Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Žvejok 2024! ×

,,Sabre“ konkursas

Jeffrey_Lewin

Rekomenduojamas pranešimas

Svečias

Dalyvio šablonas,

Mano Vardas_Pavardė serveryje :Benito_Cartwl

Nuomonė apie GreenSide.lt serverį [trumpai]: šeip viskas tvarkoje su tuo serveriu, bet tikrai update nepakenktų serverio dar patobulinimui. O šeip normaliai laikomės

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Mano Vardas_Pavardė serveryje : Don_Salvotore

Nuomonė apie GreenSide.lt serverį [trumpai] : labai šaunus serverys, laukiu nesulaukiu update

Redaguota Jason'Donnelly

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Mano Vardas_Pavardė serveryje : Duff_Panda

Nuomonė apie GreenSide.lt serverį [trumpai] : Mėgstamiausias serveris, išskirtinis iš kitų serverių savo sistemomis. Gaila senai buvo Update.. Jo reiktų, nes kartais trūksta veiklos.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Dalyvio šablonas,

Mano Vardas_Pavardė serveryje : Tony_Karma

Nuomonė apie GreenSide.lt serverį [trumpai] : Manau, kad serveris yra gan geras, į serverį dedamas daug pastangų ir mane labai tai džiugina nors ir mažai žmonių vis tiek liksiu šitame nuostabiame serveryje linkiu tuo ir kitiems.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Dalyvio šablonas,

Mano Vardas_Pavardė serveryje : Tesla_Modelx

Nuomonė apie GreenSide.lt serverį: Kiek laiko esu lošes "GreenSide" projekte tiek su senu acc tiek su nauju tai ka galiu parašyt tai tik tai kad tikrai nuostabus serveris bet ir ne pats geriausias, tiek administracija, tiek žaidėjai {Kaikurie} yra geri ir malonus.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

kybTiQ1.gif

 

Tai ką gi, atėjo paskutinioji šito konkurso valanda... Laikas skelbti nugalėtoją, dabar trumpai apie patį konkursą, ir ar jis pavyko ?! Nesitikėjau, kad užpildys tiek daug žmonių, tas mane nudžiugino. Kalbant apie visų žmonių (užpildžiusių) nuomonę apie serverį, ji teigiama, bet visi laukia nesulaukia to žadėto ,,update''. Galbūt savininkai atkreips dėmesį ir supras, kad mes norime papildomos veiklos ir apskritai įvairovių. Gerai, manau, kad nereikia tuščiažodžiauti ir skelbiame nugalėtoją, o jį pamatysite paspausdami čia .

Laimėtojas turi susisiekti su manimi per 24h nuo dabar, kitu atvėju rinksime kitą nugalėtoją. 

 

Ačiū visiems dalyvavusiems, 

laukite sekančio konkurso, kuris bus jau ne už kalnų (prizai vertingesni).

Redaguota Jeffrey_Lewin

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.