Jump to content
Nuolatinė atranka į „ADMIN“ žaidėjo pareigas ×
Pilnai automatizuotas „PayPal“ atsiskaitymo būdas ×
Pakviesk naują žaidėją ir uždirbk kreditų! ×
Summer event 2021! ×
Atranka į direktorių prižiūrėtoją ×

Buvę projekto komandos nariai,

Rokas

Rekomenduojamas pranešimas

Buvę projekto komandos nariai,
Apačioje yra pateikti visi buvę serverio ir forumo prižiūrėtojai, pagalbininkai, administratoriai kurie labai prisidėjo prie projekto plėtros ir visiems šiems asmenims esame nuoširdžiai dėkingi už jų investuotą laiką į mūsų projektą, bei visą tą pagalbą, kurią suteikė mums labai svarbiomis akimirkomis ir pasirinko būtent mūsų projektą eiti tokias svarbias pareigas. AČIŪ.

Ignas_Image,
Nuo 2015/01/31 ėjo forumo moderatoriaus pareigas.
Buvo nušalintas 2015/04/02 už įvairius taisyklių pažeidimus.

Edis_Kinston,
Nuo 2015/02/19 ėjo atsiblokavimo prižiūrėtojo pareigas ir globalaus forumo moderatorius pareigas.
Paliko pareigas 2015/04/12 dėl asmeninių priežasčių.

Lukas_Fanta,
Nuo 2015/03/29 ėjo tvarkos prižiūrėtojo pareigas.
Paliko pareigas 2015/04/19 dėl asmeninių priežasčių.

Jeremy_Williams,
Nuo 2015/01/31 ėjo forumo moderatoriaus pareigas.
Buvo nušalintas 2015/04/19 už neaktyvumą.

Jason_Morrello,
Nuo 2015/01/31 ėjo forumo moderatoriaus pareigas.
Buvo nušalintas 2015/05/02 už neaktyvumą.

Sabas_Brown,
Nuo 2015/03/29 ėjo tvarkos prižiūrėtojo pareigas.
Paliko pareigas 2015/06/13 dėl asmeninių priežasčių.

White_Orange,
Nuo 2015/03/29 ėjo tvarkos prižiūrėtojo pareigas.
Buvo nušalintas 2015/06/30 už taisyklių pažeidimą.

Edgaras_Cheass,
Nuo 2015/01/31 ėjo forumo moderatoriaus pareigas.
Paliko pareigas 2015/07/01 dėl asmeninių priežasčių.

Arnas_Bulsonas,
Nuo 2015/03/29 ėjo tvarkos prižiūrėtojo pareigas.
Paliko pareigas 2015/07/28 dėl asmeninių priežasčių.

Ever_Never,
Nuo 2015/06/17 ėjo forumo moderatoriaus pareigas.
Paliko pareigas 2015/08/23 dėl asmeninių priežasčių.

Matthew_Bennett,
Nuo 2015/06/17 ėjo forumo moderatoriaus pareigas.
Rotacija komandos viduje 2015/09/13.

Edwa_Nmz,
Nuo 2015/06/17 ėjo forumo moderatoriaus pareigas.
Rotacija komandos viduje 2015/09/25.

Matt_Inside,
Nuo 2015/02/28 ėjo gaujų prižiūrėtojo pareigas.
Paliko pareigas 2015/10/10 dėl asmeninių priežasčių.

Deivis_Deividukas,
Nuo 2015/09/14 ėjo forumo moderatoriaus pareigas.
Paliko pareigas 2015/10/27 dėl asmeninių priežasčių.

Gvidas_Ham,
Nuo 2015/09/14 ėjo forumo moderatoriaus pareigas.
Buvo nušalintas 2015/11/13 už neleistinų modifikacijų naudojimą.

Velnelis_Camel,
Nuo 2015/06/17 ėjo forumo moderatoriaus pareigas.
Rotacija komandos viduje 2015/11/14.

Jeremy_Warning,
Nuo 2015/06/30 ėjo gaujų prižiūrėtojo pareigas.
Rotacija komandos viduje 2015/12/11.

White_Orange,
Nuo 2015/09/14 ėjo forumo moderatoriaus pareigas.
Buvo nušalintas 2015/12/20 už neaktyvumą ir nepagarbą projekto savininkams.

Nico_Moretti,
Nuo 2015/09/14 ėjo forumo moderatoriaus pareigas.
Rotacija komandos viduje 2016/02/07.

