Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Peikiu Gabi_Jole

Rimtas_Debesis

Rekomenduojamas pranešimas

1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje/forume: Pukuotas_Meskinas
2. „ADMIN“ žaidėjo Vardas_Pavardė serveryje/forume: Gabi_Jole
3. Už ką yra peikiamas šis „ADMIN“ žaidėjas? Neatidumas, baudimas. Buvau užtildytas valandai už keiksmažodžius/ įžeidinėjimus nors akivaizdžiai administratorė nėra lankius rūsų kalbos pamokų, ir nesupranta ką reiškia žodis pochui. Žinodamas, kad ji atsakinės į mano papeikimą pateikiu rūsų kalbos pamoką 01ac30070ae4851cddc6c453d23b3b36.png
4. Vaizdinė medžiaga pagrindžianti jūsų papeikimą:https://imgur.com/a/aVSoBvZ

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Labas! Nėra ką ir pasakyti tau, stebini kiekvieną dieną savo išsišokimais ir savęs laikymu aukščiau už kitus. "*cenzūra*" yra traktuojamas kaip necenzūrinis žodis. Užtildymo apeliaciją gali rasti paspaudęs čia.
Kitam kartui siūlyčiau pasižiūrėti kurioje skiltyje rašai papeikimą, nes šiuo atveju nepataikei. Nesu projekto komandos dalis, esu tik paprasta "ADMIN". Prisegsiu link'ą, kad kitą kartą nepasiklystum. >>>> ČIA!
Sėkmės ir ačiū už tavo dėmesį!

 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
4 min prieš, Gabi_Jole rašė:

Labas! Nėra ką ir pasakyti tau, stebini kiekvieną dieną savo išsišokimais ir savęs laikymu aukščiau už kitus. "*cenzūra*" yra traktuojamas kaip necenzūrinis žodis. Užtildymo apeliaciją gali rasti paspaudęs čia.
Kitam kartui siūlyčiau pasižiūrėti kurioje skiltyje rašai papeikimą, nes šiuo atveju nepataikei. Nesu projekto komandos dalis, esu tik paprasta "ADMIN". Prisegsiu link'ą, kad kitą kartą nepasiklystum. >>>> ČIA!
Sėkmės ir ačiū už tavo dėmesį!

 

Suklydau, tai suklydau. Atitinkami žmonės pamatys. Ir čia dar daugiau iformacijos apie žodį ,,pochui". Kuris obviously nėra įžeidimas ir keiksmažodis.
Dėl savęs kelimo, visiškai taip nėra, kaip tik sakyčiau atvirkščiai.

ce56ae2af274b04fd9bc3c3fc133266a.png

Redaguota Rimtas_Debesis

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Mes puikiai žinome šio žodžio reikšmę, todėl paaiškinimai iš papeikimo autoriaus kas tai per žodis šiai situacijai jokios naudos neatneša. Mūsų žaidimų serveryje būtent toks žodžio panaudojimas yra traktuojamas įžeidimai/keiksmažodžiai bausme, norint išvengti bausmės - pasirinkite kitą žodį norint apibūdinti jausmą kuris nėra traktuojamas kaip įžeidimas/keiksmažodis, t.y. (nesvarbu, ne esmė, vienodai).

Administratorė baudžiama nebus.
Tema rakinama.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.