Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Žvejok 2024! ×

Rollback

Savas_Mode

Rekomenduojamas pranešimas

1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?: Savas_Mode 
2. Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Rollbackas, jog viskas būtų nuo pradžių. Rokas pasiūlė, nežinau ar erezija ar ne, bet manau idėja gera. 
3. Kuo Jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?: pirmas dalykas, tai susitvarkytų serverio ekonomika, visi žaidėjai turėtų lygias teises į nekilnojamąjį turtą, verslus. Kas serveryje yra dauguma dalykų pasiekę ar pasiekę viską būtų užmojis žaist ir vykdyt pasiekimus. Manau žaidėjų patirtis turėtų likt, kad kažkokia žymė serveryje būtų dėl anksčiau atiduoto laiko jam. Tas manau pritrauktų senus žaidėjus, kurie yra palikę projektą dėl neturėjimo ką veikt ir galbūt pritrauktų naujų, aišku gali būt daug niuansų dėl žaidėjų serverio palikimo, bet dėl to reiktų padaryti išsamią apklausą ką mano kiti serverio žaidėjai. Manau šiek tiek labiau suaktyvėtų žvejojimas dėl pinigų, kiti pamiršti darbai - greenside gamykla ir panašiai. Daug neteiskit rašau tiesiog savo subjektyvia nuomone. 

Redaguota Savas_Mode

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Visiškai nelogiška mintis, dauguma žaidėjų dirbo, stengėsi, taupė pinigus verslams, transportui ir kitam turtui ir būtų nelogiška daryti tokius dalykus.

Dėl neturėjimo ką veikt - gi atnaujinimas dar šviežias ir mano akimis žiūrint, kaip tik nemažai senbuvių grįžo žaisti į projektą, taip pat ir naujokų pagausėjo.

Gamykla nepamiršta, dauguma naujokų ten eina ir dirba pradžioje, kaip suprantu, tai gamykla ir skirta naujokams.

Žvejyba, tai su ja viskas tvarkoje, žvejoja žmonės, nemažai naujokų žvejojančių yra, tiesiog reikia turėti kantrybės, keltis žvejo lygį ir su kiekvienu lygiu uždarbis žvejojant vis didesnis. 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Visiškai prieš, taip pats to norėčiau, bet yra kas jau turi daugiau nei 100mln kauptus per daug metų, tai manau prarandant visą turtą dauguma kaip tik nebeturėtų motyvacijos versti kitą knygos lapą ir pradėti iš naujo, taipogi nematau prasmės to daryti kadangi naujokams irgi šiuo metu nėra sunku įsitvirtinti.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
23 min prieš, Tnt_Edwax rašė:

Visiškai nelogiška mintis, dauguma žaidėjų dirbo, stengėsi, taupė pinigus verslams, transportui ir kitam turtui ir būtų nelogiška daryti tokius dalykus.

Dėl neturėjimo ką veikt - gi atnaujinimas dar šviežias ir mano akimis žiūrint, kaip tik nemažai senbuvių grįžo žaisti į projektą, taip pat ir naujokų pagausėjo.

Gamykla nepamiršta, dauguma naujokų ten eina ir dirba pradžioje, kaip suprantu, tai gamykla ir skirta naujokams.

Žvejyba, tai su ja viskas tvarkoje, žvejoja žmonės, nemažai naujokų žvejojančių yra, tiesiog reikia turėti kantrybės, keltis žvejo lygį ir su kiekvienu lygiu uždarbis žvejojant vis didesnis. 

