiimti saviveikla negu dirbti. Darbą paliko pats. (20 19.06.20 - 2019.06.27) 

  Gustas_Grantas:
  Medikai (Faris_Razor) 
  Nepažinojau , išmestas už neaktyvumą surinkęs 3/3 , išmestas (xxxx.xx.xx - 2018/10/23)

  Gytis_Gytexas:
  Medikai (Faris_Razor)
   Surinko 3/3 už šaudyma prie sk su darbiniu skinu , bei už neaktyvumą , buvo išmestas (xxxx.xx.xx - 2018/10/23)

  Gustas_Control:
  Taksi (Derek_Escobar) 
  Ramaus būdo, su niekuom nesipykstantis darbuotojas, savo pareigą šiame darbe atliko visomis jėgomis, priekaištu neturiu. Aktyviai pildydavo visas temas forume. Gailą jog paliko, bet noras išbandyti kitas firmas buvo didesnis. (2019.08.02 - 2019.08.13)

  Gustis_Sabaka:
  Medikai (Deividas_Meskinis) 
  priėmiau  manydamas, kad b us geras darbuotojas, tačiau dingo  kaip nežinau kas. Paliko firmą  neužpildes palikimo anketos. Tačiau kadangi nepradirbo nustatyto darbo sutarties termino yra įrašomas į NDS. Darbą paliko pats.  (2019-06-24 - 2019-0 6-xx)

  Gustas_Pro:
  Medikai (Voltas_Focus) 
  Buvo aktyvus darbuotojas, tačiau ji pastebėti TeamSpeak programoje buvo sunku, todėl susipažinti, kaip ir negalėjau. Padarė svarbias klaidas dėl kurių buvo išmestas iš firmos. Darbuotojas išmestas (2018.10.26 - 2018.10.31)
  Taksi (Jack_Marzo) Taip pat patekęs per pirmąją atranką. Skirtingai nei viršuje esantis žaidėjas savo darbo efektyvumu taip nedžiugino. Pradirbdavo dienos minimumą, neretai ir daugiau, tačiau prasidėjo ruožas neaktyvių dienų. „Teamspeak 3“ programoje žaidėjas nepastebėtas.Darbuotojas išmestas už neaktyvumą. (2018.11.19 - 2018.12.01)

  Gince_Gamings:
  Medikai (Voltas_Focus) 
  Suteikiau tau galimybę, pasakiau visas taisykles, tačiau suklydai ir buvai dėl to išmestas, kaip darbuotojas aktyvumu savo tikrai pasižymėjai.  Darbuotojas išmestas (2018.11.09 - 2018.11.11)
  Pervežėjai (Denis_Xander) Nebuvo pats aktyviausias darbuotojas, bet jo darbas mane tenkino, labai daug atsikalbinėdavo. Pasakius, jog ateiti į TS, jis supyko ir paliko darbą. [PALIKO] (2018.12.07 - 2019.01.12)

  Georgio_Armani:
  Medikai (Voltas_Focus) Keistas žmogus, nebendravom labai daug, galim sakyti, kad ir neteko, tačiau aš juo pasitikėjau ir jis buvo vienas iš DPU dalyvių, tačiau jis paliko firma ir pradirbo, vos 4 dienas, palikime aiškino, jog jam atsibodo. Visiškai netoleruosiu, tokio elgesio, todėl įrašau tave Į NDS sarašą. Darbuotojas paliko (2018.11.09 - 2018.11.13)

  Gvidas_Ekstremeg:
  Medikai (Voltas_Focus)
   Kažkokios konkrečios nuomonės nesusidariau, nes dar esi jaunas žmogutis, aišku ir gavai įspejimą už savo vaikiškus poelgius, tačiau tai suprantama. Nebuvai ir labai aktyvus, tačiau tavo įdėtos pastangos į firma yra tikrai vertinamos.  Darbuotojas paliko (2018.11.12 - 2018.11.22)

  Greg_Solberg:
  Mechanikai (Amanda_Candy) 
  darbuotojas mano kadencijoje dirbo neilgai, todėl daug apie jį pasakyti negaliu, tačiau buvo aktyvus. Darbuotojas paliko pats. (2019.01.07 – 2019.06.25)
  Pervežėjai (Pablo_Greenas) 
  Darbuotojas pradžioje buvo labai aktyvus tiek žaidime tiek TeamSpeak platformoje. Vėliau dingo aktyvumas pražaisdavo tik 60min. arba imdavo neaktyvumą dėl motyvacijos trūkumo. Darbą paliko pats. (2019.06.25 - 2019.07.16)

  Grand_Nikezas:
  Policijos Departamentas (Arminas_Bite)
   Darbuotojas kuris labai naglas nejaučia ribu kartais jo juokai vista konfliktais priimdami ši darbuotoja gerai pamastikit.Išmestas  (xxxx.xx.xx - 2018.12.22)
  Mechanikai (Amanda_Candy) 
  apie šį darbuotoją nelabai yra ką pasakyti, susirinko įspėjimus už nusižengimus ir dar buvo įrašytas į gėdos stulpą. Darbuotojas buvo išmestas. (2019.07.14 – 2019.07.15)

  Gazuotas_Margarinas:
  Mechanikai (Amanda_Candy) 
  darbuotojas buvo aktyvus tiek žaidime, tiek „TeamSpeak“ platformoje. Buvo užblokuotas ir serveryje ir „TeamSpeak“ kas užbaigė karjerą mechanikuose. Darbuotojas buvo išmestas. (2019.07.15 – 2019.07.27)

  Gerutis_Life:
  Policijos Departamentas (Arminas_Bite)
   Visiškai neaktyvus ir tik ant minimumo „sėdintis“ darbuotojas. Neaktyvus net ir TS3. Pusę laiko prabuvo neaktyvume. Surinko 3 įspėjimus už neaktyvumą. (2019.02.12 - 2019.02.20)

  Gedis_Taskento:
  Mechanikai (Amanda_Candy)
  Darbuotojas nebuvo ypatingai aktyvus, kai būdavo serveryje lankydavosi „TeamSpeak“ platformoje. Tačiau su juo problemų nebuvo kilę, nekonfilktavo su bendradarbiais, maloniai bendraudavo. Darbuotojas paliko pats. (2019.06.30 – 2019.08.07)

  Gra_Nbk:
  Pervežėjai (Denis_Xander) 
  Žaidėjas, kuris yra ilgą laiką buvęs fūristų, dirbo laikinoje firmoje, dingo be žinios ir buvo išmestas. [IŠMESTAS] (2018.11.25 - 2018.12.05)

  Gruzinas_Tortilla:
  Mechanikai (Amanda_Candy)
  Aktyvus tiek „TeamSpeak“ platformoje, tiek žaidime. Firmoje nekonfliktavo, darbą atlikavo tvarkingai, susirinkęs pasiekimus nusprendė tęsti karjerą kitur. Darbuotojas paliko pats. (2019.06.17 – 2019.08.08)

  Gold_Emka
  Mechanikai (Amanda_Candy)
  Nebuvo aktyvus nei „TeamSpeak“ platformoje, nei žaidime. Tik įsidarbinęs nebuvo aktyvus, atrankoje žadėjo dalyvauti DPU, tačiau ne tik, kad neprisidėjo, tačiau ir visiškai nedirbo. Darbuotojas buvo išmestas. (2019.07.27 – 2019.08.04)

  Golden_Street:
  Mechanikai (Amanda_Candy) 
  darbuotojas „TeamSpeak“ platformoje būdavo afk kanale, žaidime aktyvumas buvo vidutinis. Tačiau dėl jo problemų nebuvo kilę, su bendradarbiais nekonfliktavo. Darbuotojas paliko pats. (2019.07.09 – 2019.08.12)

  Gajeel_Redfox:
  Pervežėjai (Denis_Xander)
   Pirmąsias darbo dienas buvo labai aktyvus, bet dingo be žinios ir teko išmesti. [IŠMESTAS] (2018.12.18 - 2018.12.* *)

  Gabrielius_Hetukas:
  Pervežėjai (Denis_Xander)
   Irgi, vienas iš aktyvesnių darbuotojų, rodė savo pastangas, paliko, nes norėjo išbandyti kitus darbus, ačiū tau! [PALIKO] (2018.12.07 - 2019.01.13)

  Gabris_Gabris:
  Mechanikai (Wizard_Airidas)
   apie darbuotoją labai didelės nuomonės, į firmą priimiau nes buvo užpildęs pakankamai gerą anketą ir norėjau suteikti šansą kaip naujokui. Palikdamas teigė, kad nori išbandyti kitus serverio darbus. Aktyvumu nepasižymėjo, teko porą kartų įspėti dėl buvimo AFK ilgą laiką ne bazėje, per savaitę buvo užpildęs porą neaktyvumų, bet jei jie iš tikrųjų buvo dėl sveikatos problemų, tada prie to prikibti negaliu. PALIKO PATS (2019.03.17 - 2019.03.24)

  Federico_Kelly:
  Pervežėjai (Pablo_Greenas) 
  Apie šį darbuotoją nieko negaliu pasakyti. Teamspeake girdėtas tik vieną kartą prieš patenkant jam į darbą. Kiek supratau darbuotojas dirbdavo tik naktimis ir tai tik minimalų laiką.Darbuotojas buvo išmestas, nes surinko 3/3 įspėjimus. (2019.07.04 - 2019.07.15)

  Haku_Rinha:
  Taksi (Jack_Marzo) 
  Draugiškas ir šaunus darbuotojas. Galbūt 4d. nėra tai, ko buvo tikėtasi. „Teamspeak 3“ programoje žaidėjas aktyvus. Firmą paliko pats. (2019.01.10 - 2019.01.14)
  Policijos Departamentas (Arminas_Bite) Realiai nesitikėjau tokio greito iškritimo iš darbo galvojau kaip buvės furistu pavaduotojas būs atsakingesnis bet ne. Išmestas (xxxx.xx.xx - 2019.02.04)
  Pervežėjai (Denis_Xander) Vienas iš geriausių darbuotojų firmoje, buvo kandidatas į pavaduotojus, bet jo aktyvumas stipriai sumažėjo, tad šansai sumažėjo, daug padėjo su veiklomis, temomis, idėjomis ir kitą, tariu tau labai didelį ačiū! [PALIKO] (2018.12.02 - 2018.12.27)
  Mechanikai (Ignas_Eox) 
  su juo bendrauti nelabai teko, todėl kaip apie darbuotoją daug pasakyti negaliu. Darbuotojas išmestas savo noru. 2019-09-11 / 2019-09-15

  Haryy_Carlos:
  Pervežėjai (George_Butler)
   vos prasidėjus firmos klestėjimui, darbuoto jas gana aktyviai dirbo, bet po laiko neberodė jokios motyvacijos ir surinko tris įspėjimus, bei buvo pašalintas iš darbo. Darbuotojas buvo išmestas. (2019.05.01 - 2019.05.13)

  Hard_Efect:
  Policijos Departamentas (Arminas_Bite) 
  Žmogus kuris galėjo daug daugiau iš saves išspausti, bet turbut jam trūko tos motyvacijos ir pasirinko sau blogą kelia kur ji nuvėde prie NDS tikrai gaila bet čia jos pasirinkimas buvo. Išmestas (xxxx.xx.xx -  2018.12.10)

  Harding_Creative:
  Policijos Departamentas (Arminas_Bite) 
  Moka jis dirbti bet, bat kas jam kyšo koja tai aktyvumas kuris būvo labai prastas. Paliko (xxxx.xx.xx - 2019.01.25)

  Hakeem_Nicks:
  Policijos Departamentas (Arminas_Bite) 
  Nelabai bendraujantis asmuo ir jo tas nebendravimas privėde prie išmetimo. (2019.02.20 - 2019.02.23)

  Hannibal_Lector:
  Pervežėjai (Denis_Xander) 
  Žaidėjas, su kuriuo dirbome laikinoje firmoje, rodė pastangas, buvo motyvuotas darbuotojas, padedantis naujiems, dingo be žinios ir buvo išmestas. [IŠMESTAS] (2018.11.10 - 2018.12.05)

  High_Techas:
  Medikai (White_Bear) 
  Iš pradžių buvo aktyvus, stropus, lankydavosi teamspeak'e, dirbo uoliai, stengėsi. Ir viskas baigėsi tuom kad tapo neaktyvus dėl to ir buvo išmestas (2018.11.29 - 2018.12.30)

  Hank_Schrader:
  Pervežėjai (Pablo_Greenas) 
  Darbuotojas pradžioje rodė puikius rezultatus, laikui bėgant matyt krito motyvacija ir pradėjo vis dingti. TeamSpeak platformoje nebuvo dažnas lankytojas. Darbuotojas buvo  išmestas, nes surinko 3/3 įspėjimus. (2019.07.17-2019 .08.01)

  Han_Quattro:
  Mechanikai (Amanda_Candy) 
  apie šį darbuotoją negalėčiau pasakyti nieko neigiamo, buvo tikrai aktyvus tiek žai dime, tiek „TeamSpeak“ platformoje. Nors dirbo ir neilgą laiką, tačiau dirbo tikrai produktyviai. Darbuotojas paliko pats.  (2019.07.09 – 2019.07.24)

  Ivan_Raskielnik:
  Taksi (Jack_Marzo)
   Džiugu , jį buvo čia turėti. Itin aktyvus darbuotojas. Taip pat ir draugiškas, bendraujantis. „Teamspeak 3“ programoje sutinkamas itin dažnai bei bendraujantis. Firmą paliko pats. (2019.01.10 - 2019.01.24)
  Policijos Departamentas (Arminas_Bite) Aktyvus, darbštus darbuotojas. Vienintelis neigiamas bruožas, tai nenorėjimas įsilieti į naują kolektyvą, komunikuoti su bendradarbiais. TS3 programoje, šiam žmogui toks dalykas kaip buvimas darbo kanale neegzistavo, nes sėdėdavo tik su „sava chebra“. Paliko (2019.01.25 - 2019.02.09)
  Pervežėjai (Denis_Xander) Darbuotojas paliko be jokios žinios firmą vidurį DP užduoties, kas labai pasunkino ją. Buvo tikrai gan aktyvus, tuo nesiskundžiu. Ačiū tau. [PALIKO] (2018.12.02 - 2018.12.**)
  Taksi (Bonnie_Rosa) Daug ką sakyti negaliu, su juo bendrauti, kaip su darbuotoju daug neteko. (2019.03.16 - 2019.03.28)
  Mechanikai (Wizard_Airidas) 
  darbuotojas buvo labai aktyvus, malonus, visada stengdavosi, netinginiaudavo, TS3 būdavo visada, bet, kad ir kaip bebūtų gaila, paliko mechanikus, bei išėjo dirbti į laikiną fūristų firmą. PALIKO PATS (2019.04.04 - 2019.04.25)

  Izy_Izy:
  Medikai (Arminas_Bite) 
  Darbuotojas buvo geras, teamspeake visada būdavo, maloniai bendrauja, sugeba atlikti darbą. Paliko pats (2019.07.12 -2019.08.05).

  Izzy_Legit:
  Mechanikai (Michael_Pacano)
   ilgai mano firmoje išdirbęs darbuotojas, jei neklystu ilgiausiai dirbęs asmuo mano firmoje. Na, apie Izzy daug galiu pasakyti, kai šis žmogus įdeda pastangų viskas einasi geriau nei gerai (mačiau per kelias DP užduotis), bet dažniausiai to iš jo pusės nebūdavo, pražaisdavo minimumą ir atsijunkdavo. Suprantama, kad atsibodo darbo rutina ir reikėjo kažką paįvairinti, to pasekoje ir rezultatai nebuvo įspudingi. (2018.08.24 - 2018.11.14)

  Irritating_Urchin:
  Mechanikai (Wizard_Airidas) 
  darbuotojas visą laiką dirbdamas firmoje arba pradirbdavo lygiai minimumą, arba pildydavo neaktyvumą. Atrodo, kad tik vieną dieną buvo pradirbęs apie 150min.. Teigė, kad neturi laiko žaisti, daugiau labai komentuoti negaliu. PALIKO PATS (2019.03.17 - 2019.03.25)

  Its_Vendeto:
  Taksi (Derek_Escobar) 
  Darbuotojas buvo tik dvi dienas prisijungęs, poto sugedo kompiuteris, o galiausiai gavau žinią jog galiu net nelaukti, nes jis pradėto žaisti kitą žaidime, tad daugiau nep r isijungs prie SA:MP, nuomonė apie jį gera, darbuotojas tas kelias dienas buvo stipriai aktyvus, ir daug bendraudavo. (2019.06.17 - 2019.07.22)

  Ignas_Bet:
  Medikai (Deividas_Meskinis) 
  priimtas dar prieš man tampant direktoriumi. Tačiau išbuvo savaitę. Asmuo ištikrųjų aktyvus, tačiau tikriausia paliko dėl per mažų premijų ar algų. Darbą paliko pats.  (201 9.06.20 - 2019.06.27) 
  Medikai (Deividas_Meskinis)
   suteiktas antras šansas grįžti į įmonę nepasiteisino. Gal ir buvo aktyvus, tačiau kultūros bendravime lygiai nulis. Darbą paliko pats. (2019.07.02 - 2019.07.10)

  Ice_Gabris:
  Mechanikai (Wizard_Airidas) 
  neypatingai aktyvus žaidėjas, su juo buvo daug kalbėta, buvo pratęstas laikas rango pasikėlimui dėl daug neaktyvumų, leidau jam tęsti darbą čia, rangą pasikėlė, bet vieną dieną neužpildė neaktyvumo ir gavo trečią įspėjimą, nes jau buvau pavargęs nuo šansų jam dalinimo. BUVO IŠMESTAS (2019.04.04 - 2019.05.01)


  Ignas_Srs:
  Policija (Tony_Express)
   Apie šį asmenį nieko pasakyti negaliu. Patekęs po atrankos padirbo pora dienų ir užpildė neaktyvumą po neaktyvumo negrįžo ir susirinko 3 įspėjimus už neaktyvumą. Išmestas. (2019.07.12 - 2019.07.18)


  Young_Evil:
  Mechanikai (Wizard_Airidas) 
  darbuotojas  dirbęs nuo pačios pirmos atrankos, iš pat pradžių turėjęs problemų su aktyvumu ir rango pasikėlimu, bet vėliau labai suaktyvėjęs, žaisdavęs dieną ir aktyviai naktį, vienas iš aktyviausiai besinaudojančių firmos forumo sistemomis, TeamSpeak'e dažniausiai būdavo AFK kanale, kartais ateidavo į pagrindinį. Kartais buvo įvairių  pykčių su bendradarbiais, bet dažniausiai išsispręsdavo taikiai. Puikus darbuotojas. PALIKO PATS (2019.03.17 - 2019.05.20)

  Justas_Camel:
  Policijos Departamentas (Tony_Express) 
  Darbuotojas įsidarbinęs laikinoje firmoje, šiaip jis yra bendraujantis, jei kažko nežino pasiklausia nieko nedaro nežinodamas, galvojau pasiliks dirbti ilgiau tačiau gavos kaip gavos. Departamentą paliko pats (2019.05.29 - 2019.06.03)

  Jack_Marzo:
  Pervežėjai (Pablo_Greenas) 
  Aktyviausias darbuotojas, pradirbęs ilga laiką firmoje. Aktyvus tiek žaidime, tiek TeamSpeak platformoje. Labai prisidėjo prie DPu. tai pat buvo Eksporto frakcijos vadovas. Darbą paliko pats.  (2019.07.04-2019.08.04)

  Justas_Jucius:
  Taksi (Edvis_Gaming)
   Asmuo turintis pakankamai patirties šiame projekte, turi įgudžių sutelkti visus, pavadovauti. Darbštus ir draugiškas., stengėsiasi vardan firmos. Firmą paliko pats. (2018.09.29 - 2018.10.07)
  Medikai (Faris_Razor) Malonu žmogus , jeigų vėl ateiti įdarbinčiau. Surinko 3/3 įspėjimų už neaktyvumą. buvo išmestas (xxxx.xx.xx - 2018.10.22)
  Medikai (Voltas_Focus) Pažįstu Justa jau 2-3 metus, tikėjausi kad daugiau pradirbsi. Darbuotojas paliko (2018.10.26 - 2018.11.03)
  Pervežėjai (Denis_Xander) Žaidėjas, kuris dirbo nuo laikinos firmos, buvo pakankamai aktyvus, ačiū tau. [PALIKO] (2018.11.27 - 2018.12.10)
  Mechanikai (Dovydas_Weed) Žaidėjas  buvo visai aktyvus, bendraujantis, rimtų ginčų nekilo. Per savaitę, kurią dirbo kartą ėmė neaktyvumą. Rimtų nusiskundimu šiuo darbuotoju neturiu. Žaidėjas firmą paliko savo noru. (2019.02.03 - 2019.02.10)
  Taksi (Bonnie_Rosa) Darbuotojas buvo ganėtinai aktyvus ir bendraujantis, rodė pastangas, siekė valdžios firmoje, tačiau tai peržengdavo ribą. Su žmogumi buvo kalbėta, tačiau šis nesuprato, kas bandoma jam pasakyti ir negavęs tai, ko siekė, paliko firmą. (2019.03.27 - 2019.04.04)
  Taksi (Bunta_Fujiwara)
   Šis žmogus buvo malonus ir bendraujantis, linksmas. Aktyvumas buvo patenkinamas, TeamSpeake pasirodydavo dažnai ir kalbantis. Bet gaila, ši firma neteko charismatiškos asmenybės. Firmą paliko pats. (2019.05.11 2019.05.19)
  Medikai (Deividas_Meskinis) 
  geras darbuotojas. Turintis gerą reputaciją. Pirmomis dienomis buvo aktyvus, tačiau vėliau dirbdavo tiktais minimumą. Visgi suprantu jį ir kad real'us darbas yra daug svarbesnis negu samp'as. Darbą paliko pats. (2019.06.24 - 2019.07.02)

  Jack_Free:
  Medikai (Tony_Exress)
  Pirmą savaitę pasižymėjo aktyvumu, paskui prasidėjo neaktyvumai, kol galiausiai paliko darbą, dėl slopstančios motyvacijos žaisti. Skustis juo negalėčiau viską žinojo bei atlikdavo gerai. (2019.03.28 - 2019.04.11)
  Medikai (Deividas_Meskinis) 
  neteko daug bendrauti. Tikėjausi bus aktyvus, tačiau rinkosi įspėjimus kas dieną. Darbuotojas buvo išmestas surinkęs 3 įspėjimus. (2019.06.30 - 2019.07.03)

  Jake_Willson:
  Mechanikai (Michael_Pacano)
   šis darbuotojas labai įstrigo dėl savo bendravimo, žmogus su kuriuo galima diskutuoti įvairiausiomis temomis, jo darbu taip pat nesiskundžiau, aktyvumas buvo geras ir rezultatais buvau patenkintas. Firmą paliko savo noru. (2018.12.02 - 2018.12.21)
  Pervežėjai (Derek_Escobar) geras darbuotojas, mėgstantis pajuokauti, tikrai šaunuolis, ilgą laiką išdirbo čia,  nesitikėjau jog čia tiek išdirbs, bet išdirbo, tikrai geras darbuotojas, gailą, kad paliko. PALIKO PATS. (2018.10.07 - 2018.11.15)
  Pervežėjai (Forever_Young) Darbuotojas buvo motyvuotas, siūlė idėjas firmai, buvo laimingas dėl firmos funkcionavimo ir vadovybės, pradirbęs savaitė viršaus dingo, žmogaus aktyvumas krito ir šis galiausiai paliko firma. Darbuotojas darbą paliko pats.  (2019.02.16 - 2019.02.xx)
  Pervežėjai (George_Butler) 
  pradžioje tikrai labai daug tikėjausi iš šio darbuotojo, bei dėjau viltis. Tai buvo viena iš didžiausių mano problemų firmoje. Motyvacija prasidėjus firmos klestėjimui mano akimis buvo didžiulė, bet po laiko nebematydavau jo noro dirbti ir pagrinde jį matydavau kituose kanaluose, o žaidime 0 pastangų. Darbuotojas firmą paliko savo noru. (2019.05.06 - 2019.05.20)

  James_Gog:
  Pervežėjai (Forever_Young) 
  Darbuotojas nebuvo aktyvus, visiškai nedirbo ir nesilankė serveryje, matomai nebuvo motyvuotas. Darbuotojas buvo išmestas. (2019.02.10 - 2019.02.17)
  Medikai (Deividas_Meskinis) 
  priimtas dar prieš man tampant direktoriumi. Darbuotojas pasižymėjo geru aktyvumu ir savo darbo išmanymu. Darbą paliko pats.(2019.05.11 - 2019.06.27)
  Policijos Departamentas (Tony_Express) 
  Darbuotojas dirbo neilgą laiką tačiau tikrai dirbo gerai gavo mano pasitikėjimą. Tikrai buvo aktyvus tiek žaidime, tiek TeamSpeak3. Darbą paliko pats - pasirinko gaujas. (2019.06.28 - 2019.07.11)
  Mechanikai (Amanda_Candy) „
  Tea mSpeak“ platformoje nebuvo matytas, a ktyvumas serveryje buvo neblogas. Daug apie šį darbuotoją pasakyti negaliu, problemų dėl jo nebuvo kilę. Darbuotojas paliko pats. (2019.07.15 – 2019.07.22)

  James_Fanatik:
  Medikai (Deividas_Meskinis)
   darbuotojas nebuvo visiškai aktyvus. Dingo nieko neužpildęs ar pranešęs. Darbuotojas buvo išmestas surinkęs 3 įspėjimus. (2019.07.03 - 2019.07.10)

  James_Johnson:
  Medikai (Deividas_Meskinis) 
  nematytas svečias. Dingęs be žinios. Darbuotojas buvo išmestas surinkęs 3 įspėjimus. (2019.07.08 - 2019.07.18)

  James_Beca:
  Policijos Departamentas (Tony_Express) 
  Žaidime buvo aktyvus, tačiau ne TeamSpeak3. Palikus darbą jo draugui pasirinko darbą palikti ir pats. (2019.07.02 - 2019.07.09)

  James_Salvatore:
  Pervežėjai (George_Butler) 
  darbuotojas pirmomis dienomis stengėsi parodyti save, bet užteko kelių akimirkų ir kaip supratau jis prarado motyvacija, todėl vis rečiau prisijungdavo į žaidimą, bei galiausiai kaip ir dauguma surinko tris įspėjimus ir buvo išmetamas iš darbovietės. Darbuotojas buvo išmestas. (2019.05.12 - 2019.05.17)

  Jeremy_Vercetti:
  Pervežėjai (Forever_Young) 
  Darbuotojas neaktyvus, likęs po laikinu direktorių aktyvumu nepasižymėjo, apie tai neinformavo.  Darbuotojas buvo išmestas. (2019.02.02 - 2019.02.13)

  Jeremy_Nuevo:
  Medikai (Gruzinas_Tortilla) 
  Darbuotojas su neaktyvumais firmoje išbuvo minimalų laiką pasirašytą sutartyje. Aktyvumu dideliu nepasižymėjo, nelabai bendraujantis, tačiau TeamSpeake pastebimas. Nutraukė savo darbą medikuose, dėl iškvietimų stokos ir mažo noro vežti medikamentus. Darbuotojas firmą paliko savo noru, (2019.05.30 - 2019.06.06)

  Jeremy_Redwood:
  Taksi (Derek_Escobar)
   Tikėjaus jog aktyvumas bus geresnis, bet buvo toks koks buvo, kaip darbuotojas nebuvo labai aktyvus, įspėjimo dėl neaktyvumo negavo nei vieno. Ramaus būdo, bendraujantis darbuotojas. Firmą paliko pats. (2019.08.15 - 2019.08.21)

  Jeny_Done:
  Taksi (Derek_Escobar)
   Darbuotoja neaktyvi, buvo pasiėmusi trim dienom neaktyvumą, po jo dingo. Su niekuo firmoje nekonfliktuodavo, ramaus būdo. Buvo išmesta. (2019.08.15 - 2019.08.22)

  Josh_Nba:
  Pervežėjai (Forever_Young)
   Senas darbuotojas, pasirinko galimybe palikti darbą, kaip dirbo nemačiau, nuomonės neturiu. Firma paliko pats. (2019.02.02 - 2019.02.11)

  Jack_Awp:
  Medikai (Haku_Rinha)
   darbuotojas išmestas ir įrašytas į nds+gs už darbo statistikos buginimą/direktorių įžeidinėjimus (2019.02.19 - 2019.02.20)

  Jery_Devil:
  Taksi (Jack_Marzo) 
  Aktyvus bei bendraujantis „Teamspeak 3“ programoje darbuotojas. Darbštus, savo darbo manęs nenuvylė. Viskas lyg ir gerai ir tada.. užblokavimas už čytinimą. Firmą paliko pats. (2018.12 .30 - 2019.01 .06)
  Policijos Departamentas (Arminas_Bite) Tikrai neaktyvus darbuotojas labai nenoredavo būti ts3 programoje nuolat reikdavo kviesti jį. Paliko (xxxx.xx.xx - 2019.01.20)
  Medikai (Haku_Rinha) darbuotojas nelabai aktyvus, bendrauja bet aktyvumu nepasižymi. (2019.02.09 - 2019.02.19)
  Mechanikai (Amanda_Candy) 
  darbuotjas nebuvo aktyvus „TeamSpeak“ platformoje, žaidime aktyvumas buvo neblogas, dėl atliekamo nebuvo kilę jokių problemų. Darbuotojas paliko pats. (2019.07.14 – 2019.07.22)

  Jonas_Bombonesis:
  Medikai (Electric_New)
   Neturiu ką apie jį parašyti, nes pas mane pradirbo vos 2 dienas, nes buvau jį palikęs iš seno direktoriaus, todėl ar jis buvo geras ar blogas darbuotojas negaliu sakyti. Paliko darbą savo noru (Datų nėra) 
  Mechanikai (Dovydas_Weed) Darbuotojas buvo pakankamai aktyvus, tačiau buvo tikras tinginys. Visą savo pradirbtą laiką būdavo skelbimų kontoroje ir metydavo kauliuką. Palyginus jo pradirbtą laiką ir jo turėtą statistiką rezultatai nedžiugino. Jo draugai buvo sakę, kad jis labai norėjo patekti į mechanikus, tačiau po tokių rezultatų stipriai susimastyčiau ar tikrai jis šio darbo norėjo. Ginčų su kitais darbuotojais nekilo. Palikimo priežasčių nežinau. Paliko savo noru. (2019.02.03 - 2019.02.23)

  Johnny_Torrio:
  Medikai (Arminas_Bite)
   Pirmąsias darbo dienas buvo labai aktyvus,  bet pastarosiomis dienomis darbuotojas nebuvo labai pareigingas surinko 2/3. Paliko pats (Nuo 2019.07.24 iki 2019.08.06). 

