Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Peikiu martin_gossard

Greg_Solberg

Rekomenduojamas pranešimas

1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje/forume: Greg_solberg
2. Komandos nario Vardas_Pavardė serveryje/forume: Martin_Gossard
3. Už ką yra peikiamas šis komandos narys?: admin ginklu naudojimas ne pagal paskirtį, heal komandos panaudojimas susišaudyme už kenkėjiška elgesį šaudyma į mašina. izdivalkes ce kazkokes išdarinėja. Kaip baru prižiūrėtojui ce didzeuse nuodeme
4. Vaizdinė medžiaga pagrindžianti jūsų papeikimą:https://streamable.com/n6ag74

                                                                                                     https://streamable.com/56x7e9

Redaguota Greg_Solberg
privatino video ikeliu naujus linkus

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sveiki, kadangi esu susijęs su šia situacija, kurioje aš „nukentėjau“, bet žala buvo atlyginta ir pretenzijų nėra, nors pats Martin_Gossard kaip BP(Barų prižiūrėtojas) nelabai patinka, bet kalbant būtent apie šitą situaciją ji buvo išsiaiškinta ir žala atlyginta. Jokių pretenzijų asmeniškai neturiu, kartais bandymas „pajuokauti“ baigęsi papeikimų skiltyje. Be to mes pirmi pradėjom juos šaudyti, tad visas šitas šou prasidėjo nuo Antonio_Montana žaidėjo, kuris pirmas pradėjo šaudyt.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sveiki, kadangi yra įkelti mano paties įrodymai , tai pasisakysiu trumpai ir aš , ka manau apie šį papeikimą , viskas prasidėjo nuo to , kad aš peršoviau Ignas_Eox padangą , bet viskas buvo  juoko formą , tad pretenziju neturiu aš jiems , iš kitos pusės buvo fun , nežinau kaip kitiems , o apie ta vieta kur sudegino mane tai ten išvis nematau, ka blogai padarė, nes pats į duobe įlipau , kad ir kaip minėjau jau , viskas buvo juoko formą , tai jokiu pretenzijų Ignas_Eox ir Martin_Goosard neturiu , tai tiek gero vakaro ✌

Redaguota Antonio_Montana

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Trečiasis papeikimas, bet autoriai nesikeičia. Pradėsiu nuo to, kad rašo papeikimą žmogus, kuris nėra susijęs su šia situacija. Žinau, kad tau skauda, kad užimu tokias pareigas, bet bandyti peikti su įrodymais, kurie nėra tavo, ir kurių niekas neprašė kelti čia, šiek tiek žema. Įrodymai nėra tavo, jei žaidėjai būtų nukentėję nuo šios situacijos, būtų patys parašę papeikimą, bet kadangi to nepadarė, vadinasi jautėsi gerai ir nebuvo nuskriausti. Labiausiai šioje situacijoje nukentėjo Lukas_Bumas ir Antonio_Montana. Tad, kad įsitikinti, kad jie neturi pretenzijų, paprašiau jų pačių trumpai aprašyti tai, kas vyko tavo įkeltame video. Jų atsakymai:

Spoileris
20 min prieš, Antonio_Montana rašė:

Sveiki, kadangi yra įkelti mano paties įrodymai , tai pasisakysiu trumpai ir aš , ka manau apie šį papeikimą , viskas prasidėjo nuo to , kad aš peršoviau Ignas_Eox padangą , bet viskas buvo  juoko formą , tad pretenziju neturiu aš jiems , iš kitos pusės buvo fun , nežinau kaip kitiems , o apie ta vieta kur sudegino mane tai ten išvis nematau, ka blogai padarė, nes pats į duobe įlipau , tai tiek gero vakaro ✌

 

51 min prieš, Lukas_Bumas rašė:

Sveiki, kadangi esu susijęs su šia situacija, kurioje aš „nukentėjau“, bet žala buvo atlyginta ir pretenzijų nėra, nors pats Martin_Gossard kaip BP(Barų prižiūrėtojas) nelabai patinka, bet kalbant būtent apie šitą situaciją ji buvo išsiaiškinta ir žala atlyginta. Jokių pretenzijų asmeniškai neturiu, kartais bandymas „pajuokauti“ baigęsi papeikimų skiltyje. Be to mes pirmi pradėjom juos šaudyti, tad visas šitas šou prasidėjo nuo Antonio_Montana žaidėjo, kuris pirmas pradėjo šaudyt.

 

Abu žaidėjai teigia, kad dėl nutikusios situacijos neturi pretenzijų.  Kadangi nenoromis buvo susprogdintas Lukas_Bumas Bullet tr., už jos sutvarkymą pinigai buvo grąžinti.  Tai buvo draugiškas apsišaudymas, jie tai suprato ir to užtenka. Dėl antrojo vaizdo įrašo, kur Antonio sudeginamas duobėje... Ir dar vienas nutikimas, dėl kurio žaidėjas neturi jokių pretenzijų. Pabosta monotoniška veikla serveryje, tad kartais norisi nuveikti kažką kitokio. 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Kadangi visa situacija susidarė iš siekio pajuokauti ir smagiai praleisti laiką, kitaip pasakius paišdykauti, ir nukentėjusiems žaidėjams buvo atlyginta žala pačių prižiūrėtojų, dėl šio įvykio komandos nariai asmeniškai pripažino savo kaltę jog perlenkė lazdą. Abiems prižiūrėtojams buvo priminta apie event prižiūrėtojo galias ir jų ribas. Papeikimas toliau nėra analizuojamas.

Tema rakinama.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.