Jump to content
Nesisiųskite jokių .cs ar .asi failų tiesiogiai iš nepažįstamų žmonių. Galite prarasti mūsų serverio vartotojus! ×
Kada ir kokiais atvejais žaidėjai yra blokuojami už „c-bug“? ×
Forume per šviesu?! Išbandyk nakties rėžimą! ×

[0.1.8.7] Pasiūlymas dėl oro (timecyc).

Nathan_Novelli

Rekomenduojamas pranešimas

1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?:Nathan_Novelli
2. Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Manau visi žinome, jog yra draudžiama serveryje naudoti modifikacijas, kurios keičia orą iš dienos į naktį arba atvirkščiai. Aš siūlau padaryti komandą „/oras“ su kuria būtų galima keisti orą į tokį koks jums patinka. Dieną būtų galima keisti dienos laiką, o tam tikrą laiką kai jau būtų vakaras visa tai pasikeistu ir galima būtų keisti tik nakties laiką su ta pačia arba galbūt kita komanda.
3. Kuo Jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?: Mano atžvilgiu šis pasiūlymas yra gan logiškas ir naudingas, nes patiems žaidėjams ieškant modifikacijos „timecyc“ nereikėtų gaišti daug laiko ieškant modifikacijos, kuri atrodytu gražiai pagal dabartinį GreenSide laiką.

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Nemanau ar tokių čia "prijomu" reikia. Jeigu žaidėjams pavyzdžiui iš kokių 100 žaidžiančių naudos tik kokie 10 - tai ji visiškai bus nenaudinga projektui ir nemanau apskritai, kad Aivaras ims ir "Script" tokį dalyką. Esu PRIEŠ !

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėt komentuoti

Jums reikia būti užsiregistravusiam kad galėtumėt komentuoti

Susikurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų naujoje svetainėje

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

Prisijungti Dabar

GreenSide.lt Powered by Invision Community