  James_Absolut:
  Mechanikai (Dovydas_Weed) 
  Darbuotojas buvo geras, bendraujantis, draugiškas, ginčų su bendradarbiais nekilo. Visą laiką būdavo darbo kanale ir kažkokių rimtų pastabų neteko duoti. Žaidėjas buvo išmestas iš darbo dėl surinktų 3-ų įspėjimų už neaktyvumą. (2019.02.03 - 2019.02 11)

  John_Vilson:
  Medikai (Electric_New) 
  Neaktyvus darbuotojas, kurį teko išmesti; (Datų nėra)

  John_Loleris:
  Taksi (Bunta_Fujiwara) 
  Šis žmogus buvo ramaus būdo, bet jam koją pakišo pastovus neaktyvumas, TeamSpeak retai kalbėjo. Išmestas surinkęs 3 įspėjimus už neaktyvumą. (2019.05.11 2019.05.21)
  Policija (Tony_Express) Darbuotojas dirbęs nemažą laiko tarpą rimtų įspėjimų neturėjo. Buvo aktyvus tamsos paros metu, dieną aktyvumas būdavo mažesnis. Nors ir dirbo netrumpai jis taip ir nešnekėjo, kaip pareigūnui be mikrofono dirbti tikrai yra sunkiau, tačiau jis savo darbą atliko vidutiniškai. Darbą paliko pats. (2019.06.28 - 2019.07.15)
  Medikai (Arminas_Bite) 
  Aktyvus, bendraujantis linksmas asmuo. Pasižymėjo itin dideliu draugiškumu, paklusnumu, deja, dėl tam tikrų taisyklių pažeidimų surinko 3 įspėjimus ir darbuotojas buvo išmestas. Išmėstas (2019.08.01 - 2019.08.16).

  Juon_Siena:
  Mechanikai (Wizard_Airidas) darbuotojas b uvo neaktyvus, dažnai pildydavo neaktyvumus, mėgdavo panervinti kitus, bet kartais peržengdavo ribas. Daugiau konkrečios nuomonės neturiu, nes serveryje matyti teko retai. PALIKO PATS (2019.04.26 - 2019 .05.06)

  John_Bit:
  Mechanikai (Wizard_Airidas)
   darbuotojas buvo aktyvus, kartais pildydavo neaktyvumą, bet kai dirbdavo, stengdavosi. Paliko dėl asmeninių priežasčių, neberadęs laiko žaisti. PALIKO PATS (2019.04.04 - 2019.04.26)

  John_Writh:
  Medikai (Arminas_Bite)
   daug apie šį darbuotoją pasakyti negaliu, nes bendrauti teko minimaliai. „TeamSpeak“ platformoje aktyvus nebuvo, pirmąją darbo savaitę aktyvumas žaidime buvo tikrai geras, tačiau antrą savaitę darbuotojas nebeturėjo noro bei motyvacijos dirbti. Darbuotojas buvo išmestas. Išmestas (2019-08-02 - 2019-08-16). 

  John_Snake: 
  Pervežėjai (Denis_Xander) 
  Buvo aktyvus, draugiškas, dažnas veidas teamspeakę. Paprašė, jog būtų išmestas, kadangi norėjo išbandyti kitus darbus ir buvo išmestas. [IŠMESTAS] (2018.12.28 - 2019.01.18)
  Medikai (White_Bear) Pats darbuotojas nelabai atsiskleidė, bet buvo aktyvus, lankėsi teamspeak'e, dirbo o ne užsiiminėjo pašaline veiklą, daugiau pažinti neteko, nes buvo turejas neaktyvumą po kurio ir darbą paliko. (2018.12.04 - 2018.12.21)

  John_Carlos:
  Medikai (Gruzinas_Tortilla) 
  Stipriai susipažinti neteko, buvo naujokas firmoje. Pateko per atranką žaidime, atrodė brandus, atsakingas, tačiau knygos viršelis ne visada reprezentuoją knygos turinio. Nors ir pirmą įspūdi paliko gražų pats toks neišliko. Antrąją savo darbo dieną jis sugebėjo ir bendradarbio išvylioti didelę pinigų sumą ir jos negražinti, nesilankė ,,TeamSpeak" darbuo kanaluose bei važiavo į zonas. Visa saują įspėjimų keliavo jo naudai, darbuotojas surinko 3 įspėjimus ir buvo išme stas iš darbo, (2019.05.12 - 2019. 05.14)

  Jimmy_Morison:
  Mechanikai (Michael_Pacano) 
  pirmąją savaitę šis darbuotojas rodė stulbinamus rezultatus, bet laikui bėgant viskas ėjo tik prastyn, direktorių prižiūrėtojo užduotyje parodė gana prastokus rezultatus, galiausiai paliko firmą savo noru, be viso to jau turėjo 2 įspėjimus.  (2018.10.27 - 2018.11.18)
  Pervežėjai (Denis_Xander) darbuotojas neblogas, nėra konfliktinis, nelabai aktyvus, team speak'o programoje nelabai dažnas svečias, bet ateidavo kartais, daug bendraujantis, draugiškas. PALIKO PATS. (2018.10.02 - 2018.10.27)
  Medikai (White_Bear) šis darbuotojas tikrai darbštus, supratingas, bendraujantis, draugiškas asmuo, aktyvumas normalus, nebuvo nei prisidirbęs nei ką. Palikimo priežastis dėl paskirto laikinojo pavaduotojaus, kuris jo nemėgsta (2018.11.19 - 2018.12.04)

  Joey_Cortez:
  Pervežėjai (Denis_Xander)
    Iš pradžių buvo aktyvus, paskui pradėjo ignoruoti įsakymus ir t.t ir buvo išmestas. [IŠMESTAS] (2 019.01.06 - 2019.01.14)

  Joey_White:

  Taksi (Derek_Escobar) Aktyvus darbuotojas, per daug nesireiškiantis (TeamSpeak3) programoje, gaila, kad pats paliko firmą, nes buvo tik rai aktyvus ir daug bendraujantis darbuotojas, mokėjo dirbti savo darbą, bet noras išbandyti kitus darbus buvo geresnis. (2019.07.24 - 2019.08.02)

  Jason_Charger:
  Pervežėjai (Denis_Xander) 
  Darbuotojas nebuvo labai aktyvus, buvo savaitei pasiėmęs neaktyvumą, ir po jo dingo aktyvumas, surinko du įspėjimus ir paliko darbą. [PALIKO] (2018.12.19 - 2019.01.12)

  Jason_Slokk:
  Mechanikai (Amanda_Candy)
   Darbuotojas aktyvus „TeamSpeak“ platformoje nebuvo, žaidime aktyvumas buvo neblogas. Šiaip darbuotju skųstis negalėčiau, darbą atlikdavo tvarkingai, firmoje konfliktų nekėlė. Darbuotojas paliko pats. (2019.07.09 – 2019.08.16)

  Jeremy_Morgan:
  Taksi (Jeremy_Morgan) 
  Pakankamo aktyvumo darbuotojas, darbštus, nusivilti, jog jis čia dirbo tikrai negaliu. Darbuotojas bendrauja su kolegomis, mėgėjas ir užsiimti papildomomis veiklomis nesusijusiomis su darbu. „Teamspeak 3“ programoje žaidėjas aktyvus, daug bendraujantis. Darbuotojas pasiprašė būti išmestas.  (2019.01 .19 - 2019.02 .15)
  Policijos Departamentas (Arminas_Bite) Darbuotojas maloniai bendravo bet pakišo koja jam durnos klaidos. Išmestas (2019.02.20 - 2019.02.23)

  Jackie_Sweet:
  Policijos Departamentas (Laurynas_Leigon)
   Darbuotojas buvo linksmas, o aktyvumas buvo vidutinis. Policijos darbe buvo tikrai pastovus ir atsakingas darbuotojas. Darbą paliko pats (2018.09.13 - 2018.10.17).
  Medikai (Voltas_Focus) Daug ko pasakyti, kaip ir negaliu daug nebendravom, tačiau prie tavo darbo firmoje prikibti, kaip ir negaliu, nes viskas buvo kaip ir normaliai. Darbuotojas paliko (2018.11.26 - 2018.11.05)
  Taksi (Jack_Marzo) Vidutinio aktyvumo žaidėjas. Žaidėjas darbštus, bendraujantis, linksmas, tačiau jo darbingumą mažino pastovūs gaujų karai zonose arba grobimai. „Teamspeak 3“ programoje žaidėjas itin aktyvus, daug bendraujantis. Darbuotojas paliko. (2019.01.29 - 2019.02.06)
  Policijos Departamentas (Arminas_Bite) Stiprus darbuotojas mokantis pralinksminti ne tik mane ir visa kolektyva. Paliko (xxxx.xx.xx - 2018.12.30)
  Policijos Departamentas (Tony_Express) 
  Asmuo labai įsijautęs į darbą, energingas, bet ir silpnų nervų žmogus. Tačiau aktyvus žaidime ir „TeamSpeak3“ programoje. Darbą paliko pats - perėjo į gaujas (2019.06.08 - 2019.07.06)
  Pervežėjai (Minde_Marshell) 
  Darbuotojas būvo aktyvus, darbštus ir paklusnus. Teamspeak'e būvo aktyvus. Paliko pats (2019.08.06 - 2019.08.18)

  Jaska_Zaur:
  Taksi (Edvis_Gaming)
   Gana neaktyvus darbuotojas, tikėjausi daugiau iš tavęs. Keista, jog teigei, kad trūksta veiksmo TeamSpeak'e, nors iš tavęs nemačiau jokių pastangų ar noro bendrauti, užvesti tam tikras temas. Kad ir būdavo darbuotojų kanale, tu visą laiką praleisdavai AFK kanale. Darbuotojas paliko firmą pats, dėl mažo veiklos kiekio TS3 platformoje. (2018.10.21 - 2018.11.07)
  Policijos Departamentas (Arminas_Bite) Tikrai geras darbuotojas bendraujantis mandagus pajuokaujantis gailą kad paliko darba. Paliko (xxxx.xx.xx - 2018.12.19)

  Jamal_Washington:
  Taksi (Jack_Marzo)
   Vidutinio aktyvumo, menkų rezultatų darbuotojas. Žaidėjas daug nežaidė, pražaisdavo dienos minimumą,, kiek daugiau arba pildydavo neaktyvumą. „Teamspeak 3“ programoje pastebėtas itin retai. Darbuotojas išmestas. (2018.12.22 - 2019.01.11)
  Policijos Departamentas (Bob_Winters)
  Asmuo draugiškas, bendraujantis, gan aktyvus, dirbo neblogai, bet dėl žioplų klaidų ir surinktų įspėjimų buvo išmestas. (2019.07.27 - 2019.08.01)
  Medikai (Arminas_Bite)
  Daug apie šį darbuotoją pasakyti negaliu, nes bendrauti teko minimaliai. „TeamSpeak“ platformoje aktyvus nebuvo, pirmąją darbo savaitę aktyvumas žaidime buvo tikrai geras, tačiau antrą savaitę darbuotojas nebeturėjo noro bei motyvacijos dirbti. Darbuotojas buvo išmestas. Išmestas (2019-08-08 - 2019-08-14). 

  Jordan_Fly:
  Policijos Departamentas (Laurynas_Leigon) 
  Darbuotojas pirmosiomis dienomis man pasirodė neutralus. Praėjus šiek tiek laiko Jordon'as buvo prigautas laužant nustatytas darbo taisykles. Kaip darbuotojas jis nebuvo aktyvus, o ir taisykles kaip ir minėjau laužė. Jis man melavo, jog turės kažkur išvykti. Buvo išmestas (2018.11.07 - 2018.11.14).
  Mechanikai (Michael_Pacano) geras darbuotojas su kuriuo teko atsisveikinti, nes surinko 3 įspėjimus. Jordaną pažįstu gana gerai ilgą laiko tarpą ir per tą laiko tarpą susidarė nuomonė, kad jis yra mandagus, kultūringas žmogutis, vienintelis minusas yra jo aktyvumas. Iš firmos buvo išmestas surinkus 3 įspėjimus. (2018.09.23 - 2018.10.20)
  Mechanikai (Michael_Pacano) kaip žmogus šis darbuotojas tikrai malonaus charakterio, vienintelis mane nuviliantis aspektas yra tas, kad tikėjausi iš jo daugiau, ypač kai suteikiau antrąjį šansą pasitaisyti ties aktyvumu firmoje. Firmą paliko savo noru. (2018.10.22 - 2018.11.06)
  Taksi (Jack_Marzo) Jordan'as - tikrai geras darbuotojas. Aktyvus serveryje - neprisibijantis darbo, efektyvus atliekama veikla. Taip pat ir „Teamspeak 3“ programoje jį galima pamatyti tikrai dažnai, o ir kalbėti jis nebijo. Po pirmosios savaitės darbo žaidėjas dingo, tačiau paaiškinęs esamą situaciją su jo paskyra teko priimti sprendimą - jį išmesti.  (2018.12.03 - 2018.12 .16)

  Jordan_Belfort:
  Medikai (Gruzinas_Tortilla) 
  Darbuotojas aktyvus tiek žaidime tiek ,,TeamSpeak" platformoje, daug bendraujantis draugiškas, puikiai dirbo. Darbuotojas surinko 3 įspėjimus ir buvo išmestas, (2019.04.25 - 2019.05.10)
  Policijos Departamentas (Bob_Winters) 
  darbuotojas dirbo tikrai gerai, turėjo neblogą aktyvumą, vienas iš ilgiau išbuvusių asmenų firmoje, asmuo yra draugiškas, galbūt ne per daug bendraujantis, bet pakankamai, nieko neigiamo apie asmenį neturiu ką pasakyti. (2019.06.24 - 2019.08.01)

  Jason_Donnelly:
  Taksi (Jack_Marzo) 
  Darbą Taksi firmoje pradėjo dar praeito direktoriaus kadencijoje. Didelio aktyvumo nei serveryje, nei „Teamspeak 3“ programoje nebuvo. Darbuotojas pakankamai efektyvus. Darbuotojas paliko firmą. (2018.10.21 - 2018.12.02)
  Pervežėjai (Pablo_Greenas) 
  Darbuotojas pirmas savaites buvo labai motyvuotas ir aktyvus firmoje. TeamSpeake nebuvo dažnas svečias , dėl mikrofon o  problemų. Paskutiniu metu įtariu krito motyvacija, nes buvo pradirbamas dienos minimumas. Darbą paliko pats.  (2019.07.04-2019.07.21)

  Jeff_Boyka:
  Taksi (Derek_Escobar)
   Vienas geriausių iš firmos darbuotojų, tikrai draugiškas, daug bendraujantis ir labai aktyvus žaidėjas, ko gero didžiausias praradimas tokį darbuotoją prarasti, bet yra kaip yra, darbuotojas panoro išbandyti kitus darbus, aš nesipriešinau. Charakteris vienas iš geresnių, visada linksmos nuotaikos, nepyksta. (2019.06.12 - 2019.07.27)
  Mechanikai (Amanda_Candy)
  Darbuotojas „TeamSpeak“ platformoje būdavo afk kanale, žaidime nors ir turėdavo daug minučių pradirbtų, tačiau dirbti nelabai dirbo. Tačiau skųstis šiuo darbuotoju nelabai galiu, DPU prisidėjo, konfliktų firmoje taip pat nesukėlė. Darbuotojas paliko pats. (2019.07.27 – 2019.08.12)
  Taksi (Derek_Escobar) 
  Darbuotojo palikimas, buvo man tikrai netikėtas, su jo buvo kalbėta, kad dirbs iki DPU, bet paliko firmą ankščiau, firmoje su vienu darbuotoju pykosi, dėl to gavo vieną įspėjimą. Aktyvus darbuotojas, bet tik ties minutėmis ir iškvietimais, o taip visą laiką prabūdavo budėjimo zonoje. Firmą paliko pats. (2019.08.15 - 2019.08.23)

  James_Kawasaki:
  Taksi (Jack_Marzo) 
  Darbuotojas aktyvus. Tačiau jo aktyvumas svyravo - kelias dienas gali pražaisti daug, kitas vos minimumą. „Teamspeak 3“ programoje ne dažnas dalyvis. Išmestas už neaktyvumą - surinko 3 darbo įspėjimus.  (2018.11.06  - 2018.11.27)

  Jayden_Campbell:
  Medikai (Voltas_Focus) 
  Daug nebendravom, tačiau palikai teigiama įspūdį, aišku galėjai ir nepalikt medikų darbo po 4 dienų, dėl neaiškių priežasčių. Darbuotojas paliko (2018.11.09 - 2018.11.13)

  James_Winston:
  Pervežėjai (Derek_Escobar) 
   darbuotojas iš viso neaktyvus, pateko per forumo atranką, ir tikrai gailiuosiu jog jį priimiau, atėjo siekti aukštų tikslų, bet jau po kelių buvo išmestas už neaktyvumą, team speak'e būdavo, draugiškas, bendraujantis.IŠMESTAS (2018.09.31 - 2018.11.04)

  James_Haz:
  Pervežėjai (Derek_Escobar)
   nelabai dažnas svečias serveryje, kai tik įsidarbino gal ir buvo aktyvus, bet po to jo aktyvumo kreivė krito kol sumažėjo iki visiško 0, per team speak'ą kalbėdavo,  bet pastebėjau jog jis ateidavo į team speak'ą tada kai nebūdavo daug žmonių o kokie 2-3, nežinau gal čia tik atsitiktinumas ar kas, bet tai pastebėjau. IŠMESTAS (2018.09.23, -2018.10.02)

  Jizzy_Mendez:
  Medikai (Gruzinas_Tortilla) 
  Pagrindinis firmos veidas, 28 dienos firmoje, geriausia statistika ir pasiektas vyr. kvalifikatorius. Labai džiaugiuosi, kad man teko dirbti su šituo asmeniu. Ypatingai aktyvus darbuotojas, TeamSpeake randamas visada, draugiškas, ieškantis su kuo nors pabendrauti. Dėl savo didelio aktyvumo labai greitai pasikėlė rangą, pasiekus maksimalų rangą darbuotojui dingo motyvaciją ir darbuotojas firmą paliko savo noru, (2019.05.03 - 2019.06.01)

  Jizzy_Black:
  Taksistai (Derek_Escobar) 
  Vienas iš geriausių firmoje, nors ir nebuvo labai aktyvus. Rinkosi visą statistika tikrai greitai, didelis ačiū jam už įdėtas pastangas DP užduotyje. Charakteris paprastas, iš pradžių atrodė nelabai draugiškas, bet vėliau susipažinęs supratau jog jis yra tiesiog paprasto charakterio žmogus. Gailą jog paliko šią firmą, bet noras išbandyti kitas firmas buvo didesnis. (2019.07.19 - 2019.08.05)

  Jetas_Lee:
  Pervežėjai (Derek_Escobar)
  Darbuotojas geras, aktyvus, daug bendraujantis, savito humoro jausmo, nekonfliktinis, su visais sutardavo, gaila, kad ant pačio galo jo aktyvumas dingo. IŠMESTAS.  (2018.09.28 - 2018.10.18)

  Jeffry_Lilwer:
  Mechanikai (Michael_Pacano) 
  šis žmogutis savo amžiumi yra gana jaunas, bet nepasakyčiau jog pasižymi blogais veiksmais, kurie būdingi tokiam amžiui (iš gerosios pusės turiu omenyje), kalbant apie aktyvumą jis nebuvo labai didelis, bet minimumus pražaisdavo, o jei nepavykdavo apie tai pranešdavo. Firmą paliko savo noru. (2018.11.22 - 2018.12.07)
  Policija (Bob_Winters)
  Gan draugiškas ramus darbuotojas, per daug nesireiškiantis teamspeake, asmuo dirbo gerai, išmano savo darbą, buvo gan aktyvus, paliko savo noru. (2019.07.12 - 2019.08.05)

  James_Maxwell:
  Mechanikai (Michael_Pacano)
   dar vienas iš firmos senbuvių apie kurio planuojamą palikimą žinojau ir daug diskutavau. Labai gaila, kad dėl jo laiko stokos tenka atsisveikinti, kalbant apie jį patį vėlgi vienas iš išskirtinesnio charakterio asmenų buvusių firmoje. Galėčiau vardinti vienus pliusus, bet manau pakanka to jog jis buvo pirmasis kvalifikatorius mano firmoje. Firmą paliko savo noru. (2018.10.14 - 2018.12.02)

  Juozas_Exe:
  Medikai (Arminas_Bite) 
  Atrankoje žmogus pasirodė itin gerai - subrendęs asmuo, pasiruošęs atrankai. Pradėjus dirbti viskas pasisuko į kitą pusę. Prasidėjo itin keisti ir kvaili klausimai, prasidėjo taisyklių nesilaikymas. Dieną paaiškėjo, jog žaidžia visiškai kitas žmogus. Kaip sakoma „From hero to zero“. Išmestas (2019.08.18 - 2019.08.21).

  Jack_Kie:
  Mechanikai (Amanda_Candy)
   darbuotojas buvo aktyvus, lankydavosi „TeamSpeak“ platformoje. Firmoje nekonfliktavo, dirbdavo tvarkingai. Deja, karjerą baigė dėl suprastėjusio aktyvumo. Darbuotojas buvo išmestas. (2019.06.29 – 2019.07.28)

  Juodas_Debesys:
  Mechanikai (Michael_Pacano) 
  realiai šis darbuotojas savo atliekamomis darbo funkcijomis labai nuvylė. Ko gero tinkamiausiai apibūdinantys žodžiai jo darbą yra neaktyvumo anketos bei minimumas. Realiai pusę savo pradirbto laiko firmoje praleido būdamas neaktyvus. Iš firmos buvo išmestas surinkus 3 įspėjimus. (2018.11.15 - 2018.11.27)

  Jack_Mister:
  Mechanikai (Michael_Pacano)
    iš šio darbuotojo tikėjausi daug daugiau, o ypač lyginant su darbuotojų rezultatais, kurie pateko per tą pačią atranką kaip ir jis. Galiausiai firmą darbuotojas paliko savo noru dėl asmeninių priežasčių, ruošimosi egzaminams. (2018.11.14 - 2018.11.25)

  Jarek_Quattro:
  Medikai (Deividas_Meskinis) 
  iš pradžių buvo aktyvus darbuotojas, dalyvaujantis teamspeak'o programoje. Vėliau dingo neužpildęs neaktyvumo. Darbuotojas buvo išmestas surinkęs 3 įspėjimus, (2019.07.08 - 2019.07.19)

  Joseph_Seed:
  Taksi (Edvis_Gaming)
   Aktyvus darbuotojas, gana stipriai reiškiantis savo nuomonę. Aktyvus TS3 platformoje, bendraujantis. Darbuotojas išmestas iš firmos dėl ban'o, kurį gavo dėl neleistinų programų naudojimo. (2018.10.27 - 2018.11.04)

  James_Wayne:
  Policijos Departamentas (Laurynas_Leigon)
   Ramaus būdo, aktyvumas gan prastas, bet kaip darbuotojas buvo tikrai gan geras. Paliko pats (2018.09.25 - 2018.10.04)

  Kevinas_Bmw:
  Mechanikai (Amanda_Candy)
   darbuotojas buvo visiškai neaktyvus, kartais užpildydavo neaktyvumą, kartais ne. „TeamSpeak“ platformoje nesilankė. Darbuotojas buvo išmestas. (2019.07.14 – 2019.07.28)

  Kristis_Williams:
  Pervežėjai (Forever_Young) 
  užblokuotas už čytinima, darbe buvo nebloga asmenybė, dirbo, neturiu priekaištu. Darbuotojas buvo išmestas. (2019.01.19 - 2019.02.12)
  Pervežėjai (George_Butler)
   darbuotojas užsilikęs iš senos firmos, buvęs gaujinis. Apie jį daug pasakyti negaliu, nes mažai bendravome ir beveik visas darbo dienas praleido neaktyvume. Darbuotojas firmą paliko savo noru. (2019.04.27 - 2019.05.19)
  Taksi (Bunta_Fujiwara) 
  Aktyvumas bu vo patenkinamas, retas svečias TeamSpeak darbo kanale. Daug žodžių apie šią asmenybę neturiu. Firmą paliko pats. (2019.05.21-2019.05.31)
  Policijos Departamentas (Tony_Express) 
  Darbuotojas dirbęs neilgai, tačiau asmuo tikrai stengėsi dirbti profesionališkai, nebijo paprašyti pagalbos. Darbą paliko pats  (2019.06.03 - 2019.06.15)

  Kmt_Rider:
  Policijos Departamentas (Tony_Express) 
  Aktyvus žaidėjas žaidime, tačiau mažesnis aktyvumas „TeamSpeak3“ platformoje , mažai šnekantis. Tačiau dėl šio asmens nusiskundimų neturiu. Darbą paliko pats. (2019.06.08 - 2019.06.26)

  Keyate_Marshell:
  Pervežėjai (George_Butler) 
  darbuotojo elgesys manęs nestebino, dažnai buvo duodamos pastabos, bet žaidėjo lūkeščiai nepasiteisino. TS3 retai matydavau, bet jei ateidavo tai nelabai komunikuodavo. Šiandien pamačiau, kad nepradirbo dienos minimumo, bei buvo uždėtas įspėjimas, o galiausiai su 2/3 įspėjimais paliko firmą savo noru. Darbuotojas firmą paliko savo noru. (2019.05.12 - 2019.05.21)

  Kristis_Rac:
  Medikai (Gruzinas_Tortilla) 
  Mažiau aktyvus darbuotojas žaidime, tačiau dažnas lankytojas ,,TeamSpeak" kanale, bendraujantis, draugiškas. Koją pakišo noras išsidirbinėti, todėl darbuotojas surinko 3 įspėjimus ir buvo iš mestas iš darbo, (2019.05.04 - 2019.05.13)

  Kalcor_Spookie:
  Policijos Departamentas (Tony_Express) 
  Šis darbuotojas buvo tikrai aktyvus, savo darbą išmanė 50/50, jei ko nežinojo klausdavo manęs ar bendradarbių. Tačiau buvo išmestas nes naudojo neleistinas modifikacijas. (2019.06.08 - 2019.06.10)

  Knopke_Belekas:
  Medikai (Deividas_Meskinis) 
  neteko daug bendrauti, tačiau darbuotojas pasižymėjo aktyvumu. Nereikėjo dalinti įspėjimų. Darbą paliko pats. (2019.06.27 - 2019.07.04)

  Karolis_Freedom:
  Pervežėjai (Forever_Young)
   Davus galimybę rinktis žaidėjui, jis pasirinko galimybe palikti firma, labai gaila jog nepasiliko, apie jį nieko negaliu pasakyti, neteko matyti jo darbo šiame darbe. Firma paliko pats. (2019.02.07 - 2019.02.10)

  Karolis_Yolo:
  Policijos Departamentas (Arminas_Bite) 
  Bendraujantis, visada padedantis ir humoro jausmą turintis žmogus. Gaila, kad nusprendė palikti firmą dėl asmeninių priežasčių. Kaip darbuotoją tikrai rekomenduočiau kitiems firmų vadovams. Paliko (xxxx.xx.xx - 2019.02.11) 
  Pervežėjai (Denis_Xander) Darbuotojas dirbo nuo antrosios atrankos, visą laiką buvo aktyvus, nebuvo dažnai baudžiamas už neaktyvumą, būdavo draugiškas, ačiū! [PALIKO]  (2018.12.07 - 201 9.01.17)

  Kame_Hame:
  Pervežėjai (Denis_Xander)
   Nebuvo labai aktyvus darbuotojas, vos pradirbdavo minimumą, paskui dingo be žinios ir buvo išmestas. [IŠMESTAS] (2018.12.18 - 2018.12.** )

  Kimba_Marcius:
  Pervežėjai (Denis_Xander)
   Darbuotojas nebuvo pats aktyviausias, teamspeakę jo niekada nesimatė, paliko vidurį DP užduoties. [PALIKO]  (2018.12.02 - 2018.12.**)
  Taksi (Bunta_Fujiwara)
   Užsilikęs nuo laikinos firmos. Daug neteko su juo bendrauti šiuo momentu, bet iš anksčiau jis yra draugiškas ir aktyvus. Firmą paliko pats. (2019.XX.XX - 2019.05.11 )
  Pervežėjai (George_Butler) 
  puikus darbuotojas, pirmomis dienomis buvo tikrai stebinantys rezultatai, padėdavo kai būdavo sunku. Prie to pačio padėj o su firmos pelnu ir visada išklausydavo, o apibendrinant tikrai dosnus ir draugiškas darbuotojas. Darbuotojas firmą paliko savo noru. (2019.05.12 - 2019.05.21)

  Klaidas_Spinters:
  Pervežėjai (Denis_Xander) 
  Buvo gan aktyvus darbuotojas, bet buvo užblokuotas dėl minučių buginimo ir buvo išmestas. [IŠMESTAS] (2018.12.07 - 20 18.12.24)

  Karka_Proxxdss:
  Taksi (Bunta_Fujiwara) 
  Nepraėjus 24h nuo darbuotojo priėmimo, buvo išmestas už neleistinų programų naudojimą. O toliau apie jį konkrečios nuomonės susidaręs neturiu. Išmestas už neleistinų programų naudojimą. (2019.06.17 - 2019.06.18)

  Kenshin_Yona:
  Policijos Departamentas (Arminas_Bite) 
  Tikrai vienas iš geresnių darbuotojų. Aktyvumu nesiskundžiantis, visada dalyvaujantis visur, TS3 programoje taip pat visada būdavo galima pamatyti. Kaip darbuotoją rekomenduočiau ir kitiems vadovams. Firmą paliko pats. (2019.02.11 - 2019.02.17)

  Kornelija_Nrg:
  Policijos Departamentas (Arminas_Bite) 
  darbuotoja buvo viena stipriausia mano firmoje išmanė savo atliekama darbą, bet gaila, kad jinai Paliko darba. (Datų nėra)
  Medikai (Deividas_Meskinis) 
  gera darbuotoja. Pirmomis dienom is labai aktyvi, draugiška. Tačiau su kiekviena diena matėsi vis mažesnis susidomėjęs, tad krito aktyvumas. Darbą paliko pati. (2019.06.24 - 2019.07.02)

  Kiema_Pupa:
  Taksi (Jack_Marzo) 
  Kaip ir viršuje esantis darbuotojas - aktyvumas ir produktyvumas nedžiuginantis. Tiesa, priešingai nei Snopis - šis „Teamspeak 3“ programoje sutinkamas dažniau. Po pirmosios savaitės dingo lyg į vandenį - gavo 3 įspėjimus ir buvo išmestas iš firmos. (2018.12.03 - 2018 .12.13)

  Karolis_Fortune:
  Pervežėjai (Derek_Escobar) 
   Firma paliko man nežinomomis priežastimis, kiek girdėjau buvo priverstas dirbti, nors to nelabai norėjo, todėl ir paliko, liūdna, visai geras buvo darbuotojas, bet tokių firmoje nereikia, kurie nenori dirbti, tad gal ir gerai, kad palikai, o šeip buvo žmogus mėgstantis pajuokauti, ir taip pakalbėt, tikrai su juo linksma, ir malonu kalbėti. PALIKO PATS. (20 18.10.02 - 2018.11.10)
  Taksi (Jack_Marzo) Kaip darbuotojas Karolis geras - darbštus, aktyvus. „Teamspeak 3“ programoje dažnas dalyvis, dažnai kalbantis. Tačiau jam kartais sutrukdydavo vienas jo bruožas - karštakošiškumas. Darbuotojas paliko firmą, nes buvo užblokuotas už kenkėjišką elgesį. (2018.11.19 - 2018.11 .29)

  Kristis_Malybas:
  Mechanikai (Michael_Pacano) 
  firmoje nepradirbo gana ilgą laiko tarpą, be viso to turėjo ir šiokių tokių konfliktų su kitais kolegomis, galiausiai grįžęs po neaktyvumo paliko firmą savo noru. (2018.12.02 - 2018.12.24)
  Taksi (Jack_Marzo) Įsidarbinęs laikinojoje firmoje šis žaidėjas buvo aktyvus tiek serveryje, tiek „Teamspeak 3“ programoje.Darbuotojas pasiprašė būti išmestas. (2018.11.12 - 2018.11.22)

  Korne_Best:
  Taksi (Jack_Marzo)
   Jaunas žmogus, tačiau nebijantis bendrauti „Teamspeak 3“ programoje. Serveryje aktyvumo rekordų nemušė, tačiau neaktyvus nebuvo. Firmos viduje darbštus, draugiškas. Darbuotojas paliko firmą. (2018.11.06 - 2018.11.21)

  King_Boom:
  Pervežėjai (Derek_Escobar)
    dirbo gerai, TS 3 programoje būdavo visada, savito humoro jausmo, ne kartą teko raminti TS 3, nes tiesiog per kanalą rėkdavo, kai pasakydavau apsiramindavo. PALIKO PATS. (2018.10.02 - 2018.10.15)

  Kostas_Golas:
  Taksistai (Derek_Escobar) 
  Įsidarbinimas 2019/07/09 » Išmestas 2019/07/13. Darbuotojas pirmą diena buvo daug bendraujantis, kartais per daug persistengdavo, todėl pasigirsdavo necenzūriniai žodžiai, buvo nekartą įspėtas, į pastabas atsižvelgdavo. Kol buvau išvykęs gavo du įspėjimus, dabar gavo paskutinį, pats pasiprašė būti išmetamas, aš per daug nesiginčijau.