Sakau, vieniems patiktų, kitiems ne. Mintis logiška, nemažai žaidėjų yra viską pasiekę, mačiau ne vieną kuris padalino turtą ir išėjo, nes nėra ką veikt, neliko motyvacijos. Išeities reikėtų kažkokios ekonomikos klausimu, nes dabar tikrai gan žlugusi. Čia vienas tik iš variantų, idėjų reikėtų kaip sutvarkyt ekonomika tada, daugiau mokesčių? Brangesnis maistas? Tie kurie milijonus turi vistiek neliks problema ir bankroto nepamatys. 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
6 min prieš, Savas_Mode rašė:

Sakau, vieniems patiktų, kitiems ne. Mintis logiška, nemažai žaidėjų yra viską pasiekę, mačiau ne vieną kuris padalino turtą ir išėjo, nes nėra ką veikt, neliko motyvacijos. Išeities reikėtų kažkokios ekonomikos klausimu, nes dabar tikrai gan žlugusi. Čia vienas tik iš variantų, idėjų reikėtų kaip sutvarkyt ekonomika tada, daugiau mokesčių? Brangesnis maistas? Tie kurie milijonus turi vistiek neliks problema ir bankroto nepamatys. 

Kiekviename projekte yra žmonės kuriems nusibosta ir viską išdaline palieka serverį. 

Niekas nėra žluge, žmonės per daug metų sukaupia didelį turtą kaip tik išmano, vieni daug dirba, kiti užsiima transporto pardavinėjimu, kažkas tiesiog kiša eurus į žaidimą ir iš to praturtėja. Tiesiog kas kaip moka, tas taip sukasi. Visiems vienodos sąlygos kažką pasiekti projekte, tiesiog reikia turėti noro, minčiu ir idėju. 

Redaguota Tnt_Edwax

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
5 min prieš, Tnt_Edwax rašė:

Kiekviename projekte yra žmonės kuriems nusibosta ir viską išdaline palieka serverį. 

Niekas nėra žluge, žmonės per daug metų sukaupia didelį turtą kaip tik išmano, vieni daug dirba, kiti užsiima transporto pardavinėjimu. Tiesiog kas kaip moka, tas taip sukasi. Visiems vienodos sąlygos kažką pasiekti projekte, tiesiog reikia turėti noro, minčiu ir idėju. 

Šneku apie pačią ekonomiką, kad infliacija serveryje pakilusi žymiai. Nėra sunku daug kam įkast nusipirkt bet ką iš serverio. Nesakau jog būtina, tai daryt ir keist, daryt rollbackus, man asmeniškai gerai žaist ir taip, tiesiog rašau kaip pastebėjimą ir galimybę, kurią kažkada galima įgyvendinti. Norėjau sužinot kitų nuomonę plačiau. Ačiū už išsireikštą ją. ;)

Redaguota Savas_Mode

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Idėja bevertė. Tik tokie naujokai kaip tu svajoja apie tokį atstatymą, nes tada be jokių pastangų tapsi lygus su visais kitais žaidėjais. Manau nemažai žaidėjų ir nori pradėti žaidimą nuo žolės, ir per sunkų (arba protingą) darbą pakilti ir įsitaisyti šalia kitų viršūnių, valdančių didžiąją dalį kapitalo. Taip pat, per visus metus, kuriuos gyvavo serveris, akumuliavosi ne tik skaičiukas žaidėjų banko sąskaitoje , bet ir reti transportai, retų komplektacijų tr. priemonės, namų interjerai ir kiti išskirtiniai dalykai, kurie visiškai pranyktų padarius tą tavo vadinamą „Rollback'ą“. Atstatymas sunaikintų šešis metus istorijos, o to serveriui reikia mažiausiai.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
5 min prieš, Bevardisz_Raidas rašė:

Idėja bevertė. Tik tokie naujokai kaip tu svajoja apie tokį atstatymą, nes tada be jokių pastangų tapsi lygus su visais kitais žaidėjais. Manau nemažai žaidėjų ir nori pradėti žaidimą nuo žolės, ir per sunkų (arba protingą) darbą pakilti ir įsitaisyti šalia kitų viršūnių, valdančių didžiąją dalį kapitalo. Taip pat, per visus metus, kuriuos gyvavo serveris, akumuliavosi ne tik skaičiukas žaidėjų banko sąskaitoje , bet ir reti transportai, retų komplektacijų tr. priemonės, namų interjerai ir kiti išskirtiniai dalykai, kurie visiškai pranyktų padarius tą tavo vadinamą „Rollback'ą“. Atstatymas sunaikintų šešis metus istorijos, o to serveriui reikia mažiausiai.

