Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Projekto aprašymas,

Aivaras

Rekomenduojamas pranešimas

Koks nerealus projekto aprasymas, nuejus i projekta projektas zymiai skiriasi, nuo kitu. Siame projekte matosi daug idomiu, kitur nepanaudotu ideju. Sis Serveris Geriausias !

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Apie patį GreenSIDE projektą galiu pasakyti tik mažą dalęlę, nes y projektą atėjau vakar (Šeštadienį), apie vakarą. Apie jį galiu pasakyti tik mažą dalęlę kurią pamačiau žaidžiant, kaip kituose projektuose yra visiškas šėėė. O šiame projekte yra dalęlė to ko manau jog projektas nedarė ir nedarys, šiame projekte savininkai matyt jog stengėsi iš visu jėgų, nes yra tiek geri sukurti mapp darbai, scripto darbai, ir aišku gerai padaryti apmokymai. Didelį įspdūį paliko man tas jog projektas turi būt populiriausias SA-MP istorijoje. Nes darbai yra tiesiog unikalūs . Laikui einant gal net šemia projekte žais po 500 - 700 nes yra unikalus. Įspūdys yra tas jog apmokymai itin paliko didelį įspūdį nes reikia važinėti su MAŠINA y tam tikrus taškus. Galiu palinkėti tik projektui visukeriopos SĖKMĖS, pranokti kitus projektus o aš ateisiu čia pažaist nes patiko. Galvojau eilinis projektas, bet savo žodžius dabar išmetu y visas puses ir sakau jog projektas išskirtinis. < ŠYPSAUSI >


Redaguota Coco_Chanel

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Atnaujinkit aprašyma 'ĮŽEIDIMAS" ĮŽEIDIMAS" ĮŽEIDIMAS"  :)

 

Žaidėjas baudžiamas už

Draudžiama įžeidinėti kitus forumo vartotojus;

Redaguota Egidijus_Bumeris

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

♦ Kokia šaunuoliai abu , stengiasi dar ir kaip del projektu. Tikrai jūs inešę į šį projekta labai didelį indelį. Ir tai dar ne viskas , nes tik su kekvienu atnaujinimu projektas labai stipriai ir gerai pasikeičia , kurį padarote jūs abu , mūsu žaidėju dėka. Bet kas labai man patiko dar , kad jūs esate susitike net iš skirtingu serveriu , vienas buves administratorius , ir kitas , ir dabar abu jūs kaip susijungete jūs tikrai labai didelį ir puikų dalyka darote. Manau atrodis kvailai , naujokėlis čia atejo kažko čia papaišyti , man tikrai čia labai patinka , labai puikus serveris , puikus žmonių kolektyvas. Tikrai Rokai , Aivarai , esate du stebuklingi žmogeliukai kurie serverį padarė tokį nuostabŲ. Tik jūsu deka , mes tokie laimingi čia ateja. Tikrai norėčiau jums palinkėti sekmės dar konors gero atnešti į projektėli , kurį tikrai aš ir daugma kitų serverio žaidėjų. Tikrai šaunuoliai projekto aprašymas labai puikus , mapp darbai , sistemos , ir visokiausi kiti dalykai , čia yra labai gerai. Tai tik belieka spelioti kas bus toliau , ir kokios naujienos.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.