Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Filmų paieška.

Zyga_Baryga

Rekomenduojamas pranešimas

472a078240d69d3f7f4cac670ce94db5344.jpg

Na sveiki, kadangi 24/7 prie sampo sėdėti nesinori, tad sumasčiau pažiūrėti filmų. Esu ganėtinai jaunas, bet filmus žiūriu nuo mažens, mėgstu tiek komedijas, tiek rimtesnius, emociškai stiprius filmus. Esu peržiūrėjas tikrai daug ir yra sunku rasti tą kas patiktų. Siaubo filmų tikrai nemėgstu, na su draugu/e jie iš bėdos sulimpa, bet pokolkas neesu matęs to kas būtu įsiminę. Tikrai norėčiau kad rekomenduotumėte ką galėčiau pažiųrėti. Manau šitas post'as padės rasti tiek jum, tiek man ką pažiūrėjus.

Tad komentuojam ir siūlom!

Redaguota Zyga_Baryga

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Realiai man gan patogu ir paprasta (kaip daugumai) filmus pagal žanrą ieškoti filmai.in žanrų pasirinkime. Kiek žinau, visuomet atnaujina ir pakeičia filmų rekomendacijas tame puslapyje, tad galima surasti įdomų filmą, o jį peržiūrėti nebūtinai už tuos jų taškus. Vakar kaip tik žiūrėjau beje filmą, kurį taipogi radau per keletą min. tenais.

http://37.221.162.250/

Redaguota Yoshy_Ami

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Na šiektiek ir aš pasidalinsiu: 

Bulvarinis skaitalas: Įtraukiamtis veiksmo filmas su vienais geriausių aktrorių, šiek tiek senesnis bet patiks ir jaunajai kartai.

Kuždesių sala: kaip sakoma Mind F****  ,bet tuom jis ir sužavi,  pilna mistikos, įtampos.

Negrąsink juodžių kvartalui gerdamas sultis su savo Bičais: Viena geriausių mano matytu komedijų, šiais laikais nieko panašaus nebesukurs, tikra juoko ir šiek tiek degradavimo dozė.

 

Redaguota Zyga_Baryga

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Nepaminėjai ar tau patinka serijalai, bet pasiūlysiu tau ir kitiems Londono gaujos(Gangs of London) 1 sezonas yra tiktais  9 serijos. Gan įdomus! Veiksmo, Kriminalinis, Drama. 

 

Redaguota Zvonink_Man

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

geriausi mano matyti filmai:

Spoiler

 

- Gifted

- Need for speed

- Skyscrapper

- The Meg

- Fantasy island

- Godzilla 2 King of the monsters

- UFO

- Venom

 

geriausi mano matyti serialai:

Spoiler

 

- Arrow

- Teen wolf

- Modern family

- Vikings

- Ballers

- The walking dead

- Stranger things

- Last man on earth

- The Mick

- Mars

- The Witcher

- Peaky Blinders

 

 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.