  Kentas_Domisssss:
  Mechanikai (Michael_Pacano) 
   šiam žmogui šansą suteikiau patekti pas mus į kolektyvą vien dėl jo rodomo didelio aktyvumo, bet teko nusivilti. Pirmomis dienomis darbavosi puikiai, bet kitomis pradėjo išlindėti neaiškios situacijos kai taisė išvien galimai savo draugo transporto priemones, priiminėjo būtent kai kurių asmenų iškvietimus neišpasakytu greičiu. Pradėjus jį stebėti po jau minėtų įvykių darbuotojas buvo pagautas nedirbantis darbo metu, o galiausiai trečią įspėjimą gavo už tai, kad šaudė žmones be rimtos priežasties. (šaunamasis ginklas gali būti naudojamas mechanikuose tik ginantis). (2018.11.05 - 2018.11.10)

  Kenny_Silver:
  Medikai (Arminas_Bite)
  Žaidėjas draugiškas, aktyvus, bendraujantis. apie šį  darbuotoją neturiu pasakyti nieko blogo, nebuvo konfliktiškas, darbą atlikdavo tvarkingai. Paliko pats. (2019.08.01 - 2019.08.07)
  Pervežėjai (Minde_Marshell) 
  Darbuotojas iš pradžiū būvo aktyvus paskui jo aktyvumas silpnėjo iki tol kol dingo be žinios. Teamspeak'e irgi retas veidas. Išmestas (2019.08.09 - 2019.08.20)

  Kent_Master:
  Medikai (Gruzinas_Tortilla) 
  Vienas iš pagrindinių firmos veikėjų, viena iš geriausių statistikų, visada aktyvus tiek žaidime tiek TeamSpeake, bendraujantis, draugiškas. Firmoje praleido palyg inus su kitais labai ilgą laiko tarpą, su laiku smuko darbuotojo aktyvumas, ir galų gale darbuotojas buvo išmestas, (2019.05.03 - 2019.06.01)

  Laurynas_Epic:
  Policijos Departamentas (Laurynas_Leigon)
    Žaidėjas buvo linksmas, draugiškas, bet man jis kėlė įtarimą dėl taisyklių laužymo. Lauryno aktyvumas manyčiau buvo nei didelis, nei mažas (vidutinis). Labai daug neteko bendrauti su darbuotoju, todėl apie jį daug aprašyti negaliu. Buvo išmestas (2018.11.07 - 2018.11.11).
  Taksi (Bonnie_Rosa) Darbuotojas, kaip darbuotojas, minimumą visuomet pradirbdavo, TS3 nedažnas svečias, tačiau paprašius visada ateidavo. Į pabaigą savo darbo, tapo ne toks aktyvus, tačiau palikime viską paaiškino. (2019.03.30 - 2019 .04 11 )

  Lowry_Green:
  Medikai (Haku_Rinha) 
  paliko savo noru, apie žaidėją pasakyti nieko negaliu, pats buvau šviežias darbo ribose. (2019.01.20 - 2019.02.10)
  Taksi (Bonnie_Rosa) Kaip žmogus - labai malonus, bet kaip darbuotojas - netoks aktyvus, koks norėtųsi, jog būtų. (2019.02.19 - 2019.04.06)

  Luxas_Ltus:
  Taksi (Bunta_Fujiwara) 
  Nepraėjus 24h nuo darbuotojo priėmimo, buvo išmestas už neleistinų programų naudojimą. O toliau apie jį konkrečios nuomonės susidaręs neturiu. Išmestas už neleistinų programų naudojimą. (2019.06.17 - 2019.06.18)

  Ltu_Flymm:
  Mechanikai (Amanda_Candy) 
  darbuotojo aktyvumas buvo vidutinis, „TeamSpeak“ platformoje nebuvo matytas. Buvo užblokuotas todėl gavo įspėjimus. Darbuotojas buvo išmestas. (2019.07.14 – 2019.07.18)

  Lukazzs_Lukazzs:
  Policijos Departamentas (Maria_Ross) 
  darbuotojas kiek nuvylė, tikėjausi iš jo daugiau potencialo ir aktyvumo. Su kolektyvu susibendravo puikiai, koją pakišo neaktyvumai. Darbą paliko savo noru. (2019.04.04 - 2019.04.14)

  Lukaz_Marihuana:
  Medikai (Arminas_Bite)
   Iš pirmo įspudžio pasirodė mandagus, bendraujantis darbuotojas, bet laikui bėgant vis dažniau tekdavo išvysti keiksmažodžius racijoje, galiausiai atsiskleidė visomis spalvomis. Išmestas (2019.08.12 - 2019.08.21). 

  Linas_Maybach:
  Taksi (Bonnie_Rosa)
   . Pasižymėjo aktyvumu, tačiau turėjo problemų su elgesiu, už ką užsidirbo du įspėjimus, teamspeak'o nelabai mėgo, jame buvo retas svečias. Nors ir turėjo gerą reputaciją dirbdamas pervežėjuose, tačiau to pačio neparodė taksistuose. (2019.03.30 - 2019.04.03)

  Linuxas_Ltu:
  Taksi (Bunta_Fujiwara) 
  Ši asmenybe taksistų firmoje neturėjo auksinės motyvacijos, pradirbdavo minimumą ir sėdėdavo sau ramus. Bet staiga jis dingo iš akiračio, ir susirinkęs įspėjimus už neaktyvumą buvo išmestas.  Išmestas surinkęs 3 įspėjimus už neaktyvumą. (2019.06.02-2019.06.07)

  Logi_Call:
  Taksi (Bonnie_Rosa)
   Iš darbuotojo buvo tikėtasi daugiau, tačiau lūkesčiai pateisinti nebuvo. Aktyvumu nepasižymėjo, todėl surinko tris įspėjimus. (2019.03.27 - 2019.04.02)

  Lily_Miller:
  Policijos Departamentas (Maria_Ross) 
  darbuotoja pirmosiomis darbo savaitėmis buvo aktyvi, tačiau vėliau dingo motyvacija žaidimui. Darbą paliko savo noru. (2019.03.07 - 2019.04.07)

  Ltu_Flymm:
  Policijos Departamentas (Tony_Express) 
  Normalios nuomonės nesusidariau per tokį trumpą laiką. Bet asmuo yra bendraujantis ir aktyvus TeamSpeak 3 programoje. Darbuotojas buvo išmestas. (2019.07.06 - 2019.07.08)

  Lucky_Dealer:
  Mechanikai (Michael_Pacano)
   nepasigailėjau suteikęs šiam darbuotojui šansą pabuvoti mūsų kolektyve, mačiau jo pastangas DP užduočių metu ir tiesiog laisvesnėmis savaitėmis, bet aktyvumas krito pastarosiomis dienomis ir teko dėlioti įspėjimus, o surinkęs 2 įspėjimus jis tiesiog paliko mūsų kolektyvą savo noru. (2018.10.14 - 2018.10.31)
  Taksi (Jack_Marzo) Žaidėjas patekęs per antrąjį kartą į firmą rodė didelį norą čia dirbti. Nors teko priimti jį su pakankamai nemažu klaustuku, tačiau pirmoji savaitė ir antrosios savaitės pirmoji pusė mane ypatingai džiugino - darbuotojas rodė superinį aktyvumą ir superinį efektyvumą. Vėliau darbuotojas dingo, teko dėti įspėjimą už neaktyvumą. Paskutiniosiomis dienomis nebuvo itin draugiškas ir racijoje. „Teamspeak 3“ programoje darbuotojas aktyvus. Firmą paliko pats. (2018.12.03 - 2018.12.20)
  Policijos Departamentas (Arminas_Bite) Darbuotojas tikrai neaktyvus nespėjau net pažinti jo. Išmestas (xxxx.xx.xx - 2019.01.17) 
  Pervežėjai (Denis_Xander) Buvo aktyvus, draugiškas darbuotojas, dažnai būdavo teamspeakę, išėjo savo noru norėdamas patekti į kitą darbą. [PALIKO] (2018.12.28 - 2019.01.12)
  Mechanikai (Wizard_Airidas) darbuotojas buvo pakankamai aktyvus, taip pat stengėsi, vienąkart gavo įspėjimą, nes nutempė nuo pinjatos nepraėjus 5min., kiti 2 už neaktyvumą. Kalbant apie neaktyvumus, 2 dienas buvo neaktyvume, sekančias 2 dienas buvo dingęs lyg į vandenį bei nieko nepranešė. SURINKO 3 ĮSPĖJIMUS IR BUVO IŠMESTAS (2019.03.09 - 2019.03.30) 

  Legend_Sabonis:
  Mechanikai (Michael_Pacano)
    linksmo charakterio darbuotojas, bet į savo darbo mechanikuose pabaigą pradėjo neatsižvelgti į duodamas pastabas, perspėjimus, surinko 3 įspėjimus už nebuvimą teamspeake, ne darbą darbo metu, buvimą AFK ne bazėje daugiau nei 5 minutes ir buvo išmestas. (2018.10.22 - 2018.10.31)
  Pervežėjai (Derek_Escobar) dirbo neblogai, team speak'e būdavo visada, daug kalbantis, bendraujantis, kaip darbuotojas labai geras. PALIKO PATS. (2018.10. 02 - 2018.10.15)
  Taksi (Jack_Marzo) Aktyvus, geras, darbštus darbuotojas. Nors ir buvo gaujoje, tačiau vistiek šauniai dirbo. Paskutiniąsias dienas pradėjo atlaidžiau žiūrėti į darbo taisyklės, todėl susirinko įspėjimų. „Teamspeak 3“ programoje žaidėjas aktyvus, bendraujantis, dažnokai būnantis kituose kanaluose. Darbuotojas išmestas.  (2019.01.10 - 20 19.01.27)
  Medikai (Haku_Rinha) darbuotojas visai nieko, visai linksmas, bet kurį laiką ir užknisantis, ts3 darbo kanalas nėra didelis draugas, dažniau leidžia laiką kituose kanaluose su sava chebra, dirba minimaliai.  (2019.02.09 - 2019.02.18)

  Lightas_Loren:
  Taksi (Bunta_Fujiwara)
   Šitam žmogui irgi juodai užkliuvo neaktyvumas, būtų pradirbęs dar 22min, būtų dar likęs firmoje. Aktyvumas buvo prastokas, Teamspeake retai kalbantis, susirinkdavo įspėjimus už neaktyvumą. Buvo išmestas surinkęs 3 įspėjimus. (2019.05.11 - 2019.05.19)
  Mechanikai (Dovydas_Weed) Darbuotojas nebuvo vienas iš geriausių. TeamSpeak3 pagrindiniame kanale beveik nebūdavo, o jeigu ir būdavo, tai trumpam ir nesugebėdavo laikyti liežuvio už dantų. Buvo įžeidinėjimų ir nusiskundimų, kad trankėsi su darbiniu transportu. Žaidėjas surinko tris įspėjimus ir neteko darbo. (2019.02 .03 - 2019.02.18)

  Lucas_Roigy:
  Medikai (Deividas_Meskinis)
   
  nemačiau darbuotojo, nes dirbo neilgai. Teamspeak'e taip pat neteko sutikti. Darbuotojas buvo išmestas surinkęs 3 įspėjimus. (2019.07.08 - 2019.07.13)

  Lucas_Crawford:
  Mechanikai (Amanda_Candy)
   „TeamSpeak“ platformoje nesilankė, žaidime aktyvus nebuvo. Konfliktavo su kolegomis darbo racijoje, nepakluso pareigūnų reikalavimas, nekompetetingai elgėsi. Kadenciją mechanikuose užbaigė su įrašymu į gėdos stulpą. Darbuotojas buvo išmestas. (2019.08.06 – 2019.08.10)

  Lynn_Stafford:
  Mechanikai (Michael_Pacano)
   nelabai yra ką aprašinėti apie darbuotoją, kuris išmestas buvo per 6 valandas. Tikrindamas darbuotojus, kurie yra/nėra teamspeake pamačiau šį darbuotoją savo asmeniniame kanale, pradirbusį vos 68 min. ir įrenginėjantį savo namą. Šis darbuotojas surinko 3 įspėjimus ir buvo išmestas. (2018.01.07 - 2018.01.07)
  Medikai (Electric_New) Galima sakyti, kad šis darbuotojas mane bandė versti būnant mano firmoje, nežinau kiek tai tiesios, bet pastoviai verkdavo, kad pasiskųs Billiui, galiausiai man jo elgesys atsibodo ir jis savo noru paliko firmą (Datų nėra)

  Lukis_Zip:
  Taksi (Jack_Marzo) 
  Dar vienas darbuotojas, kuriuo tikrai nesu nusivylęs. Itin darbštus, greit reaguojantis į iškvietimus, bendraujantis bei linksmas darbuotojas. Išlaikęs pastovų aktyvumą beveik visą darbo laikotarpį, nors ir gale teko priimti keletą neaktyvumų. „Teamspeak 3“ programoje darbuotojas sutinkamas visad, čia visad bendraujantis. Firmą paliko pats. (2019.01.29 - 2019.02.18)
  Medikai (White_Bear) Išėjo paskui Dyleri, darbuotojas buvo pakankamai aktyvus, darbą atliko visai gerai, lankydavosi teamspeak'e. Nebuvo nieko prisidirbęs ar gavęs įspėjimą  (2018.12.12 - 2018.12.18)

  Lukis_Lukis:
  Taksi (Bunta_Fujiwara) 
  Užsilikęs nuo laikinos firmos. Dėją, irgi neteko su juo da ug bendrauti, nes kaip išrinko naują direktorių, tai dingo kaip į vandenį, nesu jo matęs online asmeniškai. Išmestas surinkęs pora įspėjmų už neaktyvumą. (2019.04.29-2019.05.1 2)

  Los_Weed:
  Medikai (White_Bear) 
  šį darbuotoją aktyvumu labai nepasižymėjo, pažadai buvo didesnį nei pats darbo atlikimas ir aktyvumas, teamspeak lankėsi mažai, tačiau nusiskundimu apie ją nebuvo girdėti, reikėdavo tik priminti jog privalo būti teamspeak'e. (2018.11.29 - 2018.12.06)

  Lukas_Minton:
  Medikai (White_Bear) 
  Darbuotojas buvo išmestas, nes dalyvavo atrankoje į pervežėjus, kai dar nebuvo palikęs medikų darbo. Aktyvumas nežibėjo, tik keletą kartų jį tik teko matyti žaidime, nei TS nei /r nebuvo dažnas lankytojas. (2018.11.29 -  2018.12.07)

  Lukas_Lawson:
  Taksi (Derek_Escobar)
   Su niekuo nesipykstantis darbuotojas, bendraujantis, mėgsta pažeidinėti taisykles, bet kai pasakydavai pastabas į jas atkreipdavo dėmesį. Teko išmesti už neaktyvumą. (2019.08.07 - 2019.08.12)
  Pervežėjai (Minde_Marshell) 
  Darbuotojas būvo ramus ir kulturingas savo kuribingumu dasidėjo prie firmos. Teamspeak'e aktyvus. Paliko pats (2019.08.14 - 2019.08.20)

  Luke_Grew:
  Medikai (Arminas_Bite) 
  Šis da rbuotojas labai įstrigo dėl savo bendravimo labai daug keikiasi įžeidinėja tiek bendradarbius ir serverio žaidėjus. Išmestas (Nuo 2019.08.04 iki 2019.08.06).

  Liucija_Tavish:
  Medikai (White_Bear)
   šį darbuotoją aktyvumu labai nepasižymėjo, pažadai buvo didesnį nei pats darbo atlikimas ir aktyvumas, teamspeak lankėsi mažai, tačiau nusiskundimu apie ją nebuvo girdėti, reikėdavo tik priminti jog privalo būti teamspeak'e (2018.11.29 - 2018.12.06)

  Laura_Obolis:
  Pervežėjai (Pablo_Greenas) 
  Darbuotoja pateko per pirmąją atranką. Išdirbo labai ilgą laiką firmoje. Buvo aktyvi tiek žaidime tiek TeamSpeak platformoje. Idėjo didelį indėlį į firmą, dėl savo pasiekimų buvo ir Importo frakcijos vadovė. Darbą paliko pati. (2019.06.25-2019.08.06)

  Laura_Zvinkyte:
  Pervežėjai (Denis_Xander)
   Buvo aktyvi, kol dėl gyvenimo problemų nebebuvo laiko praleisti žaidime, ir teko palikti firmą. [PALIKO] (2018.12.07 - 2018.12.16)

  Lietuviskas_Zmogus:
  Policijos Departamentas (Arminas_Bite) 
  Šis darbuotojas buvo tikrai geras ir suličiau jį priimti į savo dabo kitus direktorius, bet žmogus padare klaida. Išmestas (xxxx.xx.xx - 2018.12.21)

  Las_Verossa:
  Policijos Departamentas (Arminas_Bite)
   Neaktyvus darbuotojas žasidavo su dvėjiais acc vienas PD kita gaujuose imdavo neaktyvumus dažnai. Išmestas (xxxx.xx.xx - 2018.12.17)
  Policijos Departamentas (Tony_Express) 
  Žaidime buvo aktyvus , t ačiau ne TeamSpeak3. Retai šnekėdavo, tad buvo toks atitolęs asmuo nuo kolektyvo. Darbą paliko pats. (2019.06.28 - 2019.07.08)

  Lebronas_Jamesas:
  Taksi (Jack_Marzo) 
  Aktyvus, bendraujantis, rodantis tikrai gerus darbo rezultatus darbuotojas. Per porą dienų daug nieko nenuveiksi, tačiau per tas keletą dienų Lebronas pradėjo užsitarnauti gero darbuotojo ženklelį. Tiesa, viską sugadino gautas užblokavimas serveryje. „Teamspeak 3“ programoje aktyvus bei bendraujantis. Darbuotojas išmestas.   (2019.02.01 - 2019.02.03)
  Mechanikai (Wizard_Airidas) 
  darbuotojas buvo aktyvus, vėliau aktyvumas buvo kritęs, bet po kiek laiko, ir vėl pakilęs. Stengdavosi, bendraudavo, mano firmoje buvo kvalifikatorius. PALIKO PATS (2019.03.17 - 2019.05.05)
  Pervežėjai (George_Butler)
  Buvo priimtas mano pačią pirmą direktoriavimo dieną su DP leidimu. Kaip darbuotoju visiškai nesiskundžiau, puikiai atliko savo darbą. TS3 buvo dažnas lankytojas ir linksmas pašnekovas. Pradirbęs 10 dienų firmoje pasiprašė būti išmestas iš firmos dėl veiklos trūkumo. Darbuotojas pasiprašė būti išmestas savo noru. (2019.05.08 - 2019.05.18)
  Medikai (Gruzinas_Tortilla) 
  Labai aktyvus žaidėjas, žaidime rodė ganėtinai gerus rezultatus, visada lankėsi ,,TeamSpeak" programoje, draugiškas bendraujantis, smaikštus. Tiesa, su laiku mažėjo aktyvumas ir galiausiai paprašė, kad būtų išmestas dėl laiko stokos, darbuotojas pasiprašė būti išmestas dėl kontrakto, (2019.05.21 - 2019.05.28)
  Medikai (Deividas_Meskinis) 
  darbuotojas atėjo pas mane iš policijos departamento. Teko su juo dirbti. Yra aktyvi ir bendraujanti asmenybė, tačiau supranto, kad medikai ne jam. Darbą paliko pats.(2019 .06.27 - 2019.06.28)
  Mechanikai (Amanda_Candy) 
  darbuotojo aktyvumas buvo vidutinis, lankydavosi „TeamSpeak“ platformoje. Mechanikuose dirbo nebe pirmą kartą tod ėl darbo sistemą žinojo bei darbą atlikdavo tvarkingai, mandagiai bendraudavo su klie ntais. Darbuotojas paliko pats. (2019.06.29 – 2019.07.09)

  Lukas_Basyv:
  Taksi (Jack_Marzo) 
  Lukas.. Energingas, draugiškas, linksmas bei tikrai darbštus žmogus. Labai džiaugiuosi, kad teko turėti jį firmoje, su juo bendradarbiauti. Žaidėjas aktyvus, aktyvumas sviruojantis, tačiau pirmieji mėnesiai tikrai nenuvylė. Paskutinis mėnuo.. Kritęs aktyvumas, dažni neaktyvumų pildymai. „Teamspeak 3“ programoje pakankamai aktyvus, tačiau kiek mažiau kalbantis. Firmą paliko pats. (2018.11.19 - 2019.01.30)

  Lukis_Ktm:
  Taksi (Jack_Marzo) 
  . 2 dienos darbe - aktyvumas nedidelis, „Teamspeak 3“ darbuotojas pastebėtas nebuvo. Racijoje tylėjo, daug nebendravo. Darbuotojas paliko darbą ir už nepradirbimą minimalaus laiko buvo įrašytas į NDS. (2018.11.19 - 2018. 11.2 1)
  Policijos Departamentas (Tony_Express) 
  Asmuo antrą kartą dirbantis pas mane, šį kartą buvo išmestas. Nuomonė apie jį nepasikeitė. (2019.06.28 - 2019.07.05)

  Laurynas_Leigon:
  Policijos Departamentas (Tony_Express)  
  Jis buvo vienas a ktyviausių bei geriausias darbuotojas. Pasiprašė būti išmestas (2019.01.31 - 2019.06.07)
  Policijos Departamentas (Tony_Epxress) 
  Asmuo jau antra karta dirbantis pas mane. Jo darbas nepasikeitė viską atlieka puikiai ir aktyviai. Darbą paliko pats. (2019.06.18 - 2019.06.26)
  Mechanikai (Amanda_Candy) 
  aktyvumas nebuvo pats geriausias, darbuotojas daugiau dėmesio skyrė gaujoms, „TeamSpeak“ platformoje nesilankė. Tačiau kai dirbdavo darbą atlikdavo gerai, su kolegomis nekonfliktavo. Darbuotojas paliko pats. (2019.07.14 – 2019.07.28)

  Linkolnas_Mesijus:
  Medikai (Voltas_Focus) 
  Žmogus, kitoks negu kiti, jau buvom,lyg ir atradę bendra kalba, tačiau tai netrūko ilgai, nes žaidėjas gavo ( ban ) už serverio klaidų išnaudojima. Galiu pasakyti, jog kai tu budavai kanale visada rasdavom iš ko pajuokauti, todėl tikrai linkiu tau sėkmės. Darbuotojas išmestas (2018.11.09 - 2018.11.12)

  Lauris_Sampx:
  Policijos Departamentas (Laurynas_Leigon) 
  Visiškai jaunas žmogus, ramaus būdo, aktyvus. Į darbą užpildė anketą puikia, bet atėjus į žaidimą jis parodė, jog visiškai nieko nemoka ir nesupranta. Man kilo įtarimas, kad už jį anketą užpildė visiškai kitas asmuo. Paskutinį įspėjimą gavo už šaudymą į pinjatą su darbiniai ginklais. Buvo išmestas (2018.10.06 - 2018.10.06).
  Medikai (Voltas_Focus) Aktyvus, darbštus žmogus smagu buvo bendradarbiauti. Darbuotojas paliko (2018.10.16 - 2018.10.29)
  Pervežėjai (George_Butler) 
  asmuo užsilikęs iš senos firmos, buvo dažnai raginamas eiti į TS3 darbo pagrindinį kanalą, bet su laiku suprato kas dedasi, o po kiek laiko buvo pirmasis žmogus firmoje, kuris parašė palikimo anketą ir savo noru išėjo ieškoti laimės kitur. Darbuotojas firmą paliko savo noru. (2019.05.01 – 2019.05.10)
  Medikai (Gruzinas_Tortilla) 
  Draugiškas aktyvus žmogus, visada lankydavo ,,TeamSpeak" serveryje. Aktyvumas smarkiai krito kai buvo apgautas stambia pinigine suma, nuo to karto prasidėjo minimumai ir neaktyvumai, išmetimo dieną gavo įspėjimą už nepradirbtą laiką. Darbuotojas firmą paliko savo noru, (2019.05.11 - 2019.05.19)

  Lauris_Varskyte:
  Taksi (Bunta_Fujiwara) 
  Šis darbuotojas buvo vienas iš labiausiai motyvuotų darbuotojų firmoje, kuris nustelbavo visus savo aktyvumu ir produktyvumu. Teamspeak aktyvumas buvo geras, kiekvieną kartą būdavo. Teigė, jog pirmos 2 savaitės sekėsi labai gerai, o 3 ir 4 pamažu pradėjo mažėti motyvacija firmoje dėl vasaros. Suprantama, kad vasarą nelabai norisi daug sedėti prie kompiuterio. Išėjo viena legenda. Jeigu imsit Varškytę, imkit jį iš karto, jūsų nenuvils. Firmą paliko pats. (2019.05.11 - 2019.06.11)

  Lady_Tina:
  Pervežėjai (Derek_Escobar) 
  Buvo labai aktyvi, su niekuom "nesipešdavo", patiko visai, gailą, kad išėjo, bet yra kaip yra, tikrai patariu visiems ją priimt, nes dirba nuostabiai, ir nesusirenką jokių ispėjimų, jokių problemu nebus. PALIKO PATI. (2018.10.14 - 2018.11.09)
  Taksi (Bunta_Fujiwara) 
  Buvo maloni, bet nedrasi, Teamspeak retas svečias. Šaunu, jog ši darbuotoja per vieną savaitė parodė ką gali savo aktyvumu ir produktyvumu. Firmą paliko pati. (2019.06.02-2019.06.10)

  Lemon_Madeit:
  Pervežėjai (Derek_Escobar)
   nežinau vieną karta pamačiau team speak'e ir tai tik per atranką, į klausimus atsakinėjo nenoriai, reiškė visokius priekaištus dėl mano užduotų klausimu, pavaduotoja pavadino "glušu", pradėjo sakyti jog buvo policijos direktorius, ir viską žino, bet pasirodo nežino, jog reikia pradirbti 60min. per dieną. IŠMESTAS. (2018.11.01, - 2018.11.05)

  Lance_Nexo:
  Taksi (Edvis_Gaming)
    Aktyvus, darbštus ir bendraujantis žmogus. Tikrai aukojosi vardant firmos, buvo aktyvus per DP užduotis. Firmą paliko pats. (2018.09.27 - 2018.10.13)
  Pervežėjai (Derek_Escobar) apie darbuotoją negaliu nieko pasakyt, imdavo neaktyvumus ir tiek, pradirbo išviso 140min. neaktyvus. Team speak'e karta buvo užsukęs. IŠMESTAS. (2018.10.13 - 2018.10.18)

  Lukas_Wodpeker:
  Taksi (Edvis_Gaming)
   Nieko apie šį asmenį įpatingo pasakyti negaliu, kadangi didžiają dalį laiko buvo pildomi vien neaktyvumai dėl laiko stygiaus. Bet šiaip ramus ir nesiveliantis į konfliktus žmogus. Darbuotojas firmą paliko pats. (2018.10.10 - 2018.10.25)

  Lietuviskas_Angelas:
  Taksi (Edvis_Gaming)
   Labai neaktyvus darbuotojas, pastovūs neaktyvumų pildymai. Nemačiau dedamų pastangų per DP užduotis. Labai konfliktiškas su bendradarbiais, už ką ir buvo išmestas. Darbuotojas išmestas. (2018.09.16 - 2018.10.09)
  Medikai (Deividas_Meskinis) 
  dirbantis žmogus, tad nepasižymėjo aktyvumu, tačiau būdavo visada bendraujantis, linksmas. Tikiuosi dar griš, nes dingo neužpildęs neaktyvumo. Darbuotojas buvo išmestas surinkęs 3 įspėjimus. (2019.06.30 - 2019.07.13)

  Lee_Owen:
  Taksi (Edvis_Gaming)
   Darbštus ir atsakingas jaunuolis. Deda labai dideles pastangas vardan firmos, bet atėjus mokslo metams dingo kaip į vandenį. Buvo išmestas surinkus 3 įspėjimus už neaktyvumą. Darbuotojas išmestas. (2018.09.15 - 2018.10.07)

  Ledas_Competiv:
  Taksi (Edvis_Gaming) 
  Paslaugus ir draugiškas žmogus. Nebijo reikšti savo nuomonės. Iš firmos išėjo pats, kadangi neatrado laiko žaidimams ir nenorėjo bereikalingai užimti vietos. Firmą paliko pats. (2018.09.23 - 2018.10.06)

  Lukis_Smith:
  Medikai (Gustaz_Lays) 
  Labai nervingas žmogutis, duodantis tik tuščius pažadus. Per pirmąją savaitę surinkus 3 įspėjimus už keiksmus bei buvimą AFK ne vietoje BUVO IŠMESTAS (2018.09.28 - 2018.10.05)

  Laimex_Teams:
  Medikai (Gruzinas_Tortilla) 
  Daug apie šį darbuotoją pasakyti negaliu, buvo užsilikęs nuo laikinosios firmos, tačia u taisyklių pasiskaitęs nebuvo, išmetimo vakarą buvo naglas, tiesiog išsidirbinėjo ir važiavo į gaujų zonas kur vyko veiksmas, ,,TeamSpeak3" nebuvo pastebėtas. Darbuotojas išmestas, (2019.04.25 - 2019.05.05)
  Policijos Departamentas (Tony_Express) 
  Šis asmuo buvo gan aktyvus, tačiau daug ką darė vienas, per daug pasitiki savimi. Darbuotojas buvo išmestas surinkus 3 įspėjimus. (2019.05.24 - 2019.06.13)

  Mafijos_Pacas: 
  Taksistai (Bonnie_Rosa)
  Darbą paliko savo noru. Kaip asmenybė - draugiškas, tačiau turi savitą charakterį. Kalbant kaip apie darbuotoją, žadėjo daugiau, nei padarė, dideliu aktyvumu nepasižymėjo. (2019.03.27 - 2019.04.05) 
   

  Marlboro_Armani: 
  Pervežėjai (Derek_Escobar)
  Buvo labai neaktyvus darbuotojas, todėl buvo išmestas už neaktyvumą, kitaip surinko 3 įspėjimus, teamspeak'e būdavo visada kai tik dirbdavo, bendraudavo. (2018.10.02 - 2018.10.06) 
  Taksistai (Bonnie_Rosa)
  Iš darbo buvo atleistas. Žmogus draugiškas, tačiau aktyvumas buvo itin mažas paskutinėmis dienomis, todėl susirinko tris įspėjimus ir buvo atleistas. (2019.03.30 - 2019.04.04) 
   

  Mase_Mase: 
  Taksistai (Jack_Marzo)
  Didelio aktyvumo darbuotojas. Tiesa - svyruojančio, nors pagal jo amžių, tai suprantama. Subrendęs bei bendraujantis darbuotojas. Dirbantis daug ar mažai, tačiau efektyviai. „Teamspeak 3“ programoje aktyvus, bendraujantis, nors ir išeidavo į kitus kanalus. Firmą paliko pats. (2019.01.10 - 2019.01.25) 
  Taksistai (Bonnie_Rosa)
  Darbą paliko savo noru. Su darbuotoju bendrauti neteko. (2019.02.12 - 2019.04.03) 
  Taksistai (Bunta_Fujiwara) 
  Vienas iš firmos senbuvių, kuris darbe išbuvo virš mėnėsio, išrinktas pačioje pirmoje mano atrankoje. Buvo gana ramaus būdo, aktyvumas buvo patenkinamas, TS3 darbo metu būdavo, bet gana lėtai keldavosi į 2 rangą, todėl teko kažkiek padrausminti.  Firmą paliko pats. (2019.05.11 - 2019.06.17)
  Policija (Tony_Express) Šio darbuotojo aktyvumas netenkino, tačiau jis yra bendraujantis ir linksmas. Greitai pritapo prie kolektyvo, jei ko nežinodavo visuomet paklausdavo, nedarydavo skubotų sprendimų. Pasiprašė būti išmestu. (2019.06.24 - 2019.07.16)

  Mase_King:
  Pervežėjai (Pablo_Greenas)
   Darbuotojas pateko per pirmąją atranką. Darbuotojas tikrai buvo n eblogas tik sugalvojo dingti kažkur nieko nepr an ešęs. Aktyvumas neblogas, TeamSpeake dažnas svečias. Darbuotojas buvo išmestas, nes surinko 3/3 įspėjimus. (2019.06.26 - 2019.07.06)
   

  Matas_Green: 
  Taksistai (Bonnie_Rosa)
  Darbą paliko pats. Darbuotojas atrodė mandagus, tačiau daug bendrauti su juo neteko. (2019.02.28 - 2019.03.29) 

  Marcius_Blogis:
  Mechanikai (Amanda_Candy)
   tik įsidarbinęs į firmą norėjo palikti, konfliktavo su bendradarbiais, galiausiai pradirbdavo tik minimumą. Darbuotojas buvo išmestas. (2019.07.14 – 2019.07.21)

  Mantelis_Praxur:
  Policijos Departamentas (Bob_Winters) 
  Darbuotojas buvo gan aktyvus, dažnai lankėsi Teamspeake, visada būdavo galima su juo pabendrauti, kaip pareigūnas irgi buvo neblogas, bet kaip suprantu asmeniui labiau prie širdies medikai, paliko pats. (2019.07.27 - 2019.08.01)
  Medikai (Arminas_Bite) 
  Darbuotojas aktyvus, bendraujantis (TeamSpeak3) programoje, tiek racijoje, tikrai nuoširdus ir daug kalbantis. Buvo neaktyvume, po jo nebelabai buvo matomas žaidime, charakteris paprastas, draugiškas. Paliko pats (2019.08.04 - 2019.08.16).
  Medikai (Nedaz_Nedaz) 
  darbuotojas patekęs ir padirbęs 2 dienas bei palikęs iš karto firmą visai nepastebėjau jo darbo, nes gavo per tą laiką 1 įspėjimą bei negaliu nieko pasakyti apie jį patį. Darbuotojas paliko pats (2019/09/08-2019/09/10).

