Jump to content
Nesisiųskite jokių .cs ar .asi failų tiesiogiai iš nepažįstamų žmonių. Galite prarasti mūsų serverio vartotojus! ×
Kada ir kokiais atvejais žaidėjai yra blokuojami už „c-bug“? ×
Forume per šviesu?! Išbandyk nakties rėžimą! ×

Kas yra „ADMIN“ žaidėjas?

Rokas

Rekomenduojamas pranešimas

Kas yra „ADMIN“ žaidėjas?
Tai paprastas serverio žaidėjas, kuris atrankos metu buvo atrinktas į serverio administratorius. „ADMIN“ žaidėjo statusą taip pat turi projekto komandos nariai ir projekto savininkai. Šiuo metu „ADMIN“ statusą taip pat galima įsigyti už kreditus, ko ateityje (~po serverio atnaujinimo) padaryti nebebus galima („ADMIN“ statusas susijungs su „VIP“ statusu ir privilegija bus pervadinta į „Premium“ žaidėjo statusą, kuris bus analogiškas „ADMIN“ ir „VIP“ junginys su atitinkamais pakitimais ir patobulinmais).

Kaip tapti „ADMIN“ žaidėju?
Tapti „ADMIN“ žaidėju galima nuolatinės atrankos metu arba tiesiogiai prisijungus prie projekto komandos.

Kokios „ADMIN“ žaidėjų užduotys ir atsakomybės?
Užduotys: Žaidėjai, kurie serveryje užima tik „ADMIN“ žaidėjo pareigas kiekvieną dieną turi jiems skirtas užduotis. Pagrindinė jų užduotis yra užtikrinti, jog serverio žaidėjai nepažeidinėtų serverio taisyklių. Į visą tai įeina gaujų veiklų prižiūrėjimas (stebint galimus sukčiavimo (kt. čytinimo) atvejus), pagalba serverio žaidėjams (/padmins) ir t.t. Kiekvienos savaitės pabaigoje kiekvienas „ADMIN“ žaidėjas privalės pristatyti savo nuveiktus darbus projekto administracijai. 
Atsakomybės: Žaidėjai, užimantys „ADMIN“ žaidėjo pareigas turės būti pavyzdingi žaidėjai ir suinteresuoti pagalbai kitiems serverio žaidėjams. Atsakingi ir gerai pasirodę „ADMIN“ žaidėjai turės galimybę be papildomos atrankos prisijungti prie projekto komandos.

Kokie reikalavimai norint tapti „ADMIN“ žaidėju mūsų serveryje?
Serverio žaidėjas turi būti nepriekaištingos reputacijos, mokėti atpažinti sukčių (kt. čyterį), turėti daug noro padėti kitiems serverio žaidėjams, nedalyvauti gaujų veiklose ir svarbiausia būti aktyviam serveryje.

„Greenside“ administracija,
2019, lapkričio 23d.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

  • Stilius

2020 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...