Nuolatinė atranka į projekto komandą,

Rezultatai,
Bandomajam laikotarpiui atrinkti kandidatai: @Mafijos Senelis ir @Pronis_Kadilaks.

Apibendrinimas,
Viena iš stipresnių atrankų su kuriomis teko susidurti. Labai džiugu, jog sulaukėme tiek daug stiprių kandidatūrų. Labai gaila, bet šiai dienai ieškome tik poros žmogučių, todėl pasirinkome tuos variantus, kurie turi daugiausiai potencialo ir mažiausiai rizikos. Labai tikiu, jog nepatekę į komandą per šią atranką, bet patekę į mūsų radarą žaidėjai toliau tęs savo istoriją mūsų projekte ir per kitą atranką nebevers abejoti jų galimybėmis.

Greenside administracija,
2018, rugpjūčio 19d.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

2019.03.03 Atrankos rezultatai,

Edvis_Gaming

Apibendrinimas

Jeigu kalbant rimtai, sprendimas buvo gan sunkus, kandidatai potencialūs buvo tik 2, bet abu turėjo labai stiprių pliusu, kitiems visiems pateikusiems savo kandidatūras trūko gan daug, kad jie būtų paminėti šioje temoje. Edvino pliusai turbūt buvo stipresni, nei kito kandidato, ramus, per daug neišsišokantis asmuo, už kurį vienu balsu balsavo visa komanda. Edvino ateitimi tikim turbūt labiau, kad jis nebūtinai gali apsistoti su Tvarkos Prižiūrėtojum. Kitiems dalyviams noriu palinkėti, nenustoti siekti tikslo, nes kas žino, galbūt dar vienas šansas gali pasirodyti bet kada, o mūsų radare jūs jau esate.Greenside administracija,
2019, Kovo 03d.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

2019.03.23 Atrankos rezultatai,

Laurynas_Leigon

Apibendrinimas

Noriu pabrėžti kartą ir visiems laikams - kandidatuodami į projekto komandą turite rodyti pastangas, kad to siekiate, o ne tuščius pažadus laidyti tada, kai tik jums tai paranku - atrankos metu. Šį kartą pasirinkome mūsų akimis patį universaliausią asmenį šioje atrankoje. Labai tikiuosi, kad būtent šis žmogus ir toliau rodys pastangas žaidime, ką, akivaizdu, darė ir iki šiol. Globalus moderatorius neapriboja tobulėti ir rodyti pastangas tik vienoje srityje - forume, todėl labai tikiuosi, kad tokio požiūrio laikysis ir Laurynas.

Greenside administracija,
2019, Kovo 23d.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

2019.04.20 Atrankos rezultatai,

Forever_Young

Apibendrinimas,

Turbūt staigmena visiems tiems, kurie yra įsikibę savų įsitikinimų - kartą padaręs klaidą daugiau niekada nieko nepasieksi šiame serveryje. Šis žmogus yra puikus įrodymas, kad tai netiesa. Neretai viskas priklauso ne tik nuo laiko, tačiau ir nuo žmogaus įdirbio pakeisti situaciją. Novatoriškumas. ko gero, viena tų savybių, kuri šį žmogų padaro išskirtiniu. Tikiuosi, kad ir toliau dalinsiesi savo idėjomis bei teiksi tokį pat indėlį į šį projektą, kaip ir iki šiol.

Greenside administracija,
2019m., balandžio 20d.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

2019.06.28 atrankos rezultatai,

Wizard_Airidas

Apibendrinimas,

Skelbtis visam pasauliui, kad planuojate palikti projektą, o galiausiai vis tiek kandidatuoti į svarbų projektui postą? Kodėl gi ne. Pripažinkite tiek sau, tiek kitiems, kad toks elgesys nėra tinkamas. Neslėpsiu, kad šįkart buvo kur pasukti galvą, tačiau ilgainiui išaiškėjusios detalės, kaip ir anksčiau minėta, privertė pasirinkti vieną, kuris mąsto, ką šneka - išrinkome savo galva potencialiausią iš kandidatavusių. Tikiuosi, kad tas potencialas laikui bėgant neišblės bei naujasis globalus moderatorius bus įvairiapusiškas, universalus, nešališkas - toks, koks turi būti tikras komandos narys. To ir linkiu naujajam forumo valdovui.

Greenside administracija,
2019m., birželio 28d.

 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

2019.07.14 Atrankos rezultatai,

@Keet_Marshow - Tvarkos prižiūrėtojas
@Gruzinas_Tortilla - Globalus moderatorius

Apibendrinimas

Šiam kartui atrankoje sulaukėme gan nemažai kandidatūrų, tačiau nevisos buvo svarstomos dėl aibės priežasčių, aišku drąsa ir noras yra pagirtina tad patarčiau nenustoti rodyti iniciatyvos ir galbūt per kitas atrankas ateis ir jūsų diena. Ieškojome tvarkos prižiūrėtojo, tačiau radome ir globalų moderatorių. Tvarkos prižiūrėtojas buvo ieškomas pakeisti Edviną kuris bus rotuojamas į DPP. Naujas tvarkos prižiūrėtojas bus orientuojamas pagalbai gaujų zonose, aišku nesakau, kad jo darbas ir bus TIK stebėti gaujų zonas, tačiau tai turėtų būti vienas iš jo prioritetų tad manau greit galės įsilieti į tai. Globalus moderatorius nebuvo būtinas šiai situacijai tačiau norime apsidrausti ir turėti antra opcija šioje pozicijoje. Apibendrinus viską džiaugiuosi dviems naujais veidais komandoje, kurie galbūt mus pakels į dar aukštesnį lygi!Greenside administracija,
2019, Liepos 14d.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

2019.10.05 Atrankos rezultatai,

Dovydas_Weed

Apibendrinimas,

Smagu, kad šįkart atranka sulaukė nemenko susidomėjimo ir buvo ne vienas žmogus, kurį buvo verta analizuoti, kad būtų priimtas šiai dienai geriausias sprendimas. Nebuvo suabejota ir kitų kompetencija, tačiau, kaip ir visada, galioja paprastas dėsnis - vieni yra pranašesni už kitus. Ir, be abejo, nereiktų nerti stačia galva į projekto komandos platybes, išbandykite save kitose serverio srityse, kad tiek mes, administracija, tiek serverio žaidėjai susidarytų įvaizdį apie jus. Trumpai tariant, džiaugiuosi šios atrankos rezultatu ir tikiuosi, kad kai kurie žmonės, pateikę kandidatūras šioje atrankoje, save išbandę kitose srityse bei įgavę daugiau patirties, savo kandidatūrą pateiks ir ateities atrankose į projekto komandą.

Greenside administracija,
2019m., spalio 5d.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Atsakyti

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėt komentuoti

Jums reikia būti užsiregistravusiam kad galėtumėt komentuoti

Susikurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų naujoje svetainėje

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

Prisijungti Dabar

  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.