Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Peikiu Taksi direktorių Martin_Gossard

Dovis_Santos

Rekomenduojamas pranešimas

DIREKTORIŲ IR JŲ PAVADUOTOJŲ PEIKIMO ŠABLONAS,

 

• Jūsų Vardas_Pavardė serveryje :Dovis_Santos
• Vadovo Vardas_Pavardė serveryje :Martin_Gossard
 Kokiai firmai šis vadovas atstovauja ?:Taksi
• Už ką šis vadovas yra peikiamas ?:Įžeidinėjimai, keiksmažodžiai. Jau ne pirmą kartą matau, kad Martin'as elgiasi nepargarbiai, nemanau, kad direktorius turi taip elgtis. 
• Kokiai taisyklei šis vadovas nusižengė ?:1.3.0. Kiekvienas firmos vadovas privalo elgtis pavyzdingai ir išlaikyti kuo aukštesnę savo bei firmos reputaciją.
• Vaizdinė medžiaga, kurioje matosi vadovo pažeidimas Spausk

Redaguota Dovis Santos

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Labas, Santos'ai ir kiti skaitantys, visų pirma noriu prisiimti šią kaltę. Taip nusižengiau direktoriaus kodekso taisyklėms. Direktorių nervai nėra geležiniai.  Pirma įžeidinėji pats ir taip mane provokuoji daryti atsakomąjį šūvį ir tada galiausiai parašai man papeikimą už tai ką pats pradėjai? Taip tai blogai ir iš mano pusės, bet tektų pagalvoti ir apie tai, kad įžeidimai prasidėjo nuo tavęs. Pyktį išliejau, bet ne viešai. Nesitikėjau to iš Igno, bet ačiū Ignai.
Esu kaltas dėl šio poelgio ir noriu atsiprašyti Dovio, bei Igno, kad sulaukė tokių žinučių ir įžeidinėjimų, taip pat atsiprašau ir Hitauto.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
4 min prieš, Martin Gossard rašė:

Labas, Santos'ai ir kiti skaitantys, visų pirma noriu prisiimti šią kaltę. Taip nusižengiau direktoriaus kodekso taisyklėms. Direktorių nervai nėra geležiniai.  Pirma įžeidinėji pats ir taip mane provokuoji daryti atsakomąjį šūvį ir tada galiausiai parašai man papeikimą už tai ką pats pradėjai? Taip tai blogai ir iš mano pusės, bet tektų pagalvoti ir apie tai, kad įžeidimai prasidėjo nuo tavęs. Pyktį išliejau, bet ne viešai. Nesitikėjau to iš Igno, bet ačiū Ignai.
Esu kaltas dėl šio poelgio ir noriu atsiprašyti Dovio, bei Igno, kad sulaukė tokių žinučių ir įžeidinėjimų, taip pat atsiprašau ir Hitauto.

Na taip pat noriu atsiprašyti tavęs, tačiau kai buginausi ir aš kažkodėl neišsibuginau tada tu parašei ''nemoki bugintis nesibugink'' kas mane taipogi supykdė neskaitant to, kad nebebuvo laiko bugintis ir dar eilutė už manęs stovėjo...

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Vadovas ne pirmą kartą nesulaiko emocijų ir negražiai išsireiškia žaidime, šį kartą negaliu suteikti tik žodinio įspėjimo.

Direktorius yra baudžiamas vienu įspėjimu. Tai yra trečias direktoriaus įspėjimas todėl jis yra nušalinamas nuo pareigų.
Tema rakinama.

Redaguota Hitautas_White

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.