Velnelis_Camel,
Nuo 2015/11/14 ėjo forumo globalaus moderatoriaus pareigas.
Buvo nušalintas 2016/02/14 už neaktyvumą.

Jeremy_Warning,
Nuo 2015/12/11 ėjo forumo moderatoriaus pareigas.
Buvo nušalintas 2016/02/14 už neaktyvumą.

Rytis_Bit,
Nuo 2015/01/31 ėjo globalaus forumo moderatoriaus pareigas.
Rotacija komandos viduje 2016/02/14.

Gruzinas_Sampo,
Nuo 2015/09/14 ėjo VFX ir forumo moderatoriaus pareigas.
Paliko pareigas 2016/02/17 dėl asmeninių priežasčių.

Mantas_Adomaitis,
Nuo 2015/11/22 ėjo GFX ir forumo moderatoriaus pareigas.
Paliko pareigas 2016/02/27 dėl asmeninių priežasčių.

Egidijus_Bumeris,
Nuo 2016/02/16 ėjo forumo globalaus moderatoriaus pareigas.
Rotacija komandos viduje 2016/03/11.

Menian_Fierro,
Nuo 2016/02/16 ėjo forumo globalaus moderatoriaus pareigas.
Rotacija komandos viduje 2016/03/11.

Karolis_Sudoku,
Nuo 2016/02/16 ėjo forumo globalaus moderatoriaus pareigas.
Rotacija komandos viduje 2016/03/11.

Rytis_Bit,
Nuo 2015/06/30 ėjo tvarkos prižiūrėtojo pareigas.
Paliko pareigas 2016/04/03 dėl asmeninių priežasčių.

Menian_Fierro,
Nuo 2016/03/11 ėjo tvarkos prižiūrėtojo pareigas.
Buvo nušalintas 2016/05/18 dėl neaktyvumo.

Matthew_Bennett,
Nuo 2015/08/10 ėjo tvarkos, emigracijų ir EVENT prižiūrėtojo pareigas.
Buvo nušalintas 2016/07/03 už taisyklių pažeidimus.

Edwa_Nmz,
Nuo 2015/09/25 ėjo tvarkos prižiūrėtojo pareigas.
Paliko pareigas 2016/07/09 dėl asmeninių priežasčių su galimybę sugrįžti į komandą. 

Nico_Moretti,
Nuo 2016/02/07 ėjo direktorių prižiūrėtojo pagalbininko pareigas.
Buvo nušalintas 2016/07/10 už taisyklių pažeidimus.

Arvydas_Katkus,
Nuo 2015/05/04 ėjo forumo moderatoriaus ir VFX pareigas.
Buvo nušalintas 2016/07/10 už neaktyvumą.

Hugo_Armani,
Nuo 2016/02/15 ėjo globalaus forumo moderatoriaus pareigas.
Paliko pareigas 2016/07/20 dėl asmeninių priežasčių.

Mister_Crime,
Nuo 2016/02/15 ėjo globalaus forumo moderatoriaus pareigas.
Paliko pareigas 2016/08/05 dėl asmeninių priežasčių.

Egidijus_Bumeris,
Nuo 2016/03/11 ėjo tvarkos ir emigracijų prižiūrėtojo pareigas.
Paliko pareigas 2016/10/07 dėl asmeninių priežasčių.

Chris_Cerkute,
Nuo 2016/08/14 ėjo forumo moderatoriaus pareigas.
Pareigos 2016/10/07 buvo panaikintos.

Marko_Escobar,
Nuo 2015/02/01 ėjo direktorių ir gaujų prižiūrėtojo pareigas.
Paliko pareigas 2016/11/24 dėl asmeninių priežasčių.

Cristiano_Capelli,
Nuo 2015/12/11 ėjo gaujos prižiūrėtojo pagalbininko pareigas.
Buvo nušalintas 2017/01/10 už taisyklių pažeidimus.

Rage_Assassin,
Nuo 2016/08/09 ėjo EVENT prižiūrėtojo pareigas ir globalaus forumo moderatoriaus pareigas.
Paliko pareigas 2017/02/15 dėl asmeninių priežasčių.

Edwa_Nmz,
Nuo 2016/12/24 ėjo tvarkos prižiūrėtojo pareigas.
Buvo nušalintas 2017/03/23 už neaktyvumą.

