Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Žvejok 2024! ×

Atsiliepimas apie projektą - Deividas_Meskinis

Rekomenduojamas pranešimas

DISCLAIMER :

Šis atsiliepimas nėra sponsored,

Visa tai ką rašau yra mano asmeninė nuomonė, tad nereikėtų ja vadovautis,

Atsiliepimas nėra skirtas visai serverio naujokam, nes gali nebūti paaiškinimų apie tam tikrus dalykus, tačiau galite palikti komentarą ir apie tai bus aprašoma plačiau;

 

Sveiki,

Priežastys kodėl rašau šį atsiliepimą yra dvi. Visų pirma, farminti forum'o reputaciją. O antra, suteikti honest review (atsiliepimą) apie šį projektą, kuriame jau žaidžiu trys metai su viršum. Ištikrųjų net nežinau kaip pradėti, tad rašysiu apie viską, kas šaus į galvą.

Administracija :

Administracija yra visados pasirengusi Jums padėti. Dažniausia į svarbius klausimus yra atsakoma žaibišku greičiu. Taip pat yra pakankamai griežta tvarka, užtikrinti, kad kiekvienas bereikalingas pranešimas į /padmins, nubaustų pranešėją (mute). Žaidimo be šių privilegijų neįsivaizduoju. Pradėsiu nuo to, kad tokios komandos kaip /atp,/tvarkytis ar /gydytis yra gyvybiškai svarbios. Tai ne tik time saving komandos, bet ir suteikiančios advantage prieš paprastus serverio žaidėjus. Esu patenkintas, kad kaip *cought* kituose *cought* serveriuose administratoriau negali pasiimti ginklų. Tai mum leidžia išvengti nereikalingų DM miesteliuose taip pat išlaikant pastovią ekonomiką gun wise. Visgi atsiranda tokių žmonių, kurie abusina šias privilegijas. Kaip keletas pavyzdžių : bėgant nuo teisėsaugos, bandant išvengt mirties. Tačiau nepaisant šios mažumos, dauguma administratorių gerai palaiko tvarką ir gaudo serverio kenkėjus. Ir administratoriaus pareigos yra gan prieinamos už gerą kainą (priklausomai kokio lygio perkate). Mano manymu, geriausia yra imti II lygio administratoriaus privilegijas. 8/10;

Vip :

Čia nėra daug ką pridurti. Gaunate pakankamai balanced komandas. Tokias kaip pasigydymą ar tr. priemonės susitvarkymą kas 5 minutes. Taip pat galite naudotis stotelėmis, kad keliauti iš vieno Red Country miestelio į kitą. Taip pat prieinama kaina. O ir 2x alga su drama vip chat'e yra satisfying. All in all 10/10;

Pinjata :

Unikali idėja. Tačiau pakankamai stupid. Dėl ko ? Tikriausia dėl to, kad administratoriai/vip nariai gauna nemokamus ginklus kai tuo tarpu kiti serverio žaidėjai turi šaudyti su nelegaliais ar pavojingais ginklais. Dėl to jie yra nubaudžiami policijos pareigūnų, o turintys privilegijas gauna ne tik nemokamai ginklus (tam tarpui), bet ir nėra baudžiami. Mano manymu tai nėra sąžininga vienu atžvilgiu. Mano pasiųlymas tiesiog išimti /pinjataginklus arba leisti visiem juos gauti. 9/10;

Paslaugos :

Mmmmmmmmmmmmh. Nepirkite nieko. Išskyrus transporto slot'ą ar panašiai. Bet jei pirksite išėjimą iš kalėjimo ar teises aaaaaaaaaaaaaaa. Jo. Tai tiek. 0/10 Stolen content from EA.

Darbai be pakvietimo :

Šis serveris pasižymi gan gera sistema. Dažniausia mes žinome, kad jeigu įsidarbinsi į gaisrininkus. Tai tik važinėsiu su po miestelius. Įsidarbinsi į picerininkus, tai tik važinėsi po miestelius. Visgi GreenSide sistema mum suteikia daugiau veiklos. Gaisrininkai turi važiuoti į gaisrus ir juos gesinti. Taip pat ir jo vidų. Picerininkai, gamina picas. Jas parduoda kitiem serverio žaidėjam arba veža į namus. Ir taip toliau. Tai tikrai viena iš geriausių sistemų ką aš esu matęs. 10/10;

Gaujos :

