Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Žvejok 2024! ×

Atranka į forumo moderatorius,

Rokas

Rekomenduojamas pranešimas

Atranka į forumo moderatorius,

2015.06.05 - 2015.06.12

 

 

Kas yra forumo moderatorius?

Tai forumo vartotojas atsakingas už tam tikrą forumo skilties prižiūrėjimą.

 

#MINIMALŪS REIKALAVIMAI,

◘ Neturėti forume nė vieno įspėjimo;

◘ Dauguma forume parašytų pranešimų turi būti argumentuoti.

◘ Neturėti serveryje jokio įspėjimo;

◘ Serveryje turėti bent 20.000 patirties taškų (XP);

◘ Amžiaus minimali riba nuo 14 metų;

◘ Mokėti tvarkingai rašyti lietuvių kalba.

 

#PAGEIDAUJAMI REIKALAVIMAI,

◘ Neturėti forume nė vieno įspėjimo;

◘ Visi forume parašyti pranešimai turi būti argumentuoti.

◘ Neturėti serveryje jokio įspėjimo;

◘ Serveryje turėti bent 50.000 patirties taškų (XP);

◘ Amžiaus riba nuo 16 metų;

◘ Mokėti tvarkingai rašyti lietuvių kalba.

 

Kaip forumo moderatorius turi prižiūrėti savo skiltį?

Forumo moderatorius turi mokėti kurti taisykles ir bausti/pranešti tuos, kurie tų taisyklių nesilaiko.

 

Į kokius skilčių moderatorius galima pildyti?

Yra trys laisvi forumai ir viena skiltis, viso - 4 laisvos vietos, bet tai nereiškia, jog bus išrinkti 4 nauji projekto žaidėjai, kurie papildys projekto komandą. Jeigu mūsų nesudominsite ir neįrodysite kad tikrai esate susižavėjęs mūsų serveriu ir norite mums padėti, tai patartumėme negaišti savo laiko ir nedalyvauti šioje atrankoje. Skiltys ir forumai, kuriems yra ieškomi moderatoriai - nėra atskleidžiama.

 

Kaip dalyvauti atrankoje?

Tiesiog šios temos atsakymuose parašykite pranešimą laisva forma (CV), kuriame turi būti paminėta:

 

◘ Trumpas prisistatymas (amžius, vardas, pomėgiai ir visa kita);

◘ Priežastys kodėl pasirinkote būtent GreenSIDE.LT, o ne didžiuosius Lietuvos SA-MP serverius;

◘ Išsami apžvalga apie patį serverį (sakyti tiesą, ko projektui trūksta ir kt.);

◘ Priežastys kodėl pildote į forumo moderatoriaus pareigas;

◘ Trumpas pasakojimas kaip tvarkytumėtės su savo skiltimi;

◘ Pagrindinės priežastys kuo jūs šioje srityje esate geresnis už kitus.

◘ Ir kita...

 

◘ Prie visų šių punktų galite pridėti kažką ir savo, kas jūsų nuomone būtų svarbu žinoti mums.

◘ Visą pranešimą sutvarkykite taip, kaip tvarkytumėte savo temą, einant forumo moderatoriaus pareigas.

 

#INFORMACIJA,

◘ Pranešimus rašo tik tie, kurie nori tapti forumo moderatoriais, visų kitų pranešimų autoriai bus baudžiami be žodinio įspėjimo.

◘ Atranka vyksta iki kito penktadienio (2015.06.12), tikslaus laiko nėra.

 

 

Sėkmės atrankoje!

PAGARBIAI GREENSIDE.LT ADMINISTRACIJA

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Taigi labas Rokai, pradedu nuo savo aprašymu, esu geranoriškas, malonus, mandagus, pavyzdingas, atsakingas vaikinukas iš Kėdainių. Mano vardas yra Vytenis, man yra 15 metų, rudenį sueina 16.  Aš esu velniškai užsispyręs. Jeigu aš sugalvoju ką nors daryti savaip, o ne taip kaip man sako pavyzdžiui mokytoja, aš vistiek darysiu savaip, nors su klaidom, bet darysiu... Tas ir man pačiam kenkia nes jeigu išmokstu tema ne taip tai ragas (Šypsausi) Iš kontrolinio teigiamo net nesvajok... Kita mano gerovi savybe ta jog jeigu aš su žmogumi beveik visada randu bendrą temą apie kuria galėtume kalbėti kartu apie kurią mums būtų abiems įdomu kalbėti.. Esu labai diskretiškas. Jeigu nežinote ką reiškia diskretiškas tai yra žmogus saugantis paslaptis niekada neatsukantis nugaros, laikantis paslaptis, taktiškas. Taigi man truputi drovu, bet aš jau toks.. Galite, bet ko paklausti apie mane ir jie pasakys jog gali man papasakoti slapčiausias paslaptis ir aš jų neišduosiu... Tai mano viena iš stipriausių savybių. Neesu prie tokių žmonių kurie, nemėgsta laukti, viską mėgsta atlikti greitai, kruopščiai ir nuodugniai. Neesu, tas kuris pildo į visokiausius postus, kad tik būčiau įžymus, ką daro daugelis.. Esu visuomeniškas žmogus, visada padedantis kitam bėdoje, stengiuosi visada padėti žmogui kuris kažko neturi ar jam trūksta, nesistetengiu praeiti pro šalį pro žmogų kuris sėdi ant žemės, įmetu jam pinigų, negailiu, esu žmogus kuris dėl kitų padarys daugiau nei kiti dėl manęs, nesu toks žmogus kuris kerštauja, aš visada padėsiu kitam žmogui, nors ir iš jo nesulauksiu nė ačiū, visuomet žinau, jog lazda turi du galus, jog aš padaręs gerą, žinau jog man kas nors kitas atsilygins geru, nesvarbu kas, bet žinau, jog atsilygins taippat ką ir aš daviau kitam, mėgstu užbaigti pradėtus darbus, jei pradedu darbą aš jį būtinai turiu užbaigti ir padaryti labai kruopščiai ir atidžiai, kad žmogus matantis mano darbo pastangas, užskaitytų kaip labai gerai atliktą darbą ir man atsirastų sunkaus darbo vaisių, nuo mano sunkaus triūso, nes norint pasiekti maksimumą reikia labai ypatingai daug dirbti, kiekvienas žmogus nedirbantis ir norintis gauti viską negauna nieko, o žmogus dirbantis ir sunkiai kovojantis už viską ir savo darbą gauna viską, aš esu žmogus dirbantis, kovojantis ir gaunantis, ką esu užsibrėžęs gauti, ir niekad dėl savo svajonių nenuleisiu rankų, esu žmogus visuomet siekiantis lygybės tarp visų, nelaikau nieko geresniais ar blogesniais už kitus,žinau,j og kiekvienas žmogus yra lygus kiekvienam, tik kartais,kai kurių žmonių ego yra per dideli tam pripažinti, ir suprasti teisybę, aš kovoju, kad kiekvienas žmogus būtų lygus, ir, kad kiekvienas suprastų koks jis ar ji yra lygūs, esu žmogus iš prigimties kovojantis už savo nuomonę.. Kalbant apie patį GreenSIDE serverį, jį pasirinkau vien dėl to, kad su sąvininkai esu susidūręs keletą kartų, su Roku pas Edgarą kaimeliuose, o su Aivaru apine ar kokiam serveryje.. Na, bet tai nėra pagrindinė priežastis, dėl kurios aš pasirinkau šį serverį.. Pagrindinės priežastys – draugiškas, malonus, kurybiškas kolektyvas, jame nuolatos malonu bendrauti,  jaučiasi ta komandinė atmosfera, visi kartu stengiamės kelti šį serverį, nęsame egoistai, nesiekiame naudos tik sau, bendradarbiaujame.. Toliau eina unikalios sistemos, pildant į direktoriaus postus, nelabai reikia galvoti naujų idėjų, kadangi viskas padaryta, ties serverio sistemos, šitie dalykai mane labai žavi šiame projekte.. Imu pavyzdį iš savęs, esu dabartinis serverio Medikų direktorius, esu padaręs ne vieną nusižengimą, dėl kurio galėjau gauti papeikimą iš serverio žaidėjų, bet taip neįvyko, kodėl? Ogi kaip ir minėjau, šiame serveryje žaidžia malonūs žaidėjai, neskundžia vienas kitų dėl menkiausių nusižengimų, GreenSide serveris gali pasigirti būtent šitomis savybėmis prieš kitus Lietuvos SAMP serverius tokius kaip – L**, L*, S**G.. GreenSide viską turi, tačiau jam trūksta didesnio skaičiaus pastovių žaidėjų kurie žaistų serveryje ir su mumis gerintų jo vardą! Įdomu sužinoti kodėl pildau į forumo moderatorius? Hmm.. Į šias pareigas nepildau tam, kad sublizgėčiau šiame projekte kaip galingas ir įtakingas asmuo projekte.. Atvirkščiai.. Kaip ir sakiau esu visuomeniškas žmogus, visada padedu žaidėjams bėdoje, tai nereiškia, kad žmogui kuriam nesiseka išskyrinėsiu jo temas, visą dėmėsį skirsiu nuskriaustiesiems, kad juos nudžiuginti..  Forumo moderatorius, kalbant atvirai man yra itin svarbus postas, kadangi nuo tavęs priklauso forumo likimas, jeigu tapęs forumo moderatoriumi tu su savo skiltimi nedirbi, apleidi ją, ji tampa negerbiama, visi joje freepostina, kelia temas nesusijęs su temos turiniu.. Aš šias pareigas gerbčiau, mylėčiau, saugočiau, kadangi tokios progos nesimėto labai dažnai, kaip ir forumo moderatoriaus postą bei patį serverį, jo įkūrėjus, kitus komandos narius, labai gerbiu. Dar viena priežastis dėl kurios pildau į šį postą tai dėl, to,kad GreenSIDE serverio komandoje yra mano labai gerbiami asmenys, turintys labai aukštą intelektą, bei labai didelį atsakomybės jausmą, turiu omenyje Inside, Orange, Escobar, Aivaras, Rokas, Cheass..  Tapęs forumo moderatoriumi pirmą susikurčiau tam tikras temas, t.y. taisyklės, šablonai ir t.t. Antras dalykas tai būtų skilties tvarkymas, t.y. temų tvarkymas (rakinimas, išskirimas, atskirimas, ištrinimas), o su temos pažeidėjais nesielgčiau labai griežtai, nors ir neesu tas kuris visada suteikia žmonėms antrą šansą, bet drąsiai galiu paminėti jog tokiu atveju savo principams nusileisčiau ir tą kartą tik perspėčiau nusižengusius, o kaip mūsų gerbiamasis direktorių prižiūrėtojas ir administracijos pagalbininkas Marko Escobar sako, trečio šanso nesuteikčiau, žmogus veltui išnaudojo pirmąjį ir antrąjį šansą, ir tai neįvertino, tai kam jam reikalingas trečiasis?? Ir paskutinysis dalykas, tai kodėl esu šioje srityje geresnis už kitus? Ogi nieko, mes žmonės, visi esame lygūs.. Tiesiog vienų intelektas yra didesnis, kitų – mažesnis, vieni gali gauti daugiau krūvio, kiti – mažiau.. Bet pasistengsiu prasmingų dalykų, dėl kurių esu šiek tiek pranašesnis už kitus šios atrankos dalyvis.. Atitinku visus šios atrankos reikalavimus,  išskyrus metus ir 50.000 patirties taškų serveryje, na ir manyčiau pranešimai.. Nesakau, kad esu visiškas freeposter'is, tačiau mano pranešimai nėra visi argumentuoti.. Esu medikų direktorius, su savo pareigomis susitvarkau pakankamai gerai, nemėgstu kaip sakoma išsipi****t* prieš kitus žmones, save į padanges, jog tipo esu geriausias, kiečiausias, sumaniausias ir visoks kitoks.. Anketa baigta, norėčiau palinkėti sekmės kitiems atrankos dalyviams. Tegu saulė nusišviečia, tam pačiam geriausiam, kiečiausiam ir sumaniausiem šios atrankos dalyviam.. Ačiū kas skaitėtė mano anketą visą iki galo, viskas rašyta mano.