  Mat_Rix:
  Pervežėjai (George_Butler)  
  šis asmuo taip pat buvo užsilikęs iš senos firmos, kartais reikėjo raginti nueiti į TS3 ir dirbti darbo metu, bet po geros akimirkos žmogus paprašė būti išmestas. Darbuotojas pasiprašė būti išmestas savo noru. (2019.05.01 – 2019.05.10)
  Taksi (Bunta_Fujiwara) 
  Šis žmogus buvo vienas iš labiausiai motyvuotų ir darbščių firmos darbuotojų, pranokdamas visus aktyvumu ir produktyvumu visus firmos darbuotojus. TeamSpeake buvo dažnai, bet retai kalbantis. Firmą paliko pats. (2019.05.09 - 2019.05.19)
  Mechanikai (Wizard_Airidas) 
  labai aktyvus darbuotojas, puikiai įsiliejęs į kolektyvą, visada būdavęs TS3 programoje, pagrindiniame kanale. Vienas iš tų žmonių, kurie pastoviai naudojasi forumo sistemomis, dėl ko labai juo džiaugiuosi, bet, kad ir kaip bebūtų gaila, darbuotojas pažeidė vieną svarbiausių darbo taisyklių bei jį teko išmesti. BUVO IŠMESTAS (2019.05.26 - 2019.06.04)
  Pervežėjai (Pablo_Greenas) Aktyviausias firmos darbuotojas, kuris pradirbo netrupą laiką firmoje. Buvo aktyvus tiek žaidime, tiek TeamSpeak platformoje. Parodė puikius rezultatus ir buvo vienas iš frakcijos vadovų. Labai gaila, jog šis žaidėjas paliko firmą. Kritus motyvacijai firmą paliko pats. Darbą paliko pats. (2019.06.25 - 2019.07.12)

  Policija (Tony_Express) Apie šį darbuotoją daug pasakyti negaliu dirbo kelias dienas, pastebimas labai nebuvo. Dirbo ramiai niekur neskubėdamas, aktyvumas buvo geras. Buvo išmestas už serverio klaidų išnaudojimą.[CBUG] (2019.07.12 - 2019.07.15)
  Pervežėjai (Minde_Marshell) 
  Darbuotojas tikrai aktyvu s tačiau turi silpnus nervus, o tas jam ir pakišo koją todėl nepritapęs prie kolektyvo paprašė ,kad išmesčiau. Teamspeak'e aktyvus. Išmestas (2019.08.14 - 2019.08.20)  Mart_Ace:
  Taksi (Bunta_Fujiwara) 
  Gana kontraversiška asmenybė firmoje, kuri rodė savo mandrumą prieš direktorių bei atsikalbinėdavo. Palikęs firmą, buvo įrašytas į NDS už nepradirbtą laikotarpį. Firmą paliko pats. (2019.06.20-2019.06.23)
   

  Mortan_Graviaga: 
  Mechanikai (Wizard_Airidas)
  Darbuotojas buvo pakankamai aktyvus, taip pat stengėsi, bet gavo baną už žaidimą su kita paskyra turint rconą. Buvo išmestas. (2019.03.26 - 2019.04.01) 

  Minde_Vlks:
  Taksi (Bunta_Fujiwara) 
  Buvo bendraujantis ir malonus darbuotojas, bet staiga dingęs iš akiračio 3 dienomis krito jo aktyvumas, ir už 3d neaktyvumo buvo išmestas iš darbo.  Išmestas surinkęs 3 įspėjimus už neaktyvumą. (2019.06.02 - 2019.06.15)
  Medikai (Deividas_Meskinis) 
  neteko daug bendrauti, nes neteko daug matyti. Darbuotojas nepasižymėjo aktyvumu, o ir neaktyvumo net nesiruošė pildyti. Darbuotojas buvo išmestas surinkęs 3 įspėjimus. (2019.06.30 -  2019.07.01)
   

  Minde_Marshell: 
  Taksistai (Jack_Marzo)
  Dirbo firmoje pakankamai trumpą laiką - tačiau dirbo gražiai ir tvirtai. Stulbinančio aktyvumo nerodė, tačiau nusivilti jo efektyvumu tikrai negalima. Kaip žmogus draugiškas, malonus. „Teamspeak 3“ programoje žaidėjas aktyvus, bendraujantis. Firmą paliko pats. (2018.12.13 - 2018.12.21) 
  Pervežėjai (Denis_Xander)
  Pradžioje dvi savaites buvo labai aktyvus darbuotojas, mane jo darbas tenkino. Toliau nuėjo į NRG klubą ir jo aktyvumas žymiai sumažėjo, neklausė pavaduotojo ir buvo išmestas. Buvo išmestas. (2018.12.28 - 2019.01.19) 
  Mechanikai (Wizard_Airidas)
  Labai daug apie jį pasakyti negaliu, pas praeitą direktorių buvo aktyvus, linksmas žmogus, todėl buvo priimtas, sakė, kad pataisys savo aktyvumą, bet pradėjo užsiimti kita veikla, todėl nerado labai daug laiko žaidimui, pildė daug neaktyvumų. Rimtų nusiskundimų neturiu, darbuotojas gali būti aktyvus jei to nori ir gali. Paliko pats. (2019.03.17 - 2019.03.25) 
  Policijos Departamentas (Maria_Ross) 
  darbuotojas aktyvus ir malonus, negaliu nepaminėti, jo g į kolektyvą įnešė daug juoko ir šypsenų, puikiai prie jo pritapo. Dalyvaudavo veiklose ir grobimuose. Darbą paliko savo noru. (2019.04.22 - 2019.05.17)
  Medikai (Gruzinas_Tortilla) 
  Labai aktyvus ir draugiškas darbuotojas, per kelias dienas pasiekė statistiką didesnę negu kiti per savaitę sugebėtu, bendraujantis ,,TeamSpeak" programoje, dėja firmą paliko nes į firmą atėjo žaidėjai su kuriais jis nesutaria. Darbuotojas firmą paliko savo noru, (2019.05.17 - 2019.05.24)
  Mechanikai (Amanda_Candy) 
  darbuotojas mano kadencijoje dirbo neilgai, todėl daug apie jį pasakyti negaliu, tačiau buvo aktyvus tiek žaidime tiek „TeamSpeak“ platformoje. Darbuotojas buvo išmestas. (2019.05.26 – 2019.06.24)

  Modestas_Fuzkin:
  Mechanikai (Amanda_Candy)
   daug apie šį darbuotoją pasakyti negaliu, nes bendrauti teko minimaliai. „TeamSpeak“ platformoje aktyvus nebuvo, pirmąją darbo savaitę aktyvumas žaidime buvo tikrai geras, tačiau antrą savaitę darbuotojas nebeturėjo noro bei motyvacijos dirbti. Darbuotojas buvo išmestas. (2019.06.24 – 2019.07.06)
  Medikai (Deividas_Meskinis) 
  visiškai mažai akytuvus darbuotojas. Daug užsiėmė saviveikla. Rinkosi įspėjimus po įspėjimo. Darbą paliko pats. (2019.07.15 - 2019.07.19)

  Mindaugas_Delimer:
  Taksi (Bunta_Fujiwara) 
  Iš pradžių jo aktyvumas buvo patenkinamas, Teamspeak retas svečias, bet staiga jis dingo, krito jo aktyvumas, ir už 3d neaktyvumo jis buvo išmestas iš darbo.  Išmestas surinkęs 3 įspėjimus už neaktyvumą. (2019.06.02 - 2019.06.15)

  Mano_Naktys:
  Policijos Departamentas (Bob_Winters) 
  darbuotojas retai lankėsi Teamspeako kanale, daugiausiai sėdėjo atskirai su savo draugeliu, turėjo atmestina požiūrį į darbą, per pirmąją dieną spėjo gauti įspėjimą, tada nusprendė pafree-starinti žmogų dėl ko buvo išmestas ir įrašytas į gėdos stulpą. (2019.07.20 - 2019.07.22)

   

  Malacy_Edwa: 
  Policininkai (Laurynas_Leigon)
  Darbuotojas buvo paprastas, bet turėjo kelis minusus. Šį darbuotoją reikėdavo kviesti dažnai į teamspeak'ą, nes pats nelabai mėgdavo jame sėdėti. Edvardas taip pat dažnai keikdavosi. Darbuotojo aktyvumas svyruodavo nuo didelio iki mažo (vidutinis). Darbą paliko pats. (2018.10.20 - 2018.11.06) 
  Mechanikai (Michael_Pacano)
  Šis darbuotojas pačioje pradžioje rodė labai gerus rezultatus aktyvumo prasme, bet laikui bėgant aktyvumas prastėjo, nusižengimų iš jo pusės taip pat atsirado, galiausiai darbuotojas leavindamas serverį kartu paliko ir kolektyvo gretas. (2018.11.14 - 2018.11.30) 
  Pervežėjai (Derek_Escobar)
  Darbuotojas labai geras, visada dirbdavo, kartais imdavo neaktyvumus, bet dirbo gerai, teamspeak'o programoje labai matomas, visada bendraudavo, vienas iš draugiškiausių darbuotojų. Darbą paliko pats. (2018.10.02 - 2018.10.20) 
  Medikai (Electric_New) T
  a pati situacija, negaliu nieko pasakyti, nes buvau palikęs iš po seno direktoriaus. Paliko darbą savo noru. (Datų nėra) 
  Mechanikai (Wizard_Airidas)
  Beveik visą laiką buvo aktyvus, dirbdavo, pakankamai stengėsi, bet paliko firmą, nes nustos žaisti samp'ą. Palikdamas firmą, firmos darbuotojams padarė daug mini eventų su dosniais prizais. Paliko darbą pats. (2019.03.17 - 2019.03.24) 
   

  Martinis_Samp: 
  Mechanikai (Wizard_Airidas)
  Darbuotojas pakankamai geras, aktyvus, visą laiką dirbdavo, tik truputį kvailas dėl savo kvailų sprendimų. Gavo 2 įspėjimus už papeikimą, toliau stengėsi, bet vieną dieną nepradirbo minimumo ir teko išmesti, kad ir kaip bebūtų gaila. Surinko 3 įspėjimus ir buvo išmestas. (2019.03.14 - 2019.03.22) 

  Megstu_Kava:
  Taksi (Bunta_Fujiwara) 
  Šis žmogus buvo ramaus būdo, draugiškas, bet jam kilo problemų su neaktyvumu, todėl jis "kabėjo ant firmos plauko", Teamspeake būnantis, bet retai kalbantis. Paliko firmą savo noru. (2019.05.07 - 2019.05.20)
  Medikai (Gruzinas_Tortilla) 
  Mažą aktyvumą rodantis ir mažai laiko praleidęs darbuotojas firmoje, todėl charakterio apibūdinti negaliu. Dažniausiai ką tik gavęs darbą darbuotojas rodo ypatingai gerus rezultatus žaidime ties su pačiu darbu ties su elementariu aktyvūmu, tačiau ne šiuo atvėju. Gavęs darbą žmogus po mažiau negu 24 valandų gavo papeikimą ir nepradirbo minimalaus laiko. Praėjus visai dienai nuo neatsakyto papeikimo darbuotojas gavo dėžę įspėjimų ir buvo išmestas iš firmos, (2019.05.27 - 2019.05.29)

   

  Mantys_Alone: 
  Policininkai (Laurynas_Leigon)
  Dar vienas legendinis darbuotojas, kuris pasižymi savo ramumu įvairiose situacijose. Šis asmuo yra ramaus būdo, draugiškas, mėgstantis pajuokauti, be galo aktyvus. Mantys mano firmoje buvo instruktorius (kvalifikatorius), o ir su jomis puikiai susitvarkė. Šį buvusį darbuotoją taip pat norėčiau rekomenduoti kitoms firmomis, jeigu jis sugalvotu pas jus į ją užsukti. Buvo labai gaila jį išmesti, bet nieko pakeisti negaliu... Buvo išmestas. (2018.10.13 - 2018.11.11) 
  Policininkai (Arminas_Bite)
  Stipriausias darbuotojas firmoje buvo kurio tikrai man trūks. Kitiems direktoriams patarčiau jį pasiimti į darbą ir patiems įsitikinti. Darbą paliko pats. (2018.xx.xx - 2018.12.30) 
  Policininkai (Arminas_Bite)
  Nelabai bendraujantis asmuo, bet tikrai mokantys atlikti savo darba. Paliko darbą pats. (2019.xx.xx - 2019.02.05) 
  Pervežėjai (Forever_Young)
  Darbuotojas turėjo didžiulį kieki motyvacijos, firmoje išdirbo virš mėnesio, visa tą mėnesi rodė be galo didelę motyvacija, siūlė idėjas firmai, gavęs kvalifikatoriaus pareigas taip pat jas atliko neblogai, gaila jog kiti žaidimai pakišo koją ir šis paliko darbą, rekomendacija. Darbuotojas paliko darbą pats. (2019.02.10 - 2019.03.xx) 
   

  Mafijos_Pro: 
  Pervežėjai (Forever_Young)
  Darbuotojas pradžioje buvo motyvuotas, pradirbdavo reikiama kieki, po savaitės motyvacija krito, ėmė neaktyvumus, galiausiai viskas baigėsi to, jog žaidėjas jungėsi į gaujų zonas, tačiau minimumo nepradirbo. Darbuotojas buvo išmestas. (2019.02.10 - 2019.02.22) 
  Medikai (Gruzinas_Tortilla)
   Darbuotoj as aktyvus, bendraujantis, dažnas lankytojas ,,TeamSpeak" platfor moje, draugiškas, dažnai išeidavo į kitus kanalus kalbėti su draugais. Darbuotojas firmą paliko savo noru, (2019.05.04 - 2019.05.12)
   

  Matteo_Floretti: 
  Pervežėjai (Forever_Young)
  Darbuotojas buvo be galo motyvuotas, praleisdavo didžiąja dienos dali žaidime, mano firmoje buvo kvalifikatorius ir pasirodė ko puikiausiai, kaip bebūtų galima džiaugtis, žmogutis gavo bana už čytinimą, jeigu kada nors jis eis į kokį nors darbą atsiblokavęs, šimta procentinė rekomendacija. Trūks jo. Darbuotojas buvo išmestas. (2019.02.02 - 2019.02.22) 
   

  Mantas_Fix: 
  Pervežėjai (Forever_Young)
  Vienas senesnių darbuotojų, nuomonės nespėjau susidaryti, aktyvumo trūko, galiausiai nusprendė palikti firmą pats. (2018.12.18 - 2019.02.12) 

  Mantas_Malinkis:
  Medikai (Gruzinas_Tortilla)
   Labai aktyvu s darbuotojas žaidime, ,,TeamSpeake" apsistojęs tik AFK kanale, charakterio neteko pažinti, kadangi su niekuo jis nebendravo. Firmoje tiesiog dirbo, rangų nesikėlė tik norėjo juos nusipirkti. Mėgo įžeidinėti bendradarbius, žodinių įspėjimų neužteko, todėl teko bausti realiais įspėjimais, galiausiai darbuotojas surinko 3 įspėjimus ir buvo išmestas iš  darbo,  (2019.04.30 - 2 019.05.13)
  Medikai (Deividas_Meskinis) 
  gan  aktyvus darbuotojas. Pirmąją savaitę buvo aktyvus. Vėliau, teko matyti vis rečiau. Paliko darbą tikriausia dėl to, kad nesugebėjo užpildyti kaip reikia savaitės ataskaitos. Darbą paliko pats. (2019.06.30 - 2019.07.08)
  Taksi (Derek_Escobar) 
  Nelabai aktyvus darbuotojas, (TeamSpeak3) programoje būdavo visą laika tik AFK kanale, charakteris paprastas, nebendraujantis, bet gal tai ir į nauda išeina, kadangi su niekuom nesipykdavosi. (2019.07.18 - 2019.07.30)

  Mantas_Boykaaa:
  Taksi (Bunta_Fujiwara) 
  Buvo malonus ir bendraujantis žmogus, kuris išlaikė pastovią, patenkinamą motyvaciją per pastarąjį laiką. Ilgiausiai iki šiol išbuvęs taksistų firmoje, dar nuo laikinos firmos. Teamspeak3 aktyvumas buvo geras, tuo belieka ir pasidžiaugti, jog ši asmenybė buvo gero darbuotojo pavyzdys.  Firmą paliko pats.  (2019.04.22-2019.06.08)
  Pervežėjai (Pablo_Greenas)
   Darbuotojas buvo likęs iš laikinosios firmos. Nelabai ką galiu pasakyti apie šį jauną žaidėją, nes per diena sugebėdavo vos 60min. pradirbti  "TeamSpeak" platformoje retkarčiais apsilankydavo, bet kalbėdavo labai mažai. Darbuotojas buvo išmestas jo  prašymu. (2019.06.18 - 2019.06.28)
   

  Matas_Impulse: 
  Medikai (Haku_Rinha)
  Darbuotojas buvo išmestas dėl statistikos buginimo, buvo įrašytas į gėdos medinį stulpą, o šiaip darbuotojas nieko, pradirbdavo normaliai, mažai kur kišdavosi. (2019.02.08 - 2019.02.12) 
   

  Mafijos_Senelis: 
  Mechanikai (Michael_Pacano)
  Apie šį žmogų, darbuotoją galėčiau rašyti labai daug, jau vien nemažai pasako jo pradirbtas laikas mano firmoje ir visas tas rašymas būtų teigiami atsiliepimai ir padėka įvairiose situacijose. Galiu pasakyti tik tiek, kad tai buvo žmogus, kuris stengėsi visada parodyti aukščiausią pilotažą firmoje ir kelti jos lygį, dėkoju jam už tai. Firmą paliko savo noru. (2018.09.13- 2018.11.17) 
  Mechanikai (Dovydas_Weed)
  Žaidėjas užsilikęs iš preitos firmos. Teko būti bendradarbiais. Labai draugiškas, bendraujantis, aktyvus, tik pastaruoju metu bėdos su kompiuteriu stipriai sumažino šio žaidėjo aktyvumą. Darbo metu visada būdavo TeamSpeak3 darbo kanale. Nusiskundimų neturiu. Ačiū už visą tą praleistą laiką ir sėkmės ateityje. Paliko savo noru. (2018.12.04 - 2019.02.01) 
  Mechanikai (Dovydas_Weed)
  Darbuotojas buvo aktyvus, draugiškas, bendraujantis. Nusiskundimų neturiu. Žaidėjui darbas nebeatrodė toks įdomus, todėl žaidėjas iš firmos buvo išmestas abipusiu sutarimu. (2019.02.09 - 2019.02.23) 
  Policijos Departamentas (Maria_Ross) 
  darbuotojas buvo vienas iš stipriausių firmoje, aktyvumas puikus, dalyvavimas veiklose ir grobimuose patenkinamas, nuo pat pirmųjų darbo dienų gražiai įsiliejo į kolektyvą, negaliu parašyti nieko neigiamo. Darbą paliko savo noru. (2019.02.24 - 2019.04.23)
  Medikai (Gruzinas_Tortilla) 
  Žmogus draugiškas, komunikabilus, visada būdavo ,,TeamSpeak" serveryje, dideliu aktyvūmu nepasižymėjo, tačiau džiaugiuosi, kad šį trumpą laiką teko dirbti kartu su šiuo asmeniu. Darbuotojas firmą paliko savo noru, (2019.05.11 - 2019.05.18)
  Mechanikai (Amanda_Candy) 
  aktyvus darbuotojas tiek žaidime, tiek „TeamSpeak“ platformoje. Žmogus iš kurio kiekvienas galėtų kažko išmokti, puikus, pavyzdingas darbuotojas, visuomet darbą atlikdavo nepriekaištingai, draugiškas bei paslaugus su kolegomis. Darbuotojas paliko pats. (2019.05.26 – 2019.07.06)
   

  Midnight_Tokyo: 
  Mechanikai (Dovydas_Weed)
  Žaidėjas buvo bendraujantis, visai aktyvus, tačiau atmestinai žiūrėjo į savo darbą. Darbo metu nepradirbus 150min. užsiimdavo savo veikla, buvo vienas kitas nesutarimas su bendradarbiais. Darbuotojas surinko tris įspėjimus ir buvo išmestas iš firmos. (2019.01.20 - 2019.02.08) 
  Mechanikai (Michael_Pacano)
  Daug negaliu pasakyti apie šį darbuotoją, nes jis dirbo ir apskritai žaidė tik pirmąją savo įsidarbinimo dieną. Gavo įspėjimus už nepradirbtus minimumus, to pasekoje buvo išmestas. Labai gaila, kad šis žmogus atėmė iš kitų potencialų kandidatų šansą pabuvoti firmoje. (2018.11.14 - 2018.11.17) 
  Pervežėjai (Derek_Escobar)
  Paliko darbą nežinomomis priežastimis, per tą laiką kol dirbo, buvo tikrai neblogas, aktyvus, gailą kad paliko, bet yra kaip yra, gyvenam toliau. Paliko darbą pats. (2018.10.22 - 2018.11.12) 
   

  Michael_Pacano: 
  Mechanikai (Dovydas_Weed)
  Buvęs mechanikų firmos direktorius. Žaidėjas yra brandaus charakterio,aktyvus, draugiškas, bendraujantis. TeamSpeak3 programoje visada buvo darbo kanale. Jokių ginčų su kitais bendradarbiais, žaidėjais. Paliko savo noru. Ačiū tau už tavo indėlį ir sėkmės ateityje. (2018.08.15-2019.01.31) 
  Mechanikai (Wizard_Airidas)
  iš darbuotojo tiesą sakant tikėjausi daugiau, per pusantros savaitės surinko labai skurdžią statistiką, toliau buvo neaktyvus 3 dienas, buvo išmestas, tik vėliau sužinojau, k ad jis išvykęs atostogauti, bet darbo neaktyvumą užpildyti patingėjo. BUVO IŠMESTAS (2019.04.04 - 2019.04.16)
  Medikai (Gruzinas_Tortilla)  
  Atsakingas, draugiškas bei rimtas asmuo. Visada bendraudavo su kolegomis, dideliu aktyvumu nepasižymėjo, ilgai firmoje taip pat neišdirbo, tačiau man buvo malonu su juo dirbti vienoje firmoje. Darbuotojas firmą paliko savo noru, (2019.05.12 - 2019.05.20)

   

  Mitch_Carrington: 
  Medikai (Electric_New) 
  Darbuotojas labai retai pasirodydavo TeamSpeak programoje, o kai pasirodydavo tai išbūdavo labai neilgai, beveik nekalbėdavo, o aktyvumas taip pat buvo tragiškas, bet paliko darbą savo noru. (Datų nėra) 
   

  Matas_Neos: 
  Medikai (Electric_New)
  Dirbo vos keletą valandų, kadangi DP (Direktorių Prižiūrėtojas) įrašė į NDS sąrašą ir man teko jį išmesti. (Datų nėra) 

  Matas_Taksi:
  Policijos Departamentas (Tony_Express)
   Pirmą kartą dirbo policijos departamente, savo darbą atliko ganėtinai gerai, ko nežinojo visuomet paklausdavo. Problemėle buvo tiesiog jog mažai šnekėjo neįsidrąsino. Darbą paliko pats (2019.06.24 - 2019.07.01)
  Taksistai (Derek_Escobar) 
  Įsidarbinimas 2019/07/09 » Palikimas 2019/07/19. Dar vienas darbuotojas iš pirmos mano atrankos, darbuotojų toks palikimas liudija jog nėra veiklos darbe, todėl reikia kažką keisti. Kaip darbuotojas tikrai draugiškai, taisykles matosi jog perskaitęs ir puikiai dirbo, (TeamSpeak3) būdavo ir kalbėdavo, todėl apie charakteri galiu pasakyt tik kelis žodžius, draugiškas, bendraujantis.
   