Mmmmmmm. Jeigu reikėtų describe gaujas tai rage, smash, rage repeat. Mmm. Neturiu daug patirties, bet jei esate ramaus būdo net neženkite ten. Būsite judginti kiekvieną veiksmo metą. Aplamai esu nepatenkintas dabartine gaujų sistema. Klausimas, kiek iš jūsų atsimenate sandėlius ? Vagonus ? Tikriausia mažuma. Serveris išsiskyrė veiksmu tarp gaujų ir teisėsaugos. Anksčiau turėjome tik dvi gaujas sukurtas sistemos (kas mano manymu buvo minusas, negu tą ką turime dabar). Dažniausia tie vakarai būdavo labai įtempti abiem pusėm. Gaujiniai šturmuodavo sandėlį. Kraudavo savo fūras. Kurdavo planus, transportavimo routes ir panašiai. O kaip teisėsauga turėdavai sustabdyti tas fūras. Adrenalino vakarai. Taip pat ir serverio žaidėjai. Paslapčiomis galėdavo nuvažiuoti į ten ir gaminti ginklus. Kiek jiem adrenalino, kad nepagaitų. Visgi po tam tikro laiko sandėlys buvo nugriautas. Ir vietoj jo likome su vagonais. Vagonai ir irgi nebuvo bloga sistema, tačiau kiek labiau boring mano nuomone. Na ir tada kitas atnaujinimas tai ką turime dabar. Zonos, hood'ai ir daugiau gaujų. Ai ir dar pamiršau paminėti..... Išimtas C-Bug.... Jeigu išėmė jį, tai bent išimkit viską kas susieja su C (Crouch). Manau šią sistemą galima patobulinti grąžinus vieną sandėlį, vagoną (random vietoj) ir zoną. Šiuos tris sujungus galime padaryti daug labiau unique day negu 3 zonos. 1/10;

Mapperis :

Nežinau kas mappinot GTA žemėlapį, bet jeigu manote, kad 200 ženklų po picerija is the way to go I guess it's the way to go. Pastovūs ping spike (dėl kiekvieno miestelio loadinimo į jį įvažiavus) yra annoying. Taip pat yra daug klaidų (vietų) pro kurias tiesiog galima iškristi iš žemėlapio. Vietoj mini update, kad sutvarkyti tai, laukiame pora metų. Manau, jei serverio administracijai labai rūpėtų tobulėti, turėti skirti dėmesį net menkiausiom detalėm. Visgi esu patenkintas unikaliu miestelio dizainų. Net neatpažįstamu iš normalaus GTA (singleplayer). 6/10; Ai. Policijos bazė 10 fps. 4/10;

Update :

Ši skiltis bus atnaujinta kai sulauksime update. 10/10;

Serverio žaidėjai :

Patarimas niekuo nepasitikėti. Dažniausia kas antras serverio žaidėjas yra chamas, kuris sieks tik iš jūsų pasipelnyti ar apscamminti. Visgi yra ir gerų žmonių. Jaunų, išsilavinusių. Suradus gerą kompaniją nesusidursite su jokiomis patyčiomis ar apkalbomis. O apkalbos dažnai čia vyksta. Visi kalba visiem už akių, tačiau nedrįsta pasakyti tai į akis. Visgi ne visi tokie ir nereikia susidaryti mintyse, kad čia iš manęs tyčiojasi. Tikrai yra įvairių žmonių su kuriais gausite progą susipažinti. Aš, kaip teisėsaugos darbuotojas, dirbęs pas daugiau nei 11 direktorių, turėjau daug patirties su kitais serverio žaidėjais ir vos ne visus pažįstu. Ir daugiau nei 50 proc. sudaro gerų žmonių. 8/10; P.S nedirbkite policininku, jeigu esate silpnų nervų.

 

Visgi norėčiau daug daugiau visko aprašyti ir pasidalinti, tačiau tiesiog nenoriu rašyti ilgo rašinio, kurio neskaitys 99 proc. žaidėjų. Taip pat by accident paskelbiau temą (nebaigtą) ir norint išvengt 5-to įspėjimo nusprendžiau tiesiog greičiau baigti rašyti. Žinau, kad yra daug gramatinių klaidų ir nepaminėtų dalykų. Tačiau kilus klausimam ką manau apie tą ar aną galite palikti komentarą ir apie jį bus aprašyta plačiai.

Redaguota Deividas Meškinis

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.