 


© H'ANONYMOUS


Redaguota Hot_Anonymous

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

CV laiškas turbūt pats sudėtingiausias, bet naudingiausias dalykas, kuris reikalingas tiek gyvenime, tiek visur norint patekti į darbą, pareigas, post'ą ar kitokius dalykus. Kad ir tai neįtin gerai man sekas, bet mėgstu išsiplėsti ir pasipasakoti. Sveikas, Rokai, ir žaidėjai skaitantys anketą į šias pareigas, norėčiau prisistatyti. Esu Mantas iš pajūrio, kurortas.. Palanga. Atsakingas, kruopštusviską atliekantis iki galo ir negailintis tam laiko  visai nesenai (gegužės 1d.) sulaukęs 16-ojo gimtadienio  vaikinukas, forumo dalyvis, Taksi firmos direktorius, bei paprastas serverio žaidėjas. Apie save papasakot galėčiau labai daug.. tiek smulkmenų, kad tokio skaičiaus

nėra, bet nematau tikslo tai daryti t.y išsakyti kiekvieną savo smulkmeną.. Kaip ir kiekvienas žmogus turiu ir pliusų ir minusų. Pradėkime nuo gerųjų savybių. Esu velniškai atsakingas, jaučiu atsakomybę gavęs bet kokį šiltesnį duonos trupinėlį, tai mano pagrindinė savybė kuria naudojuosi visur.. žaidime, direktoriavime, darbe, mokykloje, treniruotėse, sporto salėje, visada siekiu savo užsibrėžto tikslo ir nenuleidžiu rankų, kad ir kaip sunku būtų - nenuleidžiu rankų, nes sau primenu, kad nuo to geriau nebus. Linksmas ir pozityvus, į gyvenimą žiūriu labai paprastai, nesirūpinu kas nutiks rytoj, ar kas nutiko vakar, žiūriu į dabartį, nes nuo dabarties priklausys kas nutiks toliau.. Ką padarei blogai, tau gali laikui einant tai sugrįžti, karma, tai daro laikas, bet aš, žmogus, niekada neatsuksiu nugaros, jei man nebuvo spjauta į ją, visada suteiksiu pagalbą žmogui, nesvarbu, draugas, priešas, pažįstamas, praeivis ar atsiprašant valkatą, atiduosiu paskutinį centą, kad žmogui būtų gerai. Tik visada žmogui primenu, kasi man - kasiu ir tau. Kerštauju nedažnai ir nestipriai.. Nes pykti ir ilgai jį laikyti ant žmogaus aš tiesiog nemoku, na nemoku ir viskas, galiu greit ir stipriai supykti, bet labai greitai atsileisiu ir viskas bus toliau kaip buvę, atleisti nėra sunku, tik labai sunku yra pamiršti tai kas buvo.. Paimkime pavyzdį AŠ, prisi*cenzūra*au sau serverio pradžioje prisidariau nesąmonių, Rokai žinai apie ką kalbu, ir žinai, kad dėl to gailiuosi, klaidų nebekartoju. Nekrypkime iš kelio, omenyje turėjau tą, kad jei nesugebu pamiršti savo klaidų ir skaudu dėl jų, tai kaip pamirši žmogaus padarytas klaidas kurios darė blogai tau? taip, gali atleisti, bet ar pamirši visam laikui, vargu..

Be visų šių dalykų, turiu ir minusų, kita vertus - kas jų neturi? kiekvienas žmogus esame lygiaverčiai, o tie kurie mano kitaip, esat švelniai pasakius kvailiai. Labai greit susierzinu, pyktį lieju ne ten kur reikia, paimkime pavyzdį mokykla, joje galiu susigadinti nuotaiką ir ją sugadinti mokytojams ir t.t o pyktį ir nuovargį išleisti šeimoje.. Tai gaunasi visai atsitiktinai, man to net nenorint, kai taip atsitinka, iškart imu nerimauti, ir sakyti sau, kam taip padariau, kam taip pasakiau ir t.t. Esu žmogus, kuris mėgsta matyti savo progresą. Treniruotės, jau treti metai kaip užsiiminėju MMA kovos menais Valetudo akademijoje, su kiekviena treniruote vis tobulėju ir tai man patinka, žaidime irgi, keli ridą ir vis kyli į /top 15-tuką, tai irgi progresas, siekiu savo užsibrėžtų tikslų. Progresas yra visur. Dėl to norėčiau jį matyti ir forumo skiltyse.

Serveris GreenSide.. Turbūt vienas iš geriausių dalykų nutikusių mano virtualaus gyvenimo dalykų. Kartais pagalvoju, dėl ko pasirinkau būtent šį serverį, juk čia tokia gera kompanija, visi draugiški, padedantis, su GreenSide žaidėjais yra apie ką pakalbėti, pabendrauti, pasipasakot, ir ne tik SA:MP reikalais. Jau nekalbant apie žaidėjus ir jų draugiškumą bei visas gerąsias savybes, tai sistemos. Sistemos serveryje nuostabios, nėra prie ko prikibti, eko degalinės, elektra varomi automobiliai, žvejyba, gamykla, naftos platforma, daugybė būtų užsidirbti pinigų, serverio ekonomika, viskas atkartota ir pasiremta realiu gyvenimu. Gaujos, visos tos kovos dėl gyvenamosios vietos - hood'ų, karai, šaudymai.. Prekyba ginklais, serveryje gali būti kuom tik nori, ginklus dediesi į mašinos bagažinę, kažkam reikia ginklų, būnant gaujoje gali juos parduoti, galėčiau vardinti ir vardinti gerąsias savybes apie serverį, bet manau visų suprantame ir taip, koks čia geras ir kokybiškas žaidimas ir dėl ko visa tai. Tai savininkai, negailintys laiko prižiūrėti serverį, jį atnaujinti, skatinti mus ir toliau žaisti, stebinti atnaujinimais, serverio sistemomis, mapp darbais, gera surinkta prižiūrėtojų komanda, visa tai savininkų nuopelnas ir už tai mes turėtume sakyti didelį didelį AČIŪ. Palyginus su kitais SA:MP serveriais tokie kaip LM*, SA*g, ir kt. šis yra nepalyginamas, tik vienintelis minusas ko serveriui kolkas trūksta tai žaidėjų skaičius, kiekvieną dieną stengiuosi padėti naujiems žaidėjams, tam kad jie liktų šiame serveryje, Marko su White daro visokiausius event`us kurie pritraukia naujokus ir toliau žaisti, juos taip sudomina, taip mes po biški augame, nepamirškime to, kad dabar vasarą.. dauguma išvažiuoja į sodybas, kaimus, užsienį, prie ežero, į stovykas ir t.t atostogauti, po vasaros atsiras daug jaunimo kurie ieškos naujų, unikalių, kokybiškų serverių tokių kaip GreenSide, ir taip rinksimės rinksimės, augsim, žaidėjų skaičius vis kils kils ir iškilsim į aukštumas! Manau supratote, dėl ko pasirinkau būtent šį serverį, kokybė, unikalumas, žaidėjų bendravimas, pagr. administracija. Visa tai sujungus gaunasi BOMBA, dėl kurios įdomu žaisti. Užteks plėstis ir kalba eina apie moderatorių..

Forumo moderatorius, noriu jo, nes žinau, žinau kad sugebu kurti temas, jas prižiūrėti, esu aktyvus forume, forume praleidžiu tolygiai laiko kaip ir žaidime,

esu dabartinis Taksi firmos direktorius ir bežaisdamas SA:MP, kartas nuo karto nueinu į forumą patikrinti savo temų, taškų sistemą, aktyvumo anketa, darbo rangai ir t.t kurias pildo darbuotojai, tai darau aktyviai ir atsakingai. Žinau, kad gavęs pareigas, jas saugau, gerbiu ir per jas neišsikeliu savęs kaip velniai žino kas, nes dauguma taip daro.. Aš nei vieno serverio žaidėjo nelaikau nei blogesniu nei geresniu, visi esame lygūs, pareigų noriu ne dėl vardo, ir gero įvaizdžio prieš kitus, noriu nes man trūksta papildomo darbo, nesu nei kiek apkrautas darbais, o forumo moderatorius bent kažkiek padidins mano darbą ir privers daugiau dirbti, dirbti aš mėgstu. Vos gavęs moderatorių kaip ir manau visi susikurčiau temas, taisykles, anketos šablonai bei kt, kas reikalinga tai temai. Kiekvieną dieną prisidėtų dar kelios skiltis, atsikėlęs patikrinu Taksi temas visas, pakoreguoju kažką (nes esu Taksi firmos direktorius), o dabar viską taip pat daryčiau tik tikrinčiau ne tik Taksi temas, o dar ir moderatoriaus pareigas eičiau! Jei atvirai (atvirumas tai dar vienas mano bruožas) ilgą laiką masčiau ir klausinėjau daugumos iš aukščiau kada bus renkamas ir ar išvis bus renkamas moderatorius skilties "Aktualios temos" #Muzika #Filmai #Sportas #Žaidimai, labiausiai save matau šioje srityje, nes su #muzika esu visur, kur tik eičiau einu su ausinukais, domiuosi įvairiais muzikos stiliais, apie ją šiek tiek išmanau, #Filmai, esu dirbęs video nuomoje pas tėtį, ir ten dauguma filmų teko matyti, nešioti juos ir t.t į dieną pažiūriu bent po vieną filmą vakarais, įvairių žanrų, #Sportas, sportu užsiimu nuo pat vaikystės, tiek futbolas, tiek krepšinis, tiek kovos menais, jais pats užsiimu, ir #Žaidimai, domiuosi jų kurimu, investicijom, kiek kam ko reikia, išgalių, norint sukurti žaidimą, dėl to manau, kad forumo moderatorius ir būtent šios skilties man labai tiktų, bet kadangi pasakėt, kad tai nėra atskleidžiama ir nežinia kas bus toliau, tai buvo tik pasisakymas, kurioje srityje aš turiu didesnį pliusą už kitus, nors ir visi esame lygūs piliečiai, visų vienodos išgalės, tik visi jas kitaip išreiškiame, ir visi dedame skirtingą kiekį pastangų, vienam geriau išeis - kitam šiek tiek prasčiau.

Manau tiek šiam kartui, norėčiau palinkėti visiems pildantiems sėkmės!

 

 

Pagarbiai Mantas_Verone.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Trumpas prisistatymas

      Sveiki vertintojai. Sveikinu su atėjusia vasara. Aš vardu Gvidas, žaidimo pseudonimas yra Gvidas_Ham, šiuo metu esu [Transit Company] - Fūristų direktorius. Ką galiu pasakyti apie tai, jog man sekasi puikiai. Esu giriamas, ir vertinamas vienu iš geriausiu direktorių serveryje . (Bent jau taip aš manau) Man yra 17 metų , ypatingas pomegis/talentas yra menas. Absoliučiai gabus esu visur kur galima panaudoti šią srity. Tačiau kalbėsiu ne apie savo direktoriaus karjera, o stengsiuosi atsakyti į visus punktus kurių jūs reikalaujate. Remiantis šią tema, reikalingi keturi moderatoriai. Labiausiai mane domintų globalus moderatorius, bet tai nereiškia, kad negalėčiau ir kurio nors kito apsiimti. Žaidimą bei forumą pažįstu puikiai. Esu susipažinęs su visomis esančiomis temomis nuo tada kada pradėjau jomis domėtis. Ten kur reikia esu pritaikęs naujų idėjų kurios manau yra gan neprastos. (Kalbu apie žaidimą daugiau, tačiau temos sukurtos forume). Menkai teko susipažinti su vienu iš savininkų tai Roku, visada padedantis, susitapatinęs su aplinka, Aš taip pat stengiuosi su visais bendrauti, nesistengiu jiems įtikti, naudos neieškau iš kitų, man pačiam patinka sunkus darbas, mėgstu apsikrauti darbais ir sklandžiai juos įvykdyti kitaip sakant apsikraunu darbais ir juos įvykdau greitai/kokybiškai/kiekybiškai . Šiuo metu kuo met esu direktorius atlikęs visus darbus randu laisvo laiko sau. O tai kiek nuobodoka nebent susirandu ką įdomaus nuveikt. Dažnai lankausi forume, seku naujienas, ši ne išimtis. Savo jėgomis pasitikiu, ir tikiu jog susitvarkyčiau su pareigomis, nenuvilčiau aplinkinių, bei savęs.

Esu kruopštus ir detalus žmogus. Viską atlieku sklandžiai, kantrybė beribė. Tai stipriausias bruožas gyvenime. Neesu koks noliferis, kuris neturi draugų. Turiu trumpą prisistatymą apie save, daug nenupasakota, bet dalis aprašyta.

Kodėl pasirinkau GreenSIDE serverį.

-Kodėl?

-Todėl, kad manau tai vienintelis serveris tokio stiliaus baltijos šalyse, ir ne tik. Unikalus, aktyvus, komanda kuri yra atrenkama - profesionali. Aš pats SA-MP žaidžiu jau nebetoli 4 mėnesių manau. Tai yra mano pirmasis serveris, ir jis tokiu liks. Pirmas ir paskutinis. Po šio projekto SA-MP karjeros nebetesiu. O jūs tikrai laikysitės ne metus ir ne du. Kiti populiarūs serveriai iš kalbų kiek esu girdėjęs, yra sugadinti. O čia dar šviežias projektas, kuris yra pastovus vįstimosi  pusėje. Nors.. Nepavadinčiau jo šviežiu, puse metų jau ant nosies. O tai Lietuvos rinkoje yra tikrai daug. Tikiu, kad ateityje taps populiariausiu serveriu Lietuvoje.

   Viską apie SA-MP sužinojau šiame serveryje, pradėjau karjerą kaip medkirtys, kilau į aukštumas, naudojausi savo galva, kad išlikčiau, susibendravau su žmonėmis, ir tas bendravimas buvo tiesiog žmogiškas, truputis žaidimo ir savęs/kitų pažinimas, kiekvienas man yra papasakojęs ką nors iš savo gyvenimo. Pvz. Arnas_Bulsonas , tikrai šaunus žmogus, apie jį vien galėčiau daug ką pasakyt. Ankščiau žaidęs Fedia_Damnas, jei ne jis vargu ar aš klestėčiau kaip šią akimirką. Ačiū jiems. Toliau tesiu, kiek suprantu tai yra unikalus pusiau Role-Play pobūdžio serveris (Kažkada domėjausi ką tai reiškia), kuris patrauktų visų akį. Man patinka jog čia viskas yra sunkiai gaunama, norėtusi, kad būtų dar sunkiau, bet yra kaip yra, ir tai nuostabu. Ekonomika palaikoma, darbai iš piniguočių stengiasi išplėšti kuo daugiau (Kalbu ne tik apie savo vadovaujamą firmą). Prieisiu ir prie serverio komandos, Aivaras - tai mano manymu yra vienas iš geriausių  scripterių Lietuvoje (Aš labai pilietiškas neleidžia širdis žodį Lietuva rašyti iš mažosios raidės , nesvarbu kokia forma), o gal būt net ir geriausias bent jau SA-MP tai tikrai. Toliau Rokas, na Roko konkrečios padėties nežinau, bet jis labiau yra viešas veidas, veiklų ir visa ko organizatorius, atsakingas už viską viešumoje. Mandagus, draugiškas. Toliau DP Marius - Manau geriausias Lietuvoje DP, aš pats stengiuosi palaikyti ekonomiką, jis taip pat. Išrenkantis atsakingiausius ir geriausius žmones į direktoriaus postus. Kuris beje šiuo metu yra ne tik DP, bet ir Pagalbininkas. White_Orange - Neprisimenu šiuo metu jo vardo, tačiau tai nebutina, jis linksmas, visus pradžiugina , kartu su Matt_Inside sumanė mišias, kurios tikrai patraukia visų akį. Jie abu sudėjus yra unikalus pavyzdys kitiems serveriams. Tad rinktis šį serverį nesunku vien pagalvojus apie komandą, unikalumus serveryje. Net forumas čia ne kaip didžiųjų serveriu. Šis yra patogus absoliučiai, viskas aišku, nesunku rasti.

