Jump to content

Populiariausi


Mėgstamiausias turinys

Rodomas turinys, turintis daugiausiai reputacijos taškų nuo 2014.12.18in Būsenų atnaujinimai

 1. 38 taškai
  Tony_Express

  vatoky

  vatoky
 2. 35 taškai
  Na „gangsteriai“, įvertinkit mano „c-bug“!
 3. 34 taškai
  muzikinis koncertas ir VISI RCON DALYBŲ NUGALĖTOJAI paminėti šiame video (žiūrėkite iki galo) ačiū kolegoms: @Rokas @James_Switch @Tomcikas_Pineapple
 4. 33 taškai
  fotkes taisikles: like = good luck visa givenima ignore = bad luck for next 5 years
 5. 32 taškai
  Kada serverio atnaujinimas? Per projekto gimtadienį (01.24)? Teks jus nuvilti. Šios datos nesižymėkite savo kalendoriuose ir neplanuokite bemiegių naktų. Tada kada? Atsakyti nei sau, nei jums į šį klausimą šiuo metu negalime. Bet prižadame, jog tiek laukti nebereikės. Prašome iš Jūsų pusės tik dar šiek tiek kantrybės. Žinome, jog jos ten daug nebėra, bet prašome palaukti. Ar verta? Pamatysite patys.
 6. 32 taškai
  Aivaras

  Ruoškitės

  Ruoškitės
 7. 30 taškai
  Primenu, balandžio 19d. 20:00 val. (GMT+3) serveryje vyks Šv. Velykų proga dalybos, kurių metu dalinsime Šv. Velykų dėžės (/vdeze) raktus. Šansas laimėti /vdeze nuo 50 iki 70%. Taip pat tą paičią dieną (balandžio 19d.) 19:00 val. (GMT+3) bus „RCON“ dalybos, kurių metu blokuosime „RCON“ užblokavimu žaidėjus (ir konfiskuosime jų paskyras), kurie sukčiavo Šv. Velykų užduoties metu. Jeigu Jūs sukčiavote ir naudojote papildomus failus, jog įgautumėte pranašumą Šv. Velykų užduotyje, galite susisiekti ir prisipažinti iki užblokavimų dalybų. Už prisipažinimą būsite užblokuoti paprastu užblokavimu ir neteksite turto, kurį gavote Šv. Velykų užduoties metu. Taip pat jeigu Šv. Velykų užduotyje dalyvavote su daugiau nei vienu vartotoju, taip pat turite laiko prisipažinti iki užblokavimų dalybų. Jeigu neprisipažinsite, tokiu atveju būsite užblokuoti serveryje paprastu užblokavimu ir neteksite vartotojų mūsų serveryje. Jeigu prisipažinsite neteksite turto, kurį gavote per Šv. Velykų užduotį ir neteksite tų vartotojų, kuriuos naudojote tik paspelnimui iš Šv. Velykų užduoties.
 8. 28 taškai
  Bob_Winters

  Bella Ciao

  Bella Ciao
 9. 26 taškai
  Troy Wyatt

 10. 26 taškai
  Turbūt teko pastebėti kas vyko serveryje per paskutines keletą dienų. Susidūrėme su kenkėju, kuriam buvo smagu kenkti projektui ir jo žaidėjams (mašinų sprogdinimas), bet visi veiksmai mūsų projekte turi pasekmes. Kenkėjas buvo mūsų serverio žaidėjas. Taip. Sunku patikėti. Kaip ir žinote, visi kenkėjai mūsų projekte yra baudžiami griežčiausiomis bausmėmis, taip ir šis žaidėjas nesulaukė visiškai jokios malonės iš mūsų pusės. Vartotojas buvo užblokuotas RCON užblokavimu tiek serveryje, tiek forume, tiek TeamSpeak serveryje. Kenkėjo visi pagrindiniai vartotojai buvo konfiskuoti. Tikiuosi, jog tai dar kartą visiems primins ir padės galbūt susiprotėti, jog čia nėra free room tipo projektas. Čia visi tokio tipo veiksmai turi pasekmes. Greenside administracija #čyteriamsčianevieta #čianefreeroomas
 11. 25 taškai
  Bob_Winters

  woop-woop

  woop-woop
 12. 25 taškai
  Lauris_Varskyte

 13. 25 taškai
  Rokas

 14. 24 taškai
  Noriu tik priminti, jog kiekvienas serverio žaidėjas turi pasirinkimo laisvę kur jam žaisti. Ar jis žais libertycity, ar real-life, ar lmg, ar sarg mums nesvarbu. Mes visada už pasirinkimų laisvę ir bet kuriuo atveju mes būsime laimingi jeigu Jūs būsite laimingi. Tik norėčiau pabrėžti, jog greenside'as niekada nestovėjo vietoje ir nuo starto tapo vienas iš didžiausių pavyzdžių visiems tiems naujiems projektams į kuriuos subėgate jiems dar net nestartavus. Lojalumą vertiname ir matome kas lieka su mumis, o kas mus palieka. Ruduo!
 15. 23 taškai
  Rokas

 16. 23 taškai
  „GreenSide Black Friday“ nuo 11.24 iki 11.27 perkant kreditus visais galimais būdais gausite 25% daugiau nei įprastai!
 17. 22 taškai
  Laidojem @James_Switch gauje Like-Amžina sekme ir pagarba switcho gaujei Prasrolini posta- amžina nesekme Tag viram @Bob_Winters @Nathan_Novelli @Everett_Sanchez @Onyx_Smoker @Kebabas_Fun @Matas_Green @Arnas_Lgp @Cornall Worden @Tony_Express
 18. 22 taškai
  Rokas_Lays

  SVEIKI, @Laurynas_Leigon KADA 3/3 ?

