Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Peikiu Lelia_Dipsis

Adidas_Junior

Rekomenduojamas pranešimas

• Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Aistis_Boss
• Vadovo Vardas_Pavardė serveryje: Lelia_Dipsis
• Kokiai firmai šis vadovas atstovauja?: Pervežėjų.
• Už ką šis vadovas yra peikiamas?: Negalvojau ,kad reiks pildyt taip anksti , ji nespėjųsi ateitį į darbą  išmetė mane ir dar pora draugų. Ji net nepasakė man kodėl. Manau ji netinkama šiame darbe. Jei būtų pasakius priežastį gal ir nepildyčiau.

Man tiktų priėmimas į darbą atgal .
• Kokiai taisyklei šis vadovas nusižengė?: Išmetimas iš darbo be priežasties
• Vaizdinė medžiaga, kurioje matosi vadovo pažeidimas: https://imgur.com/AyrOPBw

Redaguota Adidas_Junior

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Jaučiu pradėsiu mušti direktoriaus papeikimų rekordus. Nemanau, jog net verta man čia aiškintis, tačiau jeigu nesuprantate, paaiškinsiu - Direktorių prižiūrėtojui išrinkus naują direktorių, jis turi pilną teisę pasirinkti tokią komandą, kokios jis nori. Tai reiškia, jog bet kokie darbuotojai, kurie gali kelti įtarimų dėl elgesio, gali būti išmesti. Tai yra direktoriaus pasirinkimas. Kadangi tavo bei tavo draugų elgesys man vos gavus direktorių neatrodė kompetetingas, jūs buvote išmesti iš darbo. 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Labas vakaras,

Jeigu temos autorius dar nėra susipažinęs su tvarka projekte, manau būtų pats laikas. Labai trumpai, kaip ir direktorė minėjo - naujaisis firmos vadovas turi pilną teisę išmesti dalį seno kolektyvo darbuotojų be jokių įrodymų. Tam nėra nurodyti jokie filtrai, todėl direktorius gali išmesti bet kurį senos firmos kolektyvo darbuotoją kuris ateityje gali kenkti ar kitaip trikdyti firmos funkcionavimą, taip pat tai gali būti naudojama siekiant įsitikinti ar išmestas žaidėjas ištiesų nori dirbti firmoje, tokiu metu gali būti laukiamas atrankoje.

Direktorė nebus baudžiama.
Tema rakinama.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.