Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Žvejok 2024! ×

Peikiu laikinosios firmos taksistų direktorę (t.y DP) Gabi_Jole.

Andrius_Beleka

Rekomenduojamas pranešimas

Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Andrius_Beleka.
Vadovo Vardas_Pavardė ir atstovaujama firma: @Gabi_Jolelaikinoji taksistų firma.
Už ką šis vadovas yra peikiamas?: Už nužeminimą rangu, nenusižengus jokioms taisyklėms. Buvau 2 rango, kaip gali paliūdyti buvęs taksistų direktorius @Jessy_Corres ir kiti darbuotojai. Parašęs į raciją, kad laukiu sugrąžinimo į antrą rangą, buvau atsakytas, kad laukčiau toliau.
Vaizdinė medžiaga, kurioje matosi vadovo pažeidimas: Nespėjau nufotografuoti nužeminimo teksto, tačiau štai mano taksistų darbo patirtis, ir tuo pačiu įrodymai, kad dabar esu pirmojo rango darbuotojas su pakankamu darbo stažu būti antrojo rango. https://imgur.com/a/TrGhDit

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Nepyk, kad nušalinau, pavadinkime draugą, direktorių, kuris tau buvo priskyręs 5 rangą, nors per tokį trumpą laiką neįmanoma pasikelti iki 5 rango. Laikinosios firmos darbuotojai turi po 1 rangą ir max algas firmoje. Tad jei pildei pas nušalintą direktorių temas ir sugebėjai pasikelti iki 2 rango, laikinoje firmoje praeiti pasiekimai negalioja ir viskas yra anuliuojama, išskyrus darbo statistiką, kuri išlieka. Pyk nepykęs, bet tokia tiesa. Gražios likusios dienos!

Papeikimas atmestas. 
Tema rakinama. 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.