Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Prašau užblokuoti Finnley_Harrell

Tommy_Gallardo

Rekomenduojamas pranešimas

ŠABLONAS:

1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Denas_Bmw
2. Žaidėjo, kurį turėtų užblokuoti Vardas_Pavardė serveryje: Finnley_Harrell
3. Už ką žaidėjas turėtų būti užblokuotas?: Serverio klaidu išnaudojimas cbugas.
4. Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms:

https://streamable.com/6lu8v3

Redaguota Tommy_Gallardo

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
14 min prieš, Finnley_Harrell rašė:

Grįžęs pažiūrėsiu ar šita vieta turiu, jei rasiu numesiu gali būt dėl pingo animacija susibuginus.

Aha gal jau nebesimazink ok? čia va i YT ikeliau, kad galėtum dar susiletint. Tuo labiau pasiziurėk i hp kaip greit krinta.

 

Redaguota Denas_Bmw

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
prieš 1 val, Denas_Bmw rašė:

Aha gal jau nebesimazink ok? čia va i YT ikeliau, kad galėtum dar susiletint 

 

Tai, kad haliavai banint bandot kzn su pingu susipykes visa savaite esu tikrai galejo but delto. + gta primodintas su tais widescreen fixais visas screenas istasytas. Nu bet cia ne man spresti. Tegul sprendzia administracija

EDIT: save filmuot pradėjau nuo 20:38, po relogo auto išsijungia filmavimas, o aš dar kai po kito projekto prisijungiau tai žinai. Patikrinkit šito momento logus pamatysit, kad įspėjimų dėl tų kulkų.

antras vidosas iš eilės ir blackbarai užmesti? kažkas nejasna čia.

Redaguota Finnley_Harrell
dėl savo vidoso.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
prieš 1 val, Finnley_Harrell rašė:

Tai, kad haliavai banint bandot kzn su pingu susipykes visa savaite esu tikrai galejo but delto. + gta primodintas su tais widescreen fixais visas screenas istasytas. Nu bet cia ne man spresti. Tegul sprendzia administracija

EDIT: save filmuot pradėjau nuo 20:38, po relogo auto išsijungia filmavimas, o aš dar kai po kito projekto prisijungiau tai žinai. Patikrinkit šito momento logus pamatysit, kad įspėjimų dėl tų kulkų.

antras vidosas iš eilės ir blackbarai užmesti? kažkas nejasna čia.

Kai cbugini su tabu ispejimu negauni, o antras vidosas su barais dėl to nes perfilmavau su bandicamu ir ikeliau i YT, kad būtų galima susiliėtint.

Redaguota Denas_Bmw

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Dabar, Denas_Bmw rašė:

Kai cbugini su tabu ispejimu negauni, o antras vidosas su barais dėl to nes perfilmavau su bandicamu, kad būtų galima susiliėtint.

Jei su tabu litefooto animacija padarai duodu 50k serve sutikes.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
19 min prieš, Finnley_Harrell rašė:

Jei su tabu litefooto animacija padarai duodu 50k serve sutikes.

mhm ok gal ir ne su tabu cbuginai nzn, bet faktas tas, kad imanoma apeiti sistema ir negauti ispejimu už cbuga to labiau pats parašiai, kad padariai littlefoto animacija.

Redaguota Denas_Bmw

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
8 min prieš, Denas_Bmw rašė:

mhm ok gal ir ne su tabu cbuginai nzn, bet faktas tas, kad imanoma apeiti sistema ir negauti ispejimu

Tai būtent šiame vidose būtų davę jei būčiau cbugines.  Kiek anksčiau teko ten kokiam evente ar dm evente prasitestuoti ar pajungtas cbugas  ir ar nemėto tų įspėjimų gaudavau išovęs vos ne visą apkabą.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
5 min prieš, Finnley_Harrell rašė:

Tai būtent šiame vidose būtų davę jei būčiau cbugines.  Kiek anksčiau teko ten kokiam evente ar dm evente prasitestuoti ar pajungtas cbugas  ir ar nemėto tų įspėjimų gaudavau išovęs vos ne visą apkabą.

Gerai gana čia atmazint faktas, kad cbugai, bei laukiam administracijos sprendimo gana čia rašynet.

Redaguota Denas_Bmw

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
17 min prieš, Denas_Bmw rašė:

Gerai gana čia atmazint faktas, kad cbugai, bei laukiam administracijos sprendimo gana čia rašynet.

Tai, kad viską parašiau kaip buvo, tu čia pilstai iš tuščio į kiaurą.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.