  Matas_Tarelka: 
  Taksistai (Edvis_Gaming)
  Nieko blogo apie šį darbuotoją neturiu pasakyti. Gana aktyvus, draugiškas. Darbuotojas išmestas iš firmos dėl ban'o, kurį gavo dėl neleistinų programų naudojimo. (2018.10.21 - 2018.11.04) 
  Medikai (White_Bear)
  Šis darbuotojas buvo pavyzdingas, aktyvus, bendraujantis, suvokiantis savo darbą, rodė pastangas dėl firmos, stengėsi, lankydavosi teamspeak'e, kiek galėjo pats prisidėjo prie tvarkos palaikymo. (2018.11.12 – 2018.12.28) 
  Policijos Departamentas (Tony_Express) 
  Aktyvus tiek žaidime, tiek TeamSpeak3, stengėsi gerai dirbti, tačiau neatidumas pakišo koją. Susirinko įspėjimus ir buvo išmestas. (2019.07.06 - 2019.07.12)
   

  Mafijos_Dyleris: 
  Mechanikai (Michael_Pacano)
  Pirmą savo darbo savaitę rodė ganėtinai gerus rezultatus, bet po to koją turbūt kišo įkurta ridos kėlimo įmonė, daugiau laiko skirdavo jai ir šiek tiek apsunkino buvusią užduotį visai firmai. Iš firmos išėjo savo noru. (2018.12.23 - 2019.01.06) 
  Taksistai (Jack_Marzo) A
  ktyvus, daug bendraujantis bei linksmas darbuotojas. Per darbo savaitę rodė didelius darbo rezultatus, buvo itin aktyvus. „Teamspeak 3“ programoje jį buvo galima sutikti itin dažnai ir visad bendraujantį. Prieš palikdamas paliko auką į fondą. Ačiū! Firmą paliko pats. (2019.01.20 - 2019.01.29) 
  Policininkai (Arminas_Bite)
  Darbuotojas tikrai aktyvus, bet tikrai jam reikia išmokti klausyti valdžios ir būti dažniau TS3 programoje. Darbuotojas išmestas. (Nėra - 2019.01.12) 
  Medikai (White_Bear) -
  Darbuotojas buvo jis LABAI GERAS, aktyvumas, bendravimas, darbo atlikimas, tiesiog stebina! Buvo tik mažumėle prisidirbęs nepaisė vienos taisyklės. O daugiau nieko blogo. Padėjo prižiūrėjo firmą kai manęs nebūdavo. (2018.12.04 – 2018.12.18) 

  Mat_Nesvarbu:
  Taksi (Bunta_Fujiwara) 
  Pasakyčiau, kad šis žmogus buvo "išdykėlis, dažnai užsiminėdavo saviveikla darbo metu. Aktyvumas patenkinamas, Teamspeake retai kalbantis žmogus. Paliko firmą savo noru. (2019.05.11-2019.05.18)
   

  Markas_Trolled: 
  Medikai (White_Bear)
  Buvo pakankamai aktyvus tiek ts tiek žaidime, bendraujantis, nebuvo nei prisidirbęs nei kažką panašaus, žinojo savąjį darbą ir jį atliko gerai. (2018.12.04 – 2018.12.14) 
   

  Maria_Ross: 
  Medikai (White_Bear)
  Paliko pati, dėl to jog nori kažkur kitur padirbti, nes medikai buvo pirmasis darbas, aktyvumas nestebino, į teamspeak'ą neateidavo, atsikalbinėdavo, susigalvodavo visokiausiu priežasčių kad tik nepasirodyti teamspeak'e. (2018.11.29 – 2018.12.10) 
  Taksi (Bunta_Fujiwara) 
  Nors ir vidutinio aktyvumo darbuotoja, tačiau prisijungusi - labai produktyvi. Dirbdama firmoje neužsiiminėdavo saviveikla, o savąjį žaidimo laiką atiduodavo darbui. Teamspeak 3 lankydavosi visad prisijungimų į serverį metu. Žaidėja išmesta jos paprašius (2019.06.02 - 2019.06.23)

   

  Mantas_Soap: 
  Medikai (White_Bear)
  Apie jį nėra ką daug pasakyti, tačiau jis nuvylė neišdirbdamas 7 dienų, pats apie jį daug negaliu papasakoti, nes tik priėmiau naujų darbuotojų ir turėjau užpildyti neaktyvumą. Paliko darbą nes nebeturėjo laiko žaisti ir nenorėjo užimti vietos. Keli pildyti neaktyvumai ir tų neaktyvumo pildymo pasekmės matosi. (2018.11.29 – 2018.12.06) 
   

  Menian_Fierro: 
  Mechanikai (Michael_Pacano)
  Darbuotojas buvo neblogas, neišsišokantis, brandaus charakterio, tik šiek tiek suglumino palikimas vidury užduoties, tai apsunkins situaciją vykdant ją. (2018.11.05 - 2018.11.13) 
  Policininkai (Arminas_Bite
  ) Ką galiu pasakyti apie šį darbuotoją tik tą, kad jis tikrai puikiai atliko savo darbą išmanė savo pareigas policijos darbe. Paliko darbą pats. (xxxx.xx.xx - 2018.12.07) 
  Pervežėjai (Denis_Xander)
  Veidas, kuris rodydavosi teamspeakę ir būdavo gan bendraujanti asmenybė, mėgdavo pajuokauti. Turėjo išvykti į kitą šalį atostogų, ir buvo išmestas, nes pasibaigė neaktyvumas. Darbuotojas išmestas. (2018.12.07 - 2018.12.xx) 
   

  Minsk_Fernando: 
  Pervežėjai (Denis_Xander)
  Buvo gan aktyvus, linksmas bei bendraujantis su kitomis savo kolegomis. Ačiū tau už tavo darbą. Paliko darbą pats. (2018.12.02 - 2018.12.xx) 
   

  Motokrosine_Patele: 
  Pervežėjai (Denis_Xander)
  Buvo prigautas, jog žaidžia su kita paskyra būdamas NDS sąraše. Darbą paliko pats. (2018.12.18 - 2018.12.19) 
   

  Matas_Pyrda: 
  Pervežėjai (Denis_Xander)
  Atėjo ir išėjo. Darbą paliko pats. (2018.12.18 - 2018.12.19)

  Moren_Iso:
  Taksistai (Derek_Escobar) 
  Jei ne aktyvumas jam priekaištų tiesiog nebūtų, labai daug bendraujantis darbuotojas (TeamSpeak3) programoje, kai tik dirbdavo joje būdavo, tikrai daug kalbėdavo, bet svarbiausia jog kalbėdavo tai ką reikia, o ne nesąmones. Gailą koja pakišo aktyvumas, teko išmesti iš darbo dėl nepradirbto minimalaus darbo laiko, bet yra kaip yra. (2019.07.17 - 2019.08.05)

  Mantvyz_Kolduz:
  Taksistai (Derek_Escobar) 
  Paprastas darbuotojas, kuris į dieną pradirbdavo 60min. Su niekuo nekonfliktuodavo, ramaus būdo. Tiesa vienas dalykas jame tikrai nervina, nesugebėjimas pasiimti neaktyvumą, nežinau ar tai baimė ar kas, bet jis visada geriau parašys į /sms jog nedėk įspėjimą pradirbsiu 60min. iki 00:00. Savo žodį tesėdavo. (2019.07.18 - 2019.08.08)

  Matas_Passat:
  Taksi (Bunta_Fujiwara) 
  Vidutinio aktyvumo žmogus, jo aktyvumas Teamspeak buvo gana prastokas, daugiau pasakyti apie šią asmenybę kaip ir neturiu. Išmestas surinkęs 2 įspėjimus už neaktyvumą. 
  Taksi (Derek_Escobar) Darbuotojas aktyvus, bendraujantis (TeamSpeak3) programoje, tiek racijoje, tikrai nuoširdus ir daug kalbantis. Buvo neaktyvume, po jo nebelabai buvo matomas žaidime, teko išmesti nes surinko trečią įspėjimą. Charakteris paprastas, draugiškas. (2019.07.09 - 2019.07.25)


  Martin_Gossard:
  Mechanikai (Amands_Candy)
   darbuotojas aktyvus tiek „TeamSpeak“ platformoje, tiek žaidime. Darbuotojas firmoje išdirbo pakankamai ilgą laiką, pavyzdingas darbuotojas, firmoje nekonfliktavo su kolegomis. Darbuotojas paliko pats. (2019.07.09 – 2019.08.15)

   

  Matthew_Mercedes: 
  Taksistai (Edvis_Gaming)
  Šis darbuotojas buvo tikrai pavyzdingas bei kruopštus. Vienas iš aktyvesnių ir palyginus labai ramaus charakterio, nekonfliktiškas. Kaip pats teigė, firmoje pritrūko veiksmo ir atsibodo ta pati darbo aplinka. Firmą paliko pats. (2018.09.23 - 2018.09.30) 
  Medikai (Voltas_Focus)
  Šis asmuo labai norėjo įsidarbinti į firma tačiau įsidarbinęs taip ir nieko gero nenuveikė, nesilankė TeamSpeak3 programoje, o jei ir lankėsi tai buvo retai arba tiesiog sėdėdavo kitose kanaluose, net nepranešęs. Dar ką norėčiau pasakyti, tai jog jis paliko firma tuo metu, kai buvo DP užduotys ir jose dalyvavo. Darbuotojas paliko. (2018.10.26 – 2018.11.03) 
  Policininkai (Arminas_Bite)
  Darbuotojas tikrai puikus. Bet kartais tekdavo priminti, kad reikia būti TS3 programoje. (Nėra - 2019.01.10) 
  Pervežėjai (Denis_Xander)
  Darbuotojas nebuvo labai aktyvus, nerodė daug pastangų, bet už jo darbą galiu padėkoti jam. Darbą paliko pats. (2018.12.02 - 2018.12.11) 
  Policija (Tony_Express) Šis darbuotojas greitai pritapo prie kolektyvo bei prie pačio darbo. Darbuotojas buvo vienas aktyvesnių tiek žaidime tiek TeamSpeak3 platformoje. Buvo išmestas nes čytino[FPS UNLOCK]. (2019.07.12 - 2019.07.14)
   

  Misteris_Erikas: 
  Policininkai (Laurynas_Leigon)
  Kaip darbuotojas buvo geras, bet koją pakišo blogai sudėti įtarimai. Aktyvumas tikrai buvo įspūdingas, bet nemanau, kad jam lemta dirbti pareigūnu. Šiam žaidėjui siūlyčiau pailsėti truputį nuo policijos darbo. Buvo išmestas (2018.10.06 - 2018.10.07) 
  Policininkai (Arminas_Bite
  ) Puikus darbuotojas suprantantis savo darbą padėdavo man kaip reikėdavo. Darbuotojas išmestas. (Nėra - 2019.01.21)
  Medikai (Nedaz_Nedaz) 
  laikinoje firmoje darbuotojas buvo aktyvus, bendraujantis, malonus. Tačiau prasidėjus rudeniui jo aktyvumas visai krito ir dingo be žinios. Darbuotojas surink o įspėji m us už nepradirbtą laiką ir buvo išmestas iš darbovietės. Darbuotojas išmestas. (2019/08/31 - 2019-09-10).

  Misteris_Krumas:
  Mechanikai (Wizard_Airidas) 
  neypatingai aktyvus darbuotojas, dirbo ilgą laiką, bet didelę dalį laiko praleisdavo neaktyvumuose, o žaisdamas dažniausiai pradirbdavo minimumą ir išeidavo. 2 įspėjimus gavo už priimtus papeikimus, bei paskutinį už šaudymą su darbo apranga. BUVO IŠMESTAS (2019.04.04 - 2019.05.24)
   

  Monte_Carlos: 
  Policininkai (Laurynas_Leigon)
  Aktyvumas šio darbuotojo buvo toks vidutinis, nes dažnai būdavo, kad pakyla arba nukrenta. Kaip žmogus yra tikrai linksmas ir draugiškas. Buvo išmestas. (2018.09.29 - 2018.10.25) 
  Medikai (Voltas_Focus)
  Ilgai dirbai šitoje firmoje, pradžioje buvai labai aktyvus, ir kaip supratau tikslas buvo pavaduotojo pareigas užimti, tačiau jų negavai ir aktyvumas tuo ir pasibaigė. Iš tikrųjų galiu pasakyti, kad atsiminsiu tave dar ilgai, kadangi daug laiko praleidai čia ir šiaip įsimintinas esi. Darbuotojas išmestas. (2018.10.26 – 2018.11.27) 
  Policininkai (Arminas_Bite)
  Neaktyvus buvo darbuotojas bet tikrai žinojo savo pareigas serveryje. Paliko darbą pats. (Nėra - 2018.12.19) 
   

  Mikey_Mouse: 
  Taksistai (Jack_Marzo)
  Džiaugiuosi, kad jis dirbo pas mane. Darbštus ir aktyvus darbuotojas. Daug bendraujantis ir mėgstantis tai daryti įvairiomis temomis. Pradirbęs kiek virš mėnesio parodė tikrai gerus rezultatus. Natūralu, jog buvo visko - gavo įspėjimų, tačiau pasitaisė. „Teamspeak 3“ programoje žaidėjas aktyvus, daug bendraujantis, nevengiantis išbėgti į kitus kanalus. Firmą paliko pats. (2019.01.10 - 2019.02.17) 
   

  Martynas_Guest: 
  Policininkai (Laurynas_Leigon)
  Darbuotojas tikrai buvo aktyvus, ramus, nesiveliantis į konfliktus. Teamspeak'e retai kada kalbėdavo, bet darbuotojas buvo tikrai geras. Kartai mėgdavo ir palaužyti darbo taisykles. Buvo išmestas. (2018.10.28 - 2018.11.04) 
  Taksistai (Jack_Marzo)
  Pirmieji mėnesiai buvo tikrai geri - darbuotojas aktyviai žaisdavo, rodydavo gerus darbo rezultatus. Galbūt trūko bendravimo su firma, dažniausiai budėdavo bei reaguodavo į iškvietimą. Kiek vėliau aktyvumas vis mažėjo ir mažėjo iki minimalaus, keletas neaktyvumų. „Teamspeak 3“ programoje žaidėjas lankydavosi, tačiau mažai kalbėdavosi. Darbuotojas išmestas. (2018.11.19 - 2019.01.28) 
   

  Mikas_Neklausk: 
  Taksistai (Edvis_Gaming)
  Tylus, ramus asmuo. Vidutiniško aktyvumo darbuotojas. Paliko firmą pats, dėl man nežinomų priežasčių. (2018.10.27 - 2018.11.04) 
  Medikai (Voltas_Focus)
  Jo darbą vertinčiau vidutiniškai, kadangi daug laiko praleido tiesiog bėgiojant, nuo policijos, kas jam atrodė smagu. Jeigu butum aktyvesnis ir daugiau pastangų idėtum butum puikus darbuotojas. Darbuotojas paliko. (2018.11.12 – 2018.11.19) 
  Taksistai (Jack_Marzo)
  Vėlgi dar vienas vidutinio aktyvumo darbuotojas. Nors ir daug nežaisdavo, tačiau prisijungęs dirbdavo ir rodydavo darbo rezultatus. Vėliau nusprendė pailsėti nuo žaidimo, kol galiausiai paliko firmą. „Teamspeak 3“ programoje žaidėjas sutinkamas visad ir bendraujantis. Firmą paliko pats. (2018.12.31 - 2019.01.24) 
   

  Matt_Hardwell: 
  Medikai (Voltas_Focus)
  Pradžioje tikrai buvo neblogas darbuotojas, tačiau kartais neklausydavai ką aš tau liepdavau, vėliau prasidėjo neaktyvumas. Firmoje nieko daug nenuveikiai ir nebuvai pasižymintis, tačiau tavo darba vertinu. Sėkmės tau, kad ir kur tu bedirbtum. Darbuotojas paliko. (2018.10.26 – 2018.11.09) 
   

  Mantas_Gudilka: 
  Medikai (Faris_Razor)
  Nepažinojau, nuo buvusio medikų direktoriaus, nesirodė nei viena kartą teamspeak, bei nemačiau aktyvumo. Paliko darbą pats, nes atsibodo rutina. (Nėra - 2018.10.20) 
  Mechanikai (Michael_Pacano)
  Šiam žmogui šansą suteikiau su tam tikra išimtimi, nes parašė gana neblogą anketą, bet mano lūkesčių jis nepatenkino. Negaliu sakyti, kad buvo labai blogas darbuotojas, bet dažniausiai pasiimdavo minimumą ir atsijungdavo. Iš firmos buvo išmestas, nes surinko 3 įspėjimus. (2018.10.22 - 2018.11.10) 
   

  Max_Bmw: 
  Pervežėjai (Derek_Escobar)
  Nelabai matomas serveryje, bet dažnai TS 3, labai draugiškas ir labai gražaus balso žmogus, gaila, kad išmetėm, bet reikia sugebėt pradirbt 60min. Darbuotojas išmestas. (2018.10.22 - 2018.11.07) 
   

  Majin_Vegeta: 
  Pervežėjai (Derek_Escobar)
  Nelabai aktyvus, nedaug bendraujantis, bet gavo ban'ą už serverio klaidų išnaudojimą. Darbuotojas išmestas. (2018.10.22 - 2018.10.25) 
   

  Max_West: 
  Pervežėjai (Derek_Escobar)
  Darbuotojas imantis galima sakyti kiekvieną diena neaktyvumą, išimtis pirma darbo savaitę, tada dirbo tikrai puikiai, maniau jog taps tikrai vienu iš geriausiu darbuotoju, bet vėliau po neaiškios priežasties aktyvumas mažėjo ir mažėjo, DP užduotyje aktyvumas mažas taipogi, team speak'o programoje buvo matomas visada kai tik žaisdavo, ateidavo, kalbėdavo, su niekuom nesipykdavo. Darbuotojas išmestas. (2018.09.23 - 2018.10.20) 
   

  Mark_Garrison: 
  Pervežėjai (Derek_Escobar)
  Teamspeak'e nedažnas svečias, dirbdavo patenkinamai, nelabai aktyvus, daugiau važinėjosi su infernus'u, arba bullet'u. Paliko darbą pats. (2018.09.23 - 2018.10.10) 

  Mark_Cabera:
  Medikai (Deividas_Meskinis) 
   leidau išbandyti dirbti medikuose, visgi dingo kaip prapuolęs. Nei neužpildė neaktyvumo.  Darbuotojas buvo išmestas surinkęs 3 įspėjimus. (2019.07.03 - 2019.07.10)
   
  Magnus_Camell: 
  Mechanikai (Michael_Pacano)
  Firmoje pradirbo netrumpą laiko tarpą, pradžioje rodė labai gerus rezultatus, bet laikui bėgant motyvacija dirbti, tuo pačiu aktyvumas blėso. Gaila, kad tenka atsisveikinti su firmos senbuviais, bet taisyklių laikytis privaloma, darbuotojas surinko tris įspėjimus ir buvo išmestas. (2018.11.14 - 2018.12.17) 

  Marko_Thompson:
  Mechanikai (Amanda_Candy) 
  daug apie šį darbuotoją pasakyti negaliu, nes nebuvo aktyvus tiek „TeamSpeak“ platformoje, tiek žaidime. Darbuotojas buvo išmestas. (2019.06.08 – 2019.07.07)

  Mister_Kareivis:
  Taksi (Bunta_Fujiwara) 
  Aktyvumas buvo patenkinamas, TS3 aktyvumas irgi buvo patenkinamas. Buvo draugiškas, bendraujantis ir malonus darbuotojas.  Firmą paliko pats. (2019.06.17 - 2019.06.27)
  Policijos Departamentas (Tony_Express) 
  Buvo aktyvus darbuot ojas, gerai dirbo savo darbą. Tačiau problema buvo TeamSpeak3 programoje šis asmuo tikrai yra įkyrus, tačiau linksmas vaikis. (2019.06.28 - 2019.07.08)
  Medikai (Deividas_Meskinis) 
  bendraujantis, drąsus jaunuolis. Buvo aktyvus, mokantis repuoti ir visą kitą. Darbą paliko pats. (2019.07.12 - 2019.07.19)
  Policijos Departamentas (Bob_Winters) 
  Daug kalbantis, linksmas vaikis, kartais gali būti gan įkyrus, bet tuo sugebėdavo visą kanalą prajuokinti. Kaip darbuotojas buvo gan neblogas, aktyvumas irgi geras, paliko pats. (2019.07.20 - 2019.08.01)


  Makdako_Dievas:
  Mechanikai (Amanda_Candy)
   „TeamSpeak“ platformoje aktyvus nebuvo, serveryje taip pat, visuomet pranešdavo dėl neaktyvumo. Buvo užblokuotas todėl gavo 3 įspėjimą. Darbuotojas buvo išmestas. (2019.07.14 – 2019.07.21)

  Monk_Agrass:
  Policijos Departamentas (Tony_Express) 
  Iš pradžių jis stengėsi dirbti bei buvo aktyvus. Paskui kažkas atsitiko ir pradėjo daryti nesąmones, taip pat buvo išmestas iš darbo bei įrašytas į gėdos stulpą. (2019.06.24 - 2019.06.27)

  Mister_Erikas:
  Policijos Departamentas (Tony_Express)
   Šis darbuotojas vienas mandagiausių darbuotojų, aktyvumas buvo patenkinamas. Darbą išmanė gerai kadangi nepirmą kartą dirbo Policininku. Darbą paliko pats (2019.05.29 - 2019.06.24)

  Mohan_Ghale:
  Taksi (Bunta_Fujiwara) 
  Buvo aktyvus firmos darbuotojas, kuris rodė pavyzdį kitiems. Bet nesitikėjau, jog jį išbanins Benetis už apgaudinėjimus, todėl jis buvo išmestas iš darbo. Išmestas, nes pažeidė serverio taisykles ir buvo užblokuotas. (2019.06.20 - 2019.06.27)

  Main_Frix: 
  Taksistai (Edvis_Gaming)
  Gana darbštus žmogus, bet nieko labai įpatingo apibūdinti negaliu, kadangi ne itin bendravo. Darbuotojas išmestas. (2018.10.21 - 2018.10.27) 
  Mechanikai (Michael_Pacano)
  Gana universalus bei gabus darbuotojas, tik tiesą sakant nežinau kas nutiko buvusią DP savaitę, nes rezultatais iš kitų darbuotojų nelabai išsiskyrė. Palikimo priežasties taip pat negaliu pasakyti, nes palikimo anketos neparašė bei apie palikimą nepranešė. (2018.11.05 - 2018.12.01) 

  Modis_Samper:
  Policija (Tony_Express) 
  Darbuotojas atrodo dirbo daugiau nei savaitę tačiau nebuvo labai pastebimas aktyvumu. Buvo pastovūs neaktyvumo pildymai. Dirbo lyg ir vidutiniškai kaip pirmą kartą dirbančiajam Policijos darbe. Buvo išmestas už neaktyvumą. (2019.07.06 - 2019.07.17)

  Nedaz_Nedaz:
  Policijos Departamentas (Laurynas_Leigon)
   Aktyvus, ramus bei linksmas žmogutis. Pagal amžių yra jaunas, bet suprantantis kaip reikia atlikti darbą. Firmą paliko pats (2018.09.25 - 2018.10.10).
  Mechanikai (Michael_Pacano) 
  kaip žmogus pasirodė visai neblogas, bet koją kišo neaktyvumai ir nepranešimas apie tai, to pasekoje susirinko tris įspėjimus ir buvo išmestas. Problemų daugiau jokių su šiuo darbuotoju nekilo, visada būdavo darbo kanale esant darbo laikui. Iš firmos buvo išmestas surinkus 3 įspėjimus. (2018.10.14 - 2018.10.20)
  Taksi (Jack_Marzo) 
  Išdirbo savaitę. Per savaitę darbo nieko per daug nenuveikė. Nepaisant to žaidėjas pakankamai aktyvus ir bausti dėl aktyvumo jo neteko. Vieną kartą jį gelbėjo neaktyvumo anketa. „Teamspeak 3“ programoje žmogaus aktyvumas vidutiniškas. Firmą paliko pats. (2018.12.03 -  2018.12.10)
  Medikai (Electric_New) 
  Taip pat darbuotojas, kurio aktyvumas buvo visai neblogas, bet nuėjo laimės ieškotis svetur, paliko firmą (Datų nėra)
  Mechanikai (Dovydas_Weed) 
  Darbuotojas TeamSpeak programoje lankydavosi pakankamai dažnai. Žaidime buvo aktyvus, draugiškas, bendraujantis. Kažkokių rimtų nusiskundimų šituo žaidėju neturiu. Palikimo priežasčių nežinau. (2019.02.03 - 201 9.02.12)
  Medikai (Gruzinas_Tortilla) 
  Priimdamas šį darbuotoją stipriai apgalvojau jo darbo trukmę šioje firmoje, atsižvelgdamas į jo bylų istoriją pastebėjau, kad daugumoje firmų išdirba vos savaitę, taip nutiko ir čia - išdirbtos vos 5 dienos firmoje, palikęs darbą iškarto pildė į PD. Darbuotojas nepasižymėjo dideliu aktyvūmu, ,,TeamSpeak" būdavo kitame kanale su draugais, darbuotojo pažinti neteko, kadangi jis nelabai su kuo iš firmos bendraudavo. Darbuotojas firmą paliko savo noru, (2019.05.12 - 2019.05.17)
  Mechanikai (Amanda_Candy)
   Darbuotojas aktyvus tiek „TeamSpeak“ platformoje, tiek žaidime. Darbuotojas firmoje išdirbo pakankamai ilgą laiką, pavyzdingas darbuotojas, firmoje nekonfliktavo su kolegomis. Darbuotojas paliko pats. (2019.07.14 – 2019.08.15)


  Policijos Departamentas (Tony_Express) Darbuotojas dar dirbęs laikinoje firmoje, daug pastangų iš jo nemačiau nei kai dirbo laikinoje firmoje, nei kol dirbo pas mane. Šį žmogų traukė gaujos, kai tik jį amnestavo darbuotojas pasirinko palikti darbą ir eiti į gaują. (2019.05.24 - 2019.06.05)

  Nas_Illmatic:
  Medikai (Gruzinas_Tortilla) 
  Firmoje išbuvo vos 6 dienas, "norėjo išbandyti kažko naujo", todėl nusprendė palikti firmą. Jis naujokas taip pat ir serveryje, todėl tai pateisinamas poelgis, vis dėl to smalsumas nugali. Darbuotojas nepasižymėjo aktyvumu, nemažą laiko tarpą praleido neaktyvumuose, teamspeake dažnas lankytojas, tačiau nekalbantis, charakterio neteko pažinti, darbuotojas pasipratė būti išmestas dėl kontrakto, (2019.06.04 - 2019.06.09).
  Taksi (Bunta_Fujiwara) 
  Buvo gana ramus darbuotojas, bet kaip visadą, koją pakišo neaktyvumas, Teamspeak3 darbo metu būdavo. Keletai dienų jis buvo dingęs be žinios valdžiai, todėl prisirinko įspėjimų. Išmestas surinkęs 3 įspėjimus už neaktyvumą. (2019.06.02 - 2019.06.16)

  Nerioske_Gamer:
  Mechanikai (Michael_Pacano)
   dvi dienas dirbo gana gerai ir džiaugiaus jo darbu, bet pakako vieno vakaro kai karjera mechanikuose nuėjo velniop. Gavo du įspėjimus už bendrųjų serverio taisyklių pažeidimą (atsijungimą pagavus policijos pareigūnams) bei trečiasis įspėjimas, kuris ir kainavo darbovietę buvo gautas už šaunamojo ginklo naudojimą be priežasties. (2018.11.22 - 2018.11.24)
  Policijos Departamentas (Tony_Express) 
  Darbuotojas gerai išmanantis savo darbą. Dirbo tik savaitę ir sugebėjo tapti savaitės darbuotoju. Darbą paliko pats. (2019.06.24 - 2019.07.01)

  Nedas_Tokius:
  Mechanikai (Wizard_Airidas) 
  pakankamai aktyvus žaidėjas, TeamSpeak'e lankydavosi dažnai, bet visą savaitgalį buvo dingęs, 2 dienas jo palaukiau, nes turėjo 2 įspėjimus, bet nesugrįžus gavo 3 įspėjimą. Darbuotojui susitvarkius  aktyvumą, būtų tikrai geras darbuotojas. BUVO IŠMESTAS (2019.04.26 - 2019.05.15)

  Nojus_Weed:
  Taksi (Jack_Marzo) 
  Pakankamai aktyvus bei darbštus darbuotojas. Kartais mėgstantis nukrypti nuo darbo veiklos. „Teamspeak 3“ programoje sutinkamas dažnai, bendraujantis. Darbuotojas išmestas. (2019.02.01 - 2019.02.10)
  Pervežėjai (Forever_Young) 
  Darbuotojas turėjo motyvacijos, dirbo ir viršijo minimalias normas, dėl ko džiugu, tačiau darbą paliko dėl to, nes gavo per maža atlyginimą, kaip supratau šis nebuvo patenkintas savo atlygiu o ir kojas kišo kiti žaidimai. Darbuotojas paliko darbą pats. (2019.02.16 - 201 9.02.xx)

  Need_You:
  Policijos Departamentas (Arminas_Bite) 
  Darbuotojas kuri reikėdavo nuolatos šaukti į ts3, o šiaip tai tikrai mandagus bendraujantis. Išmestas savo noru (xxxx.xx.xx - 2019.01.21)
  Medikai (Haku_Rinha) 
  darbuotojas dirba visai gerai, ts3 platformos nebijo, bendrauti mėgsta, bet sugeba ir pakelti pykčių. (2019.02.09 - 20 19.02 17)
  Policijos Departamentas (Tony_Express) 
  Darbuotojas žinojo savo darbą, buvo aktyvus, tačiau pradirbęs darbo kontraktą pasirinko kitą darbą. Darbą paliko pats. (2019.07.02 - 2019.07.09)
  Taksistai (Derek_Escobar) 
  Darbuotojas patekęs per pirmąja atranka išdirbo ilga laiką, didelis ačiū jog nepaliko kuomet buvo DP užduotis, kadangi jau girdėjosi kalbos, jog nori palikti firmą. Buvęs kursų vadovas, stengėsi ir rodė pastangas, negaliu neslėpti jog buvo kandidatas į pavaduotojo pareigas, bet paliko firmą, ačiū jam už įdėtas pastangas. Charakteris paprastas, bendraujantis, nedaro didelių nesąmonių. (2019.07.09 - 2019.08.05)\


  Night_Kataa:
  Pervežėjai (Denis_Xander) 
  Atėjęs į darbą buvo tikrai aktyvus darbuotojas, o kitą savaitę aktyvumas dingo, surinko du įspėjimus ir išėjo iš darbo. [PALIKO]  (2019.01.06 - 2019.01.18)

  Oly_Bet:
  Taksi (Edvis_Gaming)
  Siaubingai neaktyvus darbuotojas. Vos tik įsidarbinęs pradėjo pildyti neaktyvumus, o vėliau, net pasibaigus neaktyvumui nepasirodė serveryje kol galų galiausiai surinkęs 3/3 įspėjimus buvo išmestas iš firmos. Darbuotojas išmestas. (2018.10.04 - 2018.10.16)

  Oris_Oris:
  Medikai (Gruzinas_Tortilla)
  j, (2019.05.27 - 2019.06.06)

  Oskaras_Xtreme:
  Medikai (Deividas_Meskinis) 
  dar ilgai nedirbantis. Išpradžių buvo aktyvus, tačiau vėliau jo aktyvumas krito. Taip pat mažai bendraujantis. Darbą paliko pats. (2019.07.12 - 2019.07.19)

  Ocb_Weed:
  Mechanikai (Michael_Pacano) 
  darbuotojas buvo gana neblogas, maniau iš jo kažkas išeis daugiau, bet šiandien paprašė pasikalbėti su manimi asmeniškai ir būti išmestas, nes gavo šiokį tokį "kyšį" už tai jog paliks mūsų firmą ir ateis į gaują ar kitą darbovietę. (2018.10.07 - 2018.10.09)

  Opo_Sumas:
  Pervežėjai (Derek_Escobar) 
  Per dieną pradirbo labai daug, poto neaktyvumas, ir kai baigėsi neaktyvumas dingo pats žaidėjas, team speak'e būdavo tik AFK kanale, tad su niekuom nebendraudavo. IŠMESTAS  (2018.10.22 - 2018.10.29)

  Onyx_Smoker:
  Taksi (Jack_Marzo) 
  Vidutinio aktyvumo darbuotojas, tačiau parodęs gerus darbo rezultatus. Bei spėjęs skirti laiko ir gaujos veiksmams. „Teamspeak 3“ programoje darbuotojas aktyvus, tačiau šnekėjo mažai. Firmą paliko pats.  (2019.02.12 - 2019.02.22)
  Policijos Departamentas (Arminas_Bite)  
  Darbuotojas laibai bendraujanti mokantys pakelti nuotaika. Išmestas savo noru (xxxx.xx.xx - 2019.01.18)
  Policijos Departamentas (Tony_Express) 
  Asmuo greitai pritapęs prie kolektyvo,  bendraujantis, mėgstantis pajuokauti/šmaikštauti. Aktyvus žaidime ir „TeamSpeak3“ platformoje, savo darbą išmanė gerai. Darbą paliko pats. (2019.06.08 - 2019.06.24)
  Mechanikai (Amanda_Candy) 
  darbuotojas buvo aktyvus tiek žaidime, tiek „TeamSpeak“ platformoje. Tačiau susirinko įspėjimus dėl savo elgesio. Darbuotojas buvo išmestas. (2019.06.25 – 2017.07.12)
  Policijos Departamentas (Bob_Winters) 
  darbuotojas pirmas savaite dirbo gan aktyviai, gerai išmanė policijos darbą ir taisykles, mėgstantis pajuokauti žmogus, su juo niekada nebus nuobodu, mėgsta ir draugiškai "pasikolioti", vėliau nukritus aktyvumui darbuotojas firma paliko pats.
  (2019.07.17 - 2019.08.02)
  Taksi (Derek_Escobar) 
  Vienas aktyviausių darbuotoju paliko firmą pats. Charakteris paprastas, bendraujantis. Taisyklėm mėgsta nusižengti, pašaudydavo, ir nusikeikdavo racijoje. Todėl buvo gavęs įspėjimą už tai, nežinau kodėl taip staiga paliko firmą, bet yra kaip yra. (2019.08.07 - 2019.08.17)

