Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Žvejok 2024! ×

Pasiūlymai pervežėjų darbui patobulinti.

Denis_Xander

Ar sutinkate su mano siūlomomis idėjomis?  

72 balsai

  1. 1. Ar sutinkate su mano siūlomomis idėjomis?

    • Sutinku su šiais pasiūlymais.
    • Nesutinku su šiais pasiūlymais.

Rekomenduojamas pranešimas

1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?:Denis_Xander.
2. Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Iš tiesų turiu du pasiūlymus pervežėjų darbui, taigi pradėkime nuo pirmos, jog reikia pakoreguoti mažųjų krovinių laiką, kad gauti 15€ bonusą. Daugelį krovinių neįmanomą atvežti per laiką laikantis KET, jog gauti tą bonusą privalai daryti NON-RP ir taip gaunasi, jog 15€ bonusas neatperka rizikos, jog būsite pagautas pareigūno. Ir mano atžvilgiu mažieji kroviniai būtų visiškai nevežiojami, jeigu nebūtų jie naudojami darbo statistikoje dėl rango kėlimosi, kadangi 15€ bonusas, bei pagrindinis atlygis už atvežta krovinį yra visiškai absurdiškas. Kitas mano pasiūlymas būtų atkeisti baldų pasikrovimo koordinates prie baldų parduotuvės, kadangi dažniausiai pervežėjai gauna užsakymus iš Polomino Creek miestelio, kur pirmyn ir atgal nuvežimo laikas yra apytiksliai 4 minutės, o baldų užsako tikrai daug. Buvo jau viena situacija, kaip užsakė didelį kiekį baldų į Polomino Creek miestelį ir darbuotojai nespėjo jų visų suvežti per 30 minučių. Aišku tai nėra didžiausia problemą, bet manau baldų pasikrovimo koordinačių pakeitimas prie baldų parduotuvės sutaupytų daug laiko firmos darbuotojams, bei juos atvežtų greičiau ir efektyviau

EDIT: Manau reiktų padidinti atstumą, nuo kada atsidaro gamyklos vartai, kadangi dabar reikia sustoti prie pat vartų, jog jie atsidarytų ir tai iš karto padidina laiką, per kurį atveži mažąjį krovinį.
3. Kuo Jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?:Šie pasiūlymai mano manymų pagerintų darbo kokybę.

 

Redaguota Denis_Xander

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.