Apžvalga apie serverį

Daugumą pasakiau rašydamas kodėl aš pasirinkau jį. Tačiau dar galiu pridurti jog atnaujinimai nuostabūs, tarkim paskutinis 06/01 berots, iš pažiūros atrodo nedaug padaryta, tačiau man asmeniškai tai įdėta daug darbo, tik parašius viską forume atrodo nedaug. Kadangi turit puikų architektą (Mariu), norėtusi matyti daugiau mappinimo darbų, žmogus tikrai gabus, naudokitės jo sugebėjimais.  Pasiūlymų skiltis visad yra išnaudojama Aivaro, tad geras bruožas jog atkreipiate dėmesį į tai ko nori patys GreenSIDE gyventojai, kurie jus palaiko finansiškai. Šaunu, tai jog aktyvi komanda nesileidžianti užvaldoma "Čytų". Įdėtos įvairios apsaugos, prie kurių priprantama. Iš apsaugų tai aktuoliausia kalba TS3, yra AFK lentelė :D , jog kartais meta netinkamu metu. Tačiau tai yra gerai, pripranti ir tai nesukelia jokių problemų.

Nauja gaujų sistema.. Prie jos reikia laiko priprasti tačiau tai nebėda. Smagu tai, jog atsižvelgus į žaidėjus norus, sugrąžinote bazių grobimo laiką. Kadangi atėjo vasara, palaikau projekto komandą, jog reklamuoti neverta. Taip pat palaikyčiau jei atnaujinimai vyktų rečiau, kad geriausią ką galite būtų vykdoma rudenį, tai būtų didesnis poveikis.

Taip pat norėčiau išvysti daugiau statistikų žaidime bei forume. 

Kodėl noriu būti moderatorius

Trūksta apkrovos, norėtusi daugiau, platesnių galimybių. Kita priežastis neslėpsiu jos, ir paviešinsiu, jog būtų visai neprastai turėti nemokamą administratoriaus statusą. Gal būt galėčiau padėti ir atnaujinimuose, nes į viską žiūriu kruopščiai, mėgstu vadovauti, įsakinėti, sakyti klaidas kurias pastebiu. O jūs viską testuojate prieš įdiegiant/pritaikant. Informuočiau apie visas pastebimas klaidas ar iškylusius nesklandumus. Tačiau renkamas tik forumo administratorius, todėl žaidėjams veiklos serveryje nesuteikčiau. Viskas būtų tik forume. Kas apvaržo mano proto galimybes. Juk renkamas prižiūrėtojas, kuris tik prižiūri. Tačiau jei stebuklingai tapčiau atsakingu ne tik forume bet ir serveryje, nuobodžiauti netektų. Šiuo metu pagalbininkai turi galimybe kurti CP, bei Find eventus, jei aš turėčiau tokią galimybe žaidėjams tektų daug paprakaituoti/pasivaržyti jog laimėtų. Žiūrint forumo atžvilgiu, esu griežtas, taisykles žinau, susipažinau su jomis ne vieną ir ne du kartus. Galėčiau padėti kurti net gi ką nors. Kaip pavyzdį pasakysiu, tai nuostatus, bet dar neesu tiek patyręs, kad galėčiau įžvelgti begale naujovių.

Skilties priežiūra

Imu kaip pavyzdį tai užblokavimo anketa: joje užblokavęs administratorius užpildo temą, kurią t.priž, ar kitas aukštas privilegijas turintis asmuo patvirtina/atmeta užblokavimą. Aš daryčiau kitaip, nerašyčiau : Anketa tvarkinga/netvarkinga. Pas mane būtų argumentuota ką aš įžvelgiu įrodymuose. Kadangi esu detalus, tai ir argumentacija būtų detali, išsami. Nenorėčiau apsiimti tokios temos, apie kurią aš nenusimanau. Tačiau yra taisyklės , kurias pildantis asmuo privalo žinoti. Aš jas išmokęs mintinai žinočiau, ir bausčiau ar įspėčiau jog kažkas yra negerai, ir reikia pakoreguoti, papildyti ar kt.

Kodėl esu geresnis

Geresnis tik tuo jog esu detalus bei kruopštus, daugiau aš negaliu pasakyti. Nesileidžiu savęs išaukštinti kitų atžvilgiu. Todėl išsamaus paaiškinimo nebus.

Kita

Turiu forumo 1įsp. Jį gavau dar būdamas naujokas projekte. Supraskit, kad naujokas neįsisavins visų forumo taisyklių vos pradėjęs žaisti. Labiau stengiasi pažinti serverio gyvenimą, nei forumo. O aš pažįstu jau abu. Ir abu gyvenimai man yra aktualūs.  Žaidimo /priezastys lentelė tusčia. Nenusižengiau nei vieno karto per savo žaidimo istorija. Nes esu atsakingas.  Reikalavimuose nustatyta jog negalima turėti nei vieno įspėjimo forume. Aš pamėginsiu surizikuoti jį turėdamas, be to gavau jį už tai jog parašiau 4 žodžius iš 5, nepraėjus savaitei kaip buvau panėręs į projektą. Neesu koks "naras", tačiau žmones įkalbinti mokų. Visada savo darbą stengiuosi atlikti bent jau 95% tikslumu. Pavyzdys blokavimas žaidime (/bausti komandos naudojimas) , baudžiu tik tuo met kai esu 95-100% įsitikinęs jog tai yra nusižengimas. Neesu linkęs į riziką.

Viena iš blogųjų savybių kitų atžvilgiu - esu kerštingas asmuo. Mano kerštas būna du kartus kartesnis, nei man padaryta žala. Bet viskas proto ribose, žinau kada reikia pasakyti NE.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

310afc97cfdd0b1be81ba4a2361dadae995.png

 

Sveikas Rokai ir Aivarai. Nesu mėgėjas rašyti tokio tipo laišką nu, bet ką padarysi jei labai nori reikia pasistengti kažką tai papasakoti apie save :). Pradėkime esu Šarūnas per SA;MP užsivadinęs Colin_Sarkys čia pradėjau žaisti nuo serverio starto, man yra 15 metų gyvenu Žemaitijos sostinėje tai yra Telšiuose. Kiekvienas žmogus turi tai kažkokį hobi tai va labai mėgstu žvejoti, būti su draugais, bendrauti, žaisti krepšinį kartais ir futbolą, esu užsispyręs žmogus visada padarau darbą iki galo, linksmas kuris gali pakelti visiems nuotaikai net ir tiems kurie yra labai nusiminę, esu užjaučiantis, mandagus bei malonus žmogus, daug apie save negaliu šnekėti paskui dar nusišnekėsiu :D. Galiu tiesiai šviesiai pasakyti pildau pati pirmą kartą į tokias rimtesnias pareigas nes noriu save išbandyti, bet labai ir nenusiminsiu jei manęs neišrinksit nes gi pirmą kartą pildau :). Dabar kyla klausimas tiems kurie skaito šitą laišką kodėl pasilikau čia, o ne didžiausiose Lietuvos serveriuose ? Todėl nes čia kažkas patraukė ir net nežinau kas, o gal todėl nes čia atnaujinimai vyksta kas savaite ir labai dideli ? O gal todėl, kad savininkai nenuleidžia ranku ir toliau stengiasi del šio serverio ? Turbūt dėl to ir pasilikau kadangi jus nenuleidžiat rankų ir labai stengiatės dėl šio projekto nors ir buvo žaidėjų skaičius labai mažas 10-15 žaidėjų į dieną jus vistiek nenuleidžiat rankų ir toliau dirbat, spaudžiu dešine. Ko truksta serveriui ? Tai labiausiai trūksta žaidėju, bet su laiku viskas susitvarkys čia nebėda, geros AntiCheat sistemos kuri nemėtytų per klaida žaidėjus už ginklu cheat, airbreak, bet gi stebuklingos AntiCheat sistemos gi nesukursi įmanoma priprasti ir prie tos sistemos, prieinam prie gaujų sistemos, mapp darbai tiesiog stulbinami, bet ankstesnė sistema buvo mano manymu geresnė nes ji buvo pritaikyta mažesniems žmonių skaičiams, bet ir prie tos šiuolaikinės sistemos galima priprasti tai nėra didelė problema tik nepykit sakau tik ką aš manau. Į šias pareigas pildau ne todėl, kad gaučiau admin statusą žaidime jo galit man ir nemesti jei išrinksit, bet kad jums padėčiau forume susitvarkyti todėl ir rankate forumo moderatorius tai kam man to admin'o statuso žaidime jei aš forumą tai yra savo skilti prižiūrėsiu?.  Kaip prižiūrėsiu savo skilti ? Tiesiog paprastai nesu koks "profas" gi visados yra pirmas kartas tai pirma susikurčiau taisykles ir prižiūrėčiau savo skilti tai yra rakinčiau, išskirčiau, ištrinčiau, o kurie nesilaiko mano taisyklių juos praneščiau arba bausčiau. Kuo esu geresnis už kitus ? Galiu pasakyti daug laiko praleidžiu forume bei žaidime, atitinku beveik visus reikalavimus tik vienos neturėti nei vieno įspėjimo šita įspėjimą gavau, kai forume dar buvau žalias tai yra naujokas, o daugiau negaliu pasakyti kuo aš geresnis už kitus turėtu vertinti kiti, o ne aš :).

Sėkmės kitiems kurie pildo į moderatoriaus pareigas.

 

 

Colin_Sarkys

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sveiki , Rokai, Aivarai ir kiti šio laiško skaitytojai. Aš esu Deividas man 16 metų, gyvenu Utenoje, serveryje žinomas kaip Deivis_Deividukas. Esu bendraujantis, linksmas, mokantis pajuokauti, sąžiningas , žinoma, kai reikia būnu rimtas ir santūrus, bei toks žmogus, kuris visada stengiasi padėti.  Šiame serveryje žaidžiu dar neilgai kiek daugiau nei dvi savaites, bet per šį laiką spėjau gerai susipažinti su serveriu. Iš pradžių net negalvojau grįžti į SA:MP, nes buvau tiesiogine to žodžio prasme užsikabinęs ant  CSGO, bet iš gerų žaidėjų atsiliepimų sumaniau išbandyti Greenside serverį. Šis serveris tikrai labai geras, viskas tvarkinga, atnaujinimai vyksta dažnai, vedami įvairūs eventai, puiki komanda. Kodėl gi aš noriu patekti į forumo moderatorius, o gi todėl, nes kai žaidžiau praeitame serveryje, kuriame ir tu, Rokai, turėjai rimtas pareigas. Ten turėjau ir pavaduotojo ir direktoriaus postą, bet niekada nesiekiau jokio moderatoriaus, net kai ir būdavo atrankos nebandydavau pildyti, nes ten kitoks požiūris į žmogų, ten viską valdo pinigai, o pagarba kitam beveik nieko nereiškia. O šiame serveryje visi bendraujantys ir besistengiantys padėti, todėl ir aš noriu prisidėti prie šios komandos, bei padėti tobulinti ir plėsti serverį, pasiūlydamas savo idėjas, įvarius pasiūlymus ir padėdamas prižiūrėti tvarką, tiek forume, tiek serveryje. Tapęs moderatoriumi stengčiausi tobulinti ir prižiūrėti tiek serverį tiek forumą. Žinoma, nors serveryje tikrai gera sistema, čia viskas tvarkinga ir malonu žaisti, bet serveryje galima prigalvoti daug naujovių, pradedant naujomis darbo vietomis, baigiant dangoraižių įrengimu SF, LV, LS miestuose ar įvairių prekybos centrų statymu ir panašiai. Forume taip pat viskas tvarkinga, nereikia daug naujų idėjų. Tiesiog reikia, kad kas nors dirbtų forume, būtent tam ir renkami moderatoriai. Kodėl turėtumėt paimti mane? Na manau nors ir esu žmogus daug laiko praleidžiantis lauke su draugais, o ypač, kai ateina vasara, bet laiko moderatoriaus pareigoms tikrai atrasčiau, stengčiausi visokeriopai padėti naujokams tiek serveryje, tiek forume. Esu toks žmogus, kuris darbo nemeta, jeigu gaučiau moderatorių, tai ir stengčiausi kad forume būtų tvarka: Gražiai sukurčiau temas, viską rašyčiau trumpai ir aiškiai, kad visi perskaitytų, suprastų ir laikytųsi taisyklių. Taip pat esu bendraujantis ir draugiškas, todėl iškilus klausimams ar kokiai nors bėdai, niekada neatsukčiau nugaros nei naujokui, nei serverio senbuviui, kadangi ir pats šiame serveryje nežaidžiu itin ilgai man visi lygūs, manau, taip ir turi būti. Nemėgstu rašyti itin ilgų anketų. Juk ne visada svarbu kiekybė, dažniausia svarbu kokybė. Todėl užbaigdamas savo anketą noriu padėkoti skaičiusiems ir visiems palinkėti sėkmės.


