Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×
Pinjatų maratonas 2024! ×

Direktorių ir pavaduotojų komandos pokyčiai,

Mafijos Senelis

Rekomenduojamas pranešimas

Pavaduotojo paskyrimo šablonas:
Jūsų Vardas_Pavardė: Dovis_Nesakysiu
Jūsų atstovaujama firma: Mechanikai
Jūsų naujojo pavaduotojo Vardas_Pavardė: Tomukas_Real
Priežastys, kodėl norite matyti jį savo firmos valdžioje: Žmogutis dirba nuo pat pradžios turi daug patirties mechaniku firmoje ir tikrai manau, kad supranta ši darbą. Kiekviena diena yra aktyvus, bendraujantis bei padedantis. Manau tikrai sugebės prižiūrėti firma kol manęs nebus, o man grįžus padės man. Būsimas pavaduotojas žino jam iškeltus tikslus ir toliau sieks ju
Pasižadate prisiimti visą atsakomybę už savo pavaduotojo padarytus veiksmus (Parašyti „Pasižadu“): pasižadu

Redaguota Dovis_Nesakysiu
T

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Pavaduotojo paskyrimo šablonas:
Jūsų Vardas_Pavardė: Tautvidas_Krisci
Jūsų atstovaujama firma: Taksistų direktorius.
Jūsų naujojo pavaduotojo Vardas_Pavardė: Dovydas_Gameris
Priežastys, kodėl norite matyti jį savo firmos valdžioje: Žaidėją žinau kaip ir savo draugą real gyvenime, Dovydą pažystu nuo pat vaikystės ir aš puikiai žinau kas jis yra per žmogus. Dovydas leidžia laika sampe visada kartų su manimi, taip pat ir aš su juo. Dovydas greenside jau yra 4 metus ir per tuos 4 metus nei karto nėra turėjas pareigų o, kad nori pareigų aš tą puikiai žinau, tai norėčiau suteikti jam šias lengvasias pareigas taksistų pavaduotojo. Su Dovydu, mes atliksime puikiai darbą, kaip ir planavome, jei gaučiau aš direktorių, tikslas išsipildė, beliko Dovydo tikslas. Dovydas yra ramaus būdo žaidėjas, niekada niekur nekyš nosies kur nereikia ir puikiai žinau, jog dėl Dovydo niekada negaučiau nusiskundimų. Žinoma, galėčiau rinktis kitą žaidėją, kuris stengėsi, bet kaip suprantate draugas lieka draugas kuris laiką sampe leidžia su manimi.
Pasižadate prisiimti visą atsakomybę už savo pavaduotojo padarytus veiksmus (Parašyti „Pasižadu“): Pasižadu.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Direktoriaus / pavaduotojo atsistatydinimo šablonas:
Jūsų Vardas_Pavardė: Aurimas_Dancingas
Jūsų atstovaujama firma ir einamos pareigos: Policija
Kiek tiksliai dienų išbuvote savo pareigose: 27
Priežastys, dėl kurių nusprendėte nutraukti savo veiklą: https://imgur.com/a/UKMS8SO

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Direktoriaus  atsistatydinimo šablonas:
Jūsų Vardas_Pavardė: Augustea_Honor
Jūsų atstovaujama firma ir einamos pareigos: Medikų direktorė
Kiek tiksliai dienų išbuvote savo pareigose: Nuo 2024-02-20 iki 2024-05-26 (96 dienos).
Priežastys, dėl kurių nusprendėte nutraukti savo veiklą: Pasiekus visus iškeltus tikslus priėmiau sprendimą, jog tenka palikti šias pareigas. Pirmiausia norėčiau padėkoti direktorių prižiūrėtojui @Migelis_Zhebtuvelis už suteiktą šansą pabūti pirmą kartą direktorės poste, tikiuosi išpildžiau tavo lūkesčius. Taip pat dėkoju @Jake_Willson už motyvaciją ir pagalbą, kurti darnią firmą. Ačiū visiems, kurie prisidėjo prie firmos gerovės ir klestėjimo: @Bitee_Maja @Erikas_Erikutis @Laurynas_Leigon @David_Winship @Bunta_Fujiwara @Van_Damass @Koldun_Ninja @Sushi_Ninja @Laurynas_Bond @Tony_Express @Kapitonas_Obolukas @Charles_Leclerc @Matt_Galini @Namine_Duona @Anthony_Tolerance @Yung_Hefner @Charlie_Gambino @Vyrgis_Skiautere @Evelina_Eve @Ieva_Kornelija @Edvinas_Traskutis @Ani_Bubu @Tiesiog_Anonimas @Norvegijos_Dyleris @Miela_Malonu @Vladimir_Aim @Tony_Gillera @Mel_Noch @Tomas_Honor @Laimis_Hifi @Krumas_Kelkrastis @Tautvydas_Udravich @Heca_Rim @Greg_Solberg @Vycka_Flex @Hikaro_Masati @Arminas_Grigas  @Emilisvn_Samp 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Direktoriaus / pavaduotojo atsistatydinimo šablonas:
Jūsų Vardas_Pavardė: Dovis_Nesakysiu
Jūsų atstovaujama firma ir einamos pareigos: mechanikai
Kiek tiksliai dienų išbuvote savo pareigose: pakankamai manyčiau
Priežastys, dėl kurių nusprendėte nutraukti savo veiklą: Ateina vasara, prasideda pratybos, kursai nebera laiko prie sampo kepti. Tikrai nenorėjau, kad taip gautusi bet yra kaip yra. Labiausiai noriu padėkoti visiem darbuotojam kurie buvo kartu su manim ir palaikė mane. Vergu sąrašas @Tomukas_Real @Greg_Solberg @Mantas_Exotic @Tautvidas_Krisci @Sigis_Pachalcikas @David_Edyionii @Dovydas_Gameris @Migelis_Zhebtuvelis ir pats prasčiausias @Mafijos_Tevas

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.