Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Žvejok 2024! ×

Peikiu Ignas_Eox

Colin_Scott

Rekomenduojamas pranešimas

1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje/forume: Rudas_Nrg
2. Komandos nario Vardas_Pavardė serveryje/forume: Ignas_Eox
3. Už ką yra peikiamas šis komandos narys?:Buvo administacijos eventas, surask masina ir parasyk /sms jam, tuo tarpu as buvau MUTE. Negalejau nei /sms nei /pagalba. Tai likau apgautas, nors eventa laimejau as.
4. Vaizdinė medžiaga pagrindžianti jūsų papeikimą: https://imgur.com/Pd0Q2LK

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Labas, na visur nesižiūrėsiu kas pirmas įlipo į event transportą. Mano daromam event'e buvo parašyta, kad suradus transportą parašyti man į /sms, o tu to nepadarei dėl to prizo ir negavai, tai pirmas padarė Tautvidas_Krisci, tai jam ir įteikiau prizą. Man nesvarbu, kad tu buvai užtildytas ir negalėjai susisiekti su manim ką paskui padarei su kitu vartotoju, galbūt šitą situaciją tave pamokys nepažeisti tam tikrų taisyklių(?) ir kai vyks panašus event'as galėsi susisiekti su renginio vedėju bei atsiimti prizą. Apačioje prisegu video kuris įrodys kaip viskas atrodė. Gero vakaro.

Spoileris

 

 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
3 min prieš, Ignas_Eox rašė:

Labas, na visur nesižiūrėsiu kas pirmas įlipo į event transportą. Mano daromam event'e buvo parašyta, kad suradus transportą parašyti man į /sms, o tu to nepadarei dėl to prizo ir negavai, tai pirmas padarė Tautvidas_Krisci, tai jam ir įteikiau prizą. Man nesvarbu, kad tu buvai užtildytas ir negalėjai susisiekti su manim ką paskui padarei su kitu vartotoju, galbūt šitą situaciją tave pamokys nepažeisti tam tikrų taisyklių(?) ir kai vyks panašus event'as galėsi susisiekti su renginio vedėju bei atsiimti prizą. Apačioje prisegu video kuris įrodys kaip viskas atrodė. Gero vakaro.

  Išskleisti paslėptą turinį

 

 

ta prasme ka padariau su kitu? :D nieko as jam nepadariau nes as tik vienas buvau ten. nu bet okey tarkim :D Jusu taisykles.

 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.