Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

APGAVO JAMES_MORELLO

Dioba_Launch

Rekomenduojamas pranešimas

• Jūsų Vardas_Pavardė: Dioba_Lauch
• Jus apgavusio asmens Vardas_Pavardė: James_Morello
• Apgavystės aplinkybės (apibūdinkite apgavystę): Viskas paprasta, paprašė paskolint zvejybos aksesuarus, kad pasikeltu zvejybos lygi iki event starto (3x deguonies balionas) kadangi, dirbam tam pačiam darbe ir esam iš to pačio baro, pasitikejau. šiandien 2024-02-10 prisijungė ir padavė man tik 1 deguonies baliona ir 200k sako kad likusių dvieju jau nebera - pardavė ir gražina man nuostolį, kuris manęs netenkina, reikia kad gražintu tai ką gavo iš manęs.
• Apgavystės data (mėnuo, diena, laikas):  2024-02-07 iš ryto pusės padaviau jam aksesuarus. 
• Įrodymai (būtina): Sakė nebūtina, Rokas :)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

žodžiu ,jamesai, Migelis liepe mums išsiaiskint kažkaip, nes Rokas yra paskutinė viltis, tai taip - Rokas_Eid rašė man,  kad tie aks kurie turėjo but jo (  kaip tu teigi ) vis dar ne pas jį, nes jis klausė  tai kur tie aks (pridedu įrodymus: https://imgur.com/a/QEYuz3E )  iš įrodymu matyt, kad jam aks nepadavei ir nežino jie yra ar nėra. Manau tai tavo sumanyta apgaulė, noriu atgauti tai ka daviau tau, atgavęs tai ka daviau tau pervesiu 200k kuriuos man davei... P.S. - o jei tai ir būtų ne tavo aks, tau atrodo normalu, kad už tavo klaidas moka kiti asmenys savo saskaita ?

Redaguota Dioba_Launch
papildymas

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.