Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Žvejok 2024! ×

Peikiu: Minde_Marshell

Snookez_Samblack

Rekomenduojamas pranešimas

• Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Nasiry_Azumy
• Vadovo Vardas_Pavardė serveryje:  Minde_Marshell
• Kokiai firmai šis vadovas atstovauja?:  Medikai
• Už ką šis vadovas yra peikiamas?: Netinkamai uzdejo man ispejima is darbo. Kodel? Nes kaip ir pagal direktoriaus zodzius, tai buvo jau ne darbo valandos, pagal direktoriu buvo galima daryti ka nori ( nuotrauka yra ikelta kur jis tai sako ) Direktorius pripazino, kad mane provokuoja bendradarbiai, o as tiesiog atrasau, nes neimanoma susilaikyti, kai tave smeizia uz nieka :( + korupcija pries bendradarbi, kodel? Nes, darbuotoja, kuri provokuoja bendradarbiai ir direktorius tai mano - nieko jiem nedaro: jokiu ispejimu nedaro, o darbuotojas, kuris yra isprovokuotas ir pagal direktoriaus zodziu ,, daryk ka nori ne darbo valandom - ispejimas. normaliai pagal jus tai yra? Labai noreciau suzinoti ka as ten blogo buvau parases, ka izeides, kad turejau gauti tai. 
• Kokiai taisyklei šis vadovas nusižengė?: Blogas ispejimas 
• Vaizdinė medžiaga, kurioje matosi vadovo pažeidimas:  https://imgur.com/a/S3J7Mv2

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
49 min prieš, Nasiry_Azumy rašė:

• Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Nasiry_Azumy
• Vadovo Vardas_Pavardė serveryje:  Minde_Marshell
• Kokiai firmai šis vadovas atstovauja?:  Medikai
• Už ką šis vadovas yra peikiamas?: Netinkamai uzdejo man ispejima is darbo. Kodel? Nes kaip ir pagal direktoriaus zodzius, tai buvo jau ne darbo valandos, pagal direktoriu buvo galima daryti ka nori ( nuotrauka yra ikelta kur jis tai sako ) Direktorius pripazino, kad mane provokuoja bendradarbiai, o as tiesiog atrasau, nes neimanoma susilaikyti, kai tave smeizia uz nieka :( + korupcija pries bendradarbi, kodel? Nes, darbuotoja, kuri provokuoja bendradarbiai ir direktorius tai mano - nieko jiem nedaro: jokiu ispejimu nedaro, o darbuotojas, kuris yra isprovokuotas ir pagal direktoriaus zodziu ,, daryk ka nori ne darbo valandom - ispejimas. normaliai pagal jus tai yra? Labai noreciau suzinoti ka as ten blogo buvau parases, ka izeides, kad turejau gauti tai. 
• Kokiai taisyklei šis vadovas nusižengė?: Blogas ispejimas 
• Vaizdinė medžiaga, kurioje matosi vadovo pažeidimas:  https://imgur.com/a/S3J7Mv2

Sveikas, ačiū už papeikimą, tačiau aš čia nematau savo pažeidimo. Kas labiausiai užkliuvo man tai yra įspėjimas ne darbo metu. Taprasme tu manai ,kad jeigu yra nedarbo laikas tu gali rašyti į raciją ,bet ką ir serveryje daryti ką nori ? Jei taip - tai tu klysti ,nes privalo būti kontrolė visą laiką. Ir kai aš parašau gali daryti ką nori saviveiklos metu tai į šiuos žodžius neieina bereikšmis rašymas į raciją,  kitų darbuotojų provokacijos ar kiti dalykai už kuriuos yra baudžiama. 
Įspėjimą tu gavai ne už nieką ir manau turi tai pripažinti ,o nerašyti bereikšmį papeikimą yra įrodymai ,kai tu ižeidinėji darbuotojus apie jų gyvenamasias vietas , konfliktuoji vos ne su visais darbuotojais ir t.t.
Čia dar pridedu savo turimus įrodymus - https://imgur.com/a/DHIPqlk

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
55 min prieš, Minde Marshell rašė:

Sveikas, ačiū už papeikimą, tačiau aš čia nematau savo pažeidimo. Kas labiausiai užkliuvo man tai yra įspėjimas ne darbo metu. Taprasme tu manai ,kad jeigu yra nedarbo laikas tu gali rašyti į raciją ,bet ką ir serveryje daryti ką nori ? Jei taip - tai tu klysti ,nes privalo būti kontrolė visą laiką. Ir kai aš parašau gali daryti ką nori saviveiklos metu tai į šiuos žodžius neieina bereikšmis rašymas į raciją,  kitų darbuotojų provokacijos ar kiti dalykai už kuriuos yra baudžiama. 
Įspėjimą tu gavai ne už nieką ir manau turi tai pripažinti ,o nerašyti bereikšmį papeikimą yra įrodymai ,kai tu ižeidinėji darbuotojus apie jų gyvenamasias vietas , konfliktuoji vos ne su visais darbuotojais ir t.t.
Čia dar pridedu savo turimus įrodymus - https://imgur.com/a/DHIPqlk

Matot Minde, serveri galiu daryti ka tik noriu, kai esu pradirbes savo darbui skirtas minutes. Is tavo pateiktu irodymu as asmeniskai nematau nei vieno blogo zodzio is savo puses. Matau tik provokacijas man, kurias atsakau tuo paciu, o tu kitu nebaudi, baudi tik mane. Tu paziurek, tu net imeti nuotraukas, kurioje uzsipuola tavo bendradarbiai 4 mane viena ir tu skaitai cia yra normaliai? 

 

Dar iki dabar nesupratau kodel iki darbuotojai nera gave ispejimu? 4 uzsipuola viena asmeni. Skaitau cia nera normalu, o kad jie gyvena kaime, o as mieste - manes tai nezeistu. Nera prisistatymu, nera informacijos. Todel, tai mano spejimai 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Buvo pateikti tvarkingi įrodymai iš direktoriaus pusės, kuriuos aš mačiau prieš šį papeikimą ir atsakiau direktoriui jog buvo priimtas teisingas sprendimas. Noriu priminti jog darbo racija yra firmos turtas, kas vyksta joje visą parą moderuoja direktorius ir pavaduotojas, kurie ir gali nuspręsti kokiomis temomis galima diskutuoti o kokiomis ne, todėl jog „ne darbo laikas” nereiškia jog galima rašinėti ką norim ir pyktis su kuo norim, direktorius to neturi toleruoti, už ką ir nubaudė. Taip pat, jeigu nesutariate su kolegomis, praneškite firmos vadovams jog būtų sprendžiama problema, ne patys bandykite ją tvarkyti kuomet neturite tokių galimybių.

Direktorius baudžiamas nebus.
Tema rakinama.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.