 


Pagarbiai Deivis_Deividukas


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sveiki, GreenSIDE projekto administratoriai,

mano slapyvardis žaidime yra Ever_Never, realybėje mano vardas yra Donatas, man šešiolika metų, gyvenu Utenoje. Na, o šiaip, tai esu griežtas, bet tuo pačiu ir linksmas. Turiu savo nuomonę bei savo įsitikinimų laikausi, nenusileidžiu. Esu gan protingas, sugebu rišliai sudėlioti savo mintis. Nesu nervingas žmogus, esu kaip sakant „geros dušios“. Esu paslaugus, niekada nepalieku žaidėjo bėdoje, kai matau, jog jam reikia pagalbos. Nesu tas žmogus, kuris gavęs aukštesnes pareigas pasikelia, ir laiko save aukštesniu už kitus. Esu bendraujantis. Pabendravęs su kitu žmogumi - galiu daug pasakyti apie jį, jo asmenybę. Taip pat esu toks žmogus, kuris suteikia antrą šansą, nes tikiu, kad žmogus gali pasikeisti ir pasitaisyti. Na, šiaip esu geros sielos žmogus, visada laikausi savo duoto žodžio, nes man mano duotas žodis reiškia daug. O jeigu daugiau apie mane, mano pomėgius, tai didžiausias mano pomėgis yra krepšinis.

GreenSIDE projekto pilnaverčiu žaidėju tapau tikrai negreit. Forume užsiregistravau maždaug po mėnesio, kai atsidarė projekto tinklapis, startą „pramiegojau“, kadangi kažkoks man iki šiol nežinomas asmuo, tyčia ar netyčia užregistravo mano paskyrą žaidime, tad aš prisijungti negalėjau. Pradėjęs žaisti šiame projekte su kitu slapyvardžiu pradėjau mėgti šį serverį, tad teko susigrąžinti vartotoją, o tai užtruko gan ilgai. Nors ir atgavau savo vartotoją, čia nepasilikau, kadangi mane sugundė kito, kol kas populiariausio Lietuvos SA:MP serverio pasiūlymas – tapti prižiūrėtoju. Tada aš dar nevertinau kokybės, man buvo svarbu užimti pareigas. Tad, po beveik dviejų mėnesių prižiūrėtojo darbo, ir beveik keturių metų žaidimo tame serveryje aš pradėjau vertinti žaidimo ir pačio serverio kokybę, tad buvęs serveris man neįtiko, man jis nėra perspektyvus. Dar kartą apsilankęs čia, aš pilnai apsisprendžiau pasilikti bei puoselėti serverį.

Na, per tą laiko tarpą, kai buvau palikęs šį projektą, visa sistema iš tikrųjų labai pasikeitė. Žinoma, į gerąją pusę. Dabar, šiame serveryje, atvirkščiai nei kituose, reikia įdėmiai ieškoti klaidų, kad jas rasti, lengviau perprasti sistemas, įdomiau praleisti laisvalaikį. Bet vis dėl to, tobulėti dar yra kur. Manau būtų galima daugiau padirbėti gaujų labui, pavyzdžiui įdėti sandėlį, kuriame gaujos galėtų auginti žolę, skirtingų rūšių narkotikus, kuriuos auginti galėtų iš fūristų atvežamų sėklų, taip pat manau būtų galima padirbėti su mašinų pardavimu, sukurti pardavimų sistemą, dėl kurios žaidėjai galėtų tam tikroje vietoje palikti pardavinėjamas mašinas, ir dar manau, kad dabartinę gamyklą naujokams būtų galima pakeisti į „perdirbimo fabriką, kadangi taip realybėje yra labiau saugoma aplinka, o GreenSIDE serveris dar kartą patvirtintų savo vardą. Tame fabrike žaidėjai turėtų perdirbinėti tam tikras atliekas, pvz. Plastmasę, stiklą, ir t.t., bet fabriko esmė liktų tokia pati kaip ir dabartinės gamyklos.

Priežastis, kodėl aš pildau į moderatorių? Ji iš tiesų gan keista, bet manau suprasit mane. Šį laiką, kai pradėjau pilnai lankytis tik šiame projekte, aš patyriau viską iš naujo, tai ko labiausiai nenorėjau. Man teko sunkiai dirbti, kad galėčiau įsigyti maisto, man teko taupyti kiekvieną eurą, kad galėčiau įsigyti mašiną, man teko plušėti naftos platformoje, kad galėčiau garantuoti sau „finansinę ateitį“, tačiau viso to man nėra pakankamai. Aš noriu labiau užimti save, labiau realizuoti save kaip asmenybę, labiau padėti serveriui tapti tokiu, kokio nori kiekvienas projekto lankytojas.

Apie skiltį, kurią man patikėtų GreenSIDE administracija, schemos kaip ją tvarkyčiau dar nesu paruošęs, bet pagrindus – jau turiu. Pirmiausia aš peržiūrėčiau senesnes temas, jeigu tai nėra nauja skiltis, analizuočiau kaip dirbo praeitas skilties moderatorius, paklausinėčiau žaidėjų atsiliepimų apie jį, kas jo darbe buvo netinkama. Ir surinkęs visą man reikiamą informaciją, aš pradėčiau kurti nuostatus bei įsipareigojimus, kurių turėtų laikytis kiekvienas tą skiltį lankantis vartotojas. Stengčiausi pakeisti tai, kas buvo nepriimtina iš praeito moderatoriaus. Tada žinoma rūpinčiausi, kad mano skiltis nebūtų lyg numirusi, kad ten dažnai vyktų diskusijos, galbūt kažkokie patarimai, kritikavimai, nes tik šie dalykai padeda asmenybei bei jos sugebėjimams pilnai atsiskleisti.

Pagrindinės priežasties, kodėl aš esu geresnis už kitus aš atskleisti negaliu, kadangi nežinau pilnai visų savo konkurentų, ir lygintis su jais dar negaliu. Bet manau kelias priežastis aš įvardyti galiu. Viena iš jų, ir manau svarbiausia – mano patirtis. Šioje sferoje aš esu jau patyręs, o tai įrodyti gali mano pasiekimai virtualiame gyvenime – aštuoni pavaduotojo postai, vienas direktoriaus bei prižiūrėtojas. Visą tai pasiekiau ten, kur tikrai nėra lengva pasiekti, bet man tam užteko ryžto. Antroji – mano objektyvumas bei kruopštumas. Man paskirtų darbų sėkmingą atlikimą man padeda pasiekti tos dvi savybės. Tik būdamas objektyvus ir kruopštus aš galiu nuožmiai įvertinti kitus asmenis, juos kritikuoti. Na ir trečioji mano savybė – atsakingumas, kuriuo pasigirti gali tikrai ne kiekvienas.

Štai ir viskas, daugiau ką pridurti nebeturiu, ką norėjau – viską išsakiau, gero vakaro, sudie!

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sveiki,  gerbiami serverio savininkai, bei skaitytojai. Mane serveryje visi pažysta slapyvardžiu The_Fisheris, tačiau mano tikrasis vardas yra Vilius. Man yra 14 metų (07-23 sueis 15) gyvenu ir esu kilęs iš saulės miesto -Šiaulių. Tik ką baigiau aštuonias klases ir tolimesnį mokslo kelia tesiu Šiaulių Romuvos gimnazijoje. Taip pat žaidžiu už 2000 - tųjų metų Šiaulių futbolo komandą krašto gynėjo pozicijoje. Futbolas yra vienas iš mano didžiausių pomėgių. Taip pat mėgstu įvairiausiais iškylas, atostogas, keliones dviračiais, gražiais vakarais prie gražaus ežero pažvejoti, su "chebryte" krepšinį sumest... Daug tų pomėgių turiu, bet man labiausiai prie širdies tie, kur reikia truputi aktyvumo. Tęsiant prieiname prie tos dalies, kai reikia apibūdinti save. Nelabai aš to mėgstu nes nei vienas žmogus savęs nemato tokio, koki jį mato visi kiti, bet pasiklausus savo draugų koks aš esu jie man atsakė: " Tu mėgsti iššūkius, mėgsti aktyvų gyvenimo būdą, esi konkretus, turintis savo nuomone žmogus, tavimi visuomet galima pasikliauti ir išsipasakoti, tu patarsi, pasakysi savo nuomonę, bet kartais kai tau visiškai subjūra nuotaika tu gali pasidaryti tylus, nuobodus, ramus. Toks su kuriuo tikrai nėra smagu, bet jei tau gera nuotaika (o taip dažniausiai ir būna) Tu darysi viską kas tau atrodo beprotiška, bet smagu". Gal ir yra tame tiesos, bet aš matau save kiek kitokį. Aš esu diskretiška asmenybė kuri niekuomet neišpasakos visiem to, ką papasakojo žmogus pasitikėdamas manimi. Esu užsispyręs - jei matau, kad galiu ir sugebu, tai padarysiu geriausiai, nesvarbu kiek laiko užtruks Esu savotiškai rimtas ir į rimtas situacijas kitaip žiūrėti negaliu. Moku patarti tais klausimais, su kuriais esu susidūręs aš. Stengiuosi ne bendrauti su tais žmonėmis, su kuriais žinau jog nerasiu bendros kalbos.
Žaisdamas kitame serveryje, kurio veiksmas taipogi vyksta kaimeliuose, iš kitų žaidėju išgirdau jog ruošiamas M'Tėvo projektas. Tiesa pasakius aš labai didelio stebuklo nesitikėjau, galvojau, kad tai bus dar vienas servukas kuris užsidarys dar neatsidaręs, bet taip neįvyko. Vieną dieną užėjau į svetainę ir peržvelgiau serverio aprašymą - pristatymą. Likau labai sužavėtas tuo ką padarė Aivaras su Roku. Ir pagalvojau jog būtų nuodėmė neišmėginti šio serverio.
Taigi, į Greenside serverį atėjau vasario 15 - ąją. Išties buvo sunku priprasti prie šio serverio sistemų, bet po truputi, su kitų žaidėju pagalba pilnai įsivažiavau, apsipratau ir jau 17-ąją diena gavau taksi firmos prižiūrėtoja. Kadangi keleivių nebuvo labai didelis kiekis, teko pasivažinėti ir dar labiau patyrinėti šį serverį. Vėliau padariau išvadas: Šis serveris yra kaip tik to ko kituose serveriuose nori žaidėjai iš savininkų. Čia yra viskas, namų sistemos, gaujų sistemos, puikios darbų sistemos, nuolatiniai atnaujinimai bei įvairiausi konkursai... Viskas čia yra, bet kodėl čia nepatraukia didesnis skaičius žaidėju? Mano manymu šiame serveryje trūksta kažkokio jaukumo, gal tuščias vietas užpildyti kokiomis aikštelėmis, medžiais, kioskais. Bet labai daug laisvos vietos. Tai gal pridėtu kažkiek jaukumo serveriui kuris ,patikėkit manim, labai reikalingas naujokui kuris tik ką atėjo į serverį.
Šiame serveryje jau lankausi tikrai nemažą laiką. Žinoma, teko padaryti pertrauką per kuria tam pačiame serveryje, kurį minėjau anksčiau, gavau taksi firmos direktorių. Bet kadangi atsibodo rutina ir nuolatiniai pokyčiai, pykčiai direktorių komandoje, atsibodo tiek tas pats darbas ir reikėjo pailsėti nuo kompiuterio - padariau pertrauką. Grįžęs vėl užsimaniau kažko daugiau, bet laukiau progos pasireikšti ir štai, pagaliau atranka į moderatorius. Aš juo visu pirma norėčiau tapti be abejo dėl forumo labo. Kiekvienas savininkas žino, jog forumas, dažniausiai, yra ta vieta į kuria pirma užeina naujokas. Jis apžiūri kokia tvarką čia įsigaliojusi, kaip viskas čia vyksta ir panašiai. Tada jis nusprendžia, ar jungtis į serverį, ar ne. Žinoma jis nesijungs jei matys išvien pykčius temose, jei matys pilna nesąmoningų ir su temos esme nesusijusių pranešimų nes pagalvos " kas čia per kaimo žmonės susirinkę". Tiek forume, tiek žaidime reikia išlaikyti teigiamą serverio lygi, jog jis visus trauktu ir žavėtu. Antra priežastis - Visi mane baksnoja dėl amžiaus. Jog aš esu per jaunas pasiekti aukštumas, bet aš esu protingas vaikis, su tikrai subrendusia galva kuris viską puikiai supranta. Jei aš išlaikiau visą mėnesį puikiai Taksi firma kurioje tik savaitgaliais apmažėdavo žmonių, o visą laiką būdavo po ~20 prisijungusių, tai kažko aš turiu kas aplinkinius žavi ir verčia manimi pasidomėti. Aš esu įsitikinęs jog aš gavęs tokias pareigas nepasimesiu ir tuo labiau neišsigąsiu dėl to ką man reikės daryti. Trečia priežastis - Mano manymų tokie projektai jauniesiems žmonėms šiokią tokią patirtį ties bendravimo, tekstų rašymo, bei visko kas susieja su tikrų gyvenimų ir tikro darbo paieškomis. Moderatorius tai jau aukštesnė pakopa kurioje esi priverstas daugiau bendrauti su žaidėjais, žaidėjams ir forumo lankytojams pateikti kuo detalesnę ir paprastesnę skilties informacija. Dėl šios priežasties privers susipažinti su aplinką ir įvertinti prie ko pripratę šių dienų jaunuoliai. Taigi, gavus moderatorių daryčiau gal kiek kitaip nei visi moderatoriai. Aš iš kart nepulčiau kurti temų ar peržiūrinėti savo skilties. Iš pradžių paklausčiau ko kiti žaidėjai norėtu ir manęs kaip iš moderatoriaus, kokių temų jie pageidautu, kokios tvarkos jie norėtu. Aš visuomet pirmenybę skyriau visuomenei nes tik visuomenė žino kas jiems geriausia. Toliau žinoma sukurčiau pagrindines temas, peržvelgčiau neaktyvias temas ir panašiai. Po kiek laiko daryčiau temų aktyvumo statistiką ir forumo lankytojų aktyvumo statistiką temose. Manau tai turėtu būti įdomu tiek patiems temų kūrėjams, tiek lankytojams. Lankytojas pamatęs jog kažkokios temos labiau traukia kitus kažką parašyti , tai ir jis užsimanys pažiūrėti kas ten tiek diskusijų sukėlė. Na be abejo  bandyčiau daryti kuo daugiau įvairiausių konkursų, bet tam reikia žinoti savo skiltį.
Praėjusia vasara teko apsilankyti viename serveryje, kuris niekuomet pilnai taip ir neatsidarė, o turėjo tik savo svetaine. Tame serveryje turėjau Global. moderatorių ir berods įdomų skilties moderatorių. Tai buvo tarsi generalinė repeticija prieš kažką daugiau, susipažinau su šiuo darbu, sužinojau šių pareigų pliusus ir minusus, sužinojau kaip elgtis įvairiuose situacijose. Gal tuo ir esu pranašesnis jog turiu kažkokios patirties panašiuose postuose. Taip pat gal turiu šiokį tokį privalumą, jog aš dar nors ir esu jaunas, bet aš jau esu nemažai pasiekęs, aš manau iš manęs turėtu išaugt neblogas "pacanas" kuris jau moka bendrauti su didelių kiekiu žmonių, kuris jau yra pajutęs nemažą spaudimą, kuris jau yra užtildęs ne vieną kuris norėjo jį nuversti ir kuris SAMP žaidžia dar tik du metus. Manau tai tikrai visai neblogai.
Viską apibendrinus, gal ir esu dar jaunas, gal dar nesu labai sublizgėjęs samp pasaulyje, bet aš pats žinau, kad aš  turiu labai didelius duomenis. Gal dabar aš per daug savimi tikiu, bet aš visada einu iki galo, tikiu savimi, skatinu save siekti to ko noriu ir su kuo žinau, kad puikiai susitvarkysiu. Visuomet buvau savimi, nes laikausi vienos savo sukurtos minties " Niekada neturėk idealo ar to į kurį lygiuojasi. Kodėl? Nes pasiekęs jo lygi nebe įsivaizduosi savęs aukščiau jo" O aš prieš save matau dar labai daug tobulėjimo galimybių dėl kurių šiuo metu aš ir stengiuosi.