Ne naujokas aš, rašiau jog nesvajoju, o tiesiog savo subjektyvią nuomonę pateikiau, nesvarbu ar patiks kam ar ne. Man nemaišo niekas ir nenoriu su niekuo susilygint, turiu pinigų, turto, turiu ką veikt, tai nevadint naujoku jei pats esi vėliau prisijungęs prie serverio nei aš. Idėja buvo dėl pinigų infliacijos, nuvertėjimo jei nesupratai. Ačiū už nuomonę. :)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
prieš 1 val, Florencijos_Zvejys rašė:

prieš,
kokie dar rollbackai, ta prasme jei nemoki suktis ne mūsų bėdos,
rollback padarant ištrintum visa community kuris dabar žaidžia.

ta prasme jei nemoki suktis ne mūsų bėdos 
¯\_(ツ)_/¯ 

Prie ko čia mano sukimasis kažkoks? :D Paskaityk viską aiškiai, o ne bereikšmiškai rašyk. 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Aš tai auksinėm raidėm rašau kad prieš esu. Turbut tau po penktadienio dar taves neatleidz ka toki pasiulymai eina is tava lupas. pirms dalykas priesh tai kad puse servo maziausiai nebelostu nes visas sukauptas 3-5metus turtas nueitu ant suns uodegos. antras priesh jeigu turi tu pinigu kam tokios idejos kyla.  nu i da trecia kad tikrai nedarys to rollbacko

P.S jeigu labai nori viska nuo pradziu kaupt paprasyk gal Rokas pakurs kopija grynside projekto kur galesi vienas viska nuo 0 kaupt

gero vakaro saldziu sapnu bosas out

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
10 val prieš, Greg_Solberg rašė:

Aš tai auksinėm raidėm rašau kad prieš esu. Turbut tau po penktadienio dar taves neatleidz ka toki pasiulymai eina is tava lupas. pirms dalykas priesh tai kad puse servo maziausiai nebelostu nes visas sukauptas 3-5metus turtas nueitu ant suns uodegos. antras priesh jeigu turi tu pinigu kam tokios idejos kyla.  nu i da trecia kad tikrai nedarys to rollbacko

P.S jeigu labai nori viska nuo pradziu kaupt paprasyk gal Rokas pakurs kopija grynside projekto kur galesi vienas viska nuo 0 kaupt

gero vakaro saldziu sapnu bosas out

 

3 val prieš, Kevin_Yang rašė:

Visiškai prieš, manai tie kurie turi keliasdešimt milijonų, 200/400m verslus jiems būtų smagu prarasti juos ir pradėti viską nuo 0? Išeik

Diskusija pasisuko labiau apie ekonomikos klausimą. Tad diskutuokit kažką apie tai, o ne tą patį per tą patį visi. Kažką unikalaus pasiūlykit dėl infliacijos. Man sakiau viskas tinka, tad nereikia bereikšmiškai kiekvienam tą patį rašyt. Peace out. 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Tu gal apsiuostei dūmų nuo to pastato degančio? Koks dar ekonomikos atstatymas ir pradžia nuo nulio? Pats pagalvok savo mintį ir kodėl ją pasiūlei. Tai ko gero pats kvailiausias per šiuos metus girdėtas pasiūlymas/mintis. Projektas gyvuoja ilgą laiką, susidariusi gera ekonomika, nesuprantu ko tau ji pamaišė? Jeigu nemoki taupyti pinigų, jog nusipirktum verslą, neturi laiko jį prižiūrėt, neturi noro užsidirbti iš serverio darbų, tuomet šis projektas ne tau. Ši mintis visus tavo bendraminčius taip pat pasiekti turėtų.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Visiškai, prieš.