Matthew_Bennett,
Nuo 2017/05/08 ėjo gaujų prižiūrėtojo pavaduotojo pareigas.
Rotacija komandos viduje 2017/08/20.

Marko_Escobar,
Nuo 2017/05/18 ėjo gaujų prižiūrėtojo pareigas.
Rotacija komandos viduje 2017/08/20.

Teddy_Wudson,
Nuo 2016/08/09 ėjo EVENT prižiūrėtojo pareigas ir globalaus forumo moderatoriaus pareigas.
Paliko pareigas 2017/09/09 dėl asmeninių priežasčių.

Nico_Moretti,
Nuo 2016/12/15 ėjo direktorių prižiūrėtojo ir pavaduotojo pareigas.
Paliko pareigas 2017/12/27 dėl asmeninių priežasčių.

Rokas_Angliz,
Nuo 2017/08/25 ėjo globalaus forumo moderatoriaus pareigas.
Paliko pareigas 2018/03/22 dėl asmeninių priežasčių.

Billy_Jack,
Nuo 2017/10/19 ėjo direktorių prižiūrėtojo ir pavaduotojo pareigas.
Paliko pareigas 2018/04/11 dėl asmeninių priežasčių.

Rebeka_Sander,
Nuo 2017/12/17 ėjo gaujų prižiūrėtojo pavaduotojos pareigas.
Rotacija komandos viduje 2018/03/22.

Edvis_Srekas,
Nuo 2018/03/22 ėjo gaujų prižiūrėtojo pavaduotojo pareigas.
Buvo nušalintas 2018/05/15 už neaktyvumą.

Arnas_Haiva,
Nuo 2017/07/01 ėjo globalaus forumo moderatoriaus pareigas.
Buvo nušalintas 2018/05/15 už neaktyvumą.

Karolis_Sudoku,
Nuo 2016/03/11 ėjo tvarkos prižiūrėtojo pareigas.
Paliko pareigas 2018/05/22 dėl asmeninių priežasčių.

Rebeka_Sander,
Nuo 2018/03/22 ėjo EVENT prižiūrėtojos, globalios forumo moderatorės ir pagalbininkės pareigas.
Paliko pareigas 2018/10/11 dėl asmeninių priežasčių.

Vycka_Flex,
Nuo 2016/11/18 ėjo tvarkos prižiūrėtojo pareigas.
Buvo nušalintas 2018/10/18 už taisyklių pažeidimus.

Marko_Escobar,
Nuo 2017/08/20 ėjo pagalbininko pareigas.
Buvo nušalintas 2018/11/04 už neaktyvumą.

Rokas_Lays,
Nuo 2018/04/21 ėjo direktorių prižiūrėtojo pareigas.
Paliko pareigas 2018/12/09 dėl asmeninių priežasčių.

Jeremy_Redwood,
Nuo 2017/07/01 ėjo globalaus forumo moderatoriaus pareigas.
Paliko pareigas 2019/03/16 dėl asmeninių priežasčių.

Pronis_Kadilaks,
Nuo 2018/08/19 ėjo globalaus forumo moderatoriaus pareigas.
Paliko pareigas 2019/03/25 dėl asmeninių priežasčių.

Nico_Moretti,
Nuo 2019/01/02 ėjo direktorių prižiūrėtojo pareigas.
Paliko pareigas 2019/04/24 dėl asmeninių priežasčių.

Billy_Jack, 
Nuo 2019/01/02 ėjo direktorių prižiūrėtojo pareigas.
Paliko pareigas 2019/04/24 dėl asmeninių priežasčių.

Forever_Young,
Nuo 2019/04/20 ėjo globalaus forumo moderatoriaus pareigas.
Rotacija komandos viduje 2019/05/02.

Mafijos_Senelis, 
Nuo 2018/08/21 ėjo tvarkos prižiūrėtojo pareigas.
Paliko pareigas 2019/05/03 dėl asmeninių priežasčių su galimybe sugrįžti.

Laurynas_Leigon,
Nuo 2019/03/23 ėjo globalaus forumo moderatoriaus pareigas.
Paliko pareigas 2019/06/27 dėl asmeninių priežasčių. 

Edvis_Gaming, 
Nuo 2019/03/03 ėjo tvarkos prižiūrėtojo pareigas.
Rotacija komandos viduje 2019/07/14

Mafijos_Senelis, 
Nuo 2019/05/12 ėjo tvarkos prižiūrėtojo pareigas.
Paliko pareigas 2019/08/31 dėl asmeninių priežasčių.