Redaguota The_Fisheris

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

                                                 PW12Pg1.png
Sveiki , taigi turbūt šitame forume jau mane žino , kaip vardu Mantas. Daugeliui esu žinomas šitame projekte , kaip Matthew_Bennett. Gyvenu Lietuvos rytuose nedideliam miestelyje netoli Utenos. Šiame serveryje esu pasiekęs gana nedaug kadangi iki šio projekto buvo labai didelė pertrauka samp'e tai norėjau paprastai pažaisti , o dabar galima versti naują popieriaus lapą ir siekti kažko daugiau . Šiuo metu esu  mechanikų pavaduotojas. Daugiau papasakosiu apie save mėgstu žaisti krepšinį , bei daug žinau apie jį , turiu pas save namie , kaip mūsų žargonu sakant "kačialke" ją turiu kažkur nuo 10-11 metų , bet rimtai prie štangos prisėdau tik nuo 12-13 metų , tad dabar man yra 18 metų . Pilni 5 metai , kaip rimtai dirbu su štanga , o šiaip daugiau prie pomėgių laisvu laiku daugiau pamirkti prie kompiuterio palošti sa-mp , lol'ą , cs go. Galbūt šiame serveryje yra tų žmonių kurie manęs nemėgsta , bet aš galiu garantuoti , kad jie manęs nemėgsta tik dėl teisybės. Mano charakterio savybės labai dažnai priklauso nuo mano nuotaikos , tačiau dažniausia mano nuotaika būna gera ir pakili , jeigu būna bloga nuotaika dažniausia stengiuosi nebūti , prie kompiuterio ir bėgti į lauką kažkur važiuoti , kažką nuveikti. Mano charakterio savybės pareigingumas  niekada nemetu pradėto darbo visada bandau aš jį atlikti iki galo ir koks jis turėtų būt. Darbštumas , žinoma visas darbštumas pasimato pas žmogų , kaip jis pradeda rimčiau rodytis forume kurti temas ir t.t , mano darbštumas yra kitur prieš pora mėnesių dar vis mappinau ir manau nedarbštus žmogus negalėtų išmappinti tiek laiko kiek išmappinau aš , o aš išmappinau netgi nepilnus 2 metus , visko buvo šilto ir šalto norėjau mesti daug kartų tačiau nemesdavau , dabar daug kam kils klausimas kodėl dabar nebemappinu , tiesiog kaip atsirado GreenSide serveris neberadau laiko daugiau ten kažką veikti su editorium.Daugiau apie savo savybes nemanau , kad reikia rašyti , kadangi daugelis šio serverio žmonių ir patys savininkai mane turėtų gerai pažinoti , kad aš ir mėgstu pasiginčyti dažnai bandau įrodyti savo tiesa jeigu ji yra kažkiek pagrįsta.
 
                                                   pAShJdJ.png  

GreenSide projektą pasirinkau todėl , kad jo savininkas buvo Aivaras , jeigu ne jis nemanau , kad dar bučiau apskritai žaidęs  sa-mp arba kažką daręs , iki to laiko tik mappinau ir stumdavau laiką su kitais žaidimais. Apskritai mano toks požiūris į samp , kad jis gana sparčiai degraduoja , ne pats samp , tačiau jį žaidžiantys žmonės , jiems rūpi viską užsidirbti  lengvai viską turėti nesunkiai ir kenkti kitam serverio žaidėjui tą jau pastebėjau ir GreenSide serverį tačiau gana nustebau , kad čia to yra tikrai nedaug palyginus su kitais samp serveriais Lietuvoje . Kodėl manęs netraukia tie projektai kuriuose žaidžia daug žmonių? Manęs netraukia tokie serveriai kuriuose yra labai daug žmonių ir atsiprašant pavartosiu tokį žodį masofkėse , žaisti tikrai nėra įdomu , visada yra aukso vidurys , kada ir kaip galima įtikti sau pačiam. Žiūrint iš modifikacijos pusės man , kaip mapperiui labai priimtini mappai ir tarp tokių mappų tikrai yra smagiau žaisti ir jais grožėtis , pačios sistemos ne kuo atsilieka nuo mappu.
 
                                                 4DStZlD.png

 

Apie patį serverį galiu pasakyti labai daug , kadangi jame žaidžiu nuo pat starto , o jo laukimas buvo labai didelis nuo pat modifikacijos kūrimo pradžios buvo labai ilgi ir sunkus laukimo metai , kaip nebūdavo ką veikti nors žinojai , kad ateis laikas kada startuos šis projektas va taip ir įvyko. Pirma starto dieną sulaukėme labai daug žmonių tačiau jie ir nepasiliko . Toliau  laikui bėgant serveryje pasimatė kurie žaidėjai yra ištikimi , o kurie tiesiog atėjo pasižiūrėti , kas čia gero , kas čia naujo.Serverio darbai be pakvietimo tai turbūt labiausia išplėsti darbai Lietuvos sa-mp istorijoje , o tai manau yra labai gerai , kadangi nebūtinai naujokas norės rinktis darbą su pakvietimų , žinoma komfortas yra didesnis darbuose su pakvietimu tačiau ir darbuose be pakvietimo galima rasti kur labai smagiai praleisti laiką ir užsidirbti neblogų pinigų. Atskleisiu bent jau man labiausia patinkantį darbą : Gaisrininkai - Darbas turbūt bent jau man labiausia linksmiausias darbas iš visų be pakvietimų darbų , kadangi tiek transportas labai smagiai rieda yra greitas ir gana nesunkiai suvaldomas , apie patį darbą pats vandens prisipylimas paįvairina ta gesinimą , kaip gesini ir tau baigiasi vanduo tu turi nuvažiuoti prisipilti cisterna iš naujo.Darbai su pakvietimais taipogi yra labai įdomūs ir tikrai ten yra ką veikti . Pats esu mechanikų pavaduotojas ir puikiai žinau mechanikų sistema tokios sistemos turbūt laukėm visi serverio žaidėjai.Apie serverio trūkumus manau tikrai viskas yra matoma visų serverio žaidėjų ir tie puikiai supranta . Numeris vienas trūkumas manau yra pramogų stoka serverį , kadangi be gaujų , darbų , žvejybų nėra ką veikti pačiam serverį. Mano manymų tikrai trūksta tokių dalykų , kaip kazino , kokių nors šaudyklų ir viso kito.Tiesiog reikėtų daugiau užsijiemimų serverio žaidėjams , kad nebūtų taip nuobodu ir galėtum kažką nuveikti apart darbų.Problema numeris du , tai manau yra serverio žaidėjų skaičius , manau visiems tikrai būtų daug linksmiau jeigu serverį žaistų 50-100 žaidėjų pastovių , bet šia problemą galima suprasti , kadangi serveriui dar tikrai nedaug laiko ir nereikia visko norėti iškarto. Tuo labiau dabar serverį yra T.Prižiūrėtojai ir pagalbininkai , bent jau man norėtus , kad būtų daug daugiau eventų nesvarbu tas prizas būtų didelis ar ne svarbu pačio evento dvasia ir kaip jis rengiamas. Galbūt dar norėtusi  tokių dalykų , kaip oficialūs eventai , kaip buvo motokroso eventas tikrai pagyvintų patį žaidimą , žodžiu reikėtų daugiau iniciatyvos iš renginių pusės. 
                                                  7Yvo5P5.png
Kaip ir sakiau šitame projekte žaidžiu nuo pat starto ir jau kažkaip norėtusi pradėti kažko siekti , jau atsiriekiau sau riekele , kaip paprastas žaidėjas. Tad bandau savo laime čia. Renkuosi šį projektą vien dėl , kad dėl jo yra labai stengiamasi ir jis nepaliekamas likimo valei , kaip daugelis samp Lietuviškų projektų . Jame daromi dažni atnaujinimai išklausomi visi žmonės jų norai , jų poreikiai ir visa kita.Tuo labiau esu gana aktyvus tiek žaidėjas serverį tiek narys forume.Dar viena priežastis kodėl aš pildau į skilties moderatorius vien todėl , kad čia vienintelis  dalykas nuo kurio aš pradėjau kažko siekti kituose projektuose būtent nuo skilties moderatoriaus , tad ir šiame serverį norisi palikti gilesnį antspaudą.

                                                  HM4J5Zp.png
Skilties prižiūrėjimas dar daug priklausytų nuo skilties tačiau galiu imti , kaip pvz. GFX skiltis , sukurčiau anketos šabloną pagal kuria visi turėtų dėti savo darbus ir laikytis mano sukurtų taisyklių, bet žinoma kiekvienai skilčiai atskirai. Kaip ir kiekvienam žmogui mintys lekia tada , kada joms būna palankus vėjas.
 
 
                                                   FYFoAgU.png
Kiekvienas žmogus turi savų pliusu savų minusų. Pas mane gana daug pliusų  prideda , kad esu serverio patriotas ir jame žaidžiu nuo starto , aktyvumas visada išlieka stabilus.Taipogi galiu kruopščiai atlikti savo pradėta darbą.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sveiki mano vardas Justas man nesenei suejo 16 metų, žaidime mano slapyvardis yra Velnelis_Camel, norėčiau kaip ir pasidalinti ar papasakoti apie savo charakterio bruožus. Taigi manau daugumą savo charakterio savybių jau esu peteikęs ir jas parodęs jums, bet čia rimtesnis aprašymas manyčiau. Ištikrūjų labiausiai mėgstų tvarką, esu geranoriškas žmogus (kurio šiais laikais serveryje nelabai rasi) Išsiskiriu tuo, kad moku ir sugebu nusivylusiame žmoguje įžiebti kibirkštėlę, kad vėl pradėtų pasitikėti savimi, tiesą sakant esu gan pastovus žmogus, nekėtinu viską išbandyti kaip tik gaunu pasiūlymą, pirma baigiu pradėtą darbą tada kažką siekiu, o nemetu dėl to, kad pradėčiau kitą. Esu labai kūribingas, kas yra mano nuomone labai gerai, Visda esu aptekęs vaizduotės, mėgstų viską išradinėti, kaip sako išardyti, bet neusirinkti.. Esu visada optimistiškai nusiteikęs, mėgstų siekti sau patogaus ir linksmo gyvenimo, Esu linkęs pafantazuoti, visada būnu rimtas ir atsakingas, pasitikiu savo jėgomis, nepasiduodu, nenuleidžiu rankų per anksti, gyvenime nesu labai patiklus, visada. Mėgstų pasidžiaugti gyvenimu, kartais perdaug išaukštinu save, kartais neatkreipdamas dėmesio į kitus.Gyvenime gyvenu tą dieną, nežiūriu kas praėjo už savęs (manau tas ir prideda žmogui gyvybiškumo) Esu manau per daug atviras su kitais(patys manau tai pastebėjote). Mėgstų bendrauti, ištikrūjų man būdinga dažnoka nuotaikų kaita. Esu labai santūrus, neišsišoku aukščiau "bambos".Turiu puikią intuiciją, ištikrūjų esu azartiškas, manau tai bloga savybė, tad stengiuosi ją kuo greičiau išstumti iš savo gyvenimo, mėgstų pasiginčyti ir tuo įrodyti, kad aš teisus. Esu užsispyręs ir gan atkaklus kažką siekti, save išbandinėti. Nesu egoistiškas, visada remiuosi tik savo jėgomis, neprašau kitų, kad atliktų darbus, viską siekiu daryti pats, ištikrūjų esu saugus žmogus, visada nesigėdiju kažką patikrinti 2 kartus, bet kad vėliau nebijočiau to daryti ir ramiai jausčiausi, esu manau per didelis darboholikas, visada ieškau veiklos, darbo, nelaukiu kol mane pakvies padaryti tą ir tą. Esu labai įpratęs kaip manimi žmonės pasikliauna, esu ištikimas ir garbingas žmogus(žaidėjas), kartais esu per daug užsispyręs kažką padaryti, kad pamirštu kitus..Tad tiek kolkas. Manau pakankamas mano charakterio apibūdinimas, daugiau nelabai ką galiu ir pasakyti, bet tikrai bruožų atsirastų.