  SVEIKI, @Laurynas_Leigon KADA 3/3 ?
 19. 21 taškai
  Vasilije_Vasic

 20. 21 taškai
  Helovyno užduotėlę įkelsime vakare arba kitos dienos (lapkričio 1d.) rytą.
 21. 21 taškai
  Siulau uzdrausti anime atributika projekte, like, jei sutinki, comment, jei pritari, ignore, jei nepriestarauji.
 22. 21 taškai
  Nuo 10.16 žaidėjai blokuojami už "FPSunlock" ir panašaus veikimo principo failus. Daugiau informacijos rasite čia.
 23. 21 taškai
  Kaip ramu serveryje, nė policijos, o juolab gaujų nepamatysi. Dabar puikiai galima praleisti laiką žaidime važinėjant automobiliu iš salono ir keliant ridą, žaidimo tikslas 'pakelti' daug pinigų, nusipirkti įrengtą vilą ir būti prakirmijusiam prie kompiuterio dėl serverio materialių vertybių, kurie visiškai nieko verti, priešingai nei užsiėmimas nelegaliais darbais su draugais prieš Policiją ir etc. so sad Po galais, trinkit tuos, jau banaliais virtusius sąrašus ( ngs ), kurie nebesuteikia tokio malonumo žaisti ir stumia į pavėsi tokius darbus kaip Policija ir Medikai. Ačiū už dėmesį
 24. 20 taškai
  Man gera @Cornall Worden @Vasilije_Vasic @Lucas_Patriot
 25. 20 taškai
  Helovino užduoties aukos. Užfiksuoti 15 atvejų, kai žaidėjai įvykdė užduotį daugiau nei su dviem vartotojais. Visi tie žaidėjai buvo nubausti (užblokavimas, visų vartotojų konfiskavimas, išskyrus pagrindinio). Visi žaidėjai, kurie užduotį įvykdė bent du kartus IKI 11.02 20:00 nebus baudžiami. Nuo 11.02 20:00 visi žaidėjai, kurie įvykdys užduoti bent su dviem vartotojais bus užblokuojami RCON užblokavimu ir praras visus registruotus vartotojus mūsų serveryje.
 26. 19 taškai
  Ding Dong, nulaužiau benečio acc. O jeigu rimtai, pasižymėkit šita diena savo kalendoriuose. Kalbos eina greitai ir turbūt jau visi žino apie permainas ties gaujų sistema. Neplanuotas mano ėjimas, turbūt niekada nebūčiau taip daręs, jeigu nežinojęs, kas bus vėliau. Taigi ištrintiems patarčiau labai nesidžiaugti ir nepulti vėl čytinti. Pasilieku sau galimybę įtartinus asmenis sugrąžinti į ngs, jeigu padarius /pzu rasiu, kokių įtartinu epizodų, sugrąžinsiu jus atgal, o tada ir liksit ten ir kitai sistemai. Tad džiaukitės šia sistema kol galit, sėkmės.
 27. 19 taškai
  Aukcionų pagalba iš serverio pašalinta 46.457.173€. Ačiū tiems, kurie prisideda prie ekonomikos gerinimo! Artimiausi aukcionai jau ne už kalnų.
 28. 19 taškai
  Sukūrėm šiokį tokį pristatymą apie Policijos Departamentą [GreenSide Special Force], gero žiurėjimo.
 29. 19 taškai
  Už palengvinančių Helovino užduotį failų naudojimą žaidėjai yra blokuojami kaip už čytinimą (sukčiavimą) ir konfiskuojami jų visi vartotojai mūsų projekte. Neapsigaukite, tiek gamtos modifikacijos naudojimas, kuris padaro krūmus ir medžius be lapų yra draudžiamas. Taip pat oro keitimas suteikia labai didelį pranašumą, todėl už šiuos visus pažeidimus serveryje žaidėjai bus blokuojami be įspėjimų!
 30. 18 taškai
  Naujasis tvarkos priž. – @Felero_Morcher
 31. 18 taškai
  Onyx_Smoker

  Judam krutam dominuojam.

  Judam krutam dominuojam.
 32. 18 taškai
  Bob_Winters

  visiem pasitaiko

  visiem pasitaiko
 33. 18 taškai
  Bob_Winters

 34. 18 taškai
  Edvis Gaming

 35. 18 taškai
  Troy Wyatt

  O kaip jums einasi vakaras?

