Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Peikiu Laurynas_Leigon

Vincenzo_Ferrari

Rekomenduojamas pranešimas

1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje/forume: Vincenzo_Ferrari
2. „ADMIN“ žaidėjo Vardas_Pavardė serveryje/forume: Laurynas_Leigon
3. Už ką yra peikiamas šis „ADMIN“ žaidėjas?: Free mute. Visiškai nenaudojau nei vieno keiksmo ar įžeidinėjimo, neadresavau savo žodžių į jokį žaidėją, nenaudojau jokios necenzūrinės leksikos. Tiesiog pradėjome kalbėti apie "policijos trikojį"  ir pakeitėme jį į "policijos bekojį". Nesupratau už ką buvau užmutintas. Čia tas pats kas betką ką žmonės kalba priimti asmeniškai ir galėti visus mutinti. Nu ar logikos yra nors kiek? Ar tai yra sąžininga? Nemanau.
4. Vaizdinė medžiaga pagrindžianti jūsų papeikimą: https://ibb.co/2ggMwMj

Redaguota Vincenzo_Ferrari

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Labas, nelabai suprantu kur čia tavo atžvilgiu „Free mute“, bet whatever. Paprasčiausiai atsakysiu, jog niekas tokių žodžių be konteksto ar kažkokios priežasties tikrai nerašo. Šiuo atveju eilinį kartą supykęs bandai man įkasti kaip tik įmanoma ir už tai nebūti nubaustas. Esant reikalui galima rasti dar mano užtildymo apeliacijų su tavo išsikalinėjimais, todėl siūlyčiau tiesiog išmokti pripažinti klaidas ir iš jų pasimokyti. Mute apeliaciją galima rasti čia – 

 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Administratorius nebus baudžiamas

Puikiai visi žinome, kodėl ši frazė plačiai serveryje yra naudojama ir to kartoti kiekvienam nereikia. Ši frazė buvo adresuota Laurynui ir normalu, kad žaidėjas įsižeidė. Pasikartojus situacijai už tokius "free" papeikimus busite baudžiamas forumo įspėjimais.

 

Tema rakinama

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.