Michael_Pacano,
Nuo 2019/02/09 ėjo gaujų prižiūrėtojo pareigas.
Buvo nušalintas 2019/09/14 už neaktyvumą.

Wizard_Airidas,
Nuo 2019/06/28 ėjo globalaus forumo moderatoriaus pareigas.
Paliko pareigas 2019/09/27 dėl asmeninių priežasčių.

Forever_Young,
Nuo 2019/05/02 ėjo direktorių prižiūrėtojo pareigas.
Buvo nušalintas 2019/10/24 už neaktyvumą.

Edvis_Gaming,
Nuo 2019/07/14 ėjo direktorių prižiūrėtojo pavaduotojo pareigas.
Rotacija komandos viduje 2019/10/24.

Tony_Express,
Nuo 2019/07/21 ėjo gaujų prižiūrėtojo pareigas.
Paliko pareigas 2019/11/21 dėl asmeninių priežasčių.

Dovydas_Weed,
Nuo 2019/10/05 ėjo globalaus forumo moderatoriaus pareigas.
Rotacija komandos viduje 2019/12/03.

Rebeka_Sander,
Nuo 2019/02/03 ėjo projekto administratorės pareigas.
Paliko pareigas 2019/12/17 dėl asmeninių priežasčių.

Edvis_Gaming,
Nuo 2019/10/24 ėjo direktorių prižiūrėtojo pareigas.
Paliko pareigas 2020/01/11 dėl asmeninių priežasčių.

Dovydas_Weed,
Nuo 2019/12/03 ėjo direktorių prižiūrėtojo pavaduotojo pareigas.
Paliko pareigas 2020/01/11 dėl asmeninių priežasčių.

Laurynas_Leigon,
Nuo 2019/11/28 ėjo gaujų prižiūrėtojo pareigas.
Paliko pareigas 2020/02/08 dėl asmeninių priežasčių.

Mafijos_Senelis, 
Nuo 2019/10/15 ėjo tvarkos prižiūrėtojo pareigas.
Rotacija komandos viduje 2020/02/24.

Egidijus_Keza,
Nuo 2016/08/09 ėjo pagalbininko pareigas.
Paliko pareigas 2020/02/25 dėl asmeninių priežasčių.

Gruzinas_Tortilla,
Nuo 2019/07/14 ėjo globalaus forumo moderatoriaus pareigas.
Rotacija komandos viduje 2020/02/29.

Gruzinas_Tortilla,
Nuo 2020/02/29 ėjo direktorių prižiūrėtojo pavaduotojo pareigas.
Rotacija komandos viduje 2020/04/05.

Keet_Marshow,
Nuo 2019.07.14 ėjo tvarkos prižiūrėtojo pareigas.
Paliko pareigas 2020/04/24 dėl asmeninių priežasčių.

Gruzinas_Tortilla,
Nuo 2020/04/05 ėjo globalaus forumo moderatoriaus pareigas.
Paliko 2020/05/26 dėl asmeninių priežasčių.

Lemon_Madeit,
Nuo 2020.05.06 ėjo tvarkos prižiūrėtojo pareigas.
Buvo nušalintas 2020/07/12 už neaktyvumą.

Mafijos_Senelis, 
Nuo 2020/02/24 ėjo pagalbininko pareigas.
Rotacija komandos viduje 2020/12/31.

Lucas_Patriot,
Nuo 2020.11.22 ėjo event prižiūrėtojo ir globalaus forumo moderatoriaus pareigas.
Paliko pareigas 2021/01/03 dėl asmeninių priežasčių.

Amanda_Candy,
Nuo 2020/01/11 ėjo globalios forumo moderatorės pareigas.
Rotacija komandos viduje 2021/02/06.

Matthew_Bennett,
Nuo 2019/02/03 ėjo projekto administratoriaus pareigas.
Paliko pareigas 2021/02/12 dėl asmeninių priežasčių.

Santo_Baronne,
Nuo 2021/03/08 ėjo direktorių prižiūrėtojo pavaduotojo pareigas.
Buvo nušalintas 2021/05/26 už neaktyvumą.

Hitautas_White,
Nuo 2020/01/21 ėjo direktorių, barų ir event prižiūrėtojo pareigas..
Paliko pareigas 2021/06/02 dėl asmeninių priežasčių.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2021 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.