---

GreenSide projektas yra vienas iš geriausių (mano atžvilgiu) pateiksiu porą argumentų ir tuos argumentus aš argumentuosiu taip, kad suprasite kodėl pasirinkau šį projektą. Serverio pagrdindinė savybės yra unikalumas ir populiarumas. Serverio sąvininkai t.y Rokas ir Aivaras yra labai išprusę žmonės kuriems nereikia ilgai galvoti apie pvz mapp kurimą ar skriptinimą. Jiems šauną į galvą kokia nors gera mintis ir jie tai padaro, ir poto tą mintį taip ištobilina ir išplečia ir ji tampa svari priežastis del kuriuos serverio žaidėjmas patinka čia žaisti. Kitas mano nuostatas tai populiarumas. Pradėsiu turbūt nuo Roko, Roka esu matęs daugeliuose projektuose, ir kokiame jis projekte žaidžia tai visada turi kokias svarias pareigas tai teikia žaidėjams didėlį pojuti eiti jo pėdomis, tai suteikia žaidėjams jo pasitikėjimą ir norą būti ten kur jis yra. Apie Aivara nelabai ką ir galiu papasakoti, nes tik pradėjęs žaisti šiame projekte sužinojau, kad jis turėjo 2 projektus, bet jo elgesys man pasako, kad yra administartoius :D nežinau kodėl bet jis labai toks kaip ir paslaptingas, ir jį galiu apibūdinti kaip medžio sąndara. Pvz: Rudeni mėdis neturi lapų, o vasarą turi ir tas pats su juo, jis būna tylus ir poto meta bombą nuo kuriuos visi įgauną įspudį. O dabar tokį kaip ir apibendrinimą, čia idėjos apie viską yra pagalvota, kad serverio ideologija yra aktuali, realybės aktualuosioms rupeščiams siomis dienomis. Ir tuopm serveris yra unikalus, mokantis jaunają kartą per žaidimus gerbti žemės palentą :D

---

Įžengęs pirmus žingsnius į šį projektą, iškarto pajutau, kad šis projektas bus ne eilinis, nes jau žinojau Roko sugebėjimus, ir kad jis neprasidės su paprastais projektais. Po serverio starto, buvau susidaręs labai didelį įspūdį, labai kruopščiai atlikti mapp darbai, pukiai suskriptinta sistema. Bet labaiusiai projektui sutrukdė pirmiejį pinigų bugai, bei nepatobultinas VPS netas. Bet aš žinojau, kad serveris vel atsistos ant kojų, ir kartu žengsime didelius žingsnius pirmyn. Mano nuomonė serveriui reiktu kažko tai naujokams, kad tik jie prisijungę į serverį susidarytų gerą įspudį, čia duosiu kaip ir pąvizdį, naujokas praejes apmokymus, turėtu įlipti į sraigtąsparni ir sraigtąsparnis jam pravestu mini ekskursiją, nu ten jis skritstu aplink visus 4 miestelius, kad naujokas iškarto orentuotusi kur, kas, kame, bei sužinotų kokia šiame projekte stipri ekonomiką. Paskutinis mano pastebėjimas serveriui, tai yra veikla, serveriui reikia kuo daugiau veiklos, nes atsibosta pastoviai važinėtis su darbiniu transporto priemonę, ar tai būtų DM zoną, ar tai pasiekimai, bet vis šis tas, bet labaiusiai sudomino tai gaujų sistema, ją toliau tobulinkite ir nepakartojama.

---

Nes įžengęs į GreenSide serverį nesijaučiu saugus noriu daugiau pareigų. Reikia naudotis proga kol yra atranka ir imti viską kas įmanoma. Visada svajojau moderuoti bent vieną forumo skiltį apart savo direktoriąvimą gaujose. Ir šeip turiu didelį palaikymą iš žmonių kuriuos gerbiu, kurie manimi tiki. Ir svarbiausia pats savimi pasitikiu. Niekada beje neturėjau nei kituose projektuose moderatoriaus ar prižiūrėtojo, čia GreenSide irgi neturėjau moderatoriaus ar prižiūrėtojo, tai tikrai noriu pagaliau peržengti ir į šį laiptelį ir tapti kažkuo nauju, nematytu veidu serveryje.

---

Savo darbą atlikčiau tvarkingai, be priekaištų, kokybiškai. Atlikčiau darbą, kurį turi atlikti moderatorius. Stengčiaus padėti žaidėjams, tiek serveryje, tiek forume. Laikyčiausi forumo/serverio taisyklių. Kiekvieną dieną žiūrėčiau savo skiltį, bei jos nepaleisčiau, kad nesusidarytų netvarkos skiltyje. Šiai skilčiai tiek skirčiau laiko, jog ji būtų visiškai visados sutvarkyta.

---

Būsiu toks kaip ir visi, tiesiog būsiu labai aktyvus savo skilčiai, bei palankus serverio žaidėjams. Atliksiu savo darbą krupščiai bei kokybiškai. Kadangi sa-mp pasaulyje aš jau 4 metus, tai esu matęs kaip daugelis pukių moderatorių atlieką savo darbą, tad galiu jums teigti, kad su manimi bėdų nebus, bei parodysių ką aš galiu.

---

Tiesiog noriu visiems palinkėti sėkmės! Tegul išrenka geriausius, kadangi viskas - projekto labui!

Redaguota Velnelis_Camel

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

                     Sveiki mielieji skaitytojai. Esu Marius, man 16 metų, gyvenu Tauragės mieste. Esu draugiškas žmogus, mėgstu bendrauti ir draugauti su žmonėmis kurie kalba atvirai, o ne būna susiraukę ar supykę. Esu padedantis ir atsakingas žmogus, dirbu kartu su tėčiu jo garaže. Esu likęs atsakingas už tėčio firmą ne kartą, ir ne du. Esu šiek tiek drovus, ir nedrąsus. Kaip ir daugumai gyventojų man patinką krepšinis, tai yra mano kasdienybė lankas, kamuolys ir būtinai tritaškis. Esu kartais savanaudiškas, pats tai pastebiu, bet esu geras žmogus kuris nenori kitiems pikto. Mano didžiausias pomėgis yra autobusai.. Nežinau kodėl, bet man jie patinką jau nuo vaikystės, gal todėl, kad  tėtis dirbą su jais, o gal pamilau ir aš juos kaip tėtis.

Pasirinkau šį serverį, nes visus didžiuosius  serverius esu žaidęs, o ten tas pats per tą patį ta pati rutina, tie patys darbai, tie patys žaidėjai ar jų nepykantos kitiems. O čia atėjus aš pajutau, kad čia yra kažkas kitaip nei ten, čia , kad ir nedaug žaidėjų bet aš žaisti labai noriu nesvarbu galiu negaliu, bet tiesiog noriu. Žaidžiu cs:go ir galvoju kokį čia verslą  nusipirkus GS taip ir vėl sugrįžau čia žaisti. Renkuosi todėl, kad šis serveris dar nėra įsivažiavęs į savo tinkamas vėžias ir noriu jam padėti tai padaryti, pasiekti aukščiausią lygį.
                      Nenoriu sakyti kaip daugelis, kad projektas neturi minusų, jis turi tik kiti to nepastebi arba nenori to matyti. O aš viską apgalvoju ir matau ko jame trūksta ar ką reiktų daryti kitaip. Bet.. Projektas turi ir savų pliusų turbūt jų yra daugiau nei pačių minusų, pliusus jūs turbūt ir patys žinot tai net nevardysiu jų. Didžiausias serverio minusas yra mažas žaidėjų skaičius turbūt jūs ir patys tai žinote. Antras pagal svarbumą minusas turbūt būtų lengva ekonomiką, bent man ji tikrai yra labai lengva ir pinigų čia gali per porą savaitėlių paplušes uždirbti. Trečias nepatikimas yra tas, kad žmogus gali turėti daug namų, naujokams sunku surinkti dar daugiau pinigų, nes savininkai pakelia kainas. Toliau manau viskas mano manymų patys pagrindiniai minusai,taip yra ir smulkių, bet jie nekelia problemų niekam.Oj dar yra vienas kuris man netrugdo, bet nežinau kaip kitiems „Medikų“ miestelio dviračiai ten jų yra labai daug o kai daug transporto vienoje vietoje kitiems žaidėjams kurių yra silpni kompiuteriai gali ir laginti užtektų ir vienos kruvelės, bet nedaugiau. Gerieji serverio dalykai kas mane žavi tai darbų transporto yra užtektinai visiems darbuotojams niekas nesipeša ar nesikeikia kai mašiną pavogią, nes jų yra užtektinai visiems. Įdomi gamyklos sistema yra apgalvotos trys sritys kuriose įmanoma užsidirbti, kai jau nebebūni naujokas, bet ten labai gerai „prasimušti“ naujokams. Įdomios darbų sistemos visos savotiškai skiriasi, bet svarbiausia tame, kad apgalvotą tas, kad visų darbu užmokestis algą yra vienoda ir niekas nesipešia į tą darbą daugiau nori į tą mažiau. „Visose darbuose galima daug uždirbti jei tik moki dirbti“ – pagal mane čia galioja šita taisyklė tai mane labai žavi. Išvystytos sistemos, nėra daug bugų(išvis nedaug jų yra).Puiki ekonominė sistema, nėra ,nei sunku užsidirbti ,nei lengva užsidirbti yra TOBULĄ. Smagu žiūrėti į dirbančius savininkus. Kiti mestu darbus kai žaidėjų skaičius krito tiek daug, bet jūs esate ŠAUNOLIAI, kad tęsiate darbus toliau ir rankų neleidžiate žemyn, o kaip tik keliate aukštyn !!

                     Skiltis.. Savo skiltyje dirbčiau kasdien.Pirmiausią sukurčiau taisykles pagal kurias visi mano skilties komentuotojai ar temų kūrėjai turėtų laikytis, bausčiau be gailesčio visus kurie nusižengtų. Kiekvieną dieną, du kart, tikrinčiau savo skiltį peržiūrėčiau naujai parašytus pranešimus,  ir naujai sukurtas temas, ir taip kartočiau rytą ir vakarą, septynias dienas per savaitę, trisdešimt dienų per mėnesį, dvylika mėnesių per metus. Savo skiltyje dirbčiau labai atsakingas, nes šis postas būtų rimčiausias dalykas ką pasiekčiau šiame serveryje ir tai būtų pirmas aukštesnis postas nei paprastas žaidėjas.

                  Geresnis.. Esu gal geresnis, kad esu aktyvus daug praleidžiu forume ir bendrauju su žaidėjais, pareigos man ne dėl vaizdo, o dėl laiko praleidimo. Neturiu jokių kitų pareigų kurios keltų man trugdžių atlikti darbą iki galo, arba išvis jo neatlikti. Esu pilnavertiškas žaidėjas kuris nemes kelio dėl takelio.

                 Svarbu jums žinoti kodėl serveryje nežaidžiau prieš 2 mėnesius, todėl, kad buvo dar mokslai ir reikėjo tvarkytis su jais pilnai buvo darbo, o dabar VASARA juk reikia kito darbo vietoj mokslų taip. Taip noriu šių pareigų, kad turėčiau ką veikti šią vasarą ir kitus visus metus.Serveryje turiu 2 įspėjimus, bet to reikalauja mechanikų darbo valdžia, tokia yra pirmo rango taisyklė 2 darbo įspėjimai vos įstojus gaunami, todėl aš juos ir turiu. Taip pat noriu pasakyti šiame punkte, kad nebūsiu aktyvus nuo 2015-06-11 iki 2015-06-21 nes išvykstu atostogauti į Juodkalniją.

 

Sėkmės jums renkant.