  Pro_Nitro:
  Policijos Departamentas (Laurynas_Leigon) 
  Asmuo mano firmoje dirbantis jau 2 -trą kartą. Darbuotojas yra labai kalbus, aktyvus ir taip pat draugiškas. Darbą sugalvojo palikti, nes serveryje jis dar nėra dirbęs vieno darbo. Darbą paliko pats (2018.10.20 - 2018.11.04).
  Medikai (Gustaz_Lays) 
  Ganėtinai ramus ir aktyvus vyrukas, tačiau kartais labai greitai įsiliepsnoja, tačiau kaip darbuotojas tai neblogas. PALIKO PATS. (2018.09.05 - 2018.10.02)
  Mechanikai (Michael_Pacano) 
  nemeluodamas pasakysiu, kad tikėjausi daugiau iš šio žmogučio. Pirmas dalykas, kuris man užkliovo yra tai, kad dirbant firmoje labai mėgo skųsti bendradarbius, bet pats pažeidimus darė. Sekantis dalykas, kuris užkliuvo buvo tai, kad nieko nesakė apie planuojamą palikimą kai klausiau kas negalės dalyvauti užduotyje ir apsunkino darbą visam kolektyvui. Firmą paliko savo noru. (2018.11.05 - 2018.11.12)
  Pervežėjai (Derek_Escobar) 
  dirbo labai gerai, buvo 4 rango, team speak'o programoje nedažnas svečias. Artėjant savaitei į pabaiga sumažėjo aktyvumas, bet paklausus kodėl jo aktyvumas sumažėjo, atsakė jog darbas atsibodo, ir nėra nori žaist. PALIKO PATS. (2018.10.02 - 2018.10.20)
  Policijos Departamentas (Arminas_Bite) 
  Naglas vaikinukas kuris nesiskaito žodžiais su viresniais ir šiaip žmogutis buvo aktyvus bet pastaruoju metu skandino komanda į dugna. Išmestas savo norų (xxxx.xx.xx - 2019.01.07)
  Pervežėjai (Pablo_Greenas) 
  Darbuotojas patek o per pirmąją atranką. Su darbuotoju nebuvo didelių problemų buvo pakankamai aktyvus ir Team Sp eak programoje buvo dažnas svečias. Pradirbęs savaitę firmoje suprato, kad pervežėjai ne jam. Darbą paliko pats. (2019.06.26 - 2019.07.03)
  Taksi (Derek_Escobar) Vienas iš senesnių darbuotojų, kurie užsiliko gan ilgą laiką firmoje, apie jį nieko blogo negaliu sakyti, tikrai aktyvus darbuotojas, savo pareigą atlikdavo visomis pastangomis. Charakteris paprastas, su niekuo nesipykdavo, todėl buvo ramaus būdo, padėdavo naujokams. Firmą paliko pats. (2019.07.24 - 2019.08.12)

  Pacanas_Blagadariu:
  Taksi (Edvis_Gaming)
   Linksmas, bendraujantis žmogus, visados esantis TS3 kanale. Labai aktyvus ir nusiteikęs darbui, DP užduotims. Deja, atsiradus kažkokiems tai aktyvumo svyravimams darbuotojas surinko 3/3 įspėjimus ir buvo išmestas. Darbuotojas išmestas. (2018.10.11 - 2018.10.20)
  Taksi (Jack_Marzo) 
  Žaidėjas į firmą pateko dar praeito direktoriaus kadencijoje. Įsidarbinęs buvo aktyvus bei draugiškas, kalbantis „Teamspeak 3“ programoje. Esant laikinai firmai žaidėjas dingo lyg į vandenį ir serveryje nebuvo pastebėtas. Darbuotojas išmestas už neaktyvumą. (2 018.11.05 - 2018. 11 .21)

  Povis_Sampx:
  Taksi (Edvis_Gaming) Vi
  dutiniškai aktyvus darbuotojas. Daug ko pasakyti negaliu, nes retokai lankydavosi TS3. Darbuotojas išmestas iš firmos dėl ban'o, kurį gavo dėl neleistinų programų naudojimo. (2018.10.19 - 2018.11.03)
  Medikai (Deividas_Meskinis) 
  neteko daug bendrauti, nes retai būdavo teamspeak'e. Tačiau pasižymėjo patenkinamu aktyvumu. Taip pat suprantu, kad darbas yra svarbesnis negu samp'as. Darbą paliko pats. (2019.06.27 - 2019.07.07)

  Pronis_Kadilaks:
  Mechanikai (Michael_Pacano)
  Na, apie šį darbuotoją esu tik geros nuomonės, neturiu jokių nusiskundimų juo, iš serverio bendruomenės nusiskundimų taip pat neteko išgirsti. Šaunus darbuotojas, jei tokių darbuotojų būtų daugiau visiems direktoriams būtų tik lengviau. Firmą paliko savo noru. (2018.10.07 - 2018.11.19)

  Patronas_Plius:
  Taksi (Bunta_Fujiwara) 
  Aktyvumas buvo patenkinamas. Pradirbdavo mi nimumą, bet paskui dingo kaip į vandenį ir nebeprisijungė, taip susirinkdamas įspėjimus už neaktyvumą. Išmestas surinkęs 3 įspėjimus už neaktyvumą. (2019.05.21-2019.05.31)
  Policijos Departamentas (Tony_Express) 
  Asmuo išbuvęs tikrai ilgą laiko tarpą. Policijoje dirbo pirmą kartą, kaip naujokui dirbo tikrai gerai. Gerai sutarė su kolektyvu ir tikrai aktyvus bei mokosi iš klaidų. (2019.06.08 - 2019.07.03)
  Policijos Departamentas (Tony_Express) 
  Vienas geriausių darbuotojų, taip pat nemažą laiko tarpą dirbęs pas mane ir tas laikas buvo tikrai efektyv us. Jis buvo aktyvus visur kur galėjo, padedan tis kitiems ir labai bendraujantis. Darbą paliko pats - išvyko atostogų (2019.06.08 - 2019.07.03)

  Panda_Side:
  Pervežėjai (George_Butler)
   darbuotojas pradžioje rodė truputį motyvacijos, bet laiko bė gyje vis mažiau matydavau žaidime, o galiausiai žmogus savo noru paliko  darbą ir gavo kelialapį į gėdos stulpą už neišdirbimą minimalaus laikotarpio firmoje. Darbuotojas firmą paliko savo noru. (2019.05.09 - 2019.05.14)

  Panda_Pan*cenzūra*a:
  Medikai (Deividas_Meskinis) 
  mėgstantis daug užsiiminėti saviveikla. Taip pat sumažėjo aktyvumas. Darbą paliko pats. (2019.07.02 - 2019.07.19)

  Pro_Mode:
  Mechanikai (Michael_Pacano)
   firmoje dirbo gana gerai, labai aukštų rezultatų neparodė, bet svarbiausia jog rodomas rezultatas buvo ganėtinai geras ir stabilus. Firmą paliko savo noru. (2018.11.05 - 2018.11.19)
  Pervežėjai (Denis_Xander) 
  Žaidėjas su kuriuo įsidarbinome tą pačią dieną, buvo draugiškas, aktyvus bei linksmas žmogus, deja, jam pabodo darbas, darbo rutina ir paprašė būti išmestas. [IŠMESTAS] (2018.11.20 - 2018.12.01)
  Pervežėjai (Denis_Xander)
   Pastangų iš jo pusės nebuvo rodoma, darbuotojas buvo neaktyvus ir teko išmesti. [IŠMESTAS]  ( 2019.01.06 - 2019.01.12)

  Paul_Komarov:
  Pervežėjai (Derek_Escobar)  
  darbuotojas geras, aktyvumas labai geras, bet pasiėmęs neaktyvumą po jo taip ir ne gryžo, nežinau kur dingo, kas jam atsitiko, bet gavau išmest iš darbo, labai gailą, nes team speak'e buvo labai bendraujantis. IŠMESTAS (2018. 09.26, - 2018.11.02)

  Paul_Hardway:
  Mechanikai (Amanda_Candy)
  aktyvus darbuotojas tiek žaidime, tiek „TeamSpeak“ platformoje. Pirmąsiais darbo savaites buvo aktyviausias firmoje, labai malonus žmogus, kruopštus darbuotojas. Tikrai puikus pavyzdys kaip turėtų atrodyti geras darbuotojas. Gaila, kad dėl darbo nebeatranda laiko dirbti mechanikuose. Darbuotojas buvo išmestas. (2019.06.24 – 2019.07.14)

  Paul_Hoonigey:
  Medikai (Arminas_Bite) 
  Dirbo gerai, žinojo savo pareigas, aktyvumas buvo patenkinamas, teamspeak'e lankėsi ganėtinai dažnai . Paliko pats (2019.08.04 - 2019.08.14). 

  Paulexas_White:
  Taksi (Bunta_Fujiwara) 
  Buvo aktyvus, bet konfliktiškas darbuotojas, dažnai keikėsi per raciją. Teamspeak aktyvumas buvo patenkinamas. Gavo įspėjimą, bet iš tos pačios klaidos nepasimokė ir buvo išmestas iš darbo, surinkęs 3 įspėjimus. Išmestas surinkęs 3 įspėjimus už įvairius firmos vidaus taisyklių pažeidimus. (2019.06.02 - 2019.06.12)
  Medikai (Deividas_Meskinis) 
  nesusidariau nuomonės, nes nebuvo aktyvus. Aplamai neteko matyti jo man. Kadangi nepradirbo nustatyto darbo sutarties termino yra įrašomas į NDS. Darbuotojas buvo išmestas surinkęs 3 įspėjimus. (2019.06.27 - 2019.06.30)

  Pablo_Greenas:
  Pervežėjai (Minde_Marshell) 
  Darbuotojas yra puikus , pavyzdingas , motyvuotas ir puikus direktorius. Teamspeak'e labai aktyvus. Paliko pats (2019.06.18 - 2019.08.13)

  Philiip_Morris:
  Taksi (Jack_Marzo) 
  Priimdamas į darbą iš šio žaidėjo tikėjaus daug mažiau negu gavau. Jo aktyvumas nebuvo didelis, žaidėjas darbingas, tačiau nevengiantis ir nukrypti nuo veiklos. Po pirmosios darbo savaitės sekė ilgas, savaitės laikotarpio neaktyvumas. Pasibaigus neaktyvumui, darbuotojas grįžo iš jo ir gavo įspėjimą už nepagarbą darbuotojams, paskutiniosiomis jo darbo dienomis sekė įspėjimai už neaktyvumą. „Teamspeak 3“ programoje retas dalyvis. Darbuotojas išmestas.  (2018.12.03 -  2018.1 2.18)

  Paulius_Rabarbaras:
  Pervežėjai (Denis_Xander) 
  Buvo aktyvus bei pavyzdingas darbuotojas, bet dingo nieko nepranešęs ir buvo išmestas. [IŠMESTAS]  (2018.11.18 - 20 18.12.14)

  Paulius_Gied:
  Taksistai (Derek_Escobar) 
  Įsidarbinimas 2019/07/07 » Išmestas 2019/07/18. Labai draugiška asmenybe, daug bendraujantis, gailą aktyvumas labai prastas, teko išmesti už nepradirbta minimalų darbo laiką. Kai būdavo laisvas dirbdavo ir daug bendraudavo (TeamSpeak3) programoje, tikrai draugiškas ir charakteris labai geras.

  Punto_Collins:
  Medikai (Eletric_New) 
  Darbuotojas, kuris buvo aktyvumas pirmas dienas, o vėliau aktyvumas dingo, sėdėdavo TeamSpeak programoje kalbėjosi su draugų, bet žaidime nesirodydavo, todėl man teko jį išmesti; (Datų nėra)

  Paulius_Muzika:
  Pervežėjai (Forever_Young) 
  Darbuotojas turėjo nemaža motyvacijos kiekį, pradirbo virš mėnesio dėl ko džiaugiuosi, po mėnesio krito motyvacija, galiausiai firma paliko, tačiau rezultatu džiaugiuosi. Darbuotojas darbą paliko pats.  (2019.02.16 - 2019.03.xx)
  Mechanikai (Wizard_Airidas)  
  darbuotojas nebuvo labai aktyvus, visiškai nesistengė, firmoje tik užimė vietą į dieną pradirbdamas po 60min ir nieko neveikdamas. Gavęs įspėjimą dėl saviveiklos darbo metu, paliko firmą, nors porą dienų atgal, teigė, kad bet kokiu atveju norėjo palikti firmą. PALIKO PATS (2019.03.26 - 2019.04.03) 

  Razer_Electro:
  Policijos Departamentas (Laurynas_Leigon)
   Aktyvumas vidutinis, darbuotojas draugiškas. Labiausiai pakišo koją neskaitytos taisyklės ir nepateikti įrodymai į papeikimą. Buvo išmestas (2018.10.09 - 2018.10.14).

  Robas_Cepelinas:
  Policijos Departamentas (Laurynas_Leigon) 
  Darbuotojas ramus ir paprastas, nelabai buvo aktyvus (buvo užpildęs neaktyvumą tik 1d). Daugiau pakomentuoti nelabai galiu, nes teko labai mažai bendrauti. Buvo išmestas (2018.10.09 - 2018.10.14).
  Taksi (Jack_Marzo) 
  Net nustebau kai jis pasiėmė maksimalų kontraktą - 14d. kontraktą. Firmoje prabuvo 4d. - pirmoji diena, kai nereikia pražaisti minimumo dėl įsidarbinimo. Visos kitos 3d. - nepradirbtas minimumas. „Teamspeak 3“ programoje nepasirodė. Darbuotojas išmestas (2019.01.10 - 2019.01.14)

  Rimts_Kent:
  Policijos Departamentas (Laurynas_Leigon) 
   Už šį vartotoją žaidė 2 broliai ir nei vienas iš jų nesuprato kaip reikia dirbti. Pirmąją darbo dieną buvau susimastęs, jog už jį užpildė kažkas kitas, nes kaip ir minėjau atrodė, kad jis visiškai nieko neskaitė iš temų. Apie žaidėją galėčiau pasakyti, kad jis buvo ramaus būdo ir aktyvus. Buvo išmestas (2018.10.28 - 2018.10.28).
  Policijos Departamentas (Maria_Ross) 
  šio darbuotojo pažinti taip ir nespėjau, per kelias dienas sugebėjo surinkti 3 įspėjimus. Tačiau darbuotojas buvo malonus, sugebėdavo pripažinti savo klaidas. Darbuotojas buvo išmestas (2019.05.08 - 2019.05.11)
  Taksi (Bunta_Fujiwara) 
  Šis žmogus buvo Taksistų firmos aukso viduriukas, kuris išsiskyrė savo motyvacija, aktyvumu ir produktyvumu, nustelbdamas dauguma firmos darbuotojų, yra draugiškas, bet kartais "pasipešdavo" su kitais dėl menkniekių, žodžiu, pavyzingas, motyvuotas firmos darbuotojas. Vis dėl to tenka tokiems ir palikti firmą. Firmą paliko pats. (2019.05.11-2019.05.25)

  Rokas_Boomas:
  Pervežėjai (Derek_Escobar) 
  darbuotojas visada žaidė kauliuką, ir beveik nedirbdavo, retas svečias team speak'o programoje, ne konfliktinis, su niekuom neturėjo konfliktu. PALIKO PATS. (2018.10.14 - 2018 .10.21)

  Rokas_Can:
  Policijos Departamentas (Tony_Express) 
  Aktyvus darbuotojas žaidime ir TeamSpeak3 programoje. Darbą stengėsi dirbi kuo geriau, jei kažko nežinodavo visuomet paklausdavo. Darbą paliko pats. (2019.07.02 - 2019.07.12)
  Pervežėjai (Pablo_Greenas) 
  Darbuotojas buvo vienas iš aktyviausių firmoje, bet TeamSpeak platformoje sėdėjo vien AFK kanale. Nors buvo ir aktyvus, bet netrukdavo pykčių su bendradarbiais, dažnai konfliktuodavo kol valdžios nebūdavo, prie valdžios elgdavosi kaip labai geras darbuotojas, prieš palikdamas firmą nemažai prisidirbo pačiame serveryje ko pasekoje gavo LBAN už free baninimus ir kita ryta apsimetė jog ten ne jis. Darbą paliko pats. (2019.07.17-2019.07.23)

  Rokas_Angliz:
  Mechanikai (Amanda_Candy) 
  Nors ir neaktyvus darbuotojas, bet (TeamSpeak3) programoje daugiausiai bendraujantis, su juo gali pasikalbėti, ir visada turės ką patarti, už ką jį labai gaila buvo išmesti, bet taisyklės dėja yra visiems vienodos. Charakteris tikrai geras, labai draugiškas, daug kalbantis, bet viską į tema, tad tikrai tas nemaišo. (2019.06.18 - 2019.07.23

  Rimvydas_Nesvarbu:
  Policijos Departamentas (Tony_Express)
   Asmuo tik įsidarbinęs buvo išmestas. Atrankoje pasirodė tikrai gerai, tačiau padarė nesąmonę kas yra netoleruojama šiame darbe ir negailėdamas išmečiau. (2019.07.06 - 2019.07.06)
  Pervežėjai (Pablo_Greenas)
   Darbuotojas pateko per paskutinę atranką. Nieko negaliu pasakyti apie šį darbuotoją padirbo vos kelias dienas. Darbą paliko pats. (2019.07.04 - 2019.07.06)
  Policijos Departamentas (Bob_Winters) 
  Darbuotojas antrą kartą įsidarbino man būnant toje pačioje firmoje, pirma karta buvo išmestas pirmą dieną, o šįkart ištempė šiek tiek daugiau, darbuotojo aktyvumas buvo minimalus, statistika minimali, buvo išmestas už įžeidinėjimus ir surinkęs 3 įspėjimus. (2019.07.28 - 2019.08.01)

  Roki_Reider:
  Policijos Departamentas (Tony_Express) 
  Rokis nepirmą kartą dirbantis Policijoje tačiau manau iš visų kartų kai dirbo šis buvo efektyviausias. Stengėsi atlikti viską kuo geriau bei kruopščiau. Jis buvo aktyvus tiek žaidime tiek „TeamSpeak3“ platformoje. Darbą paliko pats. (2019.06.03 - 2019.06.25)
  Mechanikai (Amanda_Candy)
   darbuotojas firmoje išdirbo dvi dienas per jas pradirbdavo po 60 minučių ir sugebėjo susirinkti įspėjimus dėl savo elgesio. Darbuotojas buvo išmestas. (2019.07.10 – 2019.07.12)
  Policijos Departamentas (Bob_Winters) 
  asmens ne pirmas kartas policijoje, gerai išmano darbą ir taisykles, aktyvumas buvo geras, šnekus asmuo, draugiškas, bendraujantis iš pradžių buvo aktyvus, bet paskutinę savaitę kritus aktyvumui asmuo pasirinko gaujas, darbą paliko pats.
  (2019.07.17 - 2019.08.02)

  Ryan_Murray:
  Medikai (Deividas_Meskinis) 
  nemačiau žaidime. Retai buvo matytas, taip pat dingo neužpildęs neaktyvumo anketos. Darbuotojas buvo išmestas surinkęs 3įspėjimus. (2019.07.08 - 2019.07.14)

  Robin_Bond:
  Taksi (Derek_Escobar)
   Paprastas draugiškas žaidėjas, kaip darbuotojas buvo geras, visada pradirbdavo reikiamą kiekį minučių, tikrai gerbiu jį, ir tikiuosi jog jis sugrįš. Charakteris vienas iš paprastesnių, draugiškas, ne konfliktiškas, ramaus būdo. Firmą paliko pats, su tikslu išbandyti kitas firmas. (2019.08.02 - 2019.08.16)

  Rockstar_Johsonn:
  Taksi (Bunta_Fujiwara)
   Buvo malonus ir bendraujantis žmogus, aktyvumas buvo patenkinamas, bet buvo retas svečias Teamspeak. Pasiėmęs neaktyvumą ir iš jo sugrįžęs, žaidėjas pasiprašė būti išmestas iš firmos. Žaidėjas išmestas jo paprašius. (2019.06.02-2019.06.09)

  Ryder_Nibba:
  Taksi (Bunta_Fujiwara) 
  Aktyvumas buvo vidutinis, Teamspeake darbo metu nelabai buvo dažnas svečias. daugiau pasakyti apie šią asmenybę kaip ir neturiu. Bet pastarosiomis dienomis jo aktyvumas smuko, ir prisirinko įspėjimų. Išmestas surinkęs 3 įspėjimus už neaktyvumą. (2019.06.20-2019.06.29)

  Rokyz_Abro:
  Taksi (Jack_Marzo) 
  Džiaugiuosi, jog Rokas pas mane dirbo. Pateko dar prieš prasidedant mano kadencijai, todėl džiugu, jog čia išbuvo ilgą laiką. Aktyvumu nenuviliantis, darbštumu taip pat. Nors ir jaunas, tačiau daug bendraujantis, pritampantis, energingas bei linksmas žmogutis. „Teamspeak 3“ programoje randamas pastoviai, visados bendraujantis, draugiškas darbuotojas. Firmą paliko pats. (2018.11.06 - 2019.02.10)
  Taksi (Bunta_Fujiwara) 
  vidutinio aktyvumo ir tikrai neprasto darbštumo jaunuolis. Teamspeak 3 pakankamai aktyvus - pagal žaidimo laiką, darbuotojas bendraujantis, linksmas. Firmą paliko pats. (2019.06.12 - 2019.06.25)
  Pervežėjai (Minde_Marshell) 
  Darbuotojas paskutinėmis dienomis būvo labai neaktyvus. Teamspeak'e ir retas svečias. Išmestas (2019.07.26 - 2019.08.11)

  Rokas_Dropbox:
  Policijos Departamentas (Arminas_Bite) 
  Neatsakingas jaunuolis labai mažai bendrauja, bet kišo jam koja vis kažkokios klaidos. Išmestas (xxxx.xx.xx - 2019.02.03)

  Rajono_Kunigas:
  Policijos Departamentas (Arminas_Bite) 
  Darbuotojas aktyvus bet jam reikia dar daug kur mokintys kad taip greit neiškristu. Išmestas  (2019.02.20 - 2019.02.22)
  Medikai (Haku_Rinha)
  Darbuotojas aktyvus, bendraujantis, ts3 nebijo, dirba gerai. (2019.02.06 - 2019.02.19)

  Raudonas_Debeselis:
  Taksi (Derek_Escobar) 
  Darbuotojas vienas iš geriausių mano firmoje, galbūt ne toks aktyvus pagal aktyvumo sritį, bet aktyvus kitomis sritimis, dirbo tikrai produktyviai, ir tikrai daug bendraujantis, ramaus būdo darbuotojas. Firmą paliko pats. (2019.08.02 - 2019.08.19)

  Rajono_Kacyce:
  Pervežėjai (Denis_Xander) 
  Darbuotoja kuri irgi buvo labai aktyvi ir pavyzdinga, bet dingo be žinios ir buvo išmesta. [IŠMESTAS] (2018.12.02 - 2018.12.14)

  Red_Arnis:
  Mechanikai (Wizard_Airidas) 
  darbuotojas buvo labai aktyvus iš pat pradžių, poto aktyvumas pradėjo po truputį kristi, kol pasiekė dažnus neaktyvumus arba lygiai 60min. per dieną. Nebuvo ypatingai motyvuotas. dirbo ilgai, bet nieko labai naudingo nenuveikė, palikdamas teigė, kad šilti orai, vasara, nebeturi laiko sėdėti prie kompiuterio. PALIKO PATS (2019.04.04 - 2019.05.24)

  Rokas_Lays:
  Mechanikai (Dovydas_Weed) 
  Darbuotojas buvo visai aktyvus, draugiškas, bendraujantis. Ginčų su kitais darbuotojais nekilo, nusiskundimų neturiu. Visą laiką buvo TeamSpeak3 pagrindiniame darbo kanale. Paliko savo noru. Ačiū Rokai už viską ir sėkmės. (2019.02.03  - 2019.02.13)
  Pervežėjai (Forever_Young) 
  Žmogus nurodė, jog jaučia beprotiškai didele motyvacija grįžti į darbą ir paprašė pakvietimo į šį be atrankos, kadangi ,, patikėjau " šiuo asmeniu, buvo paklaustas DP leidimas, jam suteiktus jis buvo priimtas, pirmom dienomis prasidėjo problemos, pagrindinė problema buvo aktyvumas, nesijautė iš jo pusės motyvacijos, vos sugebėjo pasikelti rangą per savaitę ir galiausiai paliko firma, dėl nežinomu reasonų, motyvacijos nebuvo nei pradžioje, nei pabaigoje, Darbuotojas darbą paliko pats. (2019.02.16 - 2019.02.xx)

  Rugile_Bam:
  Pervežėjai (George_Butler) 
  darbuotoja gerai atliko savo darbo paskirtį, bei labai retai kada reikėdavo sunerimti. Pastaruoju metu negalėdavo prisijungti į TS3 darbo kanalą dėl interneto ryšio ir pats įsitikinau, kad nėra labai gerai su aktyvumu. Darbuotoja buvo išmesta. (2019.05.12 - 2019.06.05)

  Rokas_Green:
  Medikai (Haku_Rinha)  
  darbuotoją sunkiai mačiau tiek žaidime tiek ts3 kanale, mažai prisijungdavo į abi platformas. (
  2019.02.06 - 2019.02.17)

  Rokas_Gun:
  Medikai (Deividas_Meskinis) 
  nesusidariau nuomonės, nes nebuvo aktyvus. Aplamai neteko matyti jo man. Kadangi nepradirbo nustatyto darbo sutarties termino yra įrašomas į NDS. Darbuotojas buvo išmestas surinkęs 3 įspėjimus. (2019.06.27 - 2019.06.30)

  Rokas_Werewolf:
  Medikai (Haku_Rinha) 
  darbuotojo nei ts nei žaidime nemačiau, apie žaidėją papasakoti negaliu. (2019 .01.31 - 2019.02.17)

  Rock_Williams:
  Taksi (Bonnie_Rosa) 
  Darbuotojas firmoje buvo it vaiduoklis, retkarčiais prisijungdavo, TS3 programoje pastebėtas nebuvo. Atleistas, nes nepradirbo 60 minučių keletą dienų iš eilės. (2019 03.27 - 2019.04.07)

  Saulius_Tuneriss:
  Policijos Departamentas (Laurynas_Leigon)  
  Kaip darbuotojas nepasižymėjo aktyvumu, dažnai mėgdavo palaužyti darbo nustatytas taisykles. Buvo išmestas (2018.09.24 - 2018.10.08).
  Mechanikai (Michael_Pacano) 
  nelabai ką galiu pasakyti apie šį darbuotoją, žadėjo būti aktyvus įsidarbinęs į firmą, bet teko nusivilti pamatant antrą darbo dieną neaktyvumo anketą, kuri buvo nepatvirtinta, nes buvo nesilaikyta taisyklių, to pasekoje sekė dvi dienos nepradirbto minimumo ir buvo išmestas iš firmos. (2018.12.02 - 2018.12.04)
  Medikai (Faris_Razor) 
  Šaunus žmogus gailą , kad neatkyvus surinko 3/3 už neaktyvumą , išmestas (xxxx.xx.xx - 2018/10/23)
  Pervežėjai (Forever_Young) 
  Žaidėjas pradžioje buvo motyvuotas, pačioje pirmoje darbo atrankoje išsidirbinėjo, dėl ko buvo nepriimtas, nepraradęs motyvacijos vėl bandė kandidatuo ti, kandidatuodamas nurodė jog suprato savo klaidas, kadangi basic informacija jis mokėjo, suprato firmos funkcionavimą, žaidėjas buvo priimtas į darbą, visa istorija baigėsi tuo, jog pradirbęs keletą savaičių, pradėjo rodyti nepagrįsta negatyvumą, konfliktuoti su kai kuriais firmos darbuotojais o galiausiai ir pačiu direktoriumi, nurodydamas jog šis yra jam š vietoje ir jam visiškai niekas nerūpi, todėl jis buvo išmestas. Dažnai pasirodydavo pykčio priepuoliai, išsišokimai kanale, kas nervino kitus darbuotojus, ypatingai per eventus nesisekant, jis stengėsi išsakyti savo nepasitenkinimą viešai visiems girdint.  Darbuotojas buvo išmestas. (2019.02.16 - 2019.02.xx)

  Suingu_Delatore:
  Taksi (Edvis_Gaming) 
  Visiškai nebendraujantis, tikrai neaktyvus darbuotojas. Normaliai bendrauti nėra tekę, tad neturiu ką daugiau ir pasakyti. Darbuotojas išmestas. (2018.10.28 - 2018.11.02)

  Skrajojantis_Olandas:
  Pervežėjai (George_Butler) 
  kaip darbuotojas į kanalą atnešdavo geros nuotaikos ir buvo labai puikus pašnekovas, palaikė ir neleido stovėti vietoje. Žaidime rodydavo gerus rezultatus, bet iš jo pusės žinojau, kad dažnai neturėdavo laiko ir būdavo užsiėmęs, todėl mes susitarėme geruoju dėl palikimo, bei Olandis pasitraukė iš pervežėjų firmos savo noru. Darbuotojas firmą paliko savo noru. (2019.05.12 - 2019.05.21)
  Taksi (Derek_Escobar) 
  Darbuotoju niekada nesiskundžiau, per dieną pradirbdavo virš 100min. kas patenkina mano reikalavimus, (TeamSpeak3) programoje per daugiausia nesireikšdavo, bet ateidavo bent pasisveikinti, labai gailą jog paliko firmą, bet matyt yra svarbesnių dalykų nei darbas, kita vertus čia tik žaidimas. (2019.07.24 - 2019.08.03)

  Shoot_Out:
  Mechanikai (Michael_Pacano) 
  kaip darbuotojas buvo gana neblogas, neperžengė ribų, bet koją kišo šioks toks neaktyvumas bei pašalinė veikla. Tai ir buvo esminės priežastys dėl kurių kolektyvas turėjo atsisveikinti su šiuo žmogumi. (2018.09.23 - 2018.09.30)
  Pervežėjai (Forever_Young) 
  Darbuotojas buvo motyvuotas, dirbo ganėtinai aktyviai ir palaikė firmoje aktyvumą, pasiūlė ne viena gera idėja kuri buvo įgyvendinta, turėdamas motyvacijos jis motyvavo ir kitus darbuotojus, aktyviai atliko savo pareigas būdamas kvalifikatoriumi, rekomendacija. Darbuotojas paliko darbą pats. (2019.02.10 - 2019.02. xx)
  Mechanikai (Wizard_Airidas)
   darbuo tojas taip pat nepasižymėjo ypatingu aktyvumu, teigė, kad yra užimtas ir negali daug laiko skirti žaidimui, statistika buvo pakankamai skurdi, dažniausiai sedėdavo afk ir keldavo minutes. PALIKO PATS (2019.03.26 - 2019.04.03)

  Scott_Gemini:
  Mechanikai (Michael_Pacano) 
  vienas iš senesnių mechanikų, kuris sudėjus dvejas kadencijas (mano ir praeito direktoriaus) pradirbo gana nemažai. Į komandos sudėtį įsiliejo puikiai, dažnai pakeldavo nuotaiką, bet vėlgi didžiausią koją kaip ir daugeliui kišo aktyvumas. Man dar dirbant pas Kenshiną kaip įprastam darbuotojui jis rodė puikius aktyvumo rodiklius, bet dabartinėje situacijoje viskas skyrėsi kaip diena ir naktis. Minimumai, minimumai, minimumai.. DP paskirtoje užduotyje taip pat neparodė itin puikių rezultatų (3 atitempti KMA automobiliai per 6 dienas). Tikiu, kad viskam yra pateisinamos priežastys, bet reikėtų pradėti daryti išvadas. Iš firmos buvo išmestas surinkus 3 įspėjimus. (2018.08.25 - 2018.10.06)
  Medikai (White_Bear) 
  Darbuotojas buvo geras, pradžioje lankėsi teamspeak'e, buvo aktyvus, stengėsi. Nū o ant galo pasileido, nei lankėsi teamspeak'e, nei aktyvumas nebestebino, niekas, galiausiai turėjo 2 įspėjimus, ir 3 užsidirbo pasakinėdamas darbo kanalo slaptažodi... Žmogui kuris ir taip free banino darbuotojus.  (2018.11.19 - 2018.12.26)
  Pervežėjai (Forever_Young) 
  Darbuotojui netruko motyvacijos, po kiek laiko firma paliko dėl kolektyvo, su kurio jis nesutardavo, todėl jis nusprendė palikti firma, kas liečia jo našumą firmai - nusiskundimu nėra, rekomendacija. Darbuotojas darbą paliko pats.  (2019.02.10 - 2019.02.xx)