Asmeniškai daug dirbau tiek darbe be pakvietimo, tiek taksistuose sukausi legaliai, kad kilčiau karjėros laiptais, ir pagaliau nusipirkau Manana banana edition 2/5, bei gavau norima Elegy tr.priemome iš /tdeze, tad nemanau,kad ir kiti žaidėjai norėtų prarast, tai ką esą užsitarnavę, ar daug laiko investavę, kad turėtų, tai ką dabar turi, nes iš 100+- žaidėjų į dieną kurie renkasi žaist, ir kur vos 30žaidėjų būtų žaidime, tai pagalvok iš naujo ir siūlyk kažką naudingo, o ne kur praranda viską, nes jei tu neturi jokio turto žaidime, tai čia tavo, o ne mūsų problema.

Pagarbiai, Lukas.

P.S. Pamiršau apie verslus, ir namus, nes jie irgi yra dalis šio serverio, kurių nemokamai nei vienas negavo, tad kiekvienas žaidėjas paaukojo, nemažą dalį savo laiko ir kilo taip pat, kaip ir aš.

Redaguota Floyd_Barnett
Sėkmės! Bei daug kantrybės.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
16 min prieš, Tautvidas_Krisci rašė:

Gydykis, kakoj turtą, iš taves tegu atima o mūsų ne, tada gerai būtų, manau turto nieks parast nenori, dėl turto laiką gaišinom, o čia kad būtų restart, su galva galvok

 

Tai tik, pasiūlymas ir nemanau, jog reikia čia nervintis, nes Rokas manau pats to nenori, tai čia tik paprastas pasiūlymas, aišku be jokios prasmės.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Šią dieną 2021-02-06 į 18:49, Savas_Mode rašė:

Šneku apie pačią ekonomiką, kad infliacija serveryje pakilusi žymiai. Nėra sunku daug kam įkast nusipirkt bet ką iš serverio. Nesakau jog būtina, tai daryt ir keist, daryt rollbackus, man asmeniškai gerai žaist ir taip, tiesiog rašau kaip pastebėjimą ir galimybę, kurią kažkada galima įgyvendinti. Norėjau sužinot kitų nuomonę plačiau. Ačiū už išsireikštą ją. ;)

„pirmas dalykas, tai susitvarkytų serverio ekonomika, visi žaidėjai turėtų lygias teises į nekilnojamąjį turtą, verslus.“ bruh seni pats neskaitai ką rašai ir negalvoji ką rašai. Ir kaip suprast, kad neturim lygias teises į verslą ir pnš? Yra aukcionai, galima pirkti iš žmonių verslus, visi turim lygias teises, nematau jokio pagrindo daryti tą vadinamą „RoLlBacK“ :D Pati ekonomika man asmeniškai yra pati geriausia, daug pinigų nukeliauja Rokui į sąskaitą dėl aukciono, konfiskuojami accountai ir pnš. Rokas su šiuo reikalu gerai daro iki šiol tvarkydamas ekonomiką. Apie naujokus, tie naujokai tai ateina, tai išeina arba pasilieka tam tikram laikui, nieko nėra amžino ir nemanau naujokai nepasilieka todėl, kad kiti turi daugiau už jį pinigų :D Pats pradėjai manau šiame serveryje žaisti nuo 2015 (pagal profilio data spėju xd), bet senbuviai tikrai ne dėl to nežaidžia. Mano nuomonė tiesiog senbuviai laukia gaujų sistemos (cbugas yra, belieka gaujų sistemos sulaukti), kad smagiai vakare praleisti laiką, kur būtų veiksmo, ne piniguose laimė drauge mielas. 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Visiškai prieš, rollbackas lygus skausmingui serverio žlugimui. Tas, kas liejo prakaitą ir kraujo lašus arba investavo realius pinigus į žaidimą dėl geresnio verslo ar retos tr. priemonės, jų tiesiog nebeteks. Dėl to, kad nebeteko, nebeliks motyvacijos žaisti serveryje, todėl pamažu žaidėjai leavins servą, nes vėl reikės grindint kaip nesveikam kad ant to turto vėl užsidirbt. Tiesiog nelogiškas pasiūlymas, pagalvok, kas atsitiktų jei Rokas imtų ir padarytų rollback.

Redaguota Bunta_Fujiwara

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.