Pagarbiai M. Patio :) 

Redaguota Marius_Patio

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sveiki kad ir kas skaitote šią rašliavą. Iškart pradėsiu nuo faktų - Lukas, 16 metų. Mėgstu paprastus žmones, tokius kuriais galima pasitikėti ir pajuokauti drauge. Nekenčiu plepių ir paskalūniškų žmonių dėl to kartais atsiriboju nuo kaikurių asmenų ir sulaukiu iš jų neigiamos reakcijos. Apie save pasakoti daug nemoku, nes iš tiesų tai turėtų daryti mūsų artimiausi žmonės. Man ką jie sakė, kad esu atsakingas ir atkaklus žmogus. Iš kitos pusės irzlus. Tiek manau faktų užteks, nes prisistatymas turi būti trumpas. Judėkime prie esminių dalykų.

Greenside serverį pasirinkau tikrai stačia galva, palikęs praeitame serveryje turėtą šiltą vietą (Unban prž, TS mod.). Buvo sunkus sprendimas, bet džiaugiuosi jį priėmęs, nes tik palikęs visą tą mėšlą supratau kokia tai buvo našta. Žinoma GreenSide visų pirma mane patraukė dėl savo didelio potencialo, serveris turi labai dideles galimybes tobulėti, jau be reklamos serverį žino daug žmonių. Sekančioje vietoje ėjo gautos GSPD direktoriaus pareigos. Direktoriauti iš ties buvo labai smagu, bet dėl tam tikrų susiklosčiusių gyvenimo situacijų teko palikti pareigas. Na, o visa kita t.y. serverio žaidėjų branda, bei patikimumas man buvo tikrai maloni. Žmonių nedaug kas nedžiugino, bet kaip jau sakiau labai atsargiai renkuosi draugus, tai čia irgi labai panašūs žmonės renkasi.

Toliau seka serverio apžvalga...nemėgstu būti kritiku ir atsakinėti į klausimus kaip šitas? ką pridėt, ką patobulint? Bet tenka, o ką jau padarysi. Pasitelksiu argumentinę apžvalgos formą šį kartą (keli pliusai, keli minusai). Pradėkim nuo minusų. Pirmasis serverio minusas - maža auditorija. Žinoma tai dabar ir kelia daug diskusijų. Ir man pačiam nepatinka, kad serveryje žaidžia per mažai žaidėjų. Čia galbūt akmuo į pagr. administracijos daržą, kad atidarė serverį kaip sako beta versijoje ir nenori dar reklamuoti. Na, nežinau, nenoriu kritikuoti, bet noriu būti atviras. Jeigu norit turėti auditorijos - reklamuokit serverį, nes kokybe jau tikrai pralenkėt senokai kitus serverius. Sekantis minusas - Prastas naujokų priėmimas. Dauguma žaidėjų kurie jau įsitvirtino serveryje tiesiog neprisideda prie naujokų atvedimo ar naujokams neaprodo serverio. Daroma kaip tik atvirkščiai - apdaužoma mašina, pridedama star, nušaunama. Pagr. administracija turėtų daugiau užsiimti naujokais, nes dabar turimomis sąlygomis pagrindinė serverio auditorija turi būti daugiau nei patenkinta. Ką siūlau padaryti, tai padirbti daugiau su naujokų apmokymo sistema ir nukelti juos į atskirą pasaulį kol vykdo apmokymus. Dar be to galėtumėt suteikti naujiem žaidėjam nemokamą 5 val. VIP paslaugas, kad būtų kažkiek lengviau pradėti. Išsiliejau ant minusų, tai bijau, kad nebeskaitysit jau šitos vietos <juokiuosi>. Pirmas serverio pliusas jau daugelio turbūt paminėtas - kokybiška sistema. Kiekvienam maloniau žaisti, kai nereikia rūpintis bugais ar kažkokiais kitais trukdžiais. Ties čia manau daugiausiai ir galime padėkoti Pagr. administracijai. Tik dėl jūsų galime mėgautis žaidimu be trikdžių. Na, ir man kas labiausiai patiko tai kontroliuojama serverio ekonomika. Reikia planuoti, reikia taupyti, reikia galvoti prieš perkant. Va tai aš vadinu geru dalyku, kai pagr. administracija mus priverčia galvoti ką mes darome ir deficitinės prekės egzistuoja šiame serveryje. Galbūt perdaug išsiplėčiau apžvelgdamas serverio minusus, bet noriu tiesiog būti atviras.

Susidomėjau šia atranka, nes forumo moderatoriaus pareigos man žymiai priimtinesnės nei prižiūrėtojo, juolab, kad nebūnu taip dažnai serveryje, o forumą refrešinu kas 10-15 minučių. Nemėgstu būti našta, tad forumo moderatoriaus pareigose parodyčiau didžiausią pajėgumą, o kai galėsiu dažniau rudenį prisijungti į serverį pasieksiu dar ko nors aukščiau. Aišku, kalbu optimistiškai, bet tikiu savo galimybėmis kad ir ką šnekėtų kiti apie mane, ten leavinau neleavinau. Svarbiausia pasitikėti savimi ir pažadu įrodysiu sau, kad esu vertas pakliūti į šio projekto komandos gretas.

Tvarkytis su skiltimi tikrai nėra sunku ir tame nėra jokios formulės. Ką aš akcentuoju būtent savo skiltyse turėtose, tai taisykles. Taisyklės reikalauja tvarkos, bet perdaug jomis supančioti nereikia, nes forumo moderatoriaus darbas yra labai universalus. Dauguma skilčių nėra reikalaujančios monotoninio darbo, čia reikia vaizduotės, reikia sugalvoti naujas įdomybes savo skilčiai. Dauguma bando išgalvoti savo dienotvarkes kaip tvarkys skiltį nors iš tikrųjų ką tu bandai apgauti, žmogau, gi nesilaikysi tu to grafiko ir dirbsi taip kaip tau patinka. Aš tą jum ir pažadu, dirbsiu taip kaip man atrodys geriausiai ir kosmosų nežadėsiu, nes viskas ko man reikia yra tik taisyklės ir vaizduotė.

Nenoriu įsivaizduoti, kad esu pranašesnis už kitus, aš esu pagarbus priešininkas ir jau geriau favoritais bus kiti žmonės, aš tiesiog ramiai lauksiu šios atrankos rezultatų, man tikrai nėra dėl ko jaudintis. Turėčiau kažkaip kitaip atsakyti į šį klausimą, bet kam burti? Kam reikia stengtis įtikti? Man to visiškai nereikia, ir aš geriau tikėsiu, kad toks atsakymas man atneš daug didesnę sėkmę nei tie banalūs atsakymai, kad "pranašesnis patirtimi ir kad aktyvus".

Pačiai pabaigai tik pasakysiu, kad žinau jog ši anketa susilauks neigiamos reakcijos iš kaikurių asmenų, bet man yra visiškai vienodai, aš pildau dėl savęs ir kaip jau minėjau anketoje įrodysiu, kad esu to vertas. Sėkmės visiems pildantiems, buvo didelė palaima nebūti suvaržytam klausimų, o pildyti tokį CV laišką.

Redaguota Lucas_Patriot

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Sveiki, esu Edvinas iš Vilniaus, serveryje žinomas kaip Edwa_Nmz, man yra 17 metų. Esu linksmas žmogus, mėgstantis bendrauti. Moku lengvai susipažinti su naujais žmonėmis, mėgstu pajuokauti, tačiau kartais peržengiu ribas ir nenorėdamas galiu ką nors įžeisti. Nemėgstu melo, tačiau kartais kai būna reikalas pats to neišvengiu (pameluoju). Patinka žmonės, kurie yra užsispyrę, pastovūs, siekia tikslo iki galo ir niekada nedejuoja ir neverkia. Mėgstu rizikuoti, tačiau ta rizika būna proto ribose. Niekada nepalieku savų bėdoje. Žinoma nesu tobulas, esu kiek paviršutiniškas, kartais per daug sureikšminu savo norus, nemėgstu prisiimti atsakomybės už kitų asmenų veiksmus. Krepšinis,gerų  draugų kompanija, kompiuteriniai žaidimai ir aišku merginos, šiuo metu yra pagrindiniai mano pomėgiai gyvenime.

Ilgą laiką praleidau serveryje kuriame žaidžia didelis ir pastovus kiekis žmonių, ten esu užėmęs daugybę pareigų, paskutinės pareigos buvo gana rimtos, nes prisidėjau prie pačio serverio komandos narių. Buvau emigracijų prižiūrėtojas ir TS moderatorius, savo darbą atlikdavau kruopščiai ir užtikrintai, nepraleisdavau jokių klaidų, gal dėl ir neturėjau jokių nusiskundimų. Komandoje išbuvau lygiai 7 mėnesius ir palikau ją, nes pažaidęs savaitę GreenSide serveryje supratau, kad išvaisčiau, tiek daug laiko žaisdamas neteisingam ir jau sugadintam serveryje, nors jau seniai galėjau ateiti į GreenSidą. Tik čia randu kokybiško žaidimo prasmę, nors žaidžia nedaug žmonių, tačiau iš tų žaidėjų kurie čia pastoviai žaidžia ir iš serverio pranašumų, tarp kitų serverių matau, kad žaidėjų kiekis nėra toks svarbus, kaip pats serverio kokybiškumas ir tai kaip jis progresuoja. Čia yra malonu žaisti, savininkai kurdami serverio sistemą pagalvojo apie viską ir kuo toliau, tuo labiau serverio gyvenimo stilius panašėja į realų gyvenimą. Mano nuomone GreenSide serveris jau nurungė visus Lietuvos sa-mp serverius, ne žaidėjų kiekiu, bet žaidimo kokybe, tačiau tik laiko klausimas kada žmonės iš kitų didelių sa-mp serverių ateis čia žaisti tikrą ir kokybišką žaidimą. Dėl visų šių priežasčių aš nusprendžiau prisidėti prie GreenSide serverio tobulėjimo. Pildydamas į moderatoriaus pareigas, tikiu, kad ir šiuose pareigose sugebėsiu padėti serveriui su jo progresavimu ir tobulėjimu. Juk yra labai svarbu, kad serverio forumas būtų tvarkingas, juk forumas yra serverio veidas, dažniausiai naujokai apsilanko forume ir tada tik eina į patį serverį, todėl yra būtina, kad atėję į forumą, žmonės rastų tvarką ir discipliną, tai juos labiau pritrauks ateiti į patį serverį, jeigu tvarka forume reiškia žaidime tas pats, o gal net ir gėriau.

Taigi panašias pareigas jau esu turėjęs todėl man nekils problemų darant savo darbą. Savo skiltį pastoviai tvarkyčiau ir stengčiausi, kad ji būtų aktyvi ir populiari, tarp kitų forumo dalyvių, kad jiems būtų malonu užeiti į šią skiltį ir čia su nauda praleisti savo laiką. Galvosiu naujas idėjas ir konkursus, tam kad mano skiltis būtų dar labiau aktualesnė ir aktyvesnė. Tvarka ir darbo kokybė garantuota. 

Kalbant apie asmens naudą, ir pranašumą dalyvaujant atrankoje į moderatoriaus pareigas. Visų pirmą forumuose esu ganėtinai senokas asmuo kuris turi daug patirties, bei parako atliekant rimtą darbą rimtose pareigose.Sekantis etapas kuom esu pranašesnis šioje atrankoje: Esu sąžiningas,malonus,aktyvus,draugiškas,komunikabilus,niekada neapleidžiantis darbo, taip pat visada viską atliekantis iki galo, niekada nemetu darbo į šalį. Išvardinau ganėtinai daug priežasčių, bei savų charakterio pareiškimų dėl ko galėčiau būti pranašesnis pretenduojant į forumo moderatoriaus pareigas, tai kol kas didžiausias tikslas šiame serveryje. Tuom savo laišką ir užbaigsiu. Linkiu visiems atrankos dalyviams sėkmes :)

Redaguota Edwa_Nmz

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Sveiki, mano vardas Mangirdas, šiuo metu man yra 15 metų, žaidime mano pseudonimas Jeremy_Warning. Laisvalaikiu užsiimu sportu, stengiuosi kuo daugiau laiko skirti futbolo, krepšinio sporto šakoms. Taip pat norėčiau užsiminti apie savo kompiuterinės grafikos aistrą. Jos asas tikrai neesu, tačiau man tai labai patinka ir pasakyčiau, jog gan gerai viskas man gaunasi, nors iki profesionalų man dar tikrai labai toli. Jaigu kas nors nesupras kas čia per dalykas galėčiau detaliau paaiškinti, jog tai grafikos darbelių piešimas, su PhotoShop ir kitomis Adobe projekto programomis. 