  Safari_Mesh:
  Policijos Departamentas (Tony_Express) 
  Aktyvus gerai savo darbą išmanantis žmogus, dėl jo neteko skųstis, pasiprašė būti išmestas dėl asmeninių priežasčių.  (2019.05.27 - 2019.06.08)

  Setth_Collins:
  Mechanikai (Michael_Pacano) 
  priimdamas Setth'ą galvojau, kad nepamatysiu įspudingų rezultatų ir firmoje jis tiesiog bus ir nieko daugiau, bet klydau - rezultatai užduotyje buvo puikūs, gaila, kad pabaiga viso to nekokia, nes po šio darbuotojo užblokavimo bei vartotojo konfiskacijos užduotyje praradome nemažą kiekį pradirbtų minučių, iš firmos buvo išmestas. (2018.11.14 - 201 8.11.30)
  Pervežėjai (Derek_Escobar) 
  dirbo neblogai pirmas savaites, kai atidarė gauja, galima sakyt nebedirbdavo, team speak'e  būdavo visada kai tik žaisdavo, nebent gaujos zona. IŠMESTAS. (2018.09.13 - 2018.10.17)

  Sangio_Ktona:
  Pervežėjai (Pablo_Greenas) 
  Darbuotojas buvo likęs iš laikinosios firmos, aktyvumo didelio neparodė ir rezultatai nestulbinantys. Nors darbo kontraktą pasirašė keturioms dienoms, bet ir jų nesugebėjo išdirbti. Darbuotojas paliko pats ir buvo įrašytas į gėdos stulpą. (2019.06.18 - 2019.06.27)
  Medikai (Deividas_Meskinis) 
  labai bendraujantis asmuoTaip pat stengėsi būti aktyvus kiek galėjo. Darbą paliko pats. (2019.07.08 - 2019.07.16)
  Policijos Departamentas (Bob_Winters) 
  Asmuo tikrai neieškantis žodžio kišenėje, kai būdavo Teamspeake tikrai daug šnekėdavo ir įdomų būdavo su juo paplepėti kartais, iš pradžių aktyvumas buvo geras, bet dėl darbo darbuotojo aktyvumas sumažėjo ir galiausiai paliko pats. (2019.07.17 - 2019.08.01)  San_Hai:
  Mechanikai (Michael_Pacano) 
  vienas iš aktyviausių firmoje dirbusių darbuotojų, išsiskyrė aukštais rodikliais pradirbtų minučių bei pravažiuotų kilometrų. Kaip minusą įvertinčiau jo charakterį, nesusilaikymą nuo keiksmų tam tikrose situacijose. Firmą paliko savo noru. (2018.11.14 - 2018.12.05)
  Pervežėjai (Denis_Xander) 
  Nebuvo pats aktyviausias darbuotojas, bet minimumą atlikdavo, paliko, nes norėjo pakeisti darbo aplinką. [PALIKO] (2018.12.18 - 2018 .12. * *)

  San_Pan:
  Mechanikai (Amanda_Candy) 
  aktyvumas buvo vidutinis, darbuotojas daugiau dėmesio skyrė nuosavo transporto ridos kėlimui. Darbuotojas buvo išmestas. (2019.07.09 – 2019.07.28)

  Smoke_Piktas:
  Pervežėjai (Derek_Escobar) 
  buvo nelabai aktyvus, kartais prisijungdavo ir tikrai daug pradirbdavo, bendraujantis labai, pykčių su kolegomis neturėjo. PALIKO PATS.  (2018.09.23 - 2018.10.04)

  Sweet_Torreto:
  Pervežėjai (Derek_Escobar) 
  buvo labai neaktyvus, visas darbo dienas praleido AFK ofise už ką galimai buvo ir išmestas, teamspeak'e beveik nebūdavo. IŠMESTAS. (2018.10.02 - 2018.10. 05)

  Simple_One:
  Pervežėjai (Derek_Escobar) 
  dirbo gerai, team speak'e visada būdavo AFK kanale, nebendraujantis, pradirbdavo daug, bet dauguma kartu tik kauliuką žaisdavo. PALIKO PATS. (2018.10.02 - 20 18.10.09)
  Taksi (Jack_Marzo) 
  Kaip darbuotojas Simple neblogas. Tikrai darbštus ir efektyvus, aktyvus. „Teamspeak 3“ programoje žaidėjas aktyvus, bendraujantis. Tačiau man nepatiko jo kai kurie poelgiai ar bendrai elgesys - kartais iš jo galima sulaukti nesąmonių darymo, trankymųsi, keistų poelgių. Darbuotojas paliko firmą. (2018.11.19 - 2018.12.05)
  Medikai (Haku_Rinha) 
  darbuotojas paliko savo noru, dideliu aktyvumu nepasižymi, ts3 darbo kanalas nėra draugas. Kaip pastebėjau gali būti dažnai nervingas dėl ko ir gavo 2 darbo įspėjimus. (2019.02.08 - 2019.02. 15)
  Pervežėjai (Derek_Escobar) 
  darbuotojas nebuvo labai aktyvus, per šias dienas išviso pradirbo 600min. kas parodo jog tai nėra labai geras aktyvumas, team speak'e nebūdavo, visada matydavau AFK kanale fūristu, nebendraujantis, konfliktu neturėjo.IŠMESTAS (2018.10.22 - 2018.10.27)

  Screamer_Mouse:
  Pervežėjai (Derek_Escobar) 
  realiai labai nustebau jog palikai, firmą nes labai į ją norėjai, nespastebėjau kada palikai, būčiau tikrai padėkojąs ir paprašęs dar nepalikt, bet kažkaip nepastebėjau, bet yra kaip yra sėkmės kitur. PALIKO PATS. (2018.11 .01 , palikimo data: 2018.11. 08)

  Soft_Bullet:
  Medikai (Voltas_Focus) 
  Neteko susipažinti, nebuvo pakankamai aktyvus. Darbuotojas išmestas (2018.10.16 - 2018.10.27)

  Sergei_Kharitonov:
  Medikai (Voltas_Focus)  
  Neteko susipažinti, nebuvo pakankamai aktyvus. Darbuotojas išmestas (2018.10.16 - 2018.10.27)

  Sylvester_Williams:
  Medikai (Voltas_Focus) 
   Ir prisikalbėjai ir prisivažinėjai. Dariai tyčini NON-RP ir galiausiai pasakiai, kad aš esu bevertis direktorius, kad ir kaip idomu, kaip tu atrodytum šiose pareigose, tačiau protingi žmones taip nesielgia ir sako tiesiai vienas kitam. Darbuotojas išmestas - (2018.11.12 - 2018.11.16)
  Taksi (Jack_Marzo) 
  Šis žmogus firmoje dirbo tikrai gerai - jis aktyvus, darbštus. Jam bedirbant, tą neilgą laikotarpį čia, neteko jo įspėti ar žodiniu, ar jau rimtesniu įspėjimu. „Teamspeak 3“ programoje jį galima sutikti pakankamai dažnai, kalbantį galbūt šiek tiek rečiau.Darbuotojas išmestas, nes buvo užblokuotas už apgavystes.  (2018.12.03 - 2018.12.07)

  Sean_Jones:
  Taksi (Jack_Marzo) 
  Išdirbęs pakankamai mažą laiko tarpą žaidėjas nieko stulbinančio nenuveikė. Nepaisant to, severyje jis sutinkamas kiek retokai, tačiau Sean'as bendraujantis ir šaunus žmogus. „Teamspeak 3“ programoje darbuotojas pakankamai dažnas dalyvis. Firmą paliko pats dėl laiko stokos.  (2018.12.13 - 2018.12 .22)
  Medikai (White_Bear)
   šis asmuo buvo bendraujantis, draugiškas, lankydavosi teamspeak'e aktyvumas buvo tik vakarais, paliko darbą dėl laiko stokos žaidimams. (2018.11.29 - 2018.12.08)

  Sekston_Mob:
  Taksi (Jack_Marzo) 
  Negaliu sakyti, jog likau nusivylęs dėl to, kad šis žmogus dirbo pas mane. Aktyvumas normalus, darbštumas taip pat, žaidėjas bendraujantis, nebijantis kalbėti. Teko sulaukti keletos žinučių apie jį dėl jo veiksmų. Baigiantis antrai savaitei darbuotojas gavo užblokavimą. „Teamspeak 3“ programoje žaidėjas sutinkamas dažnai, nebijo bendrauti, kalbėti. Darbuotojas išmestas. (2019.01.29 - 2019.02 .12)

  Spokas_Varnenas:
  Mechanikai (Amanda_Candy) 
  daug apie šį darbuotoją pasakyti negaliu, nes nebuvo aktyvus tiek „TeamSpeak“ platformoje, tiek žaidime. Darbuotojas buvo išmestas. (2019.06.24 – 2019.07.07)

  Steve_Stanley:
  Policijos Departamentas (Arminas_Bite) 
  Gana neutralus asmuo firmoje. Žinoma, draugiškas, humoro jausmą turintis asmuo. Galbūt nepatenkino lūkesčių tai, jog trūko aktyvumo iš jo pusės. Firmą paliko pats (2019.02.06 - 2019.02.15)
  Policijos Departamentas (Maria_Ross) 
  darbuotojas ilgą laiką prabuvo neaktyvume, pirmosiomis dienomis buvo gan aktyvus ir perspektyvus. Darbą paliko savo noru. (2019.05.08 - 2019.05.18)

  She_Caribbean:
  Pervežėjai (Denis_Xander)
   Buvo išmestas, nes buvo užblokuotas serveryje. [IŠMESTAS] (2018.12.28 - 2018.12.**)

  Silver_Adin:
  Pervežėjai (Denis_Xander)  
  Iš pradžių buvo tikrai aktyvus, tada pradėjo dingti be žinios, surinko tris įspėjimus ir buvo išmestas. [IŠMESTAS]  (2018.12.18 - 2019.01.11)

  Simtas_Astuom:
  Pervežėjai (Denis_Xander) 
  Atėjo į darbą, padirbo pradžioje, paskui parašė neaktyvumą ir po jo dingo. [IŠMESTAS]  (2019.01.06 - 2019.01.16)

  Street_Nmz:
  Pervežėjai (Denis_Xander) 
  Pradžioje irgi, buvo gan tikrai aktyvus darbuotojas. Parašė neaktyvumą, toliau buvo teamspeakę, buvo atėjęs ne kartą į teamspeaką ir į patį žaidimą, rašė pats, jog jau pasveiko ir pradės žaisti, bet deja, taip nebuvo ir teko jį išmesti. [IŠMESTAS] (2019.01.06 - 2019 .01.19)
  Medikai (Deividas_Meskinis) 
  neteko daug bendrauti, nes neteko daug matyti. Darbuotojas jau pirmą dieną nusprendė su kita paskyra jungtis, kad dalyvauti gaujos veiksmuose. Darbuotojas buvo išmestas surinkęs 3 įspėjimus. (2019.06.30 - 2019.07.03)

  Sadyste_Mafija:
  Medikai (White_Bear) 
  Atėjo, nepatiko - išėjo, dėl nesutarimu su bendradarbiais (2018.12.15 - 2018.12.16)

  Sipuota_Slyva:
  Taksi (Derek_Escobar) 
  Darbuotojas kaip darbuotojas, neišsiskyrė išskirtinėmis savybėmis, kol sulaukiau užblokavimo iš jo, nustebau tikrai. Daug kalbėti, rašyti, ir nervinti mėgstantis darbuotojas. I š firmos buvo išmestas. (2019.08.02  - 2019.08.21)

  Serious_Baryga:
  Medikai (Deividas_Meskinis) 
  nematytas ir neaktyvus svečias. Darbuotojas buvo išmestas surinkęs 3 įspėjimus. (2019.07.12 - 2019.07.19)

  Sala_Maleikum:
  Medikai (Eletric_New) 
  Neaktyvus darbuotojas, negaliu nieko pasakyti, nes beveik nemačiau jį žaidime, jau šiandien norėjau jį išmesti iš firmos, bet spėjo palikti firmą savo noru; (Datų nėra)

  Selmis_Lukas:
  Medikai (Haku_Rinha) 
  darbuotojas geras, dirbo efektyviai, ts3 būdavo visada, malonus ir bendraujantis, mėgsta išsidirbinėti bet su ribomis, linksmas žmogiukas. (2019.02.09 - 2019.02.17)
  Pervežėjai (George_Butler) 
  pačiu darbuotoju esu nelabai patenkintas, nes elgesys nebuvo vienas iš geriausių ir žaidime sugebėdavo dažniausiai išspausti minimumą, dar vėliau sugalvojo paskutinę darbo dieną palikti darbą ir pasišalino iš firmos gretu. Darbuotojas firmą paliko savo noru. (2019.05.09 - 2019.05.16)
  Taksi (Bunta_Fujiwara)
   Jo aktyvumas buvo patenkinamas, TS3 aktyvumas buvo normalus. Firmą paliko pats. (2019.06.09 - 2019.06.16)

  Troy_Wyatt:
  Policijos Departamentas (Laurynas_Leigon) 
  Dažnai mėgdavo elgtis nepagarbiai, o ir aktyvumas paskutinėmis dienos buvo prastokas. Pirmosiomis dienomis kai prasidėjo DP užduotys jis tikrai stipriai prie jų prisidėjo ir aktyviai dirbo. Darbą paliko pats (2018.09.16 - 2018.09.30).
  Pervežėjai (Forever_Young) 
  Žaidėjas buvo motyvuotas, pasilikęs po senojo direktoriaus, kelias savaitės dirbo aktyviai, keliesi rangą, galiausiai pradėjus žaist kita žaidimą, šio motyvacija krito ir paliko darbą, rekomendacija, jeigu žmogus bus motyvuotas, dirbs aktyviai ir palaikys gera nuotaika darbo kanale. Darbuotojas darbą paliko pats. (2018.01.06 - 2019.02.xx)

  Titas_Titurnikas:
  Policijos Departamentas (Laurynas_Leigon) 
  Kaip darbuotojas buvai labai ramus ir aktyvus firmoje. Mėgsta kartais pajuokauti ar kitaip pakelti nuotaika darbuotojams. Paskutinį įspėjimą gavo už tai, jog paliko be priežiūros nusikaltėlį. Buvo išmestas (2018.09.25 - 2018.10.06). 
  Mechanikai (Michael_Pacano) 
  gana ramaus ir gero būdo žmogus, vienintelė yda kaip ir pas daugelį - prastas aktyvumas. Iš firmos buvo išmestas susirinkus 3 įspėjimus. (2018.10.14 - 2018.10.20)
  Taksi (Jack_Marzo) 
  Patekęs per 2 -ąją atranką žaidėjas pradirbo vos 5d. Per tą laiką didelių aktyvumų neparodęs, buvo pildęs neaktyvumą. „Teamspeak 3“ programoje pastebėtas retokai. Darbuotojas paliko darbą ir buvo įrašytas į NDS. (2018.12.03 - 2018.12.08)
  Policijos Departamentas  (Arminas_Bite)
   Šis jaunuolis man parodė savo užsidegima firmoje ir tikrai būvo aktyvus. Paliko (xxxx.xx.xx - 2019.02.03)

  Tony_Twenty:
  Policijos Departamentas (Laurynas_Leigon) 
  Dirbdamas pareigūnu nedarė stengėsi nedaryti nesąmonių, bet gavosi taip, kad buvo išmestas iš darbo dėl neteisingai sudėtų įtarimų. Darbuotojo aktyvumas firmoje nebuvo įspūdingas, bet nuo atėjęs iš taksistų darbuotojas kažkiek pasitaisė. Buvo išmestas (2018.10.06 - 2018.10.07).
  Taksi (Jack_Marzo) 
  Siaubingai neaktyvus darbuotojas. Jokių pastangų darbe, vos tik įsidarbinus neaktyvumo pildymai. Išmestas už neaktyvumą. Darbuotojas išmestas. (2018.09.28 - 2018.10.03)
  Pervežėjai (Derek_Escobar)  
  išdirbo 7d. per kurias gal 4-5 d. buvo neaktyvume, bet tam tikrai yra rimta priežastis, team speak'e nelabai matomas, bet draugiškas sprendžiu iš bendravimo per /r, nekonfliktinis neturėjo konfliktu, su visais darbuotojais sutardavo. PALIKO PATS. (2018.10.14 - 2018.10.21)
  Medikai (Gruzinas_Tortilla)  
  Vienas rečiausiai matomų darbuotojų. Žaidėjas buvo užsilikęs nuo praeito direktoriaus, nuomonės apie jį nespėjau susidaryti jokios, kadangi per mano kadenciją jis dažniau būdavo neaktyvumuose negu žaisdavo. ,,TeamSpeak" platformoje nepastebėtas, dėka jo neaktyvumų rodė gan prastus darbo rezultatus. Darbuotojas surinko 3 įspėjimus ir buvo išmestas i š darbo, (2019.04.11 - 2019.05.12)

  Tautvis_Lnk:
  Medikai (Gruzinas_Tortilla) 
  Aktyvus tačiau, bendraujantis, tačiau labai konfliktiškas. Dažnai ,,persimesdavo" įvairiais įžeidžiančiais žodžiais su bendradarbiais, buvo duodami žodiniai įspėjimai, galiausiai teko bausti ir realiais įspėjimais. Darbuotojas išsipirkęs iš stulpo atėjo į medikus, galiausiai, po savaitės grįžo ten iš kur atėjęs, darbuotojas bugino darbo statistiką ir paliko darbą. Darbuotojas firmą paliko savo noru, (2019.05.17 - 2019.05.24)

  Tautis_Brd:
  Policijos Departamentas (Tony_Express) 
  Darbuotojas buvo išmestas tik kitą dieną po įsidarbinimo, nors ir atrankoje pasirodė gerai savo darbo visiškai nenusimanė. Darbuotojas buvo išmestas surinkus 3 įspėjimus. (2019.06.08 2019.06.09)

  Tony_Fest:
  Pervežėjai (Pablo_Greenas) 
  Apie darbuotoją nieko negaliu pasakyti, nes labai minimaliai pradirbo. Nesilankė nei TeamSpeak platformoje nei žaidime. Darbuotojas buvo išmestas, nes surinko 3/3 įspėjimus. (2019.07.17 - 2019.07.21)

  Tautvis_Tautvis:
  Taksi (Bunta_Fujiwara) 
  Buvo aktyvus darbuotojas, kuris su kitais darbuotojais rodydavo gerus rezultatus firmoje, Teamspeak retas svečias. Firmą paliko pats. (2019.06.02-2019.06.10)

  Tomy_Wilson:
  Policijos Departamentas (Laurynas_Leigon) 
  Su šiuo žaidėju dirbu dar nuo praeito direktoriaus laikų (Freez_Armani). Asmuo buvo labai aktyvus ir pastovus darbuotojas tiek mano, tiek praeito direktoriaus firmoje. Jis buvo gavęs mano pasitikėjimą ir savo jėgomis pasiekė Vyr. Instruktoriaus pareigas. Firmą paliko pats (2018.07.11 - 2018.10.07).

  The_Hulk:
  Policijos Departamentas (Laurynas_Leigon) 
  Šis žaidėjas mano firmoje būdavo tas kuris dažnai mėgdavo pakalbėti nesąmones arba patriukšmauti. Aktyvumas tikrai nebuvo įspūdingas, bet paskutiniosiomis dienomis būdavo tik minimumo pradirbimai. Darbą paliko pats (2018.09.06 - 2018.10.23).

  The_Monster:
  Taksistai (Dereik_Escobar) 
  Jei ne kelionė į vokietija spėju jog ir šiuo metu jis dirbtu čia. Firmoje buvo aktyvus visose vietose, didelis bendravimas (TeamSpeak3) programoje jam padėjo, kadangi mėgstu to kius. Aktyvus darbuotojas, dažnai žaisdavo per naktį, gaila pasitaikė kelionė per kurią sulaukiau žinutes jog negalės žaisti iki rugsėjo, todėl prašė jog būtų išmestas, o neaktyvumas nuimtas. (2019.07.18 - 2019. 08.05)

  Tadis_Paris:
  Pervežėjai (Minde_Marshell) 
  Darbuotojas žaidime būvo aktyvus tačiau Teamspeak'e nesirodė. Paliko pats (2019.08.14 - 2019.08.20)

  Travel_Joker:
  Mechanikai (Wizard_Airidas) 
  didelės nuomonės susidaręs neturiu, kartais dirbo, kartais buvo neaktyvus, kartais užpildydavo neaktyvumą. Surinko 3 įspėjimus už neaktyvumą. BUVO IŠMESTAS (2019.04.04 - 2019.04.17)

  Texasranger_Aluizas:
  Policijos Departamentas (Laurynas_Leigon) 
  Suaugęs, ramus, kartais šmaikštus ir puikiai atliekantis savo darbą darbuotojas. Šio žmogaus aktyvumą norėčiau pavadinti vidutiniu, nes kartais jis svyruodavo.  Buvo išmestas (2018.10.06 - 2018.10.31).

  Tehashi_Mercedes:
  Medikai (Gustaz_Lays)
   Paprašė išmest, nes sakė pabodo. Buvo ramaus būdo, draugiškas. PALIKO PATS  (2018,09.24 - 2018.09.30)

  Tony_Garrison:
  Taksi (Edvis_Gaming) 
  Darbuotojas tikrai pastovus ir aktyvus. Išdirbo gerą mėnesį, ramaus ir gero būdo. Paliko firmą, nes atsibodo ta pati darbo rutina. Firmą paliko pats. (2018.09.05 - 2018.10.03)

  Tony_Antonio:
  Mechanikai (Wizard_Airidas)
   darbuotojas buvo neaktyvus, TS3 dažniausiai būdavo AFK kanale, tad apie bendravimą nieko ypatingo pakomentuoti negaliu, bet kartais pasireikšdavo racijoje. Surinko 3 įspėjimus už neaktyvumą. BUVO IŠMESTAS (2019.05.16 - 2019.05.30)
  Taksi (Derek_Escobar) 
  Pirmomis dienomis darbuotojas buvo tikrai aktyvus, būdavo ir (TeamSpeak3) programoje, kalbėdavo. Vėliau aktyvumas smuko, ėjo į gaujų zonas, sugebėdavo pražaisti serveryje normalų laiką, bet niekaip nepradirbti, todėl buvo išmestas iš darbo už nepradirbta minimalu darbo laiką. (2019.07.24 - 2019.07.31)

  The_Fresh:
  Mechanikai (Michael_Pacano)  
  nemeluodamas pasakysiu, kad tikėjausi daugiau iš šio darbuotojo, tiek direktorių prižiūrėtojo paskirtoje užduotyje, tiek apskritai kitose su darbu susijusiose veiklose. Tai buvo vienas iš darbuotojų, kuris "dirbo ant minimumo", kaip žmogus pasirodė tikrai malonus bei mandagus, bet su aktyvumu ateityje ir kituose darbuose manau reikėtų susitvarkyti. Pažeidimų firmoje nedarė. Kolektyvą paliko savo noru. (2018.09.19 - 2018.10.06)
  Medikai (Deividas_Meskinis) 
  priimtas dar prieš man tampant direktoriumi. Pasirodė pirmąją dieną, vėliau užpildė neaktyvumą vienai dienai, tačiau negrįžo visai savaite. Darbuotojas buvo išmestas.(2019.06.04 - 2019.06.28)

  Terry_Black:
  Mechanikai (Michael_Pacano)
   dirbo gana gerai, įspėjimų vieno po kito nerinko, aktyvumą rodė taip pat ganėtinai gerą, gal buvo kiek drovokas ir nekalbėdavo itin daug, o tik kilus reikalui. Kolektyvo gretas paliko savo noru. (2018.09.24 - 2018.10.08)
  Pervežėjai (George_Butler)
   su darbuotoju buvo galima rasti bendrą kalbą darbo kanale, o žaidėjas aktyvumas nebuvo prastas. Kaip asmenybė tikrai nustebino, vienas iš tų žaidėjų su kuriuo gerai sutardavau ir nebūdavo problemų komunikuoti. Firmą paliko dėl laiko stokos. Darbuotojas firmą paliko savo noru. (2019.05.09 - 2019.05.28)

  Tomas_Inferno:
  Mechanikai (Michael_Pacano)  
  labai panaši situacija kaip ir su Jordanu, suteiktas antras šansas ir nusivylimas. Nepabijosiu to žodžio, kad yra šiek tiek karštakošiško charakterio, su minimumais problemų taip pat dažnai turėjo ir ne retai tekdavo matyti neaktyvumo anketas. (2018.10.27 - 2018.11.07)
  Pervežėjai (Derek_Escobar) 
  darbuotojas buvo geras, iš 17 dienų, gal 8 dienas buvo neaktyvume, bet priežastys dėl jame buvo rimtos, stengėsi, buvo motyvuotas. PALIKO PATS. (2018.09.13 - 2018.09.30)

  Tony_Leet:
  Mechanikai (Michael_Pacano) 
  apie Leetą galiu pasakyti tik tiek, kad turi stiprų, tuo pačiu brandų charakterį, pradžioje įsidarbinęs rodė puikius rezultatus, bet laikui bėgant pradėjo rinktis įspėjimus dėl nepradirbtų minimumų ir galiausiai tai privedė iki paskutinio įspėjimo dėl kurio jis buvo išmestas. (2018.10.22 - 2018.11.12)

  Tokyo_Sensei:
  Mechanikai (Michael_Pacano)
   šis darbuotojas firmoje pasižymėjo savo aktyvumu, bet esminis aspektas ir savotiška jo yda buvo nuolatinis taisyklių pažeidinėjimas ir jokių kardinalių veiksmų nesiėmimas po to. Galiausiai darbuotojas gavo trečiąjį įspėjimą ir buvo pašalintas iš firmos gretų. (2018.12.02 - 2018.12.10)

  The_Franzis:
  Mechanikai (Michael_Pacano) 
  su šiuo darbuotoju buvo gana panaši situacija, kaip ir su virš jo esančiu. Tiesą sakant džiaugiausi netgi labai jo rodomu aktyvumu rezultatu ir maniau, kad po padarytų klaidų susitvarkys ir įsivažiuos į ritmą, bet klydau. Darbuotojas buvo nubaustas trečiuoju įspėjimu ir išmestas iš firmos. (2018.12.02 - 2018.12.10)

  Thom_Anderson:
  Pervežėjai (Derek_Escobar)  
  Nežinau realiai ką ir parašyt, nelabai aktyvus darbuotojas, bet pradirbo virš 7d. kas neblogai, galėtu būti labiau aktyvesnis, bet yra kaip yra, team speak'e būdavo visada, ir visada pagrindiniame kanale, kas yra didžiulis pliusas. PALIKO PATS. (2018.10.22,  - 2018.10.31)

  The_Lollies:
  Pervežėjai (Derek_Escobar) 
  Firmoje išdirbo tikrai išbuvo tikrai ilgą laiką, per ta laiką tikrai daug bendravom, kaip pirmas darbas tikiuosi jog jam patiko, daug kartu buvo pasiėmęs neaktyvumą, dėl mokslų, tad jo nesmerkiu, nes pats patariau pasiimt jį, taip ir padarė. PALIKO PATS. (2018.08.22 - 2018.11.09)

  The_Snopis:
  Taksi (Jack_Marzo) 
  Darbuotojo aktyvumas, produktyvumas manęs nedžiugino. Kad ir kiek dėjau vilčių - kažko tokio neišvydau. Pirmoji savaitė nebloga, prasidėjus kitai - žaidėjas dingo lyg į vandenį. „Teamspeak 3“ programoje darbuotojas sutiktas pakankamai retai. Surinkęs 3 įspėjimusbuvo išmestas iš firmos. (2018.12.03 - 2018.12.13)

  Tomas_Bielka:
  Taksi (Jack_Marzo)
   Per 6 darbo dienas surinko 3 įspėjimus darbe bei gavo NDS. Darbuotojas nėra geras, dažnai tekdavo motyvuoti darbui, nevengiantis užsiimti pašaline veikla darbo metu. „Teamspeak 3“ programoje aktyvus, bendraujantis, tačiau dažnai būnantis kituose kanaluose.Išmestas iš firmos surinkęs 3 įspėjimus bei gavęs NDS. (2018.12.30 - 2019.01.05)
  Taksi (Bunta_Fujiwara) 
  Neturiu daug apie ką pasakyti apie šį darbuotoją. Buvo ramaus būdo žmogus, aktyvumas žaidime bei Teamspeake buvo patenkinamas, aktyviai dalyvavo firmos užduotyse. Firmą paliko pats. (2019.05.01-2019.05.27)

  Tamsos_Tvarkdarys:
  Policijos Departamentas (Arminas_Bite) 
  Darbuotojas buvo gan aktyvus, bet jam vis kažkas kišo kojas. Išmestas  (xxxx.xx.xx - 2018.12.16) 
  Pervežėjai (Forever_Young)
   Darbuotojas neturėjo motyvacijos, nors pasižadėjo pradirbti visa laikotarpi kol vadovausiu aš, tačiau tai teliko žodžiais, darbuotojas prisijungęs į žaidimą nedirbdavo, rasdavo tūkstantis viena priežastį dėl ko jis negalėjo pradirbti. Darbuotojas buvo išmestas.  (2018.12.18 - 2019.02 .19)
  Mechanikai (Wizard_Airidas) 
  darbuotojas buvo prisijungęs tik 2 pirmas dienas firmoje, vėliau kažkur dingo, jokios nuomon ės apie jį neturiu. BUVO IŠMESTAS (2019.04.04 - 2019.04.08)

  Tony_Express:
  Policijos Departamentas (Arminas_Bite)
  Neaktyvus buvo pastaruoju metu bet padeda su kolektyvu ir šiaip bendraijantis. Paliko  (xxxx.xx.xx - 2019.01.10).
  Policijos Departamentas (Arminas_Bite)   
  Būvo nuostabus darbuotojas bendraujantis ir labai linksmas bet matumai jį pradėjo traukti gaujos. Išmestas s avo noru (xxxx.xx.xx - 2019.01 .24)
  Pervežėjai (Forever_Young) 
  Darbuotojas buvo minimaliai motyvuotas, atidirbdavo minimumą, didžiąja laiko dali praleisdavo zonose, tačiau gebėjo suderinti darbą su zonomis, į veiklas/konvojus ateidavo kaip galėdavo, todėl šiuo asmeniu negalėčiau skustis. Darbuotojas paliko darbą pats. (2019.02.10 - 2019.02.21)

  Too_Much:
  Policijos Departamentas (Arminas_Bite) 
  Pastaruoju mėtu aš jo nemačiau nei Ts3 programoje nei kur kitur būvo išmestas už neaktyvuma. Išmestas (xxxx.xx.xx - 2019.02.04)

  The_Psycho:
  Policijos Departamentas (Arminas_Bite) 
  Tikrai aktyvus, ir mokantis dirbti bet trūksta jam motivacijos. Paliko (xxxx.xx.xx - 2019.02.05)

