Angliz Galerija,

Temos paskirtis:

• Profilio priderinimai.
  • Užsakymai.

Temos informacija:

• Šioje galerijoje galite rasti anksčiau išvardintus grafikos darbus, kurie yra visiškai nemokami.
  • Norėdami užsisakyti privačius užsakymus, tai galite padaryti parašę man asmeniškai. Nuo darbo kokybės priklauso kaina.
  • Visus mano atliktus darbus galite rasti paspaudus čia.

Paskutinis atnaujinimas:

Redaguota Angliz

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

kalbant apie patį darbą, man keistai atrodo tos žalios juostos iš apačios, o taip gražius stockus pasirinkai, kurie prideda tavo darbui kokybės.

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Asmeniškai man nepatiko tie žali apačioje. O darbai kaip ir rašiai, paprasti, nematau net ką labai vertint, kam patinka, tas naudos

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Patys pirmi 10 parašų yra gražūs ir manau tikrai viena prigriebsiu, o dėl likusių nelabai, viska sugadino tas žalias borderis. Sėkmės kituose darbuose.

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Gražus darbai, bet tos juostos ne kažkas reikėjo padaryt kažką kaip greenside dabar darbalaukis toks sublurintas ir dar ten pribumbasai.

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Wowow, kaip gražu! Realiai man patiko visi šie darbeliai, matosi pasistengta,  o įgudžių netrūksta :o Nice, metu like ir tobulėk toliau, nors jau ir taip pasakiškai atrodo ! Galbūt kažką su gaujom pakurtum? Avatarų ir kt :) Ačiū iš anksto!

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Labai gražiai, šaunuolis. Prigriebiau profilio priderinimą, o avatarų pasirinkimo pritrūko :> Galėtum įkelti panašių kaip mano, 150x300 berods. Lauksiu daugiau !

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Labai šanūs darbeliai,džiugu,kad užsiemi tokias darbais viskas puiki sėkmės tobulėjan R_A

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Atsakyti

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėt komentuoti

Jums reikia būti užsiregistravusiam kad galėtumėt komentuoti

Susikurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų naujoje svetainėje

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

Prisijungti Dabar

• Šiuo metu peržiūri   0 narių

Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.