Taigi dauguma serverio žaidėjų manau jau pastebėjo, jog esu padedanti asmenybė. Nuo pat gimimo man ši charakterio savybė yra įstrigusi, niekada nepalieku draugų bėdoje, stengiuosi visada išspręsti ne tik savo problemas, tačiau paprašius kitų žmonių padedu ir jiems. Man nesvarbu su žmogumi susikalbam ar pykstamės, tačiau jaigu jam reikalinga pagalba - tam esu pasiruošęs visą laiką, nežinau net pats kodėl man tai patinka, galbūt padėjus ateina malonus jausmas? Galbūt kaip tame posakyje „lazda turi du galus“? Čia jau yra dievo valiai... Esu toks žmogus, kuris greitai mokosi iš savo klaidų, padarius jas stengiuosi jų nebekartoti bei tobulinu save, kad jų daugiau nebedaryti. Visada stengiausi būti tvarkingas žmogus, iki šiol šiuos įgūdžius tobulinu, šiuo metu esu pakankamai savarankiškas, tad šis bruožas manau liks amžinai manyje. Šiose pareigose, manau reikėto tvarkingo žmogaus, kuris puikiai prižiūrėtotų jam paskirtą skiltį. Išsiskiriu iš kitų tuom, jog visada sugebu atsigriebti tai ko nepadariau, nesvarbu ar tai truktų amžinybę ar ne, tačiau nebaigto darbo niekada nepalieku, stengiuosi jį sutvarkyti iki galo. Esu žmogus pasitikintis savimi, motyvuojantis siekti trokštamų tikslų ne tik save, tačiau ir kitus, esu kūrybingas kas mano nuomone yra tikrai naudinga, gebu padaryti tai ko prašo žmogus. Serveryje kai kurie gal pastebėjo jog kartais neatrašau kitaip sakant ignoruoju, tai priklauso nuo mano nuotaikos kaitos, žinoma būna dienų, kaip susigadini nuotaiką visai dienai, tačiau tai įvyksta labai retai. Esu rimtas, stengiuosi krėsti kuo mažiau kvailysčių, vis dėl to jau turiu metų, einu link savarankiško gyvenimo pusės, tad turiu kabintis po valiai į tikrąjį gyvenimą, atsirinkti žmones su kuriais galima bendrauti, kuriais galiu pasitikėti... Manau minimaliai apsakiau savo charakterio bruožus. Žinoma detaliau galėčiau papasakoti žmogui į akis, tai būtų man lengviau ir maloniau. GreenSIDE.LT serverį pasirinkau, dėl to jog žinojau, kad jis bus unikalus ir paprastas, išsiskiriantis iš kitų. Atėjus į serverį nelabai buvo tokia mintis jog čia užsiliksiu, žaidžiau kitame projekte, kuriame buvo daug žaidimo klaidų, administracija visiškai nesurūpino serveriu, neskatino žmonių žaisti tame serveryje... Atėjus čia, pamačiau labai daug pažystamų žmonių, kurių nepažinojau - susipažinom, labai buvo malonu dalyvauti susišaudymuose bei kitose gaujų veiklose, ko mano žaistajame projekte visiškai nebuvo, ten net gaujos sistemos galima sakyti nėra, tik gaujos racija. Praėjus galbūt savaitei pamačiau tokių atnaujinimų, kokių mano galva net nesugalvotų, pačio žaidimo sistemos mane taip sužavėjo, kad man galvoje kilo klausimas, kodėl nepasilikus žaisti čia? Praėjus vienam mėnesiui, antram pastebėjau, jog nebeina atsitraukti man. Galutinai nusprendžiau pasilikti šiame projekte. Labiausiai mane žavi šiame serveryje aktyvi ir puiki administracija, ko kituose serveriuose nelabai ir pamatysi, čia gali paprašyti pagalbos, pats ją suteikti, aptarti keletą klausimų su pačiais serverio savininkais, man tai toks dalykas, kurio niekada aš nematęs, niekada neteko bendrauti kitame projekte su serverio savininkais, o čia nuostalgija. Atnaujinimai... Manau nei viename Lietuvos populiariame serveryje nevyksta atnaujinimai kas 1 savaitę, kai kur užsitesia net ir metus, manau žinot apie ką kalbu, kažkada galvojau, kad tas projektas yra geras, tačiau palyginus sistemas, visą jų veikimą, tas serveris prieš GreenSIDE projektą yra absoliutus nulis, jam dar į ateitį reikėtų stiprokai pažiūrėti, kad pasiektų tokį lygmenį. Nors šiuo metu serveryje žaidžia mažai žmonių, vidutinis jų skaičius ~35, tačiau manęs tai neliečia, vistiek čia žaidžiu, leidžiu linksmai laisvą laiką, padedu naujokams bei stengiuosi prisidėti bent maža dalele prie serverio.

Apie patį serverį galėčiau pasakyti, jog jam trūksta kažkokios persvaros. Turiu omenyje, trūksta kažko to, kas labai sutrauktų visus serverio žaidėjus, kalba eina apie kokias nors pramogas, atrakcijonus ir panašiai, tačiau manau šie dalykai ateityje bus įgyvendinami ir žmonių kiekis padaugės, vis dėl to serveryje per keletą dienų žaidėjų kiekis padvigubėjo, dėl pastovių pagalbininkų EVENT darymų ir kitų veiklų. Manau reikėtų atgaivinti truputėlį serverį, nors jis ir nėra dar senas, tačiau kaip man - pastoviam serverio žaidėjui, truputėlį atsibodę MAPP darbai, žinoma žinau, kad juos sunku padaryti, tačiau dėl pačių žaidėjų būtų galima sugalvoti ką nors padaryti. Labiausiai manau trūksta veiklos Angel-Pine miestelyje. Ten sudėti žaidėjų verslai, įdėti namai, tačiau daugiau nieko. Manau reikėtų kokią nors pramonę ten padaryti, vis dėl to vistiek miestelis pridėtas prie serverio veiklos, ten kažką irgi reikėtų sugalvoti... 

Sugrįžus ir vėl prie kalbos apie moderatoriaus pareigas, norėčiau paminėti, kodėl pildau į šias pareigas: Serveryje esu pasiekęs Medicinos centro pavaduotojaus bei direktoriaus pareigas, pilnavertiškai esu susipažinęs su visu serveriu, jo veikla, taisyklėmis, komandomis ir kt. Mano nuomone esu minimaliai subrendęs, kad galėčiau užimti tokias pareigas, esu atsakingas ir visuomet prisiimu kaltę už savo padarytus veiksmus ar kitus neigiamus dalykus. Šiame serveryje esu ne naujokas, kitaip sakant senbuvis, žaidžiu nuo pat serverio „starto“, turiu daugiausiai bendros patirties taškų (XP) <220.000XP. Esu patikimas ir visada laikausi duoto žodžio, neesu melagis ir kaip tik tokių žmonių nemėgstu ir stengiuosi jų vengti. Visada priimu kritiką, kad ir kokia ji būtų, stengiuosi analizuoti, kažką keisti savyje. Toliau - aktyvumas... Esu ganėtinai aktyvus, tad skirčiau nemažai laiko būtent forume, taip pat yra kitų mažyčių dalykų, kurie pasireikštų mano darbo rezultatuose. 

Forumo temas, stengčiausi tvarkyti techniškai tvarkingai, be klaidų. Gavus pareigas, padėčiau žaidėjams forume, suteikčiau informacijos apie tą skiltį, peržvelgčiau visas temas, kurios nereikalingos - sutvarkyčiau, sukurčiau reikalavimus norint kurti temą toje skiltyje. Niekada jos neapleisčiau, kadangi nenorėčiau pasidaryti gėdos ne tik prieš serverio žaidėjus, bet ir prieš administraciją, stengčiausi pasiskirstyti laiką taip, kad forume atlikčiau daugiau darbų per mažą laiką, o žaidime atitektų visas kitas laisvas laikas.  

Esu kūrybinga asmenybė, tad man nesunku susitvarkyti su bet kokiomis pareigomis, puikiai sekasi lietuvių kalba, kas yra manau gerai, SA:MP client žaidžiu gan ilgą laiką, esu matęs ir šilto ir šalto, teko matyti ir labai gerų moderatorių, teko matyti ir blogų, tačiau tapus moderatoriumi viską daryčiau pagal save, mano nuomone kas yra geriausia. Viską atlikčiau kruopščiai, darbščiai ir atsakingai.

Tai tiek apie mane, sėkmės administracijai renkant tikrai atsakingus žmones į tokias svarbias pareigas, malonu buvo išsireikšti.

Redaguota Jeremy_Warning.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sveiki vertintojai, kaip ir nurodyta pirmame punkte, pristatau save, taigi esu Žilvis, man yra 17 metų, laisvu laiku užsiimu daug su muzika, mėgstu ekstremalų sportą. Kaip ir kiekvienas iš čia žaidžiančių mėgstu būti prie kompiuterio ypač daug laiko skiriu žaisdamas SA-MP, taigi esu iš mažo miestelio Utenos raj. miestelis mažas užsiėmimų labai daug kaip ir nėra todėl dažnai leidžiu laiką prie kompiuterio.

Na atėjau čia kaip ir visi iš LM*, vien tik dėl to, kad LM* serveryje yra problemų su anti-cheat, todėl kol ten buvau užblokuotas, užpildžiau unban anketą ir atėjau su draugu čia pažaist, pradėjom žaist penkiese iš pradžių serveris pradėjo patikti vien tik dėl to, kad yra pastovios veiklos - varydavom žvejoti, dirbti į gamyklas ir panašiai. Taip stengiausi kuo daugiau užsidirbt, nusipirkti ką nors ir priprasti čia. Deja, po kurio, laiko kai buvom dar penkiese, likau vienas projekte ir vistiek bandžiau muštis toliau, vien tik dėl to, kad supratau, jog šitame serveryje yra įmanoma pasiekti ir neturint kaip sakant ”ryšių”, o tai labai didelis pliusas serveriui, man tai patiko ir pasilikau serveryje, iki dabar aš jau žaidžiu beveik 6 mėnesius greenside ir man, tai yra geresnis serveris už visus kitus vien tik dėl to, kad jame žaidžia išskirtiniai žaidėjai.

Kalbant apie greenside serverio trūkumus tai man labiausiai yra neįdomi pati pradžia, naujokai labai nesigaudo, nes registracija vyksta labai ilgai ir tiesiog kiti net nesistengia ir atsijungia, kaip to išvengti? Manau, kad galima tiesiog padaryti pačioje pradžioje ne registraciją, o testą, kad žaidėjas tik jį išlaikęs galėtų prisijungti į žaidimą, Kol kas, kad kažko serveriui stipriai trūktų, aš to nematau, tiesiog manau reiktu aktyviau žiūrėti į čyterius, nes kartais jie tiesiog nėra pastebimi, manau būtų galima sukurti, kad administratoriams apie čytinimą serverį praneštų, o jeigu kalbant apie trūkumus tai reikia galbūt kažkokios naujos ”bombos”, kuri pagyvintų serverio veiklą, nes turėdamas viska serveryje, tiktai keli ridą, na kartais sudalyvauji kažkur, bet reiktų kažko tokio, kas būtų tikrai įdomu ir duotų daugiau veiklos tiems, kurie jau nėra naujokai serveryje.

Moderatoriaus pareigos - tai yra pati pradžia pradėti kažką greenside komandoje, manau, kad viskas prasideda nuo mažų dalykų ir tęsiasi toliau, apie moderatoriaus pareigas jau galvojau labai ilgą laiką ir visada labai norėjau bei stengiausi pakliūti į komandą, pagal mane tai ir yra mano tikslas patekti į komandą vien tik dėl to, kad noriu išmėginti savo jėgas ir manau, kad tai puiki proga parodyti, jog moku susitvarkyti su moderatoriaus pareigomis.

Tvarkymasis su skiltimis, manau tai yra svarbiausia moderatoriaus pareiga, ką pirma pradėčiau, tai, jeigu gaučiau kokią nors skiltį forume, sukurčiau tos skilties taisykles, manau, kad tai svarbiausias dalykas, kuris turi būt padarytas. Vėliau padaryčiau klausimų temą, jeigu forumo lankytojams iškiltų kokių nors klausimų, o paskui jau kurčiau temą, kai pasakytų, kokią ją reiktų padaryti, aišku visą laiką atsižvelgčiau į forumo taisykles, nes tai ir yra svarbu.

Esu ištikimas greenside žaidėjas, žaidžiu čia kaip ir minėjau nuo pat starto t.y 6 mėnesiai ir tikrai žaisiu toliau, esu vienas iš aktyviausių žaidėjų, esu pasiekęs 2 kartus direktoriaus pareigas ir vieną kartą pavaduotojo, manau tai tik įrodo jog esu patikimas,  kai tikrai noriu bei stengiuosi, galiu susitvarkyti su savo pareigomis, esu daug užblokavęs žaidėjų, ir šiaip dažnai stengiuosi palaikyti tvarką, turiu gavęs šiek tiek įspėjimų žaidime, bet niekados neturėjau problemų dėl neleistinų programų greenside serveryje. Visus kitus reikalavimus atitinku ir ačiū, kad nepagailėjot laiko skaityti. :)

 

P.S Kadangi, esu direktorius, šiuo metu noriu pasakyti, jog man moderatoriaus pareigos netrukdytų, vadovauti GSPD firmai, todėl turėkit jei ką omenį.





Pagarbiai, pretendentas į moderatoriaus pareigas, Zilvis_Chuwak

Redaguota Zilvis_Chuwak

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Skelbiame antros atrankos į forumo moderatorius rezultatus!

Daugumos anketos buvo ganėtinai neblogos, buvo vertinama ne tik pagal anketos kokybę, bet buvo atsižvelgiama į įvairias statistikas tiek žaidime, tiek forume. Buvo tikrinami visi kandidatai žaidime įvairiomis sąlygomis ir įvairiomis situacijomis. Galutiniai rezultatai buvo priimti trijų žmonių pagalba.

 

Matthew_Bennett

Velnelis_Camel

- Ever_Never

Edwa_Nmz

 

Tikėkimės kai kurių naujų moderatorių sukaupta patirtis leis mėgautis naujomis pareigomis taip pat kaip ir pirmą kartą, o jei pernelyg lengvai gautos pareigos nebus vertinamos ir išrinkti nauji moderatoriai mus nuvils, tada būsime priversti skelbti trečią atranką į forumo moderatorius. Kitiems linkime sėkmės kitą kartą!

 

Informacija naujiesiems moderatoriams,

Naujieji moderatoriai privalo susisiekti su manimi skype (greensidelt.pagalba), kur bus pateikiama daugiau informacijos apie jų darbą ir kitus iškilusius klausimus.

 

Pagarbiai "GreenSide" administracija.

2015.06.17 16:51

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.