  O kaip jums einasi vakaras?
 36. 18 taškai
  Kam Mafijos_Tėvas padarytų kojų pirščiukų masažą ir kodėl? Ar Roko nuomonė dėl cbugo grąžinimo pasikeitė???? Sužinosite Selijos LAIKRAŠTYJE nr.10, jau šiandien vakare
 37. 18 taškai
  Aivaras

  Jau greit galėsit "kapotis"

  Jau greit galėsit "kapotis"
 38. 18 taškai
  Aivaras

  Ar vyksta kas nors su gaujomis? - Taip.

  Ar vyksta kas nors su gaujomis? - Taip.
 39. 17 taškai
  Dar kartą noriu pasikartoti, juodo, rožinio ir dar visokio kitokio dangaus modifikacijos, kurios aiškiai dominuoja žaidimo „background'e“ yra draudžiamos. Dipsio atvejis, kuris dabar visiems labai įdomus dėl atitinkamų aplinkybių. Paaiškinimas. Kaip ir visais kitais atvejais, jeigu modifikacija žaidėjui nesuteikė jokio pranašumo jos naudojimo metu, tokiu atveju žaidėjui yra taikoma išimtis. Išimties taikymo galimybę pasiliekame sau, nes ne visi žaidėjai jos yra verti. Ypač tie, kurie serveryje ateina tik į zonas, nes mes paprasčiausiai tokių žaidėjų nelaikome mūsų projekto žaidėjais. Kaip žinoti ar mano dangaus modifikacija leistina? Atsakymas - ji neturi stipriai skirtis nuo originalaus. Kodėl žaidėjai už dangaus modifikacijas yra blokuojami? Atsakymas - galite sužinoti paspaudus čia. Kaip žinoti ar aš esu vertas išimties? Atsakymas - žaisk serveryje, susikurk kažkokią reputaciją ir tokiose pat situacijose gausi išimtį. Mįslė: Tai kieno pana buvo Bob'as?
 40. 17 taškai
  Demarcus_Norwood

  nzn nzn grazinti tik 100k wow dude

  nzn nzn grazinti tik 100k wow dude
 41. 17 taškai
  Bob_Winters

 42. 17 taškai
  Norėjome pranešti, jog iš sausio 5d. į sausio 6d. (tarp 00:00 ir 05:00) laikinai sustabdysime forumo veikimą. To priežastis - forumo atnaujinimo darbai. Atsiprašome už galimai sukeltus nepatogumus.
 43. 17 taškai
  Rokas

 44. 17 taškai
  sv visi spauskit like ant sitos busenos
 45. 17 taškai
  Vienintelis dalykas, ko truksta servui, tai va:
 46. 17 taškai
  Sveikinu Nerioške su gimtadieniu! Skanaus torto @Nerioske_Gamer
 47. 17 taškai
  Permainos direktorių komandoje: Vakar medikų direktorius Faris_Razor buvo nušalintas nuo pareigų, kadangi kadencija buvo labai trumpa, aš nusprendžiau nedaryti rinkimų. Kodėl? Tai būtų šioks toks laiko švaistymas, matyti tuos pačius kandidatus su tais pačiais laiškais, žmonėms reikia duoti laiko suprasti savo daromas klaidas. Tai pala, pala, o tai kas bus naujasis direktorius ? Daviau pasiūlymus 2 kandidatams iš paskutinių rinkimų, gavau jų atsakymus ir tada patikrinome bendravimą serveryje, aktyvumą. Žaidėjų aktyvumai buvo beveik vienodi, tačiau vieno iš jų bendravimas nemaloniai nustebino. Taigi Voltas_Focus buvo pakviestas į "TeamSpeak" asmeniniam pokalbiui. Pokalbis buvo sklandus, žaidėjo atsakymai mane tenkino. Po kelių minučių pertraukos nusprendžiau šiam asmeniui suteikti šansą tapti firmos direktoriumi ir labai tikiuosi, kad jo dėstomos mintys nėra tušti žodžiai, o didelis efektyvumas duos saldžių vaisių. Rokas_Lays
 48. 17 taškai
  Lygiai prieš metus, liepos pirma diena, buvo išrinkti naujieji globalūs moderatoriai. Vienas iš jų, iki šiol atlieka savo pareigą prižiūrėdamas forumą, palaikydamas tvarką bei bausdamas „blogiukus“. Manau, kad puikiai žinote JEREMY REDWOOD, kurį ir sveikiname su šiuo nuostabiu pasiekimu. Linkime jam toliau efektyviai bei kokybiškai atlikti savo darbą ir užtikrinti „GreenSIDE“ forumo kokybės garantą. - MAFIJOS SENELIS; ROKAS LAYS; REBEKA SANDER; ERNIS POKEMON; KENSHIN YONA.
 49. 17 taškai
  Yiin

 50. 16 taškai
  Rokas

  Trys !

  Trys!

GreenSide.lt Powered by Invision Community

 • Stilius

2020 © greenside.lt

×
×
 • Sukurti...