  Teddy_Williams:
  Policijos Departamentas (Arminas_Bite)
   Puikiai dirbo darbuotojas, bet vėl pabėgo paskui nauja direktoriu. (2019.02.05 - 2019.02.12)

  Teddy_Armani:
  Taksi (Bunta_Fujiwara) 
  A ktyvumas buvo puse velnio, buvo malonus, Teamspeak retas svečias. Firmą paliko pats. (2019.06.02-2019.06.09)

  Tony_Mallboro:
  Policijos Departamentas (Arminas_Bite) 
  Šis darbuotojas labai vaikiškai elgiasi tiesiog net nežinau kaip ji pavadinti bet atsiprašant būvo kanalo klaunas. Išmestas (2019.02.11 - 2019.02.19)
  Policijos Departamentas (Tony_Express)  
  Darbuotojas nebuvo naujas policij os darbuotojas, tačiau iš savo klaidų nepasi moko, tačiau jis buvo gan aktyvus bei daug bendraujantis. Darbuotojas buvo išmestas surinkus 3 įspėjimus. (2019.06.08 - 2019.06.10)
  Policijos Departamentas (Bob_Winters) 
  darbuotojas buvo gan aktyvus, Teamspeake buvo dažnas svečias, bet asmuo turi labai įkyrų charakterį ir dažnai peržengdavo ribas. Iš pradžių dirbo gerai, bet į pirmosios savaitės pabaigą prasidėjo darbuotojo atsikalbinėjimai, įžeidinėjimai ir šiaip nesamonių darymas. Nežinau ar pabodo darbas, ar šiaip kažkas užėjo, bet deja buvo išmestas už nepagarbų elgesį ir įžedinėjimą. (2019.07.20 - 2019.07.27)

  Terry_Corleone:
  Pervežėjai (Denis_Xander)  
  Daug pastangų nerodė, atliko minimumą, bet paskui labai nusilpo aktyvumas ir buvo išmestas. [IŠMESTAS] (2018.12.02 - 2018.1 2.16)

  Tree_Beeing:
  Medikai (Deividas_Meskinis) 
  nesusidariau nuomonės, nes ilgai neišbuvo. Darbuotojas atro dė ištikrųjų aktyvus, tačiau prisigavęs žaidžiant su kitu vartotoju norint išvengti NDS buvo iškart išmestas. Darbuotojas buvo išmestas. (2019.06.30 - 2019.07.01)

  Tommy_Marshell:
  Pervežėjai (Denis_Xander) 
  Šis žmogus buvo vienas iš geriausių darbuotojų, jo aktyvumas mane tiesiog kerėjo. Bandė gelbėti DP užduotis, bet nepavykdavo, jo motyvaciją darbui buvo labai didelė, gaudavo didžiausias algas iš visų darbuotojų, palikdamas jį firmoje prieš gaunant direktorių tikrai nenusiviliau, tariu stiprų ir didelį ačiū tau! [PALIKO] (2018.10.14 - 2019.0 1.11)
  Taksi (Bonnie_Rosa) 
  Buvo ganėtinai aktyvus, su darbuotoju daug bendrauti neteko. (2019.02.28 - 2019.04.03)
  Pervežėjai (George_Butler)
   kaip darbuotojas nepasižymėjo labai dideliu aktyvumu ir ateidamas į firmą tikėjausi, jog pasitaisys, bet taip ir nieko gero nepadaręs dingo iš firmos gretų po neaktyvumo. Darbuotojas firmą paliko savo noru. (2019.05.21 - 2019.06.03)

  Tommy_Gagliano:
  Taksi (Derek_Escobar) 
  Firmoje pradirbo ilgą laiką, buvo gavęs du įspėjimus, dėl keiksmų ir įžeidinėjimu racijoje. Su bendradarbiais iš po įspėjimu gavimo nelabai pykdavosi, tikrai draugiškas darbuotojas, buvo neaktyvume, iš po jo dingo, negryžo, todėl teko išmesti už nepradirbtą laiką. (2019.08.02 - 2019.08.23)

  Tadas_Shot:
  Medikai (Haku_Rinha) 
  darbuotojo akyse nemačiau visiškai, laiką kurį mačiau buvo užsiėmęs saviveikla, gavo 2 įspėjimus už saviveiklą ir nebūvimą darbo ts kanale, po šių įspėjimų darbuotojas dingo kaip į vandenį. (2019.02.08 - 2019.02.17)

  Tony_Express:
  Pervežėjai (Minde_Marshell) 
  Darbuotojas yra puikus ir pavyzdingas. Teamspeak'e ir gi buvo aktyvus. Paliko pats (2019.07.26 - 2019.08.13)

  Tadas_Coop:
  Medikai (Tony_Express) 
  Darbuotojas įsidarbinęs laikinoje firmoje. Pradžiai buvo aktyvus, paskui dingo nežinia kur. Darbuotojas buvo išmestas. (2019.03.18 - 2019.04.05)

  Ugnius_Paulauskas:
  Medikai (Voltas_Focus)
   Retai pasireiškiai daug nebendravai, tačiau tai nėra minusas, nes mano nuomone atlikai savo darbą neblogai, tačiau tau pakišo koją neaktyvumas už kuri buvai išmestas. Darbuotojas išmestas (2018.10.26 - 2018.11.06)

  Ugnius_Mojito:
  Pervežėjai (Denis_Xander) 
  Šį asmenį pažinojau gal ilgą laiką, buvo aktyvus ir kruopštus darbuotojas, juo nenusivyliau, ačiū tau. [PALIKO] (2018.10.31 - 2018.12.10)

  Unreal_Killer:
  Pervežėjai (George_Butler) 
  darbuotojas komunikabilaus ir ramaus būdo, niekada neturėjau problemų su elgesiu ir visada galėdavau rasti kompromisą. Minusas buvo, kad Unrealas nerasdavo laiko žaidimui ir paliko firmą savo noru. Darbuotojas firmą paliko savo noru. (2019.05.09 - 2019.05.20)

  Voltas_Focus:
  Taksi (Edvis_Gaming) 
  Pasakysiu trumpai ir aiškiai: džiaugiuosi, jog su Tavimi teko bendradarbiauti ir atradau Tave. Buvai aktyviausias darbuotojas, ramaus charakterio, bendraujantis ir nedarantis nesąmonių. Kiek teko dalyvauti DP užduotyse, tavo dėka mums pavyko ir keletą jų įvykdyti. Firmą paliko, kadangi pabodo ta pati darbo aplinka ir rutina. Firmą darbuotojas paliko pats. (2018.08.27 - 2018.10.16)
  Mechanikai (Michael_Pacano)
   realiai iš šio žmogaus tikėjausi daugiau, suprantu, kad yra daug asmeniškumu trukdančių jam žaisti serveryje, bet fakto nekeičia, kad atėjus į firmą reikia dirbti. Gavęs pirmąjį įspėjimą paliko firmą savo noru. (2018.12.02 - 2018.12.13)
  Pervežėjai (Forever_Young)  
  Darbuotojas buvo neaktyvus, firmoje buvo likęs iš seniau, davus šansą pasilikti jis sutiko su jo, pažadėjo pakelti aktyvumą tačiau taip nebuvo, jis gavęs pirma įspėjimą už neaktyvumą paliko darbą. Firma paliko pats. (2018.12.18 - 2019.02.14)

  Vito_Valleta:
  Mechanikai (Michael_Pacano) 
  šis darbuotojas išsiskyrė iš visų kitų savo maloniu charakteriu, per tiek jo darbo dienų nepamačiau iš jo pusės nė vieno konflikto su kitais darbuotojais, aktyvumu įspudingu gal ir nepasižymėjo, bet paskirtus darbus (DP užduotyje) atlikdavo. Firmą paliko savo noru. (2018.09.24 - 2018.12.02)

  Visma_Emilis:
  Mechanikai (Amanda_Candy)
   „TeamSpeak“ platformoje nesilankė dėl kompiuterio problemų, žaidime aktyvumas buvo vidutinis, tačiau mandagus nekonfliktiškas žmogus, darbą atliko be priekaištų. Darbuotojas buvo išmestas. (2019.06.29 – 2019.07.21)

  Victor_Hernadez:
  Pervežėjai (Pablo_Greenas)
   Darbuotojas buvo labai aktyvus žaidime, bei TeamSpeak platformoje. Labai prisidėjo prie DPu užduoties. Darbą paliko pats. (2019.07.26-2019.08.09)

  Violeta_Moz:
  Mechanikai (Michael_Pacano) 
  darbuotoja buvo gana nebloga, aktyumas buvo stabilus, tačiau šiandieną (01.07) užtikau nedirbant, gavus įspėjimą į jį nė kiek nereagavo, gavo antrą, o po to tiesiog paliko firmos gretas savo noru. (2018.12.23 - 2019.01.07)
  Pervežėjai (Denis_Xander) 
  Buvo aktyvi darbuotoja, gan darbšti, jos darbu džiaugiausi. Palikimo priežastis neaiški. [PALIKO] (2018.11.25 - 201 8.12 22)

  Vygantas_Sivickas:
  Taksi (Jack_Marzo) 
  Subrendęs darbuotojas - buvo sunku rasti prie ko prikibti dėl įvairių keistų, nesąmoningų poelgių. Vygantas darbštus, pakankamai aktyvus - problemų dėl dienos minimumo nekilo, „Teamspeak 3“ programoje aktyvus, kalbantis. Darbuotojas paliko firmą. (2018.11.19  - 2018.12.06)

  Vic_Vance:
  Taksi (Jack_Marzo) 
  Nors ir vidutinio aktyvumo darbuotojas, tačiau tai nesutrukdė kiek stipriau pasidarbuoti. Šaunus, bendraujantis, darbštus darbuotojas. „Teamspeak 3“ programoje jį galima sutikti itin dažnai, čia jis kalbantis. Firmą paliko pats. (2019.01.19 - 2019.01.27)

  Vilmante_Star:
  Taksi (Jack_Marzo)
   Pirmosios dienos aktyvios, galbūt ne tokios darbingos, tačiau minučių skaičius pasako nemažai. Įpusėjus pirmąjai savaitei aktyvumas krito. Darbuotoja dingo iš serverio, aktyvumas siekė 0 minučių. „Teamspeak 3“ programoje pakankamai aktyvi, bendraujanti, nors ir lankydavosi ne firmos kanaluose. Darbuotoja išmesta. (2019.01.20 - 2019.01.27)
  Medikai (Electric_New) 
  Aktyvi darbuotoja, bet didžiausia problema, kad neišėjo jos išauklėti, kad darbo metų reikia būti darbo kanale, todėl uždėjau įspėjimą ir jį dėl to paliko darbą; (Datų nėra)

  Vytenis_Wow:
  Taksi (Jack_Marzo) 
  Pakankamai aktyvus darbuotojas. Tačiau tikrai darbštus ir rodantis gerus darbo rezultatus. „Teamspeak 3“ programoje aktyvus ir tikrai nebijantis bendrauti, nors to gal ir trūko. Darbuotojas paliko. (2019.01.29 - 2019.02. 05)

  Valiera_Goo:
  Medikai (White_Bear) 
  šis darbuotojas tikrai kruopštus, bendraujantis, linksmas, žino savo darbą, atsakingas, aktyvumas buvo tikrai geras, didelių minusų nėra, tačiau buvo išmestas dėl to jog gavo ban'ą (2018.11.12 - 2018.12.07)

  Vier_Hatura:
  Mechanikai (Wizard_Airidas) 
  darbuotojas buvo aktyvus, stengėsi, prieš palikimą pradėjo imti neaktyvumus, galiausiai paliko, kaip teigė dėl laiko stokos. Neturiu visiškai jokių priekaištų, savo darbą atliko gerai. PALIKO PATS (2019.03.17 - 2019.03.30)

  Vilius_Extra:
  Medikai (Gruzinas_Tortilla) 
  Retas lankytojas ,,TeamSpeak" pagrindiniame darbo kanale, buvo apsistojęs ties AFK kanalu. Jo charakterio pažinti neteko, žaidime rodė gerus rezultatus. Darbuotojas darbą paliko pats, (2019.05.04 - 2019.05.07)

  Vytuks_Skabicka:
  Policijos Departamentas (Tony_Express) 
  Pirmą kartą dirbęs Policijos darbe. Dirbo neatidžiai ir per daug skubėjo nubausti nusikaltėlius. Asmuo tiesiog nebuvo pasiruošęs dirbti Policijoje. (2019.06.28 - 2019.06.29)
  Taksi (Derek_Escobar) 
  Tikrai draugiškas ir daug bendraujantis darbuotojas, ir (TeamSpeak3) programoje būdavo ilgą laiką. Kaip darbuotojas geras, aktyvus ir tikrai darbštus. Bet surinko tris įspėjimus, ir gavo išmetimą iš darbo, tikrai gaila, bet nepatinka, kai dingsta žmonės nežinomybeję žmonės. (2019.07.09 - 2019.07.24)

  Vaidas_Drifter:
  Medikai (Arminas_Bite)
  Daug apie šį darbuotoją pasakyti negaliu, nes bendrauti teko minimaliai. „TeamSpeak“ platformoje aktyvus nebuvo, pirmąją darbo savaitę aktyvumas žaidime buvo tikrai geras, tačiau antrą savaitę darbuotojas nebeturėjo noro bei motyvacijos dirbti. Darbuotojas buvo išmestas. Išmestas (2019-07-27 - 2019-08-12). 


  Zvonink_Man:
  Policijos Departamentas (Laurynas_Leigon) 
  Asmuo mėgstantis pabūti tiek tarp gaujų, tiek tarp policininkų. Darbuotojas buvo tikrai draugiškas, linksmas, bet dažnai tekdavo jį išmesti iš policijos (ką galite matyti įspėjimų lentelėje). Karts nuo karto mėgsta padaryti nesąmonių, palaužyti taisyklių dėl ko jį tenka dažnai prižiūrėti. Buvo išmestas (2018.10.20 - 2018.11.11).
  Mechanikai (Wizard_Airidas)  
  darbuotojas buvo pakankamai aktyvus iš pat pradžių, vėliau aktyvumas krito, per dp užduotis šiek tiek atsistatė, bet pačioje DP užduoties pabaigoje buvo gauta informacija, kad su kita paskyra žaidžia gaujose, buvo patikrinta ir spėjimai pasitvirtino. O šiaip mėgstantis pasišakoti ir „padraskyti akis“. BUVO IŠMESTAS (2019.03.17 - 2019.04.14)
  Policijos Departamentas (Tony_Express) 
  Darbuotojas mėgstantis parėkauti, mėgsta ir pajuokauti. Šiaip toks neklaužada retai išklauso. Darbą paliko pats gavęs amnestija pasirinko gaujas. (2019.05.29 - 2019.06.24)
  Pervežėjai (Pablo_Greenas) 
  Darbuotojas pradžioje buvo aktyvus tiek žaidime tiek TeamSpeak platformoj e, bet po kelių dienų pradėjo daryti nesamones. Nepaisė pavaduotojo perspėjimų, užsiiminėjo saviveikla, bei įstojo į gaują būdamas pirmo rango nieko neprašęs ar pranešęs. Darbuotojas buvo išmestas, nes surinko 3/3 įspėjimus.  (2019.07.17-2019.07.22)
  Medikai (Nedaz_Nedaz) 
  tikrai darb uotojas buvo padedantis, bendraujantis ir nusiteikę s darbui. Visuomet padėdavo kai atsirasdavo bėdų tai ties šiuo darbuotojų nusiskundimų nėra. Darbuotojas paliko pats (2019/08/25 - 2019/09/13).

  Zemaitis_Zmogus:
  Mechanikai (Michael_Pacano) 
  darbuotojas buvo gana geras. Kaip žmogus man tikrai atsiskleidė ir pasirodė puikus, nors ir nebendravau itin daug su šiuo darbuotoju, bet jis pasirodė itin mandagus ir kultūringas, vienintelė bėda, kuri jam kišo koją buvo jo prastas aktyvumas (dažniausiai į dieną minimumas ir viskas), bet viso to priežastys suprantamos ir viskas pateisinama. Firmą paliko savo noru. (2018.09.23 - 2018.10.04)
  Taksi (Jack_Marzo) 
  Likau šiek tiek nusivylęs jo darbu čia. Žinojau koks jis žmogus ir ko tikėtis jam dalyvaujant atrankoje. Tačiau.. Savaitė darbe tęsėsi neaktyvumų pildymais ir vos keletu darbščių dienų. „Teamspeak 3“ programoje žaidėjas buvo sutinkamas, kalbantis bei draugiškas. Firmą paliko pats.   (2019.02.01 - 2019.02.10)
  Policijos Departamentas (Arminas_Bite) 
  Puikus darbuotojas kuris tikrai išmano ką reiškia dirbti darbe su pakvietimu tikrai gaila buvo prarasti toki darbuotoja. Paliko (xxxx.xx.xx - 2019.01.07)
  Medikai (Tony_Exress)
   Darbuotojas dirbęs dar pas Haku. Zemaitis aktyvumu nepasižymėjo, tačiau visuomet būdavo 'TeamSpeak3', daug šnekėdavo tikrai bendraujantis asmuo. Skustis juo nesiskundžiu savo darbą jis atliko puikiai. Darbą paliko pats (2019.02.19 - 2019.04.06)
  Policijos Departamentas (Tony_Express) 
  Zemaitis jau nepirmą kartą dirbo šiame darbe tačiau eilinis kartas kai išdirbą minimalų laiką. Darbuotojas nebuvo aktyvus, tačiau žino ką daro. DDarbą paliko pats (2019.06.03 - 2019.06.16)
  Medikai (Arminas_Bite) 
  Šis darbuotojas buvo tikrai pavyzdingas bei kruopštus. Vienas iš aktyvesnių ir palyginus labai ramaus charakterio, nekonfliktiškas. Kaip pats teigė, firmoje pritrūko veiksmo ir atsibodo ta pati darbo aplinka. Paliko pats (2019.08.04 - 2019.08.16).

  Zaken_Dummbo:
  Policijos Departamentas (Arminas_Bite) 
   Darbuotojas kuris sukėbejo per 24h iškristi ir firmos, o šiaip darbuotojiui reikėtų atidumo. (xxxx.xx.xx - 2019.01.08)
  Pervežėjai (Denis_Xander) 
  Darbuotojas labai atsisakinėdavo daryti, kas jam liepiama, nepradirbdavo dažnai minimumo, pažeidė taisyklęs ir buvo išmestas. [IŠMESTAS] (2018.12.28 - 2018.12 .**)
  Medikai (White_Bear) 
  Žaidėjas buvo neaktyvus, surinko 3/3 įspėjimus už neaktyvumą, daugiau pridurti ir nėra ką. ( 2018.12.04 - 2018.12.11)

  Zaher_Kukulis:
  Policijos Departamentas (Tony_Express) 
  Tikrai aktyvus darbuotojas, turi tvirtą savo nuomonę, melagis. Buvo išmestas. (2019.06.24 - 2019.0711)

  Wtf_Vladimir:
  Pervežėjai (Denis_Xander)
   Iš pradžių buvo aktyvus ir darbštus darbuotojas, parašė neaktyvumą ir po jo dingo. [IŠMESTAS] ( 2018.12.02 - 2018.12 .19)

  Wunder_Baumas:
  Mechanikai (Wizard_Airidas)
   žaidėjas vos atėjęs į firmą, pasireiškė su išsidirbinėjimais, porą dienų pabuvo firmoje ramus, bet vėliau dingo lyg į vandenį bei surinko 3 įspėjimus. BUVO IŠMESTAS (2019.05.16 - 2019.05.21)

  Winston_Melynas:
  Mechanikai (Wizard_Airidas) 
  darbuotojas pakankamai aktyvus, įnešęs pakankamai daug indėlio į firmą, žinoma, kartais būdavo ir neaktyvumų, bet dažniausiai jie būdavo su rimta priežastimi. Paliko firmą, nes leavino sa mp'ą visam laikui. PALIKO PATS (2019.04.19 - 2019.06.04)

  Wizard_Airidas:
  Pervežėjai (Minde_Marshell) 
  Darbuotojas yra aktyvus, geraširdis, visada padės jei tik reikės. Teamspeak'e visada būna ir bendrauja. Paliko pats (2019.06.14 - 2019.08.11)

  Weed_Rasta:
  Pervežėjai (Pablo_Greenas) 
  Darbuotojas buvo likęs iš laikinosios firmos. Tikrai aktyvus darbuotojas, darbo metu visada TeamSpeak programoje būdavo, pavyzdingas darbuotojas. Labai gaila jog paliko firmą. Darbą paliko pats. (2019.06.23 - 2019.07.02)
  Taksi (Derek_Escobar) 
  Labai aktyvus darbuotojas, iš viso nekalbantis per (TeamSpeak3) programa, visą laiką rašydavo į racija, taisyklėm nenusižengdavo, kol negavo užblokavimo už neleistinų priemonių naudojimą. (2019.07.17 - 2019.08.01)

  Yagami_Light:
  Mechanikai (Amanda_Candy)
  Darbuotojas dirbo nuo mano kadencijos pradžios todėl buvo visko, tačiau bendrai pažvelgus buvo neblogas darbuotojas. Buvo aktyvus tiek žaidime, tiek „TeamSpeak“ platformoje. Karjerą mechanikuose užbaigė užblokuotas. Darbuotojas buvo išmestas. (2019.06.29 – 2019.08.07)

  Xavier_Martinez:
  Mechanikai (Wizard_Airidas)
   konkrečios nuomonės neturiu, nes dirbdavo tik 60min. per dieną, toliau dingdavo lyg į vandenį. Paliko, nes išėjo į kitą firmą. PALIKO PATS (2019.04.26 - 2019.05.12)
  Pervežėjai (Pablo_Greenas)
   Iš darbuotojo tikėjausi žymiai daugiau, pradirbimai buvo tik minimalus, TeamSpeak platformoje girdėjau tik per atranką. Daugiau nelabai ką ir begaliu ką pasakyti. Darbą paliko pats. (2019.06.25 - 2019.07.12)

  Quiten_Flash:
  Medikai (Deividas_Meskinis) 
  aktyvus ir bendraujantis darbuotojas. Neteko turėti nusiskundimų. Darbą paliko pats. (2019.06.27 - 2019.07.07)

   


  Direktoriai bylas pildo šioje temoje taip pat kaip ir seniau, tik remdamiesi šiuo šablonu:

  Darbuotojo slapyvardis - nuomonė apie darbuotoją, (kuri turi būti subjektyvi, aiški), data (xxxx.xx.xx - xxxx.xx.xx)

   

  @ Forever_Young , Rokas_Lays
   


 14. DP RoadMap - Šį tema skirta informuoti žaidėjus/direktorius, apie sistemas prie kuriu DP dirba ir kurias jie galės greitu metu išvysti. 

  Roadmap:

  Darbuotoju bylų atnaujinimas [Completed]
  Atviru durų dienos [Cancelled]
  DPu atnaujinimas ir paleidimas [Completed]
  Pokalbiai su direktoriais, įgūdžiu tobulinimas. [In progress 40%]
  Monthly review [Completed] (Už idėja dėkoju @Nico_Moretti)
  Didžioji vasaros veikla 2019 -  Didžioji rudens veikla [In Progress]

  Padidėjus progresui šį tema atsinaujins, padidės procentai. Idėjos bus aprašytos vėliau, kai bus paruoštos ir paleistos. 

  Turint idėjų ar pasiūlymu laukiame jūsų žinučių. 

   


 15. 5 kandidatūros į taksi direktorių, viena iš jų atšaukta. Kandidatūros nėra blogos, įžvelgt būtų galima ir potencialiu kandidatūrų daugiau nei viena, tačiau pažangu iš kandidatu nebuvo visiškai, tik vieno žmogaus, kuris pateikė savo anketa po atrankos pratęsimo. Nešvaistant laiko tuščiomis kalbomis pereiname prie analizės. 

  Domas (Bunta_Fujiwara) pateikė savo kandidatūra jau nebe pirma kart į šį direktorių, galima suprasti jog motyvacijos ir noro vadovauti šiam darbui jis neprarado, atvirkščiai - jis stengiasi ir siekia šitų pareigų toliau, tai puikus pavyzdys tiems, kuriems nepavyksta pasiekti norimu pareigų, jog nereikia pasiduoti ir reikia bandyti jų siekti toliau, kol savo tikslą įvykdai. Domo kandidatūroje buvo kalnai nauju, nematytu idėjų taksistams, kurios atrodė įdomios man ir esu tikras jog jas įgyvendinus taksistu darbas taptu vienas patraukliausiu serveryje. Taip pat puikiai aprašė taksistu problemas, jų pareigybes, šaunu jog žmogus rado ką pridėti prie kandidatūros padarydamas ją normalesne, o apibendrinant - nematau priežasties, kodėl šis žmogus negalėtu gauti direktoriaus, stipri kandidatūra, naujovės darbe, nemažėjanti motyvacija ir noras užimti šias pareigas, todėl linkiu sėkmės įkuriant savo ,, ExpressTaxi" 

  Kitu likusiu kandidatu neanalizuoju, jose neįžvelgiu perspektyvos, stipriai trūko motyvacijos kandidatams, anketos nebuvo tokios blogos, tik truko pastangų, viena iš kandidatu per savaitę teko matyti vos viena kartą serveryje, visas kitas likusias dienas žmogus praleido forume. Todėl prieš pildant į direktoriaus pareigas, siūlyčiau susimąstyti, pilnai nuspręsti ar to norite ir rodyti motyvacija, o ne tikrinti forumą kas valandą, nesirodant žaidime. 

  Sėkmės Domui. 


 16.               
  Pervežėjai susilaukia daugiau dėmesio, šį kart turime 5 kandidatūras, skaičiai dvigubėja, perspektyvūs kandidatai ne, keista jog pildydami į direktorių žmogus galvoja jog numes anketa ir tuo viskas pasibaigs, nei ištaisytos klaidos, nei sutvarkytas dėstymas niekas, numesta padrikai, su matytomis idėjomis. Dar kai kurie pildydami išvis nerodo jokio aktyvumo, neįmanoma dienos metu pastebėti žmogaus serveryje, užpildė - laukia analizės, gaus tai gaus, negaus tai negaus, taip kai kurie žiūri į šias pareigas. 

  Taip pat vieno iš kandidatu nuomone, įmanoma nustatyti žaidėjo intelekto lygi pagal jo darbo taisyklių žinojimą, todėl atsargiai. 


  Einant prie vieno iš perspektyviausiu kandidatu - Egidijaus (George_Butler), šis žmogus parašė nebloga kandidatūra, kuri atitiko visus minimalius reikalavimus, anketoje išdėstė idėjas, kurios tikrai nėra blogos, jas apgalvojus geriau galima išvystyti dar geresne jų versija. Anketoje kalbėjo aiškiai, neperpustai, savikritiška asmenybė, kuri nusipelnė šanso tapti direktoriumi, žinant jog jo praeitis nėra super, tikėkimės jog šis direktorius jam bus raktas į senu klaidų ištaisymą.

  Sveikinimai Egidijui. 


 17. Labas visiems peržiūrintiems šia tema, šioje atrankoje sulaukėme 5 kandidatūrų, iš kuriu potencialiu buvo vos viena.  Kitose kandidatūrose truko idėjų, supratimo į kokias pareigas pildo, motyvacijos. 

  Taip pat kai kuriems pildantiems į direktorių ateityje siūlyčiau nekreipt teksto ir jo neryškint, nemargint, tai tikrai ne tai, kaip turėtu atrodyti padorus CV laiškas. 

  Justinas (Gruzinas_Tortilla) sugebėjo parašyti stipria kandidatūra, kurioje atsispindėjo jo noras ir motyvacija būti šio darbo direktoriumi. Anketoje buvo šūsnis nauju, nematytu idėjų, kurias realizavus darbas taptu įdomesnis ir patrauklesnis žaidėjams. Nors ir buvusias pareigas paliko dėl to, nes jam atsibodo dirbti tame darbe, nuoširdžiai tikiuosi jog tai nepasikartos vadovaujant medikams. Įvardintos mediku problemos, jų galimi sutvarkymo būdai. Prisistatydamas save įžvelgė savo pagrindinius minusus, kurios jis bando sutvarkyti ir tai matosi. Matydamas šia persona kaip tinkama direktorių suteikiu jam šansą tapti mediku direktoriumi, linkiu sėkmės realizuojant idėjas, tvarkant problemas pasitelkiant savo išsprendimo būdus. 

  Mindaugas (Minde_Marshell) pateikė nebloga kandidatūra, kurioje atsispindėjo noras, motyvacija vadovauti medikams, tačiau ne viskas taip greitai. Pagrindinė priežastis kodėl Mindaugas buvo atmestas kaip kandidatas tai tą, jog per mažai laiko praėjo nuo jo grįžimo į projektą, duoti žmogui direktorių, kurio pasikeitimu vis dar nematai būtų labai naivu ir rizikinga. Šnekant apie Mindaugo laišką, jis nėra blogas, tačiau pasitikėjimo iš DP pusės šiuo žmogumi dar nėra, todėl į direktorių siūlyčiau kandidatuoti tada, kai matysis rezultatai, pasikeitimai. Tada galėsi galvoti apie direktorių, sėkmės įsitvirtinant. 

  Susidomėjimas medikais nekrenta, dėl ko džiaugiuosi. Šioje atrankoje išsirinkti kandidatą nebuvo sunku - jis buvo tik vienas toks, kuris galėtu užimti mediku direktoriaus pareigas, skaitant kitus laiškus, galima pastebėti žmonių neatidumą, užpildžiau - numečiau, taip vadinu tokias anketas, kuriose parašyta velniai žino kas ir jį net nėra iki galo užbaigta, todėl su tokiais kandidatai apie direktorių nėra ką kalbėti. 

  Sveikinimai Justinui. 

    18. Šioje pamokoje parodysiu, kokiais būdais patikrinti nežinomas nuorodas prieš jas atidarant, jog būti tikram kad tai ne IP LOGERIS. 
  IP Logeriai kiekviena diena tobulėja, išgauna daugiau informacijos, o svarbiausiai sugeba išgauti nuorodas tokias, kurios labai panašios į populiariu puslapiu pavadinimus, tačiau tai tose adresuose būna įterpti maži pakeisti simboliai/raidės. 

  Nežinantiems IP LOGGER - Tai svetainė, kurioje žmogus gali sukurti IP Logeri, kurio kaip ir savaime aišku tikslas yra išgauti jūsų realu IP ADRESA, jūsų lokacija ar bent tą vieta kurioje lokalizuotas jūsų ISP, jūsų naudojama operacine sistema ir visas kitas detales. Sukuriama nuoroda, kuri padaroma ganėtinai suktai, paspaudus ant jos, jį pasisavina jiems reikalinga informacija ir jus nukreipia į visiškai kita puslapi, nei jus turėjote būti ar norėjote būti. 


  Keliaujame į >
  http://getlinkinfo.com 
  Patekus į puslapi, jūsų reikalauja įvesti nuoroda, todėl čia turite įvesti linką, kurio nepažįstate, jog šį svetainė jį patikrintu. 
  6JL2dpN.png
  Įvedę linką spaudžiame ,, GET LINK INFO " 
  4RIQ7R3.png

  ir štai jūsų lange atsiveria visa informacija, parodomos svetainės į kuria būtumėt buvęs perkeltas iš tos nuorodas ant kurios paspaudėt. 

  Jeigu atsiras klausimu - klauskite.