Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Žvejok 2024! ×

APGAVO Jeffrey_Lewin

Buzzy_Davinci

Rekomenduojamas pranešimas

. Jūsų Vardas_Pavardė: Juice_Wrld
2. Jus apgavusio asmens Vardas_Pavardė: 
3. Apgavystės aplinkybės (apibūdinkite apgavystę): Parašiau skelbimą ,,gal kas parduodat NRG,, atrašė šis asmuo,jog parduoda kaip matosi įrodymuose pasakiau kiek siūlau už transportą,parašiau jeigu tenkina kaina susisiek,neilgai trukus jis pasiūlė, NRG aš nupirkau,  ir jis ją susprogdino, Tr priemonė nebuvo drausta ,todėl susitvarkyti kainuoja 80k+-  ,
4. Apgavystės data (mėnuo, diena, laikas): 2020.10.06 16.10+-
5. Įrodymai (būtina): https://imgur.com/a/JHXKyvv

Redaguota Buzzy_Davinci

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sveikas, viskas įvyko ne taip, kaip tau atrodo, suprantu, kad aš čia kaltas, todėl pasidarysiu sau minusą bei atiduosiu pinigus už taisymą. Galėjai viską išspręsti ir parašius man asmeniškai žaidime arba čia, o ne griebtis tokių priemonių, bet ką padarysi. Iš žinučių supratau, kad nori jog netekčiau acc. Vos prisijungęs pasipylė grasinimai, o jokio bandymo išsiaiškinti ar pnš., tarkim...
Pinigai pervesti į banką, įrodymai - čia .

Dar kartą atsiprašysiu už nesklandumus, prisijungiau tikrai po trumpo laiko bei pinigus pervedžiau, atsiprašau už įvykusi incidentą bei tikiuosi likai patenkintas preke, daužtumo kiek žinau negavai. Kalbant apie dalyką ar čia buvo tyčia, ar ne, tai drąsiai galiu teigti, kad ne, nes žinojau, kad teks kompensuoti tokį nuostolį, dar kartą atsiprašysiu ir manau galite rakinti temą. Mano klaida, kad prieš parduodant neužrakinau tr.priemonės bei palikau ją ne itin geroje vietoje.

[EDIT] Pervedžius žaidėjui pinigus, nesupratau ar jis liko patenkintas, todėl suteikiau jam dar vieną salygą, kurią pamatysite paspaudę čia. Visiškai prisiemu kaltę bei atsiprašau už nuostolius, kompensavau. Jei nepatiko toks variantas, tr.priemonę galiu nusipirkti atgal.

 

Redaguota Jeffrey_Lewin

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.