Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Žvejok 2024! ×

Prisistatau Jacques_Vandam

Jacques_Vandam

Rekomenduojamas pranešimas

• Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Jacques_Vandam (pelytė)
• Jūsų tikrasis vardas: Justas, o pravardė "Kuvalda".
• Jūsų amžius: katek 14 metų.
• Iš kokio miesto esate?: neplatinu, bet kaunas.
• Kokie jūsų charakterio bruožai?: Mano ugis yra 1.86, o batu dydis yra 47. Esu tikrai draugiskas, nesu is tu, kurie lengvai pasiduoda. Neslepsiu, kad kartais mekstu isgerti ir pasvesti su draugais, po truputi atsiranda priklausomibe nuo visu gerimu, zinau kad darau blogai, bet ne as toks, o gyvenimas toksai.
• Laisvalaikio hobis(-iai): Didziausias hobis butu palosti gtaške(sampele), nes tikrai gavau gera kabli kai pradejau losti. Pries sampa dirbau stroikese su pusbrataku, bet visi mano gerimai ir sampas pakiso koja, todel buvau ismestas is stroikiu. Ateity planuoju kazka su stroikem, nes man ten sekasi. 
• Ar turite augintinių? Jei taip tai kokių: taip, turiu o kodel klausi? seip turiu katina (bet jis isejo ir negrista jau 2 sav) ir du sunis, apacioje rasite fotografijas su aprasymais.

Spoileris

2eZWxJv.png

Mano suo, vardas: Manene (funtela). Metai: 13. lytis: moteris

cX8VQ4H.jpg

mano suo, vardas: Dudukas (funtela). Metai: 12,6. lytis: vyras (manenes sunus)

z3mLhgX.png

draugo katinas, keliu jo, nes mano dinges

3PjEPMG.jpg

mano katinas svencia gimtadieni. jam buvo 2 metai.

o cia seip mano draugo grazus sunis:

uGDqDFZ.jpg

gtsC5rS.jpg

 

 


• Kada pradėjote žaisti SA-MP?: praeitais metais, bet jauciasi, kad daugiau.
• Iš kur sužinojote apie Greenside.lt projektą?: is gereusio draugo @Jeffrey_Lewin, pasake kai sventem manenes gimtadieni.
• Vieta visoms likusioms mintims išsireikšti: Noriu nuosirdzei pasakyti, kad mano gyvenimo ir serverio autoritetas yra Laurynas Leigon. Ateity planuoju pasiekti tiek, kiek jis turi. Nenaudoju feisbuko, nes manau ten vaikams. Siuo metu esu seimos galva, auginu mama ir sunis ir kate auginau. Esu laimejes 5eurus is bilietuko, uz juos nusipirkau unbana siame serverije ir ant vipo liko. Nenoriu girtis ar ka, bet karta budamas dar vaikas, teko tureti problemu su policija, nes dedei sulauziau zandikauli. Dar buvau reanimacijoje uz gerimus, todel nerekomenduoju vaikams gerti :D Kalbant apie gerus dalykus, surinkau visus picerinko pasiekimus ir esu nusoves nerioske 1v1. Mano megstamiausias gerimas justcola, o daina: sita. Vakarais tikrai atpalaidoja prie alucio. Daug negeriu, bet prie progos buna.

• Nuotrauka(privaloma): prasau labai nesijuokti, tai tiek.

Spoileris

per savo 14 gimtadieni :D

wx4jsUS.jpg

jaunystej

WQtDfKo.jpg

su bratanu prie bratkio tackes

vDbDYkb.png

cia kai pradejau losti serverije ir gavau kabli, atidaviau visa save, beveik kaip leigonas.

i0Ru6TO.jpg

cia del to mane vadina "kuvalda"  : D

P7HIW7f.jpg

cia irgi

W2W1re7.jpg

halturinau

bn4goBj.jpg

https://imgur.com/1pwDLzS

cia kai gavau bana uz cytinima

CuUwrHC.png

 

 

 

Redaguota Jacques_Vandam

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

krc manau tik irodei seni, kad tu cia gaujos vadas one kaskokie legitai ar keneciai.. del laurinas legion pritariu, nuo pirmos serverio dienos seku jo pedom, mano iconic samp zaidejas, myliu ji, nes jis numeris 1 !!! rajono kuvalda esi, no cap. puse fotkiu mano daryta o krc nera tag, bsk nusivileu bet dar neblogai. PRISISTATYMAS tai nepasakyciau kad labai geras, bet nepasakyciau kad visai negeras, bet normaliai. Dar radau savo katino fotke krc, bet nk vstk tavo dinges tai gali naudot. nu nezinau nezinau as, nebuhalink gal tiek, nes jau kaip alkasas atrodai 14-os metu. siaip ot dushi bratanas, nuversim kalnus arba golfa. Np savininkai kad tokiai personai painfluencinau sita serveri. tai tiek. nu ka, su jumis buvo jeffrey lewin ir iki kito karto!

Redaguota Jeffrey_Lewin

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

GERAI PASAKEI LEWINAI!!!!!!

Šią dieną 2021-02-01 į 02:41, Mickey_Bans rašė:

Tik noriu paminėt, kad jis mano dlaugas ir stogas, o jo šunys vapše žudikai kaip ir jis pats, neliūdėk seni, kad free bana gavai mes dar savo atsikovosim kai gs gražins gaujas, o dabar pagnali visilica. 😘

LAUKIU KADA GRAZINS AS JAU TURIU ACC SU 20K XP JUDAM!!